کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
شايد اين سوال تكراري باشد ولي امروز بعد ٢٢ روز از ورودمان، سايت اداره مهاجرت تازه شماره رسيت ما را كه با IOE شروع مي شود را شناخت و در مرحله intial review است. به نظر شما بطور معمول چند روز طول مي كشد تا گرين كارت دست ما برسد؟
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: dove ، nirvana_kobin ، daad ، afshinghwink ، Soap McTavish ، لاتاری ، مرآت74 ، romance33
(2013-09-04 ساعت 12:32)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 15:16)tamara نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 23:34)byousefi_p نوشته:  دوستان یکی به من گفت آوردن زرشک به اونجا ممنوعه؟ چه کار بکنیم پس؟ نیاریم؟
تو چه فرمی باید وسایلی که میبریم رو بنویسیم؟ فرم آبی؟ کجاش؟

salam
سلام دوست عزیز

خواهر من هر بار ایران میآمد ،با خودش زرشک ،زعفران،پودر کشک و غیره می‌برد،البته آخرین بار ۳ سال پیش آمده بود.
سلام، متشکرم از راهنمائیتون
امکان داره بفرمائید "و غیره" شامل چه چیزهایی میشه؟
ممنون

من از شیر مرغ تا جون آدمیزاد 3-4 روز پیش با خودم آوردم حتی در چمدونمم باز نکردن .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: mhb161 ، ikamaly ، میخک سفید ، daad ، لاتاری ، مرآت74 ، byousefi_p ، romance33
(2013-09-04 ساعت 21:11)mohammad_r نوشته:  سلام
شايد اين سوال تكراري باشد ولي امروز بعد ٢٢ روز از ورودمان، سايت اداره مهاجرت تازه شماره رسيت ما را كه با IOE شروع مي شود را شناخت و در مرحله intial review است. به نظر شما بطور معمول چند روز طول مي كشد تا گرين كارت دست ما برسد؟

برای من ۱۰ روز طول کشید.

(2013-09-04 ساعت 20:27)lilac نوشته:  سلام دوستان عزیز،
ما قبل از آمدن به US در سایت elis ثبت نام کردیم و $165 رو پرداخت کردیم ولی هیچ آدرسی رو در اون سایت وارد نکردیم الان هم قسمت آدرس در پروفایلمون blank هست... با توجه به اینکه یک هفته از ورودمون میگذره و هنوز این سایت کیس ما رو pending نشون میده و اثری از ولکام لتر و غیره نیست آیا نیازی هست آدرس رو در این سایت هم وارد کنیم؟! آدرس ما از ابتدای پر کردن فرم ها تغییری نکرده!

نه،صبر کنید یه ۱ ماهی کلا طول میکشه.
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: mhb161 ، ikamaly ، noobnoobi ، daad ، Ehsan1358 ، lilac ، Soap McTavish ، Mehrdadordi ، لاتاری ، مرآت74
دوستان این پیام را برای case status میده معنی این پیام چیه ؟
یعنی گرین کات پست شده ؟

On September 4, 2013, the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.
تشکر کنندگان: daad ، Ehsan1358 ، لاتاری ، مرآت74
سلام دوستان عزیز
من برای پاس سفید انگشت نگاری رو انجام دادم ، روز انگشت نگاری خواستم آدرسمو تغییر بدم ولی قبول نکردند و گفتند از طریق سایت تغییر بده حالا می خوام آدرسمو عوض کنم و چون آمریکا نیستم می خوام آدرس سفارت آمریکا تو آنکارا رو برا پیکاپ پاسم بدم ولی نمیشه ، یعنی فرم تغییر آدرس یه جوریه که فقط باید آدرس آمریکارو بدم که من ندارم چون در حال حاضر ایران هستم لطفا منو راهنمایی کنید خواهش می کنم.
تشکر کنندگان: daad ، Ehsan1358 ، لاتاری ، مرآت74 ، romance33
سلام به همه دوستان
منم دیروز رسیدم.تو لوس انجلس .تو فرودگاه مدرکمو تحویل دادم.کی‌ سوشیال نامبرم میاد.؟؟؟؟؟؟؟؟
ددیروز رفتم موبایل بگیرم با خط امریکا به خاطر نذاشتن سوشیال ندادن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنید
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، bayat_r ، لاتاری ، مرآت74 ، mino2013 ، romance33
(2013-09-05 ساعت 03:01)shohreh1367 نوشته:  ddirooz raftam mobil begeram ba khat emrica be khater naashtan social nadadan

اگر برای گرفتن موبایل خیلی عجله دارید و نمی خواهید تا اومدن سوشال صبر کنید می تونید سیم کارت Prepaid خرید کنید. هم از روی سایت شرکت های ارائه کننده خط موبایل قابل سفارش هست و هم از باجه های مخصوصشون.

(2013-09-05 ساعت 02:36)alireza esf نوشته:  دوستان این پیام را برای case status میده معنی این پیام چیه ؟
یعنی گرین کات پست شده ؟

On September 4, 2013, the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283.

نه دقیقا یعنی کارت برای تولید رفته. معمولا از وقتی که به این مرحله می رسه تا زمانی که با پست تحویل می گیرید بنا به ایالتتون بین یک تا دو هفته فاصله است.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-09-04 ساعت 04:56)leila_2013 نوشته:  سلام .گرین کارت همسرم 7 روز پیش با پست اومد به آدرس.اما گرین کارت خودم که برندهٔ اصلی‌ هستم هنوز نیومده.ادرسمون رو هم تغییر ندادیم.خواستم بپرسم این طبیعیه یا اینکه همهٔ اعضای خانواده با هم میاد گرین کرتشون?
بله دوست عزیز ، کاملاً طبیعیه . نگران نباشید .
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، payan ، Soap McTavish ، leila_2013 ، لاتاری ، مرآت74 ، romance33
(2013-09-05 ساعت 05:19)alireza esf نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 03:25)afs نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 03:01)shohreh1367 نوشته:  ddirooz raftam mobil begeram ba khat emrica be khater naashtan social nadadan

اگر برای گرفتن موبایل خیلی عجله دارید و نمی خواهید تا اومدن سوشال صبر کنید می تونید سیم کارت Prepaid خرید کنید. هم از روی سایت شرکت های ارائه کننده خط موبایل قابل سفارش هست و هم از باجه های مخصوصشون.

(2013-09-05 ساعت 02:36)alireza esf نوشته:  دوستان این پیام را برای case status میده معنی این پیام چیه ؟
یعنی گرین کات پست شده ؟

نه دقیقا یعنی کارت برای تولید رفته. معمولا از وقتی که به این مرحله می رسه تا زمانی که با پست تحویل می گیرید بنا به ایالتتون بین یک تا دو هفته فاصله است.

ممنونم از راهنمايي شما

ما پرداخت هامون را جدا جدا انجام دادیم ایا گرین کارتها با هم میاد؟
تشکر کنندگان: zohre02 ، dove ، ma300me ، لاتاری ، مرآت74
(2013-09-05 ساعت 06:42)alireza esf نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 05:19)alireza esf نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 03:25)afs نوشته:  

یعنی گرین کات پست شده ؟

ممنونم از راهنمايي شما

ما پرداخت هامون را جدا جدا انجام دادیم ایا گرین کارتها با هم میاد؟

مال ما بعد از گذشت ٢٠ روز از اين پيغام هنوز نيومده Sad
حتي اونهايي كه هم كه با هم پرداخت ميكنن ممكنه باهم نياد ممكن هم هست با هم بياد..
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: zohre02 ، ابی هانی ، dove ، alireza esf ، ma300me ، لاتاری
(2013-09-03 ساعت 22:01)ابی هانی نوشته:  ما دیشب رسیدیم و امروز اولین صبح آمریکا رو دیدیم

به و به و به!!!
خوش اومدين.. كم كم با همه چي آشنا ميشين و به اينجا ايمان ميارين.
ما در نزديكي شما هستيم، شماره رو كه دارين حتما در تماس باشين اگر هر كاري يا كمكي بود خوشحال ميشيم..
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
(2013-09-05 ساعت 03:01)shohreh1367 نوشته:  salam be hame dostan
mam dirooz residam.to los angeles .to forodgah madrekamo tahvil dadam.key social numberam miyad.????????
ddirooz raftam mobil begeram ba khat emrica be khater naashtan social nadadan

???????????????????????????????????????????
help me

سلام دوست عزیز ما بدون سوشیال نامبر از AT&T یه پلن Prepaid گرفتیم... یک ماه مکالمه و تکست نامحدود در امریکا و دو گیگ اینترنت $60
DV-2013
دوستان
کسی هست که بدون داشتن گرین کارت و با ویزای مهر خورده (مهر اعتبار یکساله) مجددا وارد آمریکا شده باشه ؟ منظورم اینه که توی فرودگاه ایران با ویزایی که مهر خورده به مشکل برنمیخوریم . آخه من نتونستم گرین کارتمو بگیرم و دارم برمیگردم ایران......
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: mhb161 ، zohre02 ، لاتاری
(2013-09-05 ساعت 06:42)alireza esf نوشته:  ما پرداخت هامون را جدا جدا انجام دادیم ایا گرین کارتها با هم میاد؟
لزوماً خیر !!! ممکنه که با فاصله از همدیگه به دستتون برسه . گاهاً هم پیش میاد که برنده اصلی دیرتر از اعضای خانواده ش گرین کارتش میرسه . موفق باشید .
تشکر کنندگان: mhb161 ، zohre02 ، alireza esf ، ma300me ، لاتاری ، romance33
(2013-09-05 ساعت 08:07)lilac نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 03:01)shohreh1367 نوشته:  salam be hame dostan
mam dirooz residam.to los angeles .to forodgah madrekamo tahvil dadam.key social numberam miyad.????????
ddirooz raftam mobil begeram ba khat emrica be khater naashtan social nadadan

???????????????????????????????????????????
help me

سلام دوست عزیز ما بدون سوشیال نامبر از AT&T یه پلن Prepaid گرفتیم... یک ماه مکالمه و تکست نامحدود در آمریکا و دو گیگ اینترنت $60

توی فروشگاههای والمارت اگر به قسمت موبایل مراجعه کنید یک طرحی دارن که از زیر مجموعه T-mobile محسوب میشه به اسم family mobile که ماهیانه 46 دلار تماس و تکست نامحدود و فکر کنم یک یا دو گیگ اینترنت 3G داشته باشه. البته بهتون سیمکارت میدن و خوبیش اینه که روی گوشی آنلاکی که از ایران آوردین میتونید استفاده کنید.
وقتی این سیمکارت رو تهیه کردید یک اکانت در سایت myfamilymobile.com براتون ساخته میشه و از اون به بعد اگر مثلا خواستید برای اعضای دیگه خانواده هم سیمکارت بگیرید هزینه ای که برای نفرات بعدی که میان زیر مجموعه خط شما کمتر میشه و برای سیمکارت دوم باید ماهی 35 دلار بپردازید.
من ازش راضیم همه جا آنتن میده.
اصلا توصیه نمیکنم در بود ورود سمت موبایل های قراردادی دوساله برید، واقعا هزینه ی اضافیه. من میلیاردر هم باشم حاضرم ماهی 500 دلار بدم واسه هزینه موبایلم اما اسم قرارداد دوساله روش نباشه. آدم احساس میکنه دو سال برده شون هستی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان