کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-04 ساعت 14:10)MARYAM2 نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 13:28)tajhizgaran نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 13:16)aliroz نوشته:  دوستان سلام
از دوستاني كه از شيكاگو رفتن پاسخ بدن لطفا
من از ترمينال 5 بايد برم ترمينال 3 اين فاصله چقدر است و بايد چطوري برم وآيا تحويل بار و كارهاي ايمگريشن داخل ترمينال 5 انجام ميشه يا بايد بريم ترمينال 3 لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

منهم قراره با قطری همین مسیر رو برم و برام سئواله .......

به محض ورود به ترمينال ٥ كاراتون انجام ميشه و تا ترمينال ٣ خيلي خيلي راحت با قطار ميتونيد بريد كه ٥ دقيقه بيشتر زمان نميبره.

فکر می کنید 4/5 ساعت توقف برای کارهای ورودی و انتقال به ترمینال 3 کافی باشه ؟؟؟؟Sad
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: mhb161 ، پدی ، kasrafo ، zohre02 ، mamanraya ، لاتاری ، niloo-kh ، byousefi_p ، romance33
(2013-09-04 ساعت 15:22)nikan_sh نوشته:  110 صفحه خوندم . یه چیزی خیلی مبهم هست این که آیا قبل از ورود به آ ... کا میشه خونه گرفت ؟؟؟
که بتونیم در هنگام ورود آدرس دریافت گرین کارت رو تغییر بدیم ؟؟؟ یا خیر ؟ ؟؟
افرادی که رفتن همه رفتن جایی مهمون شدن ؟؟؟؟
آیا آدرس هتل رو دادن ؟؟؟
ماشالا همه ولکام لتر و گرین کارت تا صفحه 110 رسیده بود دسته خودشون . یعنی قبل از ورود آدرسی رو اعلام کرده بودن که توش اقامت داشتن . میشه راجع به این مسئله توضیحاتی بفرمایید ؟؟؟؟؟؟؟
من وارد ایالتی میشم که کسی نیست . ولی خوب من دانشگاه رو اونجا اپلای کردم . دوستیانی هستن ولی خوب میدونید که ایرونی های .... حالا بیخیال وارد مسائل نمیشیم . آدرس گرین کارت اون ور آ ... کا هست . به نظر شما من باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ صبر کنم تو اون کشور تا گرین کارت و سوشیال و اینا بره به آدرسی که دادم . اگر طول بکشه حس میکنم که کلی عقب بیفتم از زندگی روز مره و ....
یه کمی راهنمایی کنید دوستان
سلام به نظرم یک هفته مونده به پرواز پولو پرداخت کنیم بعد فورا بعد از رسیدن و اجاره خونه آدرسو آنلاین عوض کنیم البته ممکن مشکل نداشتن ssn رو برای
اجاره خونه پیدا کنیم
ویزا: 14 2013‎ AUG* ورود: هیوستن JAN 2014 *‏ گرین: 7 March, کار: ؟

بگو : هرگز جز انچه خدا برای ما خواسته به ما نخواهد رسید. اوست مولای ما، و البته اهل ایمان در هرحال باید بر خدا توکل کنند. سوره توبه ایه 51

تشکر کنندگان: zohre02 ، mhb161 ، dove ، لاتاری ، niloo-kh
سلام
دوستان عزیز
بنده تصمیم دارم پیش از باطل شدن ویزا (اواسط دسامبر) تنها به مدت یک ماه به امریکا بروم و جهت انجام کارهای نا تمام به ایران برگردم. بنابراین به دنبال اسکان یک ماهه در امریکا هستم که هم ارزان باشد و هم امکانات نسبتا خوبی (حمل و نقل) داشته باشد. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
متشکر
تشکر کنندگان: mhb161 ، dove ، ma300me ، لاتاری ، manila ، mehrdad pharm
سفرنامه،قسمت اول: خوب75% خانواده ما بالاخره وارد آرکدیا در لوس آنجلس شدند.آرکدیا یک منطقه امن ومناسب برای بزرگ کردن بچه ها است.این منطقه به لطفuserعزیز از قدیمی های مهاجر سرا به ما معرفی شد وچون ما در امریکا هیچ آشنایی نداشتیم ایشان به خانواده من خیلی لطف کردند وهنوز هم مشمول الطاف ایشان هستیم.بچه ها در فرودگاه هیچ مشکلی نداشتند.باسرویس به هتل رفتند .به راحتی وبدون نیاز به ssnدر بانک americaحساب باز کردند.ودیروز برای ثبت نام پسر کوچکم به مدرسهmiddle school اقدام شد.هر 3 مدرسه میدل این منطقه نمره 10 از10 را دارند وبسیار بزرگ هستندخط اتوبوس از کناز هتل میگذره که با 1.25 دلار به داون تاون میره 2 فروشگاه بزرگ در نزدیکی هتل است که یکی از اونا99 سنتی است.دومین کالج معتبر لس انجلس در پاسدنا به فاصله نسبتا کم از هتل قرار دارد که باید برای پسر بزرگترم سری به اونجا بزنند.قیمت هتل برای یک ماه مناسب است.25%بقیه خانواده که من هستم 15 سپتامبر به دبی میروم.وتا حاجت نگیرم از دخیل بستن دست بر نمی دارم.فکر کنم رکورد گرفتن ویزا وبه فاصله یک روز از گرفتن ویزا مسافرت به امریکا در اختیار خانواده ما قرارگرفت.یعنی فاصله گرفتن ویزا وسفر فقط یک روز بود.گینس زنگ زد و برای این رکوردتبریک گفت.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
دوستان کسی ایالت پنسیلوانیا شهر یورک نیست؟

تشکر کنندگان: mhb161 ، daad ، dove ، sadeghi897 ، لاتاری ، niloo-kh
سلام بچه ها
من یه سوال خیلی کلی دارم که نیاز به اطلاعات جامع دارم ، ما تازه چند روزه ویزامون و گرفتیم Smile و هنوز نتونستیم در مورد اینکه به کدام ایالت و شهر بریم تصمیم قطعی بگیریم . بنابراین نیاز به اطلاعات کاملی در مورد ایالت ها و شهر ها دارم . از کجا میتونم این اطلاعات و کسب کنم ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: shiraz2013 ، mhb161 ، لاتاری ، niloo-kh ، manila ، مرآت74 ، romance33
سلام دوستان
چگونه میشه از سایت قطر ایرویز برگشت از آمریکا را open گرفت؟
متشکرم
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: mhb161 ، dove ، لاتاری ، niloo-kh ، مرآت74
(2013-09-05 ساعت 09:22)3rip نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 08:07)lilac نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 03:01)shohreh1367 نوشته:  salam be hame dostan
mam dirooz residam.to los angeles .to forodgah madrekamo tahvil dadam.key social numberam miyad.????????
ddirooz raftam mobil begeram ba khat emrica be khater naashtan social nadadan

???????????????????????????????????????????
help me

سلام دوست عزیز ما بدون سوشیال نامبر از AT&T یه پلن Prepaid گرفتیم... یک ماه مکالمه و تکست نامحدود در آمریکا و دو گیگ اینترنت $60

توی فروشگاههای والمارت اگر به قسمت موبایل مراجعه کنید یک طرحی دارن که از زیر مجموعه T-mobile محسوب میشه به اسم family mobile که ماهیانه 46 دلار تماس و تکست نامحدود و فکر کنم یک یا دو گیگ اینترنت 3G داشته باشه. البته بهتون سیمکارت میدن و خوبیش اینه که روی گوشی آنلاکی که از ایران آوردین میتونید استفاده کنید.
وقتی این سیمکارت رو تهیه کردید یک اکانت در سایت myfamilymobile.com براتون ساخته میشه و از اون به بعد اگر مثلا خواستید برای اعضای دیگه خانواده هم سیمکارت بگیرید هزینه ای که برای نفرات بعدی که میان زیر مجموعه خط شما کمتر میشه و برای سیمکارت دوم باید ماهی 35 دلار بپردازید.
من ازش راضیم همه جا آنتن میده.
اصلا توصیه نمیکنم در بود ورود سمت موبایل های قراردادی دوساله برید، واقعا هزینه ی اضافیه. من میلیاردر هم باشم حاضرم ماهی 500 دلار بدم واسه هزینه موبایلم اما اسم قرارداد دوساله روش نباشه. آدم احساس میکنه دو سال برده شون هستی

برای گرفتن خط من به t.mobile و at&t و Verizon که جزو معروفهای اینجاست مراجعه کردم و برای گرفتن فقط خط نیاز به سوشال نبود اما برای گرفتن گوشی قسطی به سوشال و چک کردن کردیت نیاز داشتن که ما فعلا فقط خط رو گرفتیم
به بانک Hamilton هم مراجعه کردیم برای افتتاح حساب اما بدون سوشال باز نکردند که قرار شد فردا با دوستمون به یه بانک دیگه که باز میکنه مراجعه کنیم تا زودتر نامه هم برامون بیاد
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، Ehsan1358 ، dove ، ma300me ، 3rip ، لاتاری ، مرآت74 ، e76779 ، mino2013 ، romance33 ، amir82 ، sce
(2013-09-05 ساعت 19:19)z.mandegar نوشته:  سلام بچه ها
من یه سوال خیلی کلی دارم که نیاز به اطلاعات جامع دارم ، ما تازه چند روزه ویزامون و گرفتیم Smile و هنوز نتونستیم در مورد اینکه به کدام ایالت و شهر بریم تصمیم قطعی بگیریم . بنابراین نیاز به اطلاعات کاملی در مورد ایالت ها و شهر ها دارم . از کجا میتونم این اطلاعات و کسب کنم ؟؟؟؟
دوست گرامی میتونید از صفحه اول مهاجر سرا گزینه "زندگی در امریکا "رو انتخاب کنید همه اطلاعات لازم رو میتونید اونجا پیدا کنید
موفق باشید
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mhb161 ، ali1982 ، gbtm ، dove ، sadeghi897 ، ma300me ، soruosh ، لاتاری ، farshadsh ، مرآت74 ، afshinghwink ، romance33
با عرض سلام خدمت همه دوستان.راستش چونکه قلم فارسی ندارم کمتر مینویسم.دلم برای همه دوستان تنگ شده بود گفتم یه پست بذارم از همه عذرخواهی کنم که به ندرت امدم سایت که اونم بخاطر نداشتن وقت بود و جناب افشین در جریان هستند.حرف برای نوشتن زیاد دارم انشالله بعدا.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
سلام
بچه ها تو فرودگاه ازمون سوال پرسیده میشه مثلا از کارمون چیه ,کجا میخوایم بریم و ... مثله روز سفارت سوال جواب می شیم؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، لاتاری ، farshadsh ، مرآت74
سلام
کسی کالیفرنیا نمیاد
مرسی؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ma300me ، mhb161 ، el333 ، ikamaly ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، mino2013 ، romance33
(2013-09-05 ساعت 16:08)پدی نوشته:  سفرنامه،قسمت اول: خوب75% خانواده ما بالاخره وارد آرکدیا در لوس آنجلس شدند.آرکدیا یک منطقه امن ومناسب برای بزرگ کردن بچه ها است.این منطقه به لطفuserعزیز از قدیمی های مهاجر سرا به ما معرفی شد وچون ما در آمریکا هیچ آشنایی نداشتیم ایشان به خانواده من خیلی لطف کردند وهنوز هم مشمول الطاف ایشان هستیم.بچه ها در فرودگاه هیچ مشکلی نداشتند.باسرویس به هتل رفتند .به راحتی وبدون نیاز به ssnدر بانک americaحساب باز کردند.ودیروز برای ثبت نام پسر کوچکم به مدرسهmiddle school اقدام شد.هر 3 مدرسه میدل این منطقه نمره 10 از10 را دارند وبسیار بزرگ هستند.2 خط اتوبوس از کناز هتل میگذره که با 1.5 دلار به داون تاون میره 2 فروشگاه بزرگ در نزدیکی هتل است که یکی از اونا99 سنتی است.دومین کالج معتبر لس انجلس در پاسدنا به فاصله خیلی کم از هتل قرار دارد که باید برای پسر بزرگترم سری به اونجا بزنند.قیمت هتل برای یک ماه مناسب است.25%بقیه خانواده که من هستم 15 سپتامبر به دبی میروم.وتا حاجت نگیرم از دخیل بستن دست بر نمی دارم.فکر کنم رکورد گرفتن ویزا وبه فاصله یک روز از گرفتن ویزا مسافرت به آمریکا در اختیار خانواده ما قرارگرفت.یعنی فاصله گرفتن ویزا وسفر فقط یک روز بود.گینس زنگ زد وتبریک برای این رکورد گفت
با سلام
ممکنه از شما اطلاعات و قیمت هتل را بگیرم
ممنون می شم
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Ehsan1358 ، لاتاری ، niloo-kh
(2013-09-06 ساعت 00:43)jacob نوشته:  سلام، من لاتاری ۲۰۱۳ برنده شدم می‌خوام وارد آمریکا شم می‌خواستم بدونم ۱۶۵$ که بابت هزینهٔ مهاجرت USCIS هست رو باید حتما پرداخت کنم؟

آیا فرم یا چیز دیگه باید پر کنم برای دریافت گرین کارت؟

با تشکر
بله باید حتما پرداخت کنی
بعد از ورود به خاک امریکا هم می تونی پرداخت کنی البته
نیازی نیست حتما قبلش پرداخت کنیSmile
یک فرم هم هست که به فرم ابی معروفه اون رو در هواپیما بهتون می دن پر کنید
غیر از فرم ابی و 165 تا ، هیچی نیاز نیست که پر کنی
Smile
دیBig GrinTongueCool
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: farmiz ، ikamaly ، Ehsan1358 ، gbtm ، soruosh ، لاتاری ، farshadsh ، jacob ، manila ، elmira_fa ، e76779 ، romance33 ، amir82
(2013-09-06 ساعت 00:18)sami0 نوشته:  سلام
بچه ها تو فرودگاه ازمون سوال پرسیده میشه مثلا از کارمون چیه ,کجا میخوایم بریم و ... مثله روز سفارت سوال جواب می شیم؟
خیر
فقط یک فرم می دن واسه جیز خاصی اگر داخل چمدون ها باشه بنویسید، منظورم خوراکی است. داخل فرم توضیحات داره خودش
و یک فرم هم اگر بالای 10 هزار تا وارد خاک امریکا می کنید باید اظهار کنید.
دیگه هیچ سئوالی نمی شه طبق روال عادی برنامه Big GrinTongueCool
دی
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: ikamaly ، kasrafo ، Ehsan1358 ، s.s.h ، amin arefi ، لاتاری ، farshadsh ، niloo-kh ، manila ، elmira_fa ، romance33 ، amir82 ، remarya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان