کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-08-29 ساعت 21:49)ikamaly نوشته:  دوستان عزیز
من میخوام نفری 1 چمدون با 1 کارتون ببرم.البته + بار مجاز داخل کابین
که به ترتیب 23+23+7 کیلو هست
پروازم قطری هست
شنیدم بعد از 10 شهریور چمدو نا و کارتون ها تا 30 کیلو مجازه، آیا این برای کسانی هست که بعد از 10 شهریور بلیط میگیرن یا برای کسانی که بعد از 10 شهریور پرواز دارن؟!
حالا یه سوال دیگه:
من میخواستم کارتون بگیرم ولی از اونجا که دو صفحه این تاپیک تبلیغ ساک مکه ای بود، مردد شدم کارتن بهتره یا ساک مکه ای؟
در ضمن ابعاد کارتن چقدر باید باشه؟
صاحب نظران راهنمایی بفرمایید لدفن.Big Grin
باتچکر
مجموع طول +عرض+ارتفاع کارتن باید از 158 سانت کمتر باشه.من خودم دو تا چمدون و 6 تا کارتن آوردم. که کارتن ها در ابعاد 46*46*60 سانت بود و از بازارچه ستارخان در غرب برق آلستوم زیر پل یادگار امام گرفتم. کارتن هاش یک کمی پرپری هستن و خیلی مقاوم نیستن ولی اگر خوب چسب کاری شون کنید جواب میده. تمام لبه ها و گوشه هارو چسب پهن بزنید. ولی مهمترین قسمتش توی فرودگاهه که حتما حتما حتما بدید دورش رو سلفون پیچ کنن . اگر سلوفون نبود کارتن های ما فکر کنم وسط راه وا می رفتBig Grin. از مزایای کارتن اینه که وزنی نداره و توی مقصد هم می اندازیدش بیرون و جاتون رو اشغال نمیکنه.یک نکته ای که در مورد کارتن رعایت کنید اینه که داخلش اولا وسایل ظریف و شکستنی نگذارید. بیشتر برای لباس و کتاب و قابلمه و لوازم پلاستیکی و از این قبیل وسایل خوبه.دوم هم این که طوری لوازم رو داخلش بچینید که فضای خالی باقی نمونه چون باعث میشه کارتن زود له بشه. البته سلوفون کاری داخل فرودگاه از همه مهمتره.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-08-30 ساعت 01:33)mgolchin13 نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 18:52)wITCH نوشته:  از وقتی که سایت کیس آدم را میشناسه و روی initial review میاد چقدر طول میکشه تا گرین کارد بیاد؟
برای من 3 هفته کشید، ولی برای همه یکسان نیست.

مطمئنین واسه شما ۳ هفته بود،آخه من دقیقا پست های شما رو دیدم که از ۱۴ آگوست دیدین تو سایت تا ۲۴ که براتون اومد،اشتباه کردم؟!
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، Tomas ، daad
(2013-08-29 ساعت 18:52)wITCH نوشته:  از وقتی که سایت کیس آدم را میشناسه و روی initial review میاد چقدر طول میکشه تا گرین کارد بیاد؟

مال شما از تولید تا پست چقدر طوول کشید ؟از پست تا برسه دستت چقدر؟ورودت از کجاست؟
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، Tomas ، daad
(2013-08-30 ساعت 02:21)wITCH نوشته:  

مطمئنین واسه شما ۳ هفته بود،آخه من دقیقا پست های شما رو دیدم که از ۱۴ آگوست دیدین تو سایت تا ۲۴ که براتون اومد،اشتباه کردم؟!

3 هفته بعد از واریز 165$ منظورم بود. دوهفته کشید بشناسه و بعد از شناختن کیس یکی دوروز بعدش نوشت در دست تولیده و یکی دوروز بعد هم نوشت پست شده و شماره ترکینگ داد که 48 ساعته رفته بود به آدرس قبلی.دو روز بعدش هم رسید دست خودمون.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، romance33 ، امیر مهاجر ، mehdi110 ، proje ، usa lover ، Tomas ، daad ، AsemanAbee ، shatsi
(2013-08-30 ساعت 01:20)miilad2 نوشته:  
(2013-08-30 ساعت 00:55)nirvana_kobin نوشته:  

بین 1 تا 2 هفته
البته الان طولانی تر شده ... نیروانا جان شما کی اومدی ؟

من 1 ماهه گرفتم البته تجربه خودم و 2 نفر دیگه از دوستان بوده که گفتم . امیدوارم سو تفاهم نشده باشه Smile
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: miilad2 ، Tomas ، daad ، amairmonre ، لاتاری
دوستان ما دوشنبه رفتيم براي سوشيال.بهمون گفتن بايد شناسنامه داشته باشين.ما فكر نميكرديم اينجا نيازي باشه واسه همين نيورده بوديم.ما هم برگشتيم ترجمه هاشو براشون اورديم با كل مداركي كه با خودمون اورده بوديم.بعد مسئولشون گفت بايد اصلشو بيارين هيچ راهي هم نداره.يكم منتظر مونديم تا نوبتمون شد و خدا بامون يار بود كه اين دفعه هيچي ازمون نخواست! فكر ميكنم يه جورايي عشقي كار ميكننSmile بعد هم بهمون گفت پروسه سوشيالتون ٢ روز بعد از ورودتون شروع شده.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
(2013-08-30 ساعت 07:11)nina22 نوشته:  دوستان ما دوشنبه رفتيم براي سوشيال.بهمون گفتن بايد شناسنامه داشته باشين.ما فكر نميكرديم اينجا نيازي باشه واسه همين نيورده بوديم.ما هم برگشتيم ترجمه هاشو براشون اورديم با كل مداركي كه با خودمون اورده بوديم.بعد مسئولشون گفت بايد اصلشو بيارين هيچ راهي هم نداره.يكم منتظر مونديم تا نوبتمون شد و خدا بامون يار بود كه اين دفعه هيچي ازمون نخواست! فكر ميكنم يه جورايي عشقي كار ميكننSmile بعد هم بهمون گفت پروسه سوشيالتون ٢ روز بعد از ورودتون شروع شده.
دوستانی که از ایران می خواهند بیایند و دارای فرزند هستند به نکته ای که دوستان گفته اند توجه کنند. برای ما هم همینطور شد مسئول سوشیال اطلاعات من و همسرم را وارد کامپیوتر کرد و برایمان درخواست سوشیال نامبر کرد و بعد برای فرزندم که می خواست انجام بدهد گفت مدرکی بدهید که ایشان فرزند شما هستند و من شانس آورده بودم که ترجمه شماسنامه خودم و فرزندم را برده بودم بهش دادم. چک کردم و به من برگرداند و سپس کار فرزندم را در کامپیوتر انجام داد
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
دوستان عزیز
سلام
ما مقصدمون پیتزبورگ در پنسیلوانیا هستش
یه سوال برامون پیش آمده. پرواز ما میتونه به نیویورک یا شیکاگو و بعد هم پیتزبورگ باشه حالا میخواستم بدونم در اولین فرودگاه یعنی نیویورک یا شیکاگو کارهای ورودی ما انجام میشه یا در فرودگاه پیتز بورگ چون اگه در اولین فرودگاه باشه باید فاصله زمانی مناسب بین دو پرواز در نظر بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدین.
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: mhb161 ، mehdi110 ، proje ، Tomas ، daad
سلام دوستان
کسی در رابطه با ثبت شرکت تحقیق داشته؟
با تشکر
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: mhb161 ، مهتاب - 2251 ، mehdi110 ، proje ، Tomas ، daad ، لاتاری ، hana_fd
(2013-08-30 ساعت 09:19)nnhh نوشته:  دوستان عزیز
سلام
ما مقصدمون پیتزبورگ در پنسیلوانیا هستش
یه سوال برامون پیش آمده. پرواز ما میتونه به نیویورک یا شیکاگو و بعد هم پیتزبورگ باشه حالا میخواستم بدونم در اولین فرودگاه یعنی نیویورک یا شیکاگو کارهای ورودی ما انجام میشه یا در فرودگاه پیتز بورگ چون اگه در اولین فرودگاه باشه باید فاصله زمانی مناسب بین دو پرواز در نظر بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدین.

100% در فرودگاه اول کاراتون انجام میشه ، حداقل 3 ساعت فاصله بزارین که استرس نداشته باشین .
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: romance33 ، mehdi110 ، nnhh ، s.s.h ، Tomas ، daad ، gbtm ، afshin4749 ، yalda91 ، لاتاری ، mdna
یک لینک پیدا کردم در مورد سیستم برق تمام کشورها شامل ولتاژ برق شبکه سراسری هر کشور ، فرکانس آن و نوع و شکل پریز و دوشاخه یا چند شاخه های آنها
به نظرم خیلی جالب اومد مخصوصا برای بچه های برق - الکترونیک

http://www.iec.ch/worldplugs/map.htm

روی هر شکل کلیک کنید کشورهای تحت پوشش اون رنگی میشه

البته شاید جای این پست اینجا نباشه ولی چون اینجا فعلا خیلی شلوغه همینجا ارسال کردم اگه مدیران عزیز برایش جای بهتری دارن زحمت جابجاییش با اونا Big Grin
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
سلام دوستان مهربون و عزیز
می شه لطفا منو راهنمایی کنید چه جوری تاکسی شاتل که مخصوص فرودگاهه و قیمتش مناسبه رزرو کنم؟
مرسی دوستان عزیز
تشکر کنندگان: proje ، پدی ، Tomas ، daad ، لاتاری
بالاخره منم امروز اومدم لس آنجلس ،انقدر چمدونامو وزن کردم تو خونه که خسته شده بودم ، آخه زنگیدم ترکیش گفت از یک تا 7 کیلو اضافه بار 85$ باید بدی، اگه هم یک چمدون 23 کیلویی دیگه اضافه داشته باشی 215$، واسه همین خودمو کشتم که اضافه بار نخورم چون چیزهای زیاد باارزشی نمیاوردم Big Grin خلاصه اومدم کانتر فرودگاه اصلا و ابدا چمدونامو وزن نکرد ! فقط پرسید خودت وزن کردی درست بوده، گفتم آره ! البته نمیشه اعتماد کرد به این قضیه که وزن نکنند، به فرودگاه ترکیه که رسیدم کارت مایلز& اسمایلز رو گرفتم و وقتی از سکیوریتی خواستم رد شم چند تا سوال کرد که وسیله برقی داری و چند تا چیز دیگه ... کلا سوالهاشون فرمالیته بود اگه یک کم لفت بدی و جواب ندی میره سوال بعدی ، تو فرودگاه لس آنجلس هم کمتر از یک ساعت الاف شدم و اومدم بیرون که شاتل بگیرم Smile نیازی نیست که از قبل رزرو کنیم، چون تو سایت زمان تقریبی میپرسه و ما هم که نمیدونیم چقدر طول میکشه و پولشو هم باید با کردیت بدیم ، به هر حال رفتم سمت شاتل ها و سوال کردم واسه محل مورد نظر چه شماره شاتلی باید سوار شم ، منتظر شدم تا اومد و دقیق آوردم محل مورد نظر ، فقط اینکه تو سایت نوشته شاتل 20$ هست ولی این شاتلی که من سوار شدم 32$ بود ! با اینکه آدرس پرتی داشت خونم ولی بزرگ و خوبه ، همه چیز داره ، الان 7 ساعتی میشه که رسیدم . دوستانی که واسه اول اومدنشون مثل من جایی ندارن به من پیام خصوصی بدن
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
milad2 ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ
ﺷﻤﺎ ﺑﻮﺳﺘﻮﻥ ﻫﺴﺘﯿﻦ ؟؟
ﭘﺮﻭﺩﻧﭽﺎﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﻫﻨﮑﻮﮎ ﺧﻮﺑﻦ ؟؟!!

ﺍﮔﻪ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺑﻮﺳﺘﻮﻥ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﯿﻢ
ﻭﺿﻌﯿﺖ ﮐﺎﺭ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭ ﻣﺨﺎﺭﺝ ﻭ .......
ﺳﭙﺎﺱ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: sh-p ، sce ، لاتاری ، romance33 ، daad
دوستان عزیز سلام
یه سوال داشتم در مورد اضافه بار پرواز امارات
آیا اگه اضافه بار داشته باشی جریمه میکنن یا میگن وسایلاتونو کم کنید؟
و بار مجاز چند کیلو هست؟ یه گفتن 23 و یه جا 25؟
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان: sh-p ، romance33 ، daad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان