کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-13 ساعت 02:56)hamed.n نوشته:  دوستاي عزيز، نفهميدم آخرش ارز دولتي به برنده هاي لاتاري مي دن يا نه،چقد،،ممنون اگه جواب بدين

بله، نفري ٣٠٠ تا
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-08-13 ساعت 01:25)lilac نوشته:  سلام دوستان عزیز... یک سوال داشتم در مورد پروازهای داخلی در آمریکا، کسی اطلاع داره که کدام ایرلاین داخلی بهتره از نظر Baggage fee ؟ و آیا تاپیکی در این مورد هست که بشه ازش اطلاعات گرفت؟ و اگر تجربه پرواز با United , American و Southwest رو دارید کدامیک میتونه گزینه بهتری باشه؟

من با اير آلاسكا تو امريكا سفر كردم .قيمت هاش از بقيه كمتر هست اما هيچ امكاناتي نداره، اتوبوس هوايي دقيقا)ميني بوس البته! اتوبوس هاي سير و سفر به مراتب راحتتر بودنSmileاما به هر حال هواپيما بود و منو به مقصد رسوند ، از سايت one travel.com رزرو كردم ، در ضمن چمدون هم بايد جدا پول بديد، هر چمدوني ٢٠ دلار مگر Carry on كوچك همراهتون باشه با كيف يا كوله لپ تاپ .كيف دستي خانمها هم ديگه نبايد داشته باشيد.
دوستان یه نکته ای به ذهنم رسید گفتم بگم شاید مفید باشه

اون دسته از عزیزانی که قصد آمدن به San Francisco رو دارن توجه داشته باشن در مورد انتخاب مسکن داخل شهر محله های زیادی وجود داره که مناسب فرهنگ ایرانیا نیست ( پیرو صحبت های بیات عزیز)

خیلی سر بسته کسی شک نکنه Big Grin
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
(2013-08-12 ساعت 12:19)manila نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 06:04)afs نوشته:  دوستانی که برنامه سفرشون رو اعلام کردن ازتون واقعا ممنونم
فقط یک خواهشی احتمال خیلی خیلی زیاد وقتی به آمریکا می رید در یک شهر به خصوص ساکن می شید لطفا در اون شرایط اسم شهری که اقامت می کنید رو برای من بفرستید تا اطلاعات این صفحه جدید دقیقا منطبق بر وضعیت شما باشه.

ممنون
افشین عزیز بازهم تشکر از زحمتتون. فقط یک سوالCool کسانی مثل ما که هنوز مطمئن نیستیم از شهری که توش قراره ساکن بشیم و فعلا به یکی از ایالات سفر می کنیم که گرین کارت مونو فعال کنیم آیا هربار در سفرهای بعدی باید عوض کنیم و زحمتتون بدیم یا هروقت که ساکن شدیم و قطعی شد بهتون بگیم؟ چون ما به احتمال زیاد بارها باید بریم و بیاییم تا کارهامون ردیف بشه Tongue ممنون.

ممنون که این قدر حساسیت به خرج می دید
دقیقا درست می گید چون خیلی از مقصدهایی که مدنظر دوستان هست قبل از رفتن اسم مناطق هست و دقیقا اسم شهر نیست برای همین من پیشنهادم اینه این دوستان منتظر بمونند و وقتی ساکن شدند دقیقا اسم محلی که اسکان پیدا کردن رو بگند تا روی سایت بگذاریم.

این جوری هم اطلاعات دقیق به دست میاد و هم برنده هایی که کمتر آشنایی دارند متوجه می شند مثلا کسایی که می گند ما رفتیم لس آنجلس ۶۰ تا جا دورو برش هست که اسم های مختلف داره و دقیقا لس آنجلس خود خودش نیست.

ممنون
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-08-13 ساعت 04:12)afs نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 12:19)manila نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 06:04)afs نوشته:  دوستانی که برنامه سفرشون رو اعلام کردن ازتون واقعا ممنونم
فقط یک خواهشی احتمال خیلی خیلی زیاد وقتی به آمریکا می رید در یک شهر به خصوص ساکن می شید لطفا در اون شرایط اسم شهری که اقامت می کنید رو برای من بفرستید تا اطلاعات این صفحه جدید دقیقا منطبق بر وضعیت شما باشه.

ممنون
افشین عزیز بازهم تشکر از زحمتتون. فقط یک سوالCool کسانی مثل ما که هنوز مطمئن نیستیم از شهری که توش قراره ساکن بشیم و فعلا به یکی از ایالات سفر می کنیم که گرین کارت مونو فعال کنیم آیا هربار در سفرهای بعدی باید عوض کنیم و زحمتتون بدیم یا هروقت که ساکن شدیم و قطعی شد بهتون بگیم؟ چون ما به احتمال زیاد بارها باید بریم و بیاییم تا کارهامون ردیف بشه Tongue ممنون.

ممنون که این قدر حساسیت به خرج می دید
دقیقا درست می گید چون خیلی از مقصدهایی که مدنظر دوستان هست قبل از رفتن اسم مناطق هست و دقیقا اسم شهر نیست برای همین من پیشنهادم اینه این دوستان منتظر بمونند و وقتی ساکن شدند دقیقا اسم محلی که اسکان پیدا کردن رو بگند تا روی سایت بگذاریم.

این جوری هم اطلاعات دقیق به دست میاد و هم برنده هایی که کمتر آشنایی دارند متوجه می شند مثلا کسایی که می گند ما رفتیم لس آنجلس ۶۰ تا جا دورو برش هست که اسم های مختلف داره و دقیقا لس آنجلس خود خودش نیست.
ممنون
من به مقصد موقت هم راضیم بزارن هر چی باشه بهتر از بی خانمانی است والا به غرعان Big GrinTongueCool
خود خود لس انجلس کجاهست انوخ ، یک دایره وسط شهر عایا؟ من که نفهمیدم خود خود سن خوزه کجا هست ، sanjose downtown احتمالا نزدیک ترین اسم به سن خوزه باشه Big Grin
کلا این امریکا یه جوری جور واجور است. Tongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-08-13 ساعت 01:25)lilac نوشته:  سلام دوستان عزیز... یک سوال داشتم در مورد پروازهای داخلی در آمریکا، کسی اطلاع داره که کدام ایرلاین داخلی بهتره از نظر Baggage fee ؟ و آیا تاپیکی در این مورد هست که بشه ازش اطلاعات گرفت؟ و اگر تجربه پرواز با United , American و Southwest رو دارید کدامیک میتونه گزینه بهتری باشه؟
Jet blue اولين چمدان مجاني است
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، parsush ، nirvana_kobin ، kouroshd ، el333 ، usa lover ، afs ، lilac ، amir82 ، لاتاری ، AsemanAbee
(2013-08-07 ساعت 18:42)honey rahmati نوشته:  بچه ها یکی کمک کنه به من . فرم آبی رو از کجا پیدا کنم . این جوری که فهمیدم توی هواپیما دو تا فرم میدهند سفید و آبی . ما باید فقط فرم آبی رو پر کنیم درسته ؟. یعنی چون مهاجریم هر دفعه فقط فرم آبی رو پر میکنیم و فرم سفید برای عیر مهاجر هاست درسته ؟

ما که با پرواز امارات رفتیم لوس نجلس یک فرم بیشتر پر نکردیم و فرم دوم که مال بالای 10000 دلار بود را خودشان در فرودگاه دادند و ما پر کردیم سپس اطلاعاتش را وارد کامپیوتر کرد .
تشکر کنندگان: kouroshd ، nooshshahnar ، sce ، Alirezaa2013 ، shaso
مامان كمالي و غلي جان
من. فرزندم رو ثبت نام كردم و. از 19 اين ماه ميره سركلاس
قبلا نوشتم فقط اخرين كارنامه رو ببريد اموزش برورش تائيد كنه و ترجمه بدون تاييد خارجه و ... و بياريد. وسط سال هم ميشه بياريدسون
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلام دوستان
کسی هست که بخواد تا آخر تابستون بره دالاس ؟ ممنون میشم اگه بهم خبر بده ... یک دنیا ممنون
2013AS46XX سه نفر و نصفی ღ رویت قبولی: 1 می 2013 ღ مصاحبه: ایروان مارس 2013 + کلیرنس ღ مدت زمان انتظار 43 روز ღ دریافت ویزا: می 2013 و دقیقا در روز تولدم ...
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، amiz.abdollah
(2013-08-13 ساعت 03:24)گل نهال نوشته:  
(2013-08-13 ساعت 02:56)hamed.n نوشته:  دوستاي عزيز، نفهميدم آخرش ارز دولتي به برنده هاي لاتاري مي دن يا نه،چقد،،ممنون اگه جواب بدين

بله، نفري ٣٠٠ تا

قانونی‌ که میگن تعلق نمی‌گیره
ولی بازم بستگی به شهر و شعبه ای که میری داره
مثلا تا الان بچه‌های شیراز هیچکدوم نتونستن بگیرن، هر شعبه ای سر میزنن میگن ارز به ویزا مهاجرتی تعلق نمی‌گیره، همه شعبه ها همینو میگن
ولی‌ برو بچه تهران از بعضی‌ شعبه ای خاص تونستن بگیرن.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
(2013-08-13 ساعت 03:44)nirvana_kobin نوشته:  دوستان یه نکته ای به ذهنم رسید گفتم بگم شاید مفید باشه

اون دسته از عزیزانی که قصد آمدن به San Francisco رو دارن توجه داشته باشن در مورد انتخاب مسکن داخل شهر محله های زیادی وجود داره که مناسب فرهنگ ایرانیا نیست ( پیرو صحبت های بیات عزیز)

خیلی سر بسته کسی شک نکنه Big Grin

سلام
دوست من میشه واضح تر بگید ، ممنون می شم
من هم عازم سان فرانسیسکو هستم ، خیلی دوست دارم بیشتر بدونم Cool
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
افشین جان مثل همیشه دستت درد نکنه دادا
دالاس
سه نفر
31 اگوست
انشا ا...
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

سلام
دوستان، من قصد دارم دوربین دیجیتالی عکاسی بخرم. اینجا بخرم بهتره یا آنجا؟ مارک خوب با قیمت مناسب اگر سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید. کیفیت عکس برام خیلی مهمه. با تشکر
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، kouroshd ، amiz.abdollah ، Alirezaa2013
(2013-08-13 ساعت 11:00)عضو باسابقه نوشته:  سلام دوستان
کسی هست که بخواد تا آخر تابستون بره دالاس ؟ ممنون میشم اگه بهم خبر بده ... یک دنیا ممنون

سلام 28 شهریور عازم هیوستون هستم در خدمتیم
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: پدی ، amiz.abdollah ، گل نهال ، HRSH ، sce ، Alirezaa2013 ، Signal
سلام دوستان، امروز 13 آگوست كه 1 روز به ياد ماندني برامه به جمع شما مي پيوندم.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان