کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-11 ساعت 23:10)Carrot نوشته:  بچه ها از این سایت کسی بلیط گرفته؟
http://www.qatarairways.com
لطفا کاراکترهای وبسایت رو دقیق چک کنید / اگر ببینم کسی با این سایت بلیط گرفته و الان تو آمریکاست من هم میگیرم
بچه ها من این سوال رو کردم چون خیلی ها الکی وبسایت کلاهبرداری میزنند و بعد فرار میکنند
مرسی

برای اینکه مطمئن بشین که این آدرس تقلبی نیست (که واقعا هم نیست و وبسایت اصلی هواپیمایی قطریه) توی گوگل سرچ کنین:
Qatar Airways
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: roeentan ، romance33 ، shatsi
(2013-09-11 ساعت 19:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام دو ستان من هم از امروز به این تاپیک اومدم

برای خرید بلیط به شارلوت دراذرماه یا22 یا29 آذر سه تا پیشنهاد شده به نظرتون کدوم مسیرش کمتره و کلابهتره

پروازقطری تهران - دوهه - فرانکفورت - شارلوت
تهران - دوهه - کندی- شارلوت
تهران - دوهه - واشنگتن - شارلوت

پروازترکیش : آزانسی گفته با ترکیش نداریم به شارلوت باید بری نیویورک و بعد
از اونجا پروازداخلی نیویورک به شارلوت که از حالا برات میگیریم به نظرتون اصلا
کار درستیه این پروازهای داخلی؟ باانکه گفته باشش ساعت فاصله زمانی
میگیریم که تااون موقع کارهاانجام شده باشه

قیمت همه پروازها هم حدودا 5 میلیونه
این قیمت که گفتید برای پرواز یک طرفه هست یا رفت و برگشت؟
من الان سایت هواپیمایی قطر رو چک کردم برای اون تاریخها قیمت پرواز یک طرفه با یه توقف 1.5 ساعته توی قطر و یه توقف 3 ساعته توی نیویورک 2328300 تومن بود.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، romance33
بچه ها اینجا کسی تو لس آنجلس هست که بخواد خونه بگیره با هم هم خونه شیم؟؟؟؟
شرایط من: دختر 28 سالهٰ الان هم در woodland hills هستم
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، sumya
(2013-09-11 ساعت 23:36)ALNB نوشته:  
لطفا کاراکترهای وبسایت رو دقیق چک کنید / اگر ببینم کسی با این سایت بلیط گرفته و الان تو آمریکاست من هم میگیرم
بچه ها من این سوال رو کردم چون خیلی ها الکی وبسایت کلاهبرداری میزنند و بعد فرار میکنند
مرسی

برای اینکه مطمئن بشین که این آدرس تقلبی نیست (که واقعا هم نیست و وبسایت اصلی هواپیمایی قطریه) توی گوگل سرچ کنین:
Qatar Airways

نه عزیز با سرچ گوگل نمیشه فهمید / چون بعضی کلاهبردارها هستند روی SEO وبسایت کار میکنند و راحت تو صفحه اول یا خط اول گوگل میاره
من توی چند جا از جمله صفحه ویکی پدیای قطر ایرلاین چک کردم همینه ولی اگر کسی با این سایت بلیط گرفته و رسیده آمریکا به من بگه ممنون میشم
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، daad ، sce ، ikamaly ، Ehsan1358 ، romance33
مرسی

Qatar Airways
این آدرس که دوستمون نوشتن درسته و تقلبی نیست اما سرچ کردن توی گوگل روش مطمئنی برای چک کردن اصالت وبسایت نیست. خیلی از کلاهبرداریها اینجوری انجام میشه که کسی که یک سایت تقلبی راه اندازی میکنه کاری می کنه که با جستجوی عبارت مرتبط با سایت اصلی توی موتورهای جستجو، کابر بجای سایت اصلی مورد نظرش به سایت تقلبی مورد نظر فرد کلاهبردار هدایت میشه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sce ، daad ، ikamaly ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، romance33
(2013-09-11 ساعت 23:47)roeentan نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 19:31)negar_karimi6 نوشته:  سلام دو ستان من هم از امروز به این تاپیک اومدم

برای خرید بلیط به شارلوت دراذرماه یا22 یا29 آذر سه تا پیشنهاد شده به نظرتون کدوم مسیرش کمتره و کلابهتره

پروازقطری تهران - دوهه - فرانکفورت - شارلوت
تهران - دوهه - کندی- شارلوت
تهران - دوهه - واشنگتن - شارلوت

پروازترکیش : آزانسی گفته با ترکیش نداریم به شارلوت باید بری نیویورک و بعد
از اونجا پروازداخلی نیویورک به شارلوت که از حالا برات میگیریم به نظرتون اصلا
کار درستیه این پروازهای داخلی؟ باانکه گفته باشش ساعت فاصله زمانی
میگیریم که تااون موقع کارهاانجام شده باشه

قیمت همه پروازها هم حدودا 5 میلیونه
این قیمت که گفتید برای پرواز یک طرفه هست یا رفت و برگشت؟
من الان سایت هواپیمایی قطر رو چک کردم برای اون تاریخها قیمت پرواز یک طرفه با یه توقف 1.5 ساعته توی قطر و یه توقف 3 ساعته توی نیویورک 2328300 تومن بود.

قیمتی که گفتم دوطرفه است میشه لطفاحالاکه چک میکنید بگید بهترین پرواز که قیمتش کمترباشه ومسیرطولانی نباشه به شارلوت چه پروازی باشه بهتره؟ چون من خودم خیلی نمیتونم پروازهارودربیارم
ممنون
تشکر کنندگان: daad
(2013-09-12 ساعت 00:39)elima1980 نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 23:15)shang نوشته:  دوستان مامان من 2کیلو لواشک خریده ازین غیر بهداشتیا که بارکد و برچسب و اینا نداره. امشب هم پرواز دارم توروخدا یکی بگه گیر میدن بهش؟
به پسته، بادوم، فندق، زعفرون و قرص آنتی بیوتیک چطور؟
ممنون

خیلی خطرناکه مخصوصا لواشک ممنوعه تو آمریکا به دلیل چاقی زیادوکمبود لواشک برای لاغر شدن قاچاق محسوب میشه
یکی از دوستان من لواشک به مقدار زیاد آوردن و مشکلی نداشتن.
تشکر کنندگان: daad ، sce ، shang ، tajhizgaran ، morvarid1364
(2013-09-11 ساعت 22:11)m@ry@m75 نوشته:  با سلام به دوستان
کارت سوشال سکیوریتی ما به سلامتی دیروز آمد یعنی بعد از تقریبا 10 روز ما در این مدت اصلا به اداره سوشال مراجعه هم نکرده بودیم تاریخ صدور کارت هم 4 سپتامبر هست ما 31 آگوست وارد آمریکا شدیم .اما سایت http://uscis.gov/ هنوز مارا نمیشناسه و قابل ذکره که روز ورود ما آفیسر همان جا تغییر آدرس مارا انجام داد و نگفت که به سایت برین اما ما خودمان این کار را انجام دادیم و آدرسمان را در سایت وارد کردیم .حالا به نظر دوستان عزیز این سایت چگونه برای ما فعال میشود وآیا ممکن است طی چند روز آینده گرین کارت هم بیاید ولی سایت هنوز فعال نباشد .ممنون از شما .
معمولا ٢٠ تا ٢٢ روز بعد ورودتان و پس از اينكه پروسه توليد گرين كارتتان شروع شود شماره رسيد در سايت شناخته مي شود و شما مي توانيد پيگيري كنيد
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: sce ، Soap McTavish ، tajhizgaran ، morvarid1364
(2013-09-11 ساعت 22:24)KIMIA2005 نوشته:  سلام دوستان واسه دالاس یا هیوستون چه پروازي رو پيشنهاد ميكنيد؟کمترین مسیر و کلا بهترین و راحت ترین پرواز ؟

من خودم از شیراز به هیوستون رو گرقتم.یه استاپ 3 ساعته تو دوحه داره و به اعتقاد خیلیا واسه بچه های شیرازی که عازم هیوستون هستن انتخاب خوبیه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، roeentan ، morvarid1364 ، parsush ، sh_aytak ، negar_karimi6 ، romance33
(2013-09-11 ساعت 23:54)Carrot نوشته:  
مرسی

Qatar Airways

نه عزیز با سرچ گوگل نمیشه فهمید / چون بعضی کلاهبردارها هستند روی SEO وبسایت کار میکنند و راحت تو صفحه اول یا خط اول گوگل میاره
من توی چند جا از جمله صفحه ویکی پدیای قطر ایرلاین چک کردم همینه ولی اگر کسی با این سایت بلیط گرفته و رسیده آمریکا به من بگه ممنون میشم

سلام
بله من به مقصد هیوستون خریدم و الان هیوستون هستم. خودتون مسقیم از همین سایت بخرید خیلی ارزونتر در میاد. با کارت ملت هم پرداخت کنین. فقط بدیش اینه که دگه تغییر نمی تونین بدین حتما باید دفتر قزر تغییر بده اگه خواستین. ولی کل بلیط کنسل می تونین بکنین پولتون رو هم پس می ده. در ضمن وقتی خرید کردین به یکی از دفترای قطر زنگ بزنین و بگین چک کنن که مطمئن بشین.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، roeentan ، s.s.h ، romance33
(2013-09-12 ساعت 02:03)sce نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 22:24)KIMIA2005 نوشته:  سلام دوستان واسه دالاس یا هیوستون چه پروازي رو پيشنهاد ميكنيد؟کمترین مسیر و کلا بهترین و راحت ترین پرواز ؟

من خودم از شیراز به هیوستون رو گرقتم.یه استاپ 3 ساعته تو دوحه داره و به اعتقاد خیلیا واسه بچه های شیرازی که عازم هیوستون هستن انتخاب خوبیه.
موفق باشین.

حتما با قطر برین. خوبه . من هم با قطر اومدم.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shoshina
(2013-09-11 ساعت 14:49)nikan_sh نوشته:  افشین جان ممنون بابت همه جواب ها . ولی این تغییر آدرس برای تازه وارد ها نیست که . من که تازه وارد میشم . آدرس قبلی رو چی باید بزنم ؟؟؟ ببخشید یه کمی خنگم /. گیج شدم کلی ....

شما به محض اینکه به امریکا وارید می شید به قول اینجایی ها آلردی آدرس محل زندگیتون رواعلام کردید.

فرم DS-230 که همون اول کار ارسال کردید شماره ۱۰
10. Permanent address in the United States where you intend to live, if known (street address including ZIP code). Include the name of a person who currently lives there.

آدرس قبلی شما می شه همونی که توی فرم ۲۳۰ اعلام کردی.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
مرسی

دوست عزیز توضیحاتی در مورد اینکه چه طور از اصالت یک سایت مطمئن بشید توی پست زیر نوشتم. این موضوع وقتی که به امریکا میایید و اغلب کارها از طریق وب سایت ها انجام می شه اهمیت بیشتری پیدا می کنه.

http://mohajersara.com/thread-5642-post-...#pid331952

ممکنه مطالب پست بالا براتون جدید باشه، پس خوندنش خالی از فایده نیست.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
مرسی

دوست عزيز شما اگر واقعا مطمئن نيستيد ميتوانيد بليط رو رزرو كنين ولي انلاين پرداخت نكنين ٢٤ ساعت وقت دارين برين دفتر قطري و باهمون قيمت پرداخت كنيد
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، morvarid1364 ، roeentan ، Ehsan1358
دوست عزیز می شه آدرس سایت و شیر کنی لطفا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان