کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
SmileShySmile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mehdiii ، ani_sheiton ، dreamer60 ، Tomas ، roeentan
(2012-12-28 ساعت 17:12)mahdip نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 16:55)khmp نوشته:  دوستان برای یادگیری زبان انگلیسی تو این مدت کلیرنس میتونید از سایت www.irlanguage.com هم کمک بگیرید
هر نرم افزاری که بخواهید داره و بصورت کاملا رایگان میتونید دانلود کنید
من که خیلی از این سایت استفاده کردم و میکنم

--------------------------------------------------------------
انصافا مجموعه بی نظیری هست .... واقعا دستتون درد نکنه بابت معرفی . ..

خواهش میکنم قابلی نداشت دوست داشتم دوستان مهاجرسراییم هم از این مجموعه استفاده کنن امیدوارم مفید باشهWink
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: گل نهال ، ani_sheiton ، r_ent ، peyman1355 ، Tomas ، Soap McTavish ، السانا
38 روز گذشت امروزم خبری نشد SadSad اینشالا 2 شنبه هم من و هم همه منتظران کلیر شن...
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

بچه ها فکر میکنم صفحه CEAC داره کار میکنه. کیس من یه چند روزیه که بالا میاد و تاریخ آخرین آپدیت رو 21 دسامبر میزنهWink
بازم جای شکرش باقیه آدم میفهمه داره روی کیسش کار میشهBig Grin
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ASALI ، armin1 ، SOROUSHSOFT ، goody ، ani_sheiton ، dreamer60 ، Tomas ، afshin06 ، ghafari88
(2012-12-29 ساعت 00:13)f1f نوشته:  بچه ها فکر میکنم صفحه CEAC داره کار میکنه. کیس من یه چند روزیه که بالا میاد و تاریخ آخرین آپدیت رو 21 دسامبر میزنهWink
این صفحه CEAC چی هست ؟ کیسای لاتاری هم میتونن منوجه شن از طریق صفحه CEAC یا نه ؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-29 ساعت 00:13)f1f نوشته:  بچه ها فکر میکنم صفحه CEAC داره کار میکنه.................

سلام دوست عزیز لطفا آدرس اش رو میشه بذارین.ممنون
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
آبی تازه نفس و پر رنگ رسید.
کم رنگاش تخلیه کنن لطفاSmile
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

این لینکشه اما فکر میکنم تو صفحات قبل بچه ها گفتن هنوز برای لاتاری فعال نیست.
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: armin1 ، SOROUSHSOFT ، گل نهال ، raham ، dreamer60 ، peyman1355 ، Sepasttian ، Tomas ، afshin06
(2012-12-28 ساعت 19:32)efah نوشته:  با درود ، نمیدونم جای این سوالی که دارم اینجاست یا نه و یا نیاز به ایجاد تاپیک دیگری داره و یا ایجاد تاپیکی برای اون و پاسخ به اون خلاف سیاست کاری این سایت هست .
آیا آمار دقیقی برای تعداد ویزاهای صادر شده وجود داره ، مثل یک کنتور که بشه اونو با شماره کیس های کارنت شده و مصاحبه شده مقایسه کرد .
دسترسی به این آمار برای افرادی مانند من که شماره کیس بالا دارند و از موندن پشت سد "3500 عدد ماکزیمم ویزای قابل صدور" میترسند ، مهمه .
با سپاس .

نه دوست عزیز همچین آمار و اطلاعاتی هیچ وقت در دسترس ما نبوده. به این چیزا انقدر فکر نکن. بسپرش دست خدا.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، امیر مهاجر ، peyman1355 ، efah ، گل نهال ، Tomas ، roeentan ، afshin06 ، Saeedv13
(2012-12-29 ساعت 00:13)f1f نوشته:  بچه ها فکر میکنم صفحه CEAC داره کار میکنه. کیس من یه چند روزیه که بالا میاد و تاریخ آخرین آپدیت رو 21 دسامبر میزنهWink

با هزاران امید وآرزو کیس نامبر را وارد کرده و در ثانیه هایی که انتظار پاسخ بودم ناگهان با پیام Invalid Immigrant Visa Case Number.
مواجه شدم و بسی افسرده گشتم باشد که براه افتد تا همگی پاسخی در شان دریافت نماییم!Cool
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: bayat_r ، r_ent ، raham ، armin1 ، Tomas ، ghafari88
من تا امروز بعد از 24روز هنوز سایت کلیرنس رو چک نکردم دیگه داره صبرم تموم میشه امیدوارم 2شنبه 1عالمه کیس رو کلیر کنن و ما منتظران اینجا رو با هوووووووووووورررررررررررااااااااااااامون بذاریم رو سرمون!!!!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
خب نميخوام موج منفي بدم ولي اصلاً نبايد به دوشنبه اميدوار بود ، فقط ده درصد ممكنه دوشنبه سايت اپديت بشه ، با توجه به اينكه سه شنبه هم سفارت تعطيله بايد اخر هفته منتظر باشيم .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-29 ساعت 09:44)r_ent نوشته:  من تا امروز بعد از 24روز هنوز سایت کلیرنس رو چک نکردم دیگه داره صبرم تموم میشه امیدوارم 2شنبه 1عالمه کیس رو کلیر کنن و ما منتظران اینجا رو با هوووووووووووورررررررررررااااااااااااامون بذاریم رو سرمون!!!!!

روشا دوشنبه 31 دسامبره یعنی هنوز تعطیل نکرده اند؟ یعنی اونا مثل ما یک هفته آخر رو به خداحافظی تو اتاقهای دیگه نمی پردازند؟ یعنی رییساشون 10 روز قبل نمی پیچونن برن شمال؟
حتماً عقلشون تا حالا نرسیده که میشه این کارها رو هم کرد..
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-29 ساعت 09:50)sayeh_m نوشته:  خب نميخوام موج منفي بدم ولي اصلاً نبايد به دوشنبه اميدوار بود ، فقط ده درصد ممكنه دوشنبه سايت اپديت بشه ، با توجه به اينكه سه شنبه هم سفارت تعطيله بايد اخر هفته منتظر باشيم .
امروز 30 روزمون پر شدWink
منم همینطور فکر میکنم و منتظر چهار شنبه ام.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: bmojtaba ، raham ، sayeh_m ، mitme ، peyman1355 ، armin1 ، گل نهال ، ani_sheiton ، mhpz ، Tomas ، r_ent ، Saeedv13
من 74 روزه منتظر کلیرنسم، 5 شنبه بهشون ایمیل زدم و راجع به کلیرنس، ایتبار مدیکال و اعتبار ویزا سوال کردم. بهم گفتن که نهایتا تا 10 ژانویه جواب کلیرنسو میدن، اعتبار مدیکال 1 ساله، و اعتبار ویزا 6 ما بعد از پرینت شدن ویزا هست.
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان