کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-29 ساعت 12:44)ahmad.h نوشته:  من 74 روزه منتظر کلیرنسم، 5 شنبه بهشون ایمیل زدم و راجع به کلیرنس، ایتبار مدیکال و اعتبار ویزا سوال کردم. بهم گفتن که نهایتا تا 10 ژانویه جواب کلیرنسو میدن، اعتبار مدیکال 1 ساله، و اعتبار ویزا 6 ما بعد از پرینت شدن ویزا هست.

سلام
ببخشيد شما كجا مصاحبه داشتيد؟
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: peyman1355 ، گل نهال ، ani_sheiton ، Tomas
ایروان، ببخشید یادم رفته بود بنویسم
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه
تشکر کنندگان: raham ، Tomas ، dreamer60
سلام.دوست عزیز به نظر شما چرا پس از 74 روز هنوز جواب شما نیومده؟؟/آیا مربوط به شغل شما بوده و یا نقص مدارک داشتید؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، Tomas ، armin1
(2012-12-29 ساعت 10:15)mdna نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 09:50)sayeh_m نوشته:  خب نميخوام موج منفي بدم ولي اصلاً نبايد به دوشنبه اميدوار بود ، فقط ده درصد ممكنه دوشنبه سايت اپديت بشه ، با توجه به اينكه سه شنبه هم سفارت تعطيله بايد اخر هفته منتظر باشيم .
امروز 30 روزمون پر شدWink
منم همینطور فکر میکنم و منتظر چهار شنبه ام.
ما هم 30 روز مون پر شد mdna گرامي Wink
منتظر دعاي خير شما بزرگواران هستيمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، گل نهال ، lilac ، ani_sheiton ، mgolchin13 ، amairmonre ، mhpz ، mdna ، Tomas ، dreamer60 ، kage.omid
(2012-12-29 ساعت 13:31)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

دوستاني كه در آنكارا مصاحبه داشته اند، آيا با سفارت تماس تلفني يا ايميلي بابت وضعيت تعطيلي آنجا نگرفته اند؟ چون ظاهرا زمان اعلام كليرنس ها كمي طولاني تر از حد نرمال و معمولش به نظر مياد.

با سپاس
سلام
آنكارا معمولا 10روز يكبار آپديت ميشه و الان دير نشده هنوز Wink دوشنبه 11 روز از آخرين آپديت مي گذره ولي چون سه شنبه سفارت تعطيله دوستان مي گن شايد چهارشنبه اعلام كنن.
ما هم امروز 45 روزه شديم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: peyman1355 ، ASALI ، sayeh_m ، IN.USA@2013 ، rouzbehdarvishi ، armin1 ، گل نهال ، mrr777 ، lilac ، ani_sheiton ، mdna ، Tomas ، r_ent
تعطیلات سفارت
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: peyman1355 ، armin1 ، ASALI ، lilac ، Sepasttian ، amairmonre ، mdna ، Tomas ، r_ent ، afshin06
(2012-12-29 ساعت 13:25)abloom_ma نوشته:  سلام.دوست عزیز به نظر شما چرا پس از 74 روز هنوز جواب شما نیومده؟؟/آیا مربوط به شغل شما بوده و یا نقص مدارک داشتید؟

سلام
شغل من واردات مواد غذایی از آمریکا با مجوز OFAC هست، هیچ نقص مدرکی هم نداشتم. مسافرت خارجی زیاد داشتم، فکر می کنم به اون مربوط باشه.
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه
ایشالا امشب که شب عیده سال نو ( کریسمسو میگمBig Grin) کلیرنس ما هم این هفته بیاد که تو 2013 همش بگیم هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااCool
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
من شنیدم برای دریافت ویزا میشه به یکی وکالت داد! درسته؟
کسی چیزی میدونه؟
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، peyman1355 ، armin1 ، ani_sheiton ، گل نهال ، amairmonre ، Tomas ، afshin06
سلام به همه ی دوستا ی خوبم!
راستش به خاطر اینکه یکم فعالیتم کم شده ازتون عدر می خوام راستش چشمم و لیزر کردم وخیلی نمیتونم به مانیتور نگاه کنم.
این چند روزم همش خواهرم واسه مطالب و خونده !!!
می خواستم پیشاپیش سال جدید میلادی رو به همه ی ارمنیای خوب کشورمون تبریک بگم.
حتما این مسئولین سفارت میرن تعطیلات استراحت می کنن،دیگه بعدش میان ایشالا پشت سر هم کلیر می کنن.
پس دوستای منتظر یواش یواش آماده شن...!
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم.
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
(2012-12-29 ساعت 15:28)Emma_a432 نوشته:  سلام به همه ی دوستا ی خوبم!
راستش به خاطر اینکه یکم فعالیتم کم شده ازتون عدر می خوام راستش چشمم و لیزر کردم وخیلی نمیتونم به مانیتور نگاه کنم.
این چند روزم همش خواهرم واسه مطالب و خونده !!!
می خواستم پیشاپیش سال جدید میلادی رو به همه ی ارمنیای خوب کشورمون تبریک بگم.
حتما این مسئولین سفارت میرن تعطیلات استراحت می کنن،دیگه بعدش میان ایشالا پشت سر هم کلیر می کنن.
پس دوستای منتظر یواش یواش آماده شن...!
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم.
ایشالا زوتر خوب شید و به اینجا برگردید من فکر میکنم داخل سفارت افتخار آشنایی با شما و همسرتونو داشتم و هر دو یکروز مصاحبه داشیم پس معیار کلیر من شمایید اگه شما کلیر شدید و من نشدم یکم استرس میگیرمBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، amairmonre ، Tomas ، bayat_r ، sadeghi897 ، Emma_a432 ، r_ent
(2012-12-29 ساعت 14:58)peralans نوشته:  من شنیدم برای دریافت ویزا میشه به یکی وکالت داد! درسته؟
کسی چیزی میدونه؟

کسی چیزی نمیدونه؟Big Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: peyman1355 ، sadeghi897 ، nika ، ani_sheiton ، Tomas ، afshin06
(2012-12-29 ساعت 18:47)ASALI نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 14:58)peralans نوشته:  من شنیدم برای دریافت ویزا میشه به یکی وکالت داد! درسته؟
کسی چیزی میدونه؟

کسی چیزی نمیدونه؟Big Grin

برای ارمنستان مطمئنم میشه.
ظاهرا ابوظبی هم مشکلی نداره.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، sadeghi897 ، ASALI ، nika ، lilac ، Tomas
کسی چیزی میدونه؟

برای آنکارا = حتماً یکی از افراد کیس باید پاسپورت ها را با خود برده و ویزا بگیرد
برای ارمنستان= می توانید وکالت هم بدهید.
اما برای ابوظبی= هر کسی پاس شما رو ببره توش ویزا رو می زنند Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلام دوستان
من به يك مشكلي برخوردم لطفا اگه دوستي اطلاع دقيقي داره راهنمايي كنه. من هفته پيش كلير شدم. به اتفاق همه ي اعضاي خانواده اومديم آنكارا. ما 4 نفر هستيم. روز 2 شنبه به سفارت مراجعه كرديم ولي سفارت رو تعطيل كرده بودند بدون اطلاع قبلي. سه شنبه هم كريس مس بود. پس 4 شنبه رفتيم سفارت و پاس ها و برگه آبي رو داديم. امروز يعني شنبه يو پي اس پاسهامون رو آورده ولي در عين ناباوري فقط پاس من و خانومم ويزا خورده و فقط 2 تا پاكت زرد دريافت كرديم. و جالبه كه براي دو تا پسرام نه ويزا اومده و نه پاكت زرد. و علاوه بر اين يه برگه صورتي هم ارسال شده كه من نمي دنم براي چيه. و توي اون جالبه تعداد نفرات كيس را 2 تا زده و اسم خانومم كه برنده بوده و اسم يكي از بچه ها رو توش نوشته. در صورتي كه كيس ما 4 نفر بوده.
تشکر کنندگان: peyman1355 ، amairmonre ، ani_sheiton ، Tomas ، fire dragon ، ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان