کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
اطلاعات پرواز ترکیش تعداد و وزن چمدان
• Free Baggage Allowance for Flights To or From America / S. America / Canada
Travel Class Maximum Pieces Maximum Weight Per Piece Maximum Dimensions Per Piece
(Length+Width+Depth)
Business 2 32 kg 158 cm
Comfort 2 23 kg 158 cm
Economy 2 23 kg 158 cm
Infant Passenger 1 + 1 collapsible baby carriage / buggy 23 kg 115 cm
(0-2 years old)
تعداد و وزن ساک دستی
• Free Cabin Baggage Allowance
Travel Class Pieces of Cabin Baggage Maximum Weight (each piece) Maximum Dimensions
Business 2 8 kg 23x40x55 cm.
Comfort 1 8 kg 23x40x55 cm.
Economy 1 8 kg 23x40x55 cm.

اینجوریم که دوستامون میگن از 1dec دو تا ساک دستی می تونیم تو کابین ببریم .لینک اطلاعات فوق
http://www.turkishairlines.com/en-int/tr...-allowance
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، sce ، daad ، manila ، amin arefi ، لاتاری ، Ehsan1358 ، Tomas ، kouroshd
(2013-08-28 ساعت 11:33)ikamaly نوشته:  دوستان عزیزی که اونور ساکن هستید
پلیز جواب منو زودی بدین ممنون میشم.
کار کردن با کدوم بانک ایرانی از اونور راحتر هست عایا؟
میخوام بذونم با بانک صادرات راحت میشه کار کرد؟
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)
قضیه مهمه پلیز با هر بانکی که مشکل ندارید و کار باهاش راحته معرفی کنید.
من میخوام با صادرات کار کنم کسی با این بانک تجربه داره؟
پلیز پلیز پلیز هلپ می!!!!!!SadSadSadSadSad

من تمام کارهای بانکی ام با بانک پاسارگاد هست چه زمانی که ایران بودم چه اینجا توی امریکا هیچ مشکلی ندارم من سایت بانکهای دیگر رو هم دیدم اما کار کردن با بانک پاسارگاد واقعا راحته (میشه یه تیزر تلویزیونی برای بانک پاسارگاد بسازیم Big Grin)
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، tajhizgaran ، romance33 ، گل نهال ، dove ، sce ، mhb161 ، daad ، ikamaly ، manila ، لاتاری ، Ehsan1358 ، Tomas ، kouroshd
(2013-08-29 ساعت 09:55)AFSHIN-PIC نوشته:  
من باید هر ماه وجه به بعضی حسابها توی ایران واریز کنم،آیا میشه از حساب صادراتم اینترنتی به اون حسابهای موردنظرم توی ایران پول حواله کنم؟
آخه یادمه یه جایی توی همین تاپیک خوندم که یکی از دوستان از عملکرد یه بانک شاکی بود و میگفت کاشکی این بانک رو انتخاب نکرده بودم.(فکر کنم ملت بود!)

من تمام کارهای بانکی ام با بانک پاسارگاد هست چه زمانی که ایران بودم چه اینجا توی آمریکا هیچ مشکلی ندارم من سایت بانکهای دیگر رو هم دیدم اما کار کردن با بانک پاسارگاد واقعا راحته (میشه یه تیزر تلویزیونی برای بانک پاسارگاد بسازیم Big Grin)

قویا" تائید میشه منم کلی کار دارم با بانک پاسارگاد انجام میدم . هیچ مشکلی نداره که هیچ سرعتش اینجا تو آمریکا از ایران هم بیشتره ولی ملت همش قاطی میکنه و بانکهای دیگه هم بشدت سرعتشون پایین هست.
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، dove ، sce ، mhb161 ، daad ، afshinghwink ، ikamaly ، AFSHIN-PIC ، Ehsan1358 ، Tomas ، kouroshd
(2013-08-28 ساعت 11:51)mrr777 نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 22:05)kɪŋ نوشته:  دوستانی که اخیرا رفتند آمریکا، مخصوصا سیاتل، زرشک و زعفران میشه برد؟ توی گمرک آمریکا چیکار میکنند؟ میندازنشون تو سطل یا میذارن ببری با خودت؟
مخصوصا برام مهمه بدونم زعفران عاقبتش چی میشه.

امیر جان، یکی از ساکهای خانم و بچه های من پر از زرشک و زعفران و لیمو عمانی و بقیه خوراکی ها بود. حتی بازش هم نکرده بودند.

بابا تو رو خدا به غیر از زرشک و زعفران چیز اضافی با خودتون برندارید. برای خودتون میگم که الکی بار اضافه برای خودتون درست نکنید. اینجا تو شیکاگو که تازه میگن ایرانی هم کم داره قربونش برم همه چی پیدا میشه. دیروز برای خرید به همراه بانو رفته بودیم فروشگاه westbrook market که یک فروشگاه تو مایه های jewelosco هست. لیمو امانی داشت بسیار تازه و خوشبو تقریبا نیم کیلوشو میداد 99 سنت!!! خیار ایرانی گذاشته بود بالاشم یزرگ زده بود persian cucumber پوندی 1.29 $
خانم بنده از یکماه قبل از سفر به آمریکا هر روز میرفت سبزی میخرید خشک میکرد میگفت برای قرمه سبزی میارم. اینجا همه سبزی ها به صورت تازه موجوده از اسفناج و شنبلیله بگیر تا تره تازه ایرانی !!!
زرشک من ندیدم ولی مطمئنم اونم پیدا میشه البته یه چیزی شبیه زرشک موجوده به اسم cranberries درست عین زرشک میمونه با همون مزه ولی یه ذره بزرگ تر از زرشکه و قیمتی هم نداره . من تو یه رستوران ایرانی دیدم که به جای زرشک تو برنج از cranberries استفاده کرده بودن و خیلی هم خوشمزه تر از زرشک بود!!
مغز گردو هم ما هر هفته یه بسته 250 گرمیشو میگیرم 8.99 $
در مجموع اینکه اینجا خدا رو شکر همه چی پیدا میشه الکی وقتتونو برای اینجور چیزها و آوردنشون به آمریکا هدر ندید.
موفق باشید.
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
سروش جان
البته من يه چيزي اينجا به صحبت هات اضافه ميكنم ، بعضي چيزها در ايالات مختلف سخت گير مياد و يا خيلي گرونتره . اگر كسي كاليفرنيا بره به جز زرشك و زعفران چيز ديگه اي لازم نداره . اونها هم هست ولي گرونه . تو كاليفرنيا مواد غذايي به خصوص ميوه و سبزيجات واقعاً از جاهاي ديگه ارزونتره ولي تو اورگان سبزي خيلي گرونه . به نظر من اگر مسافر اورگان و يا واشنگتن هستين با خودتون حداقل نعناع خشك رو بيارين . يه دسته كوچيك نعناع كه فكر كنم ١٠ گرم هم نميشه ١ دلاره ، در ضمن تره هم اينجا نيست ، ايروني ها از دم پيازچه به جاي تره استفاده ميكنن Wink سبزي خشك وزن چنداني نداره . اون كراون بري هم كه نوشتي خيلي خوبه ولي شيرينه Big Grin خداييش جاي زرشك رو نميگيره ولي خوشمزه است Smile
قبلاً گفته بودم كه ابكش با خودتون بيارين ، الان حرفمو پس ميگيرم . اينجا همه جور ابكش هم هست . قوري چيني هم هست ، ارزونتر از ايران . پلوپز هم از ايران ارزونتره .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-08-27 ساعت 20:04)kɪŋ نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 16:39)mama2030 نوشته:  
...راستی توصیه میکنم کسانی که چمدونهاشون(چمدونهای مکه ای) زیپ داره و نمیخوان قفل بزنند به زیپ چمدون با یک سیم یا نخ محکم دو تا زیپ رو بهم گره بزنند که توی راه زیپ باز نشه و چیزی از توش نیفته. برای دوستان پیش اومده.

دوستان..Smile.برای گره زدن دو تا زیپ از نخ دندون استفاده بفرمایید ....بسیار محکمه و در ضمن برای مشخص شدن چمدونها از رو بان های رنگی استفاده کنیم چون اینطور که معلومه همه داریم با نیت مکه میریم آ م ر یک ا!!!!!:Cool
(2013-08-28 ساعت 22:06)dove نوشته:  دوستانی که آدرس تحویل گرین کاردو عوض کردن میشه لطفا بگن فقط تو فرودگاه عوض کردن یا قبل رفتن یا بعد از رسیدن تو سایت هم آدرسو عوض کردن؟ میدونم تو چندتا پست قبل گفتن که تو سایت هم باید عوض کرد رفتم تو سایت عوض کنم ولی دیدم نوشته الان به چه عنوان در آمریکا هستین؟ ورود قبلیتون به آمریکا کی بوده؟ در صورتی که من هنوز نرفتم 10 روز دیگه میرم حدودا.فکر کردم شاید این مربوط به تغییر آدرس محل زندگیه آدرسی که تو فرمها قبل از مصاحبه نوشتیم مربوط به آدرس فرستادن گرین کارد بود نه محل زندگی اگه اشتباه نکنم.میدونم سوال تکراریه ولی میشه مجدد راهنمایی کنین پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

ممنون میشم راهنمایی کنید
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: daad ، لاتاری ، Tomas
(2013-08-29 ساعت 10:20)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 09:55)AFSHIN-PIC نوشته:  

من تمام کارهای بانکی ام با بانک پاسارگاد هست چه زمانی که ایران بودم چه اینجا توی آمریکا هیچ مشکلی ندارم من سایت بانکهای دیگر رو هم دیدم اما کار کردن با بانک پاسارگاد واقعا راحته (میشه یه تیزر تلویزیونی برای بانک پاسارگاد بسازیم Big Grin)

قویا" تائید میشه منم کلی کار دارم با بانک پاسارگاد انجام میدم . هیچ مشکلی نداره که هیچ سرعتش اینجا تو آمریکا از ایران هم بیشتره ولی ملت همش قاطی میکنه و بانکهای دیگه هم بشدت سرعتشون پایین هست.
والا من که اصلا نتونستم سایتش رو باز کنم. شما چطوری این کارو میکنید؟ با چیز پی ان ؟ اگر شگردی چیزی داره لطف کنید بگید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، usa lover ، ikamaly ، لاتاری ، proje ، Tomas
(2013-08-29 ساعت 12:54)mgolchin13 نوشته:  والا من که اصلا نتونستم سایتش رو باز کنم. شما چطوری این کارو میکنید؟ با چیز پی ان ؟ اگر شگردی چیزی داره لطف کنید بگید.

اگر براتون مقدوره با TeamViewer به کامپیوتر یک فرد کاملا مطمئن توی ایران وصل بشید و از طریق اون کامپیوتر کارهای بانکیتون رو انجام بدید. ولی خیلی دقت کنید کامپبوتر مذکور عاری از ویروس و کی لاگر باشه و مادامیکه کار میکنید فرد یا افرادی که صفحه کامپیوتر رو میبینند مورد اعتماد و رازدار شما باشند.
سلام دوستان عزیز

ببخشید من ۱ ماه دیگه عازم خواهم بود و آدرسم نسبت به چیزی که قبلاً اعلام کردم تغییر کرده وقتی‌ به سایت انلاین مراجعه می‌کنم سوالای عجیب غریبی میپرسه مثلا محل کارم توی آمریکا یا آخرین پورت ورودیم و ....

خواهشمندم راهنمایی‌ کنید

در ضمن من می‌خوام ۱۶۵$ رو در آمریکا واریز کنم
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: dove ، tajhizgaran ، daad ، morvarid1364 ، لاتاری ، jjbahale ، romance33 ، Sepasttian ، proje ، Tomas
رفقا ایرلاین امارات از چه مقدار بیشتر از ۲۳ کیلو گرم برای هر چمدون جریمه میکنه؟
یک گرم، ۱۰۰ گرم؟ نیم کیلو گرم؟ تا چقدر بیشتر رو چشم پوشی میکنند؟!
(2013-08-29 ساعت 04:02)farokhi21 نوشته:  سلام به همه دوستان .من با همسر و دخترم 15 روز پیش اومدیم کالیفرنیا و چون فامیل یکی از دوستام اینجا بودن اومدیم اطراف ساکرامنتو .خوشبختانه سوشیال هر سه نفر مون یک هفته ای اومد و چون اینجا بدون ماشین یعنی فلج واقعی همون هفته اول گواهی نامه مو گرفتم و یک ماشین نسبتا خوب از یکی از دوستان میزبان خریدم.امروز هم چون معلولیت دارم برای یبمه رایگان معلولین اقدام کردم اونها هم چون دیدن کار ندارم برام یک وقت مصاحبه برای جمعه گذاشتن که از برنامه کمک مالی به مهاجرین استفاده کنم اسمش CAPI بود اگه درست یادم باشه.من رشته ام ریاضی کاربردی با گرایش کامپیوتره و تجربه عملی توی شبکه دارم سرور ویندوز و کمی هم تجهیزات سیسکو .هر چه این چند روز دنبال کار تو اینترنت گشتم ناامیدتر شدم چون بیشتر برنامه نویس میخوان و با سابقه کار در اینجا .از 3 روز پیش هم که همسر و دخترم برگشتن ایران و من یک اطاق از یک خونه رو که چند دانشحو توشن کرایه کردم این تنهایی داره بیشتر من رو کلافه میکنه و نمیتونم درست تصمیم بگیرم.
دوستای قدیمی تر میشه بفرمایید از چه سایت هایی بیشتر استفاده کنم و اینکه تو کدوم مناطق بیشتر دنبال کار شبکه بگردم.هر پیشنهادی هم که به ایمیل یا پیامم بدید کمک زیادی میکنه تا بتونم زودتر کار بگیرم و خانوادم برگردن چون با این موجودی نمی تونستم هر سه تا مون رو نگه دارم و اونها برگشتن اونطرف .ممنونم.

http://www.monster.com
http://jobs.yoh.com
تشکر کنندگان: ikamaly ، daad ، morvarid1364 ، honey rahmati ، manila ، لاتاری ، romance33 ، proje ، Tomas ، sumya
(2013-08-29 ساعت 15:56)kɪŋ نوشته:  رفقا ایرلاین امارات از چه مقدار بیشتر از ۲۳ کیلو گرم برای هر چمدون جریمه میکنه؟
امیر جان
داخل خود سایت امارات ایرلاین ابزار محاسبه داره
برو به
http://www.emirates.com/ir/english/plan_...97ddb178d9

و با استفاده از Calculate your excess baggage rates now مقدار جریمه را بهت نشون میده
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-08-29 ساعت 15:56)kɪŋ نوشته:  رفقا ایرلاین امارات از چه مقدار بیشتر از ۲۳ کیلو گرم برای هر چمدون جریمه میکنه؟

سلام دوست عزیز ، اگر مستقیم با امارات وارد میشد و دیگه پرواز داخلی آمریکا ندارید 2 تا چمدان 23 کیلویی میتونید با خودتون ببرید و یک 8 تا 10 کیلو هم در کابین هواپیما ، سفرت بی خطر شاد باشید . معمولا اگر مامور فرودگاه خیلی گیر نباشه تا 25 کیلو هم میگذارن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
(2013-08-29 ساعت 16:28)romance33 نوشته:  سلام دوست عزیز ، اگر مستقیم با امارات وارد میشد و دیگه پرواز داخلی آمریکا ندارید 2 تا چمدان 23 کیلویی میتونید با خودتون ببرید و یک 8 تا 10 کیلو هم در کابین هواپیما ، سفرت بی خطر شاد باشید . معمولا اگر مامور فرودگاه خیلی گیر نباشه تا 25 کیلو هم میگذارن.

ممنون از راهنمایی.
البته دیگه من نمیذارم به ۲۴ برسه. ولی نگران بودم احیانا اگر چمدونا هر کدوم مثلا ۲۳ کیلو و ۶۰۰ یا ۷۰۰ گرم بشن گیر میدن یا نه؟ که اینطور که شما میگید مشکلی نیست.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان