کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-06 ساعت 00:21)sadeghi897 نوشته:  سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
سلام صادقي جان ما ميايم ..
اما 3 ماه ديگه.
اگر كاري هست ما در خدمتيم Shy
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، bayat_r ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، romance33 ، amir82
برای بردن عکسهای X-ray ، آیا رد شدنشون از زیر دستگاههای اشعه ایکس فرودگاهها مشکلی ایجاد نمی کنه؟ یعنی می تونم تو carry on ببرمش یا باید دستمون بگیریم که اشعه بهش نخوره؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، لاتاری ، farshadsh
(2013-09-06 ساعت 01:14)el333 نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 00:21)sadeghi897 نوشته:  سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
سلام صادقي جان ما ميايم ..
اما 3 ماه ديگه.
اگر كاري هست ما در خدمتيم Shy
ممنونم ، پس باید جملم را اصلاح کنم Big Grin
کسی در طی یک یا دو هفته آینده کالیفرنیا نمیادTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: el333 ، amiz.abdollah ، roeentan ، لاتاری ، farshadsh ، romance33
(2013-09-06 ساعت 02:00)ultra نوشته:  برای بردن عکسهای X-ray ، آیا زذ شدنشون از زیر دستگاههای اشعه ایکس فرودگاهها مشکلی ایجاد نمی کنه؟ یعنی می تونم تو carry on ببرمش یا باید دستمون بگیریم که اشعه بهش نخوره؟
من توی کیف دستیم یک سری مدارک پزشکی و عکس های پزشکی داشتم مشکلی نبودTongue
لپ تاپ و فلس مموری و موارد آهن دار رو باید بردارین، یک چیزی دقیقن شبیه سفر اول برای ویزا Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ultra ، Soap McTavish ، roeentan ، amin arefi ، betsa ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، romance33 ، amir82
سلام دوستان ما یک ماه پیش آمریکا در ایالت اوهایو به مدت دو ماه بودیم مشکلی که داشتم احساس غربت شدید بود در این ایالت ایرانی ها زیاد نبودن حتی یک مغازه ایرانی به غیر از یک شیرینی فروشی ندیدیم آیا در بقیه شهرها مخصوصا لوس آنجلس هم این احساس زیاده یا به خاطر وجود ایرانی ها کمتر میشه؟
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
تشکر کنندگان: لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، مرآت74 ، romance33 ، shatsi
خوب دوستان عزیز ما دوشنبه ویزا رو گرفتیم و چهارشنبه با امارات ساعت 8:30 صبح به مقصد سانفرانسیسکو پرواز کردیم بلیت یک طرفه گرفته بودیم و بعد از 15:55 پرواز خسته کننده به سانفرانسیسکو رسیدیم.هواپیمایی امارات بد نبود اما دستشویی خیلی کثیف بود و من شخصا فکر نکنم باز با امارات سفر کنم ما هر نفر یک چمدون 23 کیلویی داشتیم یک نکته اینکه ما بعد از خرید بلیت باید چک این انلاین میکردیم که جای خوب انتخاب کنیم اما فرصت ما اینقدر کوتاه بود که وقتی شب قبل پرواز خواستیم چک این کنیم تمام صندلی های کنار هم پر بود و حتی بچه ها کنار ما نبودن واسه همین ما صبح خیلی زور رفتیم فرودگاه ساعت 5 صبح و اولین نفر بودیم قضیه رو واسه خانم که مسول بود توضیح دادم و اون همه سعی خودش رو کرد و تونست 3 صندلی کنار هم و دو صندلی چند ردیف جلوتر به ما بده در طول پرواز کمی خوابیدن و کمی فیلم دیدن و قدم زدن کمک میکنه.ما ساعت 1 بعد از ظهر به سانفرانسیسکو رسیدیم و البته اینجا باز چهارشنبه بود .و ما پا کت ها رو تحویل دادیم و تا ساعت 5 معطل شدیم که کارهای اولین ورودمون رو انجام بدیم .درباره مقدار دلار از ما پرسیدن و خوراکی و من راستش رو گفتم و با خیر مقدم مامور های فرودگاه وارد دنیای جدید شدیم همسر برادرم به استقبال ما امده بودن و خدا رو شکر از قبل فکر صندلی مخصوص واسه فرزند 4 ساله ما رو هم کرده بودن و ما خوشحال و خندان به سمت سن خوزه حرکت کردیم فرودگاه سانفرانسیسکو باد های سرد و تندی می وزید .ما واسه ساعت 5 وقت دکتر واسه دخترم داشتیم واسه ثبت نام مدرسه که متاسفانه به موقع نرسیدیم بقیه رو در بخش زندگی جدید در امریکا واستون می نویسم
کیس نامبر: 2013AS 8XXX افراد:4 نفر مصاحبه :هفته آخر جون ابوظبی کلیر:45 روز ساکن:San jose ،CA
راستی از ما xray هامون رو در فرودگاه نخواستن و فقط همون پاکت زرد و فرم داخل هواپیما رو خواستن و انگشت نگاری هم کردن
کیس نامبر: 2013AS 8XXX افراد:4 نفر مصاحبه :هفته آخر جون ابوظبی کلیر:45 روز ساکن:San jose ،CA
تشکر کنندگان: پدی ، mehdi110 ، s.s.h ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، e76779 ، byousefi_p ، afshinghwink
سلام،یه سوال،شما چه جوری با گواهینامه بین المللی اینجا رانندگی میکنین؟چه بیمه ای گرفتین که بشه با بین المللی باهاش رانندگی کرد؟بدون اینکه اصلا permit هم داشته باشیم میتونیم با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم؟
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: mehdi110 ، dove ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh
دوستانی که تشریف میارید آمریکا، از این دوتا جتماً بیارید اینجا گرونه:

این دونه ای 2.5 دلار
[عکس: 566-732-large.jpg]

این 100 تاش 8 دلار
[عکس: image.jpg]

اگر کسی سن حوزه میاد برای ما هم دو بسته از هرکدوم بخره بیاره، من اینجا دلار بهش بدم دلار...خیلی هم بهتر از رياله... Big GrinBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
یادم هست تو این تاپیک چند تا از دوستان در مورد بیمه ماشین گفته بودند در منطقه لس آنجلس و اورنج کانتی افرادی را می شناسن که شرایط و نر خ های خوبی را پیشنهاد می کنند . سعی کردم ان دوستان را پیدا کنم و پیام خصوصی بدم ولی موفق نشدم .اگر کسی تو این زمینه شماره ای داره ممنون میشم برام تو پیام خصوصی بفرسته . ضمننا من نامه از بیمه ام تو ایران با ترجمه هم آوردم به امید اینکه تاثیری تو هزیته بیمه ام داشته باشه .ممنون Smile
**2013AS022ایروان1نفر مصاحبه دسامبر ویزا:دو روز بعد از مصاحبه سفرنامه اولین سفر بهار2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، ikamaly ، mhb161 ، dove ، roeentan ، betsa ، لاتاری ، farshadsh ، Ehsan1358 ، niloo-kh ، daad ، Mehrdadordi ، romance33 ، elima1980
(2013-09-06 ساعت 04:07)sasbk نوشته:  دوستان یادم هست تو این تاپیک چند تا از دوستان در مورد بیمه ماشین گفته بودند در منطقه لس آنجلس و اورنج کانتی افرادی را می شناسن که شرایط و نر خ های خوبی را پیشنهاد می کنند . سعی کردم ان دوستان را پیدا کنم و پیام خصوصی بدم ولی موفق نشدم .اگر کسی تو این زمینه شماره ای داره ممنون میشم برام تو پیام خصوصی بفرسته . ضمننا من نامه از بیمه ام تو ایران با ترجمه هم آوردم به امید اینکه تاثیری تو هزیته بیمه ام داشته باشه .ممنون Smile

از امضای r_ent پیدا کن
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sasbk ، ikamaly ، amiz.abdollah ، mhb161 ، Soap McTavish ، dove ، roeentan ، لاتاری ، farshadsh ، dana ، yalda91 ، daad ، Mehrdadordi ، byousefi_p ، romance33 ، shatsi
تا جایی که من سرچ کردم بهترین گوشی ها در سال 2013 اول HTC ONE دوم Sumsong S4 و سوم iphone5 هست که هر سه تاش 600$ هست ، خودم اچ تی سی وان گرفتم که دوربین جلوش یک مگا پیکسل از آی فون 5 بیشتره که واسه ویدئو کال در نور ضعیف کیفیت بشیتری ارائه میده ، البته از صبح زود تا ظهر بیشتر نمیکشه که باطریش تموم میشه ، بزرگترین ضعفشه ! چون در تمام مراحل با استفاده از 4G بهترین خدماتو ارائه میده . نوعی شارژر داره که میتونید از 35$ تا 70$ تهیه کنید که اگه بیرون شارژ خالی کرد بدون دسترسی به برق شارژش کنید که البته 70 دلاریه بااینکه چند بار شارژش میکنه خیلی بزرگه ، در ضمن بدون سوشال سکیوریتی مجبورید هزینه موبایل رو یک جا که با تکسش 650$ تقریبا در میاد پرداخت کنید و اگه از تی موبایل گرفته باشید واسه ماه اول واسه 2.5 G اینترنت 60$ پرداخت کنید ، در ضمن ضد خش 24$ و قاب محافظ 37$ و یک هندزفری معمولی 60$ براتون هزینه داره ، در ضمن تی موبایل اصلا آنتن دهی جالبی نداره و خیلی از مناطق مشکل داره ، از تی اند تی هنوز تجربه ندارم ، بیمه خود موبایل هم 8$ هست که اگه خودتون یا کسی دیگه آسیب بزنه یا دزدیده یا گم بشه 150$ میگیرن و یکی نوشو میدن ، من خودم چون با مخلفاتش 866$ پیاده شدم بیمش کردم که هندزفریشو که 100$ قیمت داشت تو راه خونه تو اتوبوس دزدیدن که متاسفانه فقط خود موبایل بیمه بود . این از موبایل . واسه بانک هم تا اون جایی که من سرچ کردم اول chase bank دوم bank of america و سوم citibank هست و همش تقریبا مثل همه ، تنها فرقش که من احساس کردم وقتی وارد chase bank میشید یک نفر میاد بهتون خوش آمد میگه و واستون قهوه میریزه Big Grin، البته شاید بستگی به شعبش داشته باشه ، ولی اصل موضوع اینه که Chase bank و bank of America دو تا مدرک میخوان تا بدون سوشال حساب باز کنند . یکی همون ویزا و دومیش یک physical Address که مهم نیست مال آمریکا باشه یا ایران ، فقط یک قبض یا هر چیزی که آدرس شما درج شده باشه یا باید صبر کنید سوشال بیاد ، البته به نظر میاد citibank زیاد سخت نمگیره که مطمئن نیستم ولی کلا من ترجیح میدم اول Chase bank بعدش bank of america باز کنم . در مورد کالج سانتا مونیکا بعد از اینکه سوشالتون اومد آنلاین اپلاین میکنید و یک آی دی بهتون میده که با اون میرید ساعت و روز کلاستونو مشخص میکنید ، کلا منطقه ولی گرمتر هست و طرف سانتا مونیکا هوای بهتری داره ، در ضمن بچه هایی که میان ولی 2 ساعت با ساحل اقیانوس یا سانتا مونیکا کالج یا UCLA با اتوبوس فاصله دارند که حسابی خسته کننده هست ، خودم با اینکه جای خوبی دارم تو ولی ،در نظر دارم برم سانتا مونیکا ، به نظرم اونجا تازه متوجه میشین لس آنجلس یعنی چی، همه از ظهر راهی ساحل میشن که جاتون خالی عجب ساحلیWink البته طبیعی هست که گرون تره ولی اگه بشه باهم اتاق بگیریم ارزش داره ، دوستانی که واسه هم خونه شدن راقب هستند لطفا پیغام شخصی بدن ، راستی واسه کارت اتوبوس پیشنهاد میکنم بخرید ، ماهیانه 75$ هست که البته واسه من 86$ بود ، هنوز فرقشو نفهمیدم ولی در کل ارزش داره چون این جا هر اتوبوسی که سوار شین 1.5$ باید بدین که مثلا از ولی تا سانتا مونیکا رفت و برگشت 6 تا اتوبوس عوض میکنید که به عبارتی میشه 9$ ، واسه یک ماهش میشه 270$ ولی کارت ماهیانه نامحدود 75$ هست . سایت metro.net اطلاعات لازم رو داده .
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
سلام به همه کسی میدونه اداره سوشیال misson veijo کجاست ؟ یا وب سایتش چیه؟ لطفا
من می‌خوام بدونم سوشیالم کی‌ میاد از کدوم
وب سایت می‌تونیم پیگر کنیم؟ کمکم کنید.
تشکر کنندگان: لاتاری ، daad ، Mehrdadordi ، shatsi
[quote='shohreh1367' pid='408724' dateline='1378444717']
sAlam be hame case mid one edare social misson veijo kojast ? ya web site chie? lotfan
man mikham bedonam socilam key miyad az kodon
web site mitonim peygere konim?????????????
??????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
HELP ME
Social Security Administration, 26051 Acero, Mission Viejo, CA 92691
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام دوستان

یه سوال داشتم درمورد پرداخت ۱۶۵ دلار چطوری میتونیم چک کنیم که الان گرین کارت مون یا سوشیال نامبر تو چه وضعیتی هست.

البته توجه داشته باشید که آدرس سایت رو میدونم هم اکانت نامبر و همه مشخصات رو فقط نمیدونم تو کدوم آپشن می‌شه وارد اکانت شد

لطفا مراحلش رو توضیح بدید

ممنونم
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: farshadsh ، Mehrdadordi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان