کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
باسلام دوستان
1- یکی از دوستانی که از نیویورک وارد شده بود مامور اداره ی مهاجرت بهش گفته بود که باید از سایت آدرستو عوض کنی
2- آیا کسی از دوستان میدونه که توی فرودگاه نیویورک به فرش گیر میدن یا خیر؟
با تشکر
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، sce ، اریوبرزن
(2013-08-21 ساعت 12:56)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 10:16)sgkco24 نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:41)shishipapa نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:31)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 11:42)amiz.abdollah نوشته:  البته به رزرو نیازی نبود چون ایرلاین قطری کارت شتاب هم قبول میکنه.

منتها بدی که داره اینه که دو استاپ داره و برای بچه دار مناسب نیست.

من خودم نظرم روی ترکیش هست که از مشهد شیراز و اصفهان هم پرواز داره فقط باید چک کنید برای مقصد شما هم پرواز داره یا نه.

چون تا سن حوزه پرواز مستقیم نداشتند مجبور شدم از قطری با دو استاپ بگیرم .

ذوست عزیز درسته که قطر ایر لاین ارزونتره ولی چون پروازه داخلی دارین در آمریکا مجبورید اختلاف بار پرداخت کنید که ارزون نیست .پرواز داخلی فقط یک چمدون مجاز می باشد .
من هم پرواز مشابه دوستمان رو از تهران گرفتن ولی آژانس هواپيمايي با اطمينان گفت که پرواز های بعدی شما تابع قوانين پرواز اول خواهد بود و شما هزينه چمدان دوم را در پرواز آمريکن اير لاين را پرداخت نخواهيد کرد

متاسفانه هر آژانسی یک چیزی میگه !!!!

ما با ایمیل از پرواز داخلیمون سوال کردیم و گفت که ما با قطر قرار داد داریم و همون بارها را تحویل میگیریم و نباید اضافه بار پرداخت کنید
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Ehsan1358 ، romance33
سلام دو ستان من هم از امروز به این تاپیک اومدم

برای خرید بلیط به شارلوت دراذرماه یا22 یا29 آذر سه تا پیشنهاد شده به نظرتون کدوم مسیرش کمتره و کلابهتره

پروازقطری تهران - دوهه - فرانکفورت - شارلوت
تهران - دوهه - کندی- شارلوت
تهران - دوهه - واشنگتن - شارلوت

پروازترکیش : آزانسی گفته با ترکیش نداریم به شارلوت باید بری نیویورک و بعد
از اونجا پروازداخلی نیویورک به شارلوت که از حالا برات میگیریم به نظرتون اصلا
کار درستیه این پروازهای داخلی؟ باانکه گفته باشش ساعت فاصله زمانی
میگیریم که تااون موقع کارهاانجام شده باشه

قیمت همه پروازها هم حدودا 5 میلیونه
تشکر کنندگان: tajhizgaran
دوستان برای 22 و یا29 آذرماه به قصدشارلوت همسفری هست؟
تشکر کنندگان:
به نظر من دوحه فرانكفورت شارلوت رو بگيريد.

پروازتون به دو تيكه متوسط تقسيم ميشه
دردسر تعداد چمدان براي پرواز داخلي نداريد
بعد از پرواز طولاتي مجبور نيستيد مدتي هم در فرودگاه منتظر بمانيد. همينكه رسيديد امريكا يك ساعت انتظار هم ازار دهنده است.
مشكل احتمالي ادرس و ورود به پورتي غير از مقصد نداريد.
(2013-09-11 ساعت 19:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام دو ستان من هم از امروز به این تاپیک اومدم

برای خرید بلیط به شارلوت دراذرماه یا22 یا29 آذر سه تا پیشنهاد شده به نظرتون کدوم مسیرش کمتره و کلابهتره

تشکر کنندگان: saman_m ، jjbahale ، پدی ، javid737 ، Ehsan1358 ، ALNB ، گل نهال ، roeentan ، aghaghia ، sce ، romance33
(2013-09-11 ساعت 20:23)User نوشته:  به نظر من دوحه فرانكفورت شارلوت رو بگيريد.

پروازتون به دو تيكه متوسط تقسيم ميشه
دردسر تعداد چمدان براي پرواز داخلي نداريد
بعد از پرواز طولاتي مجبور نيستيد مدتي هم در فرودگاه منتظر بمانيد. همينكه رسيديد امريكا يك ساعت انتظار هم ازار دهنده است.
مشكل احتمالي ادرس و ورود به پورتي غير از مقصد نداريد.
(2013-09-11 ساعت 19:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام دو ستان من هم از امروز به این تاپیک اومدم

ممنون دوست عزیزخیلییییییی کمک بزرگی کردید
چون یه آزانسی داشت مخمومیزد ترکیش به نیویورک بگیرم بعدپروازداخلی
اینجوری بادلیل میگم نمیخوایم
به هرحال لطف کردید
تشکر کنندگان: javid737 ، roeentan ، User
دوستان عزیز سلام
بعد از رسیدن به آمریکا برای دریافت گرین کارت باید چه اقداماتی رو انجام بدیم؟
خیلی ممنون و تشکر
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: javid737
(2013-09-11 ساعت 21:46)milad_aae نوشته:  دوستان عزیز سلام
بعد از رسیدن به آمریکا برای دریافت گرین کارت باید چه اقداماتی رو انجام بدیم؟
خیلی ممنون و تشکر

از صفحه اول بشین بخون اطلاعات خوبی گیرت میاد .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: javid737 ، saman_m ، ALNB ، mino2013 ، ali1982 ، Sepasttian ، Sonaen60
سلام دوستان عزيز براي لاس وگاس چه پروازي رو پيشنهاد ميكنيد؟
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
کارت سوشال سکیوریتی ما به سلامتی دیروز آمد یعنی بعد از تقریبا 10 روز ما در این مدت اصلا به اداره سوشال مراجعه هم نکرده بودیم تاریخ صدور کارت هم 4 سپتامبر هست ما 31 آگوست وارد آمریکا شدیم .اما سایت http://uscis.gov/ هنوز مارا نمیشناسه و قابل ذکره که روز ورود ما آفیسر همان جا تغییر آدرس مارا انجام داد و نگفت که به سایت برین اما ما خودمان این کار را انجام دادیم و آدرسمان را در سایت وارد کردیم .حالا به نظر دوستان عزیز این سایت چگونه برای ما فعال میشود وآیا ممکن است طی چند روز آینده گرین کارت هم بیاید ولی سایت هنوز فعال نباشد .ممنون از شما .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: dana ، Maryam3023 ، javid737 ، roeentan ، shishipapa ، sce ، b@b@k ، mino2013 ، romance33 ، daad ، Hedieh20
سلام دوستان واسه دالاس یا هیوستون چه پروازي رو پيشنهاد ميكنيد؟کمترین مسیر و کلا بهترین و راحت ترین پرواز ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: javid737 ، b@b@k ، taha_jam_co
بچه ها از این سایت کسی بلیط گرفته؟
http://www.qatarairways.com
لطفا کاراکترهای وبسایت رو دقیق چک کنید / اگر ببینم کسی با این سایت بلیط گرفته و الان تو آمریکاست من هم میگیرم
بچه ها من این سوال رو کردم چون خیلی ها الکی وبسایت کلاهبرداری میزنند و بعد فرار میکنند
مرسی
تشکر کنندگان: romance33
دوستان مامان من 2کیلو لواشک خریده ازین غیر بهداشتیا که بارکد و برچسب و اینا نداره. امشب هم پرواز دارم توروخدا یکی بگه گیر میدن بهش؟
به پسته، بادوم، فندق، زعفرون و قرص آنتی بیوتیک چطور؟
ممنون
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: ikamaly
(2013-09-11 ساعت 22:24)KIMIA2005 نوشته:  سلام دوستان واسه دالاس یا هیوستون چه پروازي رو پيشنهاد ميكنيد؟کمترین مسیر و کلا بهترین و راحت ترین پرواز ؟
با سلام دوست عزیز برای دالاس کلا دو پرواز مستقیم است که از تهرانه یکی لوفتانزا و دیگری امارات که امارات بهتره چون هم قیمت ان مناسب تره وهم توقف انچنانی نداره هرشب پرواز داره ساعت 10/45 از تهران میره دبی ساعت 12/15 به وقت دبی میرسه تا شما پیاده بشین و بیرن سالن باید برین سوار هواپیمای بعدی که ساعت 2/45 هست بشین مستقیم میره دالاس کارت هردو پرواز را هم در تهران به شما میدن چمدان ها هم همان تهران ترانزیت میشه برای دالاس اگر احیانا هواپیمای اولی تاخیر داشته باشه و به هواپیمایی دومی نرسین خود شرکت امارات برایتان در دبی هتل میگیره هواپیما هم 777 است پذیرایی هم نسبتا خوب است کلا از دبی تا دالاس هم 15 ساعت پرواز است تنها نکته منفی تنگ بودن صندلی است که موقع خرید بلیط امکان انتخاب صندلی را هم برای دو پرواز دارین در مورد غذا هم بستگی به ذائقه داره که ممکن است بعضی ها دوست داشته باشن بعضی ها نه و برخورد مهمانداران خیلی عالی است در کل میتواند انتخاب خوبی باشد البته هواپیمای قطری هم به دالاس پرواز داره ولی استاپش بی اندازه زیاده از 3 تا 6 ساعت در قطر و از 6 تا24 ساعت در فرانکفورت
تشکر کنندگان: ALNB ، گل نهال ، roeentan ، KIMIA2005 ، nina22 ، sce ، HRSH ، romance33 ، Hedieh20
[quote='shang' pid='412522' dateline='1378925105']
دوستان مامان من 2کیلو لواشک خریده ازین غیر بهداشتیا که بارکد و برچسب و اینا نداره. امشب هم پرواز دارم توروخدا یکی بگه گیر میدن بهش؟
به پسته، بادوم، فندق، زعفرون و قرص آنتی بیوتیک چطور؟
ممنون
به هیچ کدوم اینا گیر نمیدنٰ از من که هیچی نژرسیدن فقط گفتن تخمه و گل ژر داری؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان