کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-12 ساعت 06:04)afs نوشته:  دوستانی که برنامه سفرشون رو اعلام کردن ازتون واقعا ممنونم
فقط یک خواهشی احتمال خیلی خیلی زیاد وقتی به آمریکا می رید در یک شهر به خصوص ساکن می شید لطفا در اون شرایط اسم شهری که اقامت می کنید رو برای من بفرستید تا اطلاعات این صفحه جدید دقیقا منطبق بر وضعیت شما باشه.

ممنون
افشین عزیز بازهم تشکر از زحمتتون. فقط یک سوالCool کسانی مثل ما که هنوز مطمئن نیستیم از شهری که توش قراره ساکن بشیم و فعلا به یکی از ایالات سفر می کنیم که گرین کارت مونو فعال کنیم آیا هربار در سفرهای بعدی باید عوض کنیم و زحمتتون بدیم یا هروقت که ساکن شدیم و قطعی شد بهتون بگیم؟ چون ما به احتمال زیاد بارها باید بریم و بیاییم تا کارهامون ردیف بشه Tongue ممنون.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: گل نهال ، nirvana_kobin ، sce ، amairmonre ، romance33 ، hosseinshokri ، soruosh ، afs
(2013-08-12 ساعت 06:49)sadeghi897 نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 06:04)afs نوشته:  دوستانی که برنامه سفرشون رو اعلام کردن ازتون واقعا ممنونم
فقط یک خواهشی احتمال خیلی خیلی زیاد وقتی به آمریکا می رید در یک شهر به خصوص ساکن می شید لطفا در اون شرایط اسم شهری که اقامت می کنید رو برای من بفرستید تا اطلاعات این صفحه جدید دقیقا منطبق بر وضعیت شما باشه.
ممنون
قطعا این کاری که افشین می گه رو با دقت انجام بدین
چون شدیدا به درد منم می خوره
به لاخره باس بدونم کدوم شهرین؟
و تازشم شهرها که زیاد باشه بالاخره آدم نیگاه می کنه بلیط هواپیما کجا offer خوره ، دیگه چتر ورمی دارم و آماده فرود می شم
دوزتون دارم
منتظر ملاقات با تک تک شما ، در منزل شما
خدمات تضمینی چتر دی
دی Big GrinCoolTongue
قدمنتون به روی چشم دوست عزیز Big Grin این قضیه دوطرفه است دیگه واسه تک تک ما هم این امکان ملحوظه احتمالا ... نه؟Cool آخه میگن دل به دل لوله کشی دارهTongue از شوخی گذشته...
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: mrbonbon ، Soap McTavish ، sce ، romance33 ، soruosh
(2013-08-12 ساعت 09:59)nirvana_kobin نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 09:37)sgkco24 نوشته:  سلام دوستان
کسی تجربه سفر با قطر اير لاين رو داره من می خوام برم سن ديگو ، پرواز قطر 2 تا توقف داره ولی بليطش خيلی ارزونتر در مياد
در مورد بار هم بابت هر چمدان 23 کيلو دوم بايد 25 دلار پول بدی ولی با اون حساب باز هم از ايرلاين های ديگه ارزونتر در مياد ؟؟؟

بله من با همین پرواز رفتم واشنگتن . رسیدگی خیلی خوب بود، 2 وعده غذای کامل دادن و در بین سفر هم اگر احتیاج داشته باشید می تونید استفاده کنید طبق معمول همه این دست پرواز ها این ایر لاین هم امکانات تماشای فیلم و موزیک و..... رو داره. سفر خوبی داشته باشید

دوست عزیز شما 3تا مسیر رو با هواپیمایی قطری انجام دادید؟ مسیر پرواز داخلی مجاز بودید 2بسته 23کیلویی ببرید؟ یا اضافه بار پرداخت کردید؟
تشکر کنندگان: raam12000 ، sce ، romance33 ، nirvana_kobin
(2013-08-12 ساعت 04:05)mohammad fazli نوشته:  
(2013-08-11 ساعت 02:22)afs نوشته:  دوستان عزیز مهاجرسرایی، نمی دونم با منتظرسرا آشنا هستید یا نه. منتظرسرا با ایده جمع آوری و کنار هم گذاشتن تعداد روزهایی که دوستان با کیس های لاتاری خودشون منتظر دریافت جواب کلیرنس هستند راه اندازی شد. در این بین کیس های غیر لاتاری هم به اون اضافه شد و طی چند ماه گذشته مثبت بودن وجودش به خوبی روشن شده.

خوب فکر کنید کسانی که مرحله کلیرنس رو طی کردند و به آمریکا اومدند چرا یک سایت مشابه نداشته باشند؟

برای همین یک سایت خیلی ساده، حتی ساده تر از منتظرسرا برای جمع آوری اطلاعات مربوط به محل زندگی دوستانی که طی لاتاری ۲۰۱۳ به آمریکا مهاجرت کردند راه اندازی کردم. می دونم که متاسفانه یکم برای راه اندازی چنین صفحه ای دیر شده و شاید خیلی از دوستان دیگه به اینجا برنگردند اما برای افراد باقی مونده که تعدادشون کم هم نیست، اگر مایل بودید می تونید،

شهر و ایالتی که هم اکنون در اون زندگی می کنید و یا برنامه دارید به اونجا برید رو برای من بفرستید.
اگر ماه استقرارتون و یا ماهی که قرار هست به اونجا نقل مکان کنید رو هم ارسال کنید به کامل شدن این صفحه کمک می کنه و البته تعداد نفرات کیستون.

امیدوارم از این صفحه هم مثل منتظرسرا استقبال بشه و بتونه کمک زیادی به دوستان مهاجر باشه.
برای دیدن این صفحه: http://afsh.servehttp.com/p
نوامبر
یک نفـــــــــــــر
سیاتل
اگوست
سه نفر
كانزاسيتي
ميزوري
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
دوستان عزیز گرین کارت کسی که لاتاری برده با بفیه ایا فرق داره گرین کارت 2ساله با10 ساله چه فرقی داره به کی میدن؟ممنون از پاسختونSmile
کیس نامبر 2013ASXXسفارت ابوظبی.تاریخ مصاحبه20می.12اگوست کلیر Tongue
تشکر کنندگان: پدی ، hosseinshokri ، sadeghi897 ، milad_aae
(2013-08-12 ساعت 13:33)پرستوی مهاجر نوشته:  دوستان عزیز گرین کارت کسی که لاتاری برده با بفیه ایا فرق داره گرین کارت 2ساله با10 ساله چه فرقی داره به کی میدن؟ممنون از پاسختونSmile

در مورد سوال اولتون خیر فرقی نمیکنه
در مورد سوال دومتون کسانی که با ویزای سرمایه گذاری EB5 تشریف میارن در ابتدا یک گرین کارت مشروط 2 ساله در یافت میکنن و پس از اطمینان دولت از موفق بودن سرمایه گذاریشون تازه میتونن گرین کارت 10 ساله دریافت کنن.

ممنون
سلام
ما دو فالس چورچ هستييم و و امروز دوشنبه سومين روز هست كه امدييم به اينجا و هنوز كاري نكردييم و متاسفانه ادرسي كه داده بودييم تغيير كرده يعني دوستمون ديگه انجا نيست و بايد برم ادرس رو عوض كنم ما توي falls church هستيم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: sce ، گل نهال ، amiz.abdollah ، farshadsh ، amairmonre ، پدی ، لاتاری ، sadeghi897 ، soruosh ، afs ، Alirezaa2013
دوستان عزیزی که برای ثبت نام بچه هاشون توی مدارس امریکا اقدام کردن، ممنون میشم اگه در این موارد اطلاع دارید راهنمایی کنید:
1- ترجمه مدرک تحصیلی بچه ها،نیاز به تاییده دادگستری و وزارت امور خارجه داره یا نه؟
آخه روز مصاحبه و توی سفارت که تاییده دادگستری نیازی نبود، حالا برای مدارس،اونایی که هم به دارن،اطلاعات بدن ممنون میشم.
2-ترجمه آخرین مدرکشون فقط لازمه یا تمام سنوات نیاز هست؟
مثلا برای دخترم که دوم راهنمایی رو خونده،آیا نیازی به ترجمه مدرک اتمام ابتدایی هست یا خیر؟
وپسرم که سوم دبستان رو تموم کرده، مدارک اول و دوم هم نیاز به ترجمه داره یا خیر؟
پیشاپیش از توجهی که مبذول میفرمایید سپاسگزارم.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
از دوستان کسی تجربه تغییر آدرس به صورت آنلاین رو قبل از خارج شدن از ایران داره ؟
لاتاری 2013
(2013-08-11 ساعت 02:22)afs نوشته:  دوستان عزیز مهاجرسرایی، نمی دونم با منتظرسرا آشنا هستید یا نه. منتظرسرا با ایده جمع آوری و کنار هم گذاشتن تعداد روزهایی که دوستان با کیس های لاتاری خودشون منتظر دریافت جواب کلیرنس هستند راه اندازی شد. در این بین کیس های غیر لاتاری هم به اون اضافه شد و طی چند ماه گذشته مثبت بودن وجودش به خوبی روشن شده.

خوب فکر کنید کسانی که مرحله کلیرنس رو طی کردند و به آمریکا اومدند چرا یک سایت مشابه نداشته باشند؟

برای همین یک سایت خیلی ساده، حتی ساده تر از منتظرسرا برای جمع آوری اطلاعات مربوط به محل زندگی دوستانی که طی لاتاری ۲۰۱۳ به آمریکا مهاجرت کردند راه اندازی کردم. می دونم که متاسفانه یکم برای راه اندازی چنین صفحه ای دیر شده و شاید خیلی از دوستان دیگه به اینجا برنگردند اما برای افراد باقی مونده که تعدادشون کم هم نیست، اگر مایل بودید می تونید،

شهر و ایالتی که هم اکنون در اون زندگی می کنید و یا برنامه دارید به اونجا برید رو برای من بفرستید.
اگر ماه استقرارتون و یا ماهی که قرار هست به اونجا نقل مکان کنید رو هم ارسال کنید به کامل شدن این صفحه کمک می کنه و البته تعداد نفرات کیستون.

امیدوارم از این صفحه هم مثل منتظرسرا استقبال بشه و بتونه کمک زیادی به دوستان مهاجر باشه.
برای دیدن این صفحه: http://afsh.servehttp.com/p

افشین جان
اکتبرسه نفرسیاتل
با سپاس
دوستان سلام
کسی تجربه تولد نوزاد بعد از دریافت ویزا در ایران را دارد؟ وقتی پدر و مادر ویزاهاشون رو گرفته اند برای نوزادشان که در ایران متولد شده باشد، چطور می توانند ویزا بگیرند؟
شماره کیس: 2013AS7XXX
تاریخ رویت قبولی:5 می
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 می
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: kouroshd ، پدی ، amiz.abdollah ، hosseinshokri ، sadeghi897 ، noura ، Alirezaa2013
سلام دوستان
همونطور که قبلا براتون نوشتم ما 13جون وارد ویرجینیا شدیم:بعد از 7 روز سوشیالمون اومد البته فردای ورودمون رفتیم درخواست براش پر کردیم:وگرین کارتها هم سر 28 روز رسید ولی نکته اینجاست که توی گرین کارت همسرم یکی از مشخصاتش رو اشتباه نوشته بودن:ما هم زنگ زدیم به uscisو گفتیم اونها هم گفتن گرین کارت+کپی پاس+فرم i90 رو پر شده برامون پست کنید تا کارت جدید صادر بشه.الان24 روز گذشته.میخواستم بدونم برای کس دیگه ای این اتفاق افتاده؟ و چند روزه مجدد گرین کارت صادر میشه .اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگین.در ضمن ما فردای ارسال گرین کارت برگشتیم ایران همش تو این فکرم که برای صدور مجددش اثر انگشت جدید یا کار حضوریه دیگه نداشته باشن؟
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
افشین جون
برای اینکه آمار ایالتمون بره بالا ، منم اضافه کن.
فقط تاریخش رو معلوم نکن شماره پلاک خونمون رو هم ننویس!
ممنونم Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
با سلام خدمت همه
میدونید که معمولا در پروازهای ایران به امریکا حالا با هر ایر لانی معمولا از سه چهار ساعت تا زمان طولانی تر ( من در سایت چیپو ایر تا 21 ساعت هم دیدم)فاصله بین پرواز هست آیا خدماتی در این ساعات به مسافر میدن؟ اقامتگاه موقتی، پذیرائی چیزی؟
البته میدونم علت ارزون بودن بعضی از بلیطها در این سایتها همین هست اما بالاخره اونام آدمن دیگه باید تو سالن ترانزیت رو زمین خوابید؟!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، hosseinshokri ، kouroshd ، shatsi
(2013-08-12 ساعت 22:04)amjad نوشته:  با سلام خدمت همه
میدونید که معمولا در پروازهای ایران به آمریکا حالا با هر ایر لانی معمولا از سه چهار ساعت تا زمان طولانی تر ( من در سایت چیپو ایر تا 21 ساعت هم دیدم)فاصله بین پرواز هست آیا خدماتی در این ساعات به مسافر میدن؟ اقامتگاه موقتی، پذیرائی چیزی؟
البته میدونم علت ارزون بودن بعضی از بلیطها در این سایتها همین هست اما بالاخره اونام آدمن دیگه باید تو سالن ترانزیت رو زمین خوابید؟!
دو نوع بلیط میتونه از این سرویس هتل استفاده کنه بلیطی که کد بلیطش یکیه مثلا تهران دوحه شیکاگو
چیپ ایر بعضی مواقع خودش ارنج میکنه (تک تک میخره )البته توی سایت خرید هواپیمایی های میتونید via هم استفاده کنید که هر دو صورت بجز ترانزیت خدمتی دیگر ندارید
نوع دوم هم کد شیر و الیانس هست مثلا تهران رم اتلانتا پرواز دوم با دلتا هست شما مثل نوع اول بلیطتون محسوب میشه ومشکلی نیست
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcSkEXqX4Q0QY7WvXpkTTjr...44Xu_Bdekb]
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، amir82 ، amjad ، soruosh ، el333 ، kouroshd ، amin arefi ، shatsi ، AsemanAbee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان