کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-26 ساعت 21:15)habibi نوشته:  دوستان کسی میدونه سایت سفارت ارمنستان کی آپدیت می شه؟؟؟؟؟؟

مشكل اينجاست كه كسي نمي دونه بايد همچنان منتظر بود !!!!!!!
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، گل نهال ، مهدي پارس ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 14:54)mrr777 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 12:30)30NAP30 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 23:09)yalda.irannejad نوشته:  مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
همه شماها برنامه ریزی کردید که بعد از گرفتن ویزا کجا میرید و چی کار میکنید ؟؟
راستش من از این تغییر میترسم ... همه آرزومونن به رفتن بود اما حالا که داره کم کم جدی میشه .... یه جورایی داره توی دلم خالی میشه )):

نمی خواستم این حرفو بگم ... اما میگم !!!
به جرات باید بگم که من شاید جزو معدود اشخاصی هستم که توی بچه های 2013 داره بزرگترین ریسک زندگیش رو انجام میده ... اینو دارم با شناختی که از شرایطم دارم خدمتتون عرض می کنم ... شما اگه یه نفری ، ما 4 نفریم ...
نمی دونم چند سال سابقه کار داری ، اما من دارم چشم می بندم به گذشتم و چشم باز می کنم به آینده ای که ازش خبر ندارم ... 12 سال سابقه کار در یکی از معتبرترین معتبرترین معتبرترین شرکتها ، موقعیت شغلی بسیار عالی ، و ... و ...
به مهاجرت فکر می کردم ، اما نه به آمریکا !!! کسی بودم که توی این 12 سال سابقه ، فقط در حال زندگی کردم و آینده رو بی خیال شده بودم ... حالا به این فکر افتادم که باید پس انداز کنم ... نمی گم کارم درست بوده ، اما کاری نکن که روزی اگه اسم مهاجرت و آمریکا اومد بزنی پشت دستت !!!

خیلی حرفها دارم که اینجادیگه جاش نیست !

جانا سخن از زبان ما ميگويي،
يكي ديگه از اون معدود نفرات من هستم با ٢٠ سال سابقه كار و بيش از ٢٥ سال سابقه شركت در لاتاري.
منم هستم با 23 سال سابقه کار و دومین بار شرکت در لاتاری اما چون سال پیش قرعه کشی به هم خورد و من کانفرمیشنم رو گم گرده بودم یک بار حساب میکنم !!! البته سالهای 51 - 52 داشت که بشه که بابا جون به بهانه انحرافات اخلاقی در ینگه دنیا و سن کم حدود کلاس چهارم پنجم ابتدائی نزاشت ، حالا فکرش رو بکنید یه چیزی حدود 40 سال حسرت خوردن از هلویی که توی گلوم رفت ولی در آوردنش !!! البته من شنیده بودم کلا" لاتاری از سال 2000 شروع شده البته یک نوبت در 1998 بوده و بعد از 2000 مداومت داشته !!!
تشکر کنندگان: bayat_r ، مانترا ، raham ، afshin06 ، گل نهال ، dreamer60 ، Gole baba ، ani_sheiton ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 18:50)سارا2013 نوشته:  سلام به همه دوستای عزیزم
خواستم بگم که اصلا نگران نباشید این روزهای کلیرنس زود میگذره و میاید آمریکا و می بینید که چقدر زود گذشت من الان دو روزه سن خوزه هستم و جاتون خالی خیلی راحت و خوب رسیدم. امیدورام همه زودتر کلیر شید و بیاید

با تشکر ـــ چشم . راستی ببینیم یک ماه یا 6 ماه دیگه هم سری به ما کلیرنس شدگان میزنید ؟؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، سارا2013 ، ani_sheiton ، afshin06 ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 23:29)mehdididam نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 14:54)mrr777 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 12:30)30NAP30 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 23:09)yalda.irannejad نوشته:  مگه هر روز کلیرهای جدید رو اعلام میکنن یا مثلاً هفته ای یه بار ؟؟
همه شماها برنامه ریزی کردید که بعد از گرفتن ویزا کجا میرید و چی کار میکنید ؟؟
راستش من از این تغییر میترسم ... همه آرزومونن به رفتن بود اما حالا که داره کم کم جدی میشه .... یه جورایی داره توی دلم خالی میشه )):

نمی خواستم این حرفو بگم ... اما میگم !!!
به جرات باید بگم که من شاید جزو معدود اشخاصی هستم که توی بچه های 2013 داره بزرگترین ریسک زندگیش رو انجام میده ... اینو دارم با شناختی که از شرایطم دارم خدمتتون عرض می کنم ... شما اگه یه نفری ، ما 4 نفریم ...
نمی دونم چند سال سابقه کار داری ، اما من دارم چشم می بندم به گذشتم و چشم باز می کنم به آینده ای که ازش خبر ندارم ... 12 سال سابقه کار در یکی از معتبرترین معتبرترین معتبرترین شرکتها ، موقعیت شغلی بسیار عالی ، و ... و ...
به مهاجرت فکر می کردم ، اما نه به آمریکا !!! کسی بودم که توی این 12 سال سابقه ، فقط در حال زندگی کردم و آینده رو بی خیال شده بودم ... حالا به این فکر افتادم که باید پس انداز کنم ... نمی گم کارم درست بوده ، اما کاری نکن که روزی اگه اسم مهاجرت و آمریکا اومد بزنی پشت دستت !!!

خیلی حرفها دارم که اینجادیگه جاش نیست !

جانا سخن از زبان ما ميگويي،
يكي ديگه از اون معدود نفرات من هستم با ٢٠ سال سابقه كار و بيش از ٢۵ سال سابقه شركت در لاتاري.
منم هستم با 23 سال سابقه کار و دومین بار شرکت در لاتاری اما چون سال پیش قرعه کشی به هم خورد و من کانفرمیشنم رو گم گرده بودم یک بار حساب میکنم !!! البته سالهای 51 - 52 داشت که بشه که بابا جون به بهانه انحرافات اخلاقی در ینگه دنیا و سن کم حدود کلاس چهارم پنجم ابتدائی نزاشت ، حالا فکرش رو بکنید یه چیزی حدود 40 سال حسرت خوردن از هلویی که توی گلوم رفت ولی در آوردنش !!! البته من شنیده بودم کلا" لاتاری از سال 2000 شروع شده البته یک نوبت در 1998 بوده و بعد از 2000 مداومت داشته !!!

البته قانون لاتاری گرین کارت در سال ۱۹۹۰ تصویب و از سال ۱۹۹۵ شروع شده.
The Immigration Act of 1990 established the Diversity Visa (DV) program, where 55,000 immigrant visas would be available in an annual lottery, starting in fiscal year 1995.
ولی قبلا هم توضیح دادم که اواخر دهه ۶۰ خودمون یه سری فرمهای کاغذی همه جا پر شد و میگفتن مربوط به لاتاری امریکاست. من اولین بار اون رو پر کردم و ۱۰۰ تومن یکی از من گرفت که بفرستدش، اما الان که فکر می کنم میبینم کلاهبرداری بوده، مثل خیلیا که الان کلی پول از ملت میگیرن که ثبت نامشون کنن. (با عرض معذرت از مامان سایه عزیز که پست بیربط گذاشتیم)
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، صوفیا صوری ، bmojtaba ، sadeghi897 ، afshin06 ، Tomas ، ghafari88
(2012-12-26 ساعت 23:54)mehdididam نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 18:50)سارا2013 نوشته:  سلام به همه دوستای عزیزم
خواستم بگم که اصلا نگران نباشید این روزهای کلیرنس زود میگذره و میاید آمریکا و می بینید که چقدر زود گذشت من الان دو روزه سن خوزه هستم و جاتون خالی خیلی راحت و خوب رسیدم. امیدورام همه زودتر کلیر شید و بیاید

با تشکر ـــ چشم . راستی ببینیم یک ماه یا 6 ماه دیگه هم سری به ما کلیرنس شدگان میزنید ؟؟

حتما سر میزنم چون این سایت خیلی خیلی بمن کمک کرد و اطلاعات خیلی خوبی ازش گرفتم و یه جورایی احساس دین دارم ........
در ضمن دوستای عزیزی اینجا پیدا کردم که خیلی خیلی خوشحالمBig Grin
خوب بچه ها سایت ارمنستان آپدیت شد و متاسفانه از کیس لاتاری خبری نیست
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
دوستان برای یادگیری زبان انگلیسی تو این مدت کلیرنس میتونید از سایت www.irlanguage.com هم کمک بگیرید
هر نرم افزاری که بخواهید داره و بصورت کاملا رایگان میتونید دانلود کنید
من که خیلی از این سایت استفاده کردم و میکنم
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
(2012-12-26 ساعت 15:28)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 14:14)r_ent نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 14:03)aydinaghajani نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 12:42)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 11:49)IN.USA@2013 نوشته:  ... تازه این هم حساب کنید که این پول باید به ...

اولا که حتما راه دیگری هم برای پرداخت هست.
...

با سلام
به اين لينكي كه ...
اولاً ماهایی که تو لاتری برنده شدیم خیلیییییییییی خوش شانسیم و اگر چیزی به نام شانس وجود داشته باشه.....
خدا رو شکر‌Smile
درضمن این پول رو باید ...

روشا جان میتونی راهنمایی کنی بهمون بگی چجوری قبل از رفتن میتونیم این پولو پرداخت کنیم؟ موقعی که میریم ویزامون رو بگیریم میتونیم پول رو به سفارت پرداخت کنیم؟
شماره حسابی چیزی؟ بابا این پوله داره شاخم میزنه Big Grin چجوری میتونم زودتر از شرش خلاص شم؟
پیشکسوت ها لطفا راهنمایی کنن پولو چجوری و کجا باید پرداخت کرد؟؟

اگه کسی رو دارین که براتون پرداخت کنه که خب هیچی دیگه! پرداخت میکنه!
اگه کسیو ندارین هم که 1سری آدما هستن که کارت دارن و در ازای دریافت مبلغی، این کار رو براتون انجام میدن.
راستش نمیدونم وقتی میریم ویزامونو بگیریم هم میتونیم پرداخت کنیم یا نه!
میتونیم بپرسیم Smile
در مورد شماره حساب و اینا، میخواین 1 کم صبر کنین 1 فوریه برسه بعد!!!
پول رو بریزین به حساب خانمتون تا دیگه شاختون نزنه!!!!Tongue
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
دوستان لاتاری
می تونید پول رو مثل سابق حضوری پرداخت کنید از این نظر مشکلی نیست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: raham ، bayat_r ، amir82 ، afshin06 ، efah ، peyman1355 ، mgolchin13 ، Tomas
اينطور كه از سايت معلومه فقط آنهايي كه ويزا گرفتن پاك شدند هيچ خبري از كلير جديد نيست !!!!!!!!!
تشکر کنندگان: مهدي پارس ، Tomas
سلام دوستان
از بین دوستان کسی میدونه تو سایت سفارت امریکا در انکارا تو قسمتی که کیلییر شدن رو نگاه میکنیم جلوی هر کیس نامبر یک تاریخ است مثلا 10 4MAR ;
این تاریخ یعنی چه؟
ممنونم
##CN:2013AS7
رویت قبولی:15 جون
ارسال فرمها:20 جون
سفارت:انکارا
تشکر کنندگان: afshin06 ، saeed_gh ، Tomas
(2012-12-27 ساعت 21:56)ppp نوشته:  سلام دوستان
از بین دوستان کسی میدونه تو سایت سفارت آمریکا در انکارا تو قسمتی که کیلییر شدن رو نگاه میکنیم جلوی هر کیس نامبر یک تاریخ است مثلا 10 4MAR ;
این تاریخ یعنی چه؟
ممنونم

دوست عزیز اگه اون بالا رو نگاه کنین نوشته Admin Process Expires On یعنی اعتبار کلیرنس اون کیس تا تاریخ نوشته شده است.
من توصیه میکنم برای تسلط بیشتر بر مقوله کلیرنس، یکم صفحه های این تاپیک رو مطالعه کنیدWink.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: amir82 ، bmojtaba ، afshin06 ، AsemanAbee ، dreamer60 ، ani_sheiton ، Sepasttian ، Tomas
(2012-12-27 ساعت 16:55)khmp نوشته:  دوستان برای یادگیری زبان انگلیسی تو این مدت کلیرنس میتونید از سایت www.irlanguage.com هم کمک بگیرید
هر نرم افزاری که بخواهید داره و بصورت کاملا رایگان میتونید دانلود کنید
من که خیلی از این سایت استفاده کردم و میکنم

--------------------------------------------------------------
انصافا مجموعه بی نظیری هست .... واقعا دستتون درد نکنه بابت معرفی . ..
کیس نامبر : 2013AS42xx/رویت قبولی:May 2012/ارسال فرمها:10-5-2012/کووالالامپور/تاریخ مصاحبه :W3 Feb/تعداد افراد :2 نفر,ویزای یکضرب
دریافت:2 روز بعد,ایالت:تگزاس

تشکر کنندگان: armin1 ، r_ent ، dreamer60 ، Hedieh20 ، khmp ، ani_sheiton ، e76779 ، Sepasttian ، Tomas
با درود ، نمیدونم جای این سوالی که دارم اینجاست یا نه و یا نیاز به ایجاد تاپیک دیگری داره و یا ایجاد تاپیکی برای اون و پاسخ به اون خلاف سیاست کاری این سایت هست .
آیا آمار دقیقی برای تعداد ویزاهای صادر شده وجود داره ، مثل یک کنتور که بشه اونو با شماره کیس های کارنت شده و مصاحبه شده مقایسه کرد .
دسترسی به این آمار برای افرادی مانند من که شماره کیس بالا دارند و از موندن پشت سد "3500 عدد ماکزیمم ویزای قابل صدور" میترسند ، مهمه .
با سپاس .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، afshin06
با اجازه مامان سايه عزيزTongue
دوستان كلير شده ارمنستان ، كسي هست براي ٨ ژانويه عازم باشه؟؟؟؟
براي جلوگيري از شلوغ شدن تاپيك پيغام خصوصي بدين لطفا". Cool
( به محض يافتن همسفر اين پست پاك خواهد شد Rolleyes )
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، f1f ، ani_sheiton ، Tomas ، afshin06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان