کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
در مورد بردن دلار بالای نفری 5000:
تو چه مرحله ای ازمون می پرسن ؟ اگه توی قسمت چک نهایی که برادران س .پ .ا هستند اگه باشه ، که دیگه نمیشه برگشت به کسی داد( چون اونجا بعد از چک پاسپورت و مهر خوجیه و از اونجا نمیشه برگشت)
و آیا این نفری 5000 شامل بچه کوچیک هم میشه؟ یعنی ما سه نفریم(با احتساب بچه) بگیم 15000 مشکلی پیش نمیاد؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: kouroshd ، dana ، romance33 ، Ali.US ، afshinghwink
سلام
برای سفر اول که هنوز کسی گرین کارت نداره باید خروجی را پرداخت کرد. درسته؟
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
(2013-08-14 ساعت 14:59)fariba_a نوشته:  سلام

بله
تشکر کنندگان: گل نهال ، byousefi_p ، sce ، dana ، mdna ، noobnoobi ، لاتاری ، romance33 ، Ali.US ، fariba_a ، m.taj ، sadeghi897
(2013-08-14 ساعت 15:02)kouroshd نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 14:59)fariba_a نوشته:  سلام

بله

تو سفرهای بعدی با داشتن گرین کارت نیاز به پرداخت خروجی نیست؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: kouroshd ، dana ، لاتاری ، romance33 ، Alirezaa2013
(2013-08-14 ساعت 15:17)byousefi_p نوشته:  تو سفرهای بعدی با داشتن گرین کارت نیاز به پرداخت خروجی نیست؟

دوستانی تو همین تاپیک نوشتن که با داشتن گرین کارت,عوارض خروج از کشور را نپرداختن و از کشور خارج شدنSmile
تشکر کنندگان: sce ، گل نهال ، byousefi_p ، rezajoon ، mdna ، romance33 ، Ali.US ، nirvana_kobin ، Alirezaa2013
دوستان عزیز
من از هواپیمایی قطری بلیط برای سن حوزه رزرو کرده ام ولی مسیر سوم از هواپیمایی امریکن ایرلاین بلیط دارم و می دونم که فقط 23 کیلو بار مجاز هست . کسی میدونه که اضافه بار رو این شرکت هواپیمایی رو چطوری و به چه قیمتی حساب میکنه ؟؟؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
دوستان يه سؤال ابتدايي:
با پرواز تركيش يا امارات يا قطري كه ميخواهيد وارد كاليفرنيا بشيد، اگه بخواهيم كه پرواز داخلي نداشته باشيم، بجز فرودگاه لس آنجلس(LAX) و فرودگاه سلنفرانسيسكو، چه شهرهاي ديگهاي هستند كه با يكي از اين سه پرواز ميتوان مستقيم وارد كاليفرنيا شد؟
ممنون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-08-14 ساعت 16:24)tajhizgaran نوشته:  دوستان عزیز
من از هواپیمایی قطری بلیط برای سن حوزه رزرو کرده ام ولی مسیر سوم از هواپیمایی امریکن ایرلاین بلیط دارم و می دونم که فقط 23 کیلر بار مجاز هست . کسی میدونه که اضافه بار رو این شرکت هواپیمایی رو چطوری و به چه قیمتی حساب میکنه ؟؟؟

برای بسته اول 25$
برای بسته دوم 35$
2بسته 23کیلوگرم مجموعا 60$ باید پرداخت کنیدSmile
baggage policy امریکن ایرلاین برای پروازهای کانکشن:
http://www.aa.com/i18n/utility/aacom_ser...rom=footer
موفق باشید
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، mdna ، لاتاری ، soruosh ، romance33 ، Sepasttian ، roeentan ، AsemanAbee
(2013-08-14 ساعت 16:27)گل نهال نوشته:  دوستان يه سؤال ابتدايي:
با پرواز تركيش يا امارات يا قطري كه ميخواهيد وارد كاليفرنيا بشيد، اگه بخواهيم كه پرواز داخلي نداشته باشيم، بجز فرودگاه لس آنجلس(LAX) و فرودگاه سلنفرانسيسكو، چه شهرهاي ديگهاي هستند كه با يكي از اين سه پرواز ميتوان مستقيم وارد كاليفرنيا شد؟
ممنون

فکر کنم جای دیگه ای نباشه ..
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، kouroshd ، لاتاری ، romance33
(2013-08-14 ساعت 16:50)kouroshd نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 16:24)tajhizgaran نوشته:  دوستان عزیز
من از هواپیمایی قطری بلیط برای سن حوزه رزرو کرده ام ولی مسیر سوم از هواپیمایی امریکن ایرلاین بلیط دارم و می دونم که فقط 23 کیلر بار مجاز هست . کسی میدونه که اضافه بار رو این شرکت هواپیمایی رو چطوری و به چه قیمتی حساب میکنه ؟؟؟

برای بسته اول 25$
برای بسته دوم 35$
2بسته 23کیلوگرم مجموعا 60$ باید پرداخت کنیدSmile
baggage policy امریکن ایرلاین برای پروازهای کانکشن:
http://www.aa.com/i18n/utility/aacom_ser...rom=footer
موفق باشید

یعنی اگر هر نفر دو بسته 23 کیلویی داشته باشه ، بسته اول که رایگان هست ولی بسته دوم باید به ازاء هر بسته 25 تای دیگه بدیم درست فهمیدم ؟؟؟
تشکر کنندگان: kouroshd ، romance33
(2013-08-14 ساعت 16:54)tajhizgaran نوشته:  یعنی اگر هر نفر دو بسته 23 کیلویی داشته باشه ، بسته اول که رایگان هست ولی بسته دوم باید به ازاء هر بسته 25 تای دیگه بدیم درست فهمیدم ؟؟؟

خیرSmile
بسته اول رایگان نیست / 25$میگیرن
بسته دوم رایگان نیست / 35$میگیرن
تونستم خوب توضیح بدم!Smile
سایتی هم که گذاشتم میتونی یه نگاه بندازی قشنگ توضیح داده
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، لاتاری ، soruosh ، romance33 ، Ali.US ، roeentan
(2013-08-14 ساعت 16:59)kouroshd نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 16:54)tajhizgaran نوشته:  یعنی اگر هر نفر دو بسته 23 کیلویی داشته باشه ، بسته اول که رایگان هست ولی بسته دوم باید به ازاء هر بسته 25 تای دیگه بدیم درست فهمیدم ؟؟؟

خیرSmile
بسته اول رایگان نیست / 25$میگیرن
بسته دوم رایگان نیست / 35$میگیرن
تونستم خوب توضیح بدم!Smile
سایتی هم که گذاشتم میتونی یه نگاه بندازی قشنگ توضیح داده

ممنون دوست عزیز .
پس چی میگه این دفتر قطری که بسته اول رایگانه .
ضمناً لینکی رو که گذاشتید کار نمی کنه .
تشکر کنندگان: kouroshd ، romance33
(2013-08-14 ساعت 16:27)گل نهال نوشته:  دوستان يه سؤال ابتدايي:
ممنون

قطر ایرویز برای همون لس انجلس هم مستقیم نداره البته کلاس اکونومی ( کلاس های دیگه هم دو استاپه هستند )

مثلا دوسه تا مسیر ها شو که دیدم یا شیکاگو یا جی اف کندی ورود میزنه

شما ترکیش رو چک کن از اصفهان پرواز داره ، شیراز هم باید داشته باشه که می تونه یه گزینه برای شما به حساب بیاد، هم اینکه از استانبول مستقیما میره برای لس انجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، kouroshd ، kasrafo ، dana ، لاتاری ، romance33 ، el333 ، پرستوی مهاجر ، Ali.US ، manila ، shatsi
(2013-08-14 ساعت 17:02)tajhizgaran نوشته:  ممنون دوست عزیز .

نمیدونم دفتر قطری چیکار داره میکنه!Big Grin
غیر از اینکه میگه بسته اول رایگانه میگه برای بسته دوم هم باید 200$ تا 250$ پرداخت کنید!
فکر کنم الان بتونی وارد لینک امریکن بشیSmile
تشکر کنندگان: kasrafo ، mani.iht ، soruosh ، romance33
(2013-08-14 ساعت 17:15)kouroshd نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 17:02)tajhizgaran نوشته:  ممنون دوست عزیز .

نمیدونم دفتر قطری چیکار داره میکنه!Big Grin
غیر از اینکه میگه بسته اول رایگانه میگه برای بسته دوم هم باید 200$ تا 250$ پرداخت کنید!
فکر کنم الان بتونی وارد لینک امریکن بشیSmile

دوست عزیز والله من که دیروز با خود کارمند دفتر قطر تو برج سایه صحبت کردم که گفت ۲۳ کیلو رایگان هست و اگر که اینتوری که شما میگی‌ ما‌ها که پرواز داخلی‌ داریم با امریکن بیچاره خواهیم شد.من حتما شنبه به دفتر قطر تلفن خواهم کرد
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان