کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-12 ساعت 13:41)nnhh نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 23:10)Carrot نوشته:  بچه ها از این سایت کسی بلیط گرفته؟
http://www.qatarairways.com
لطفا کاراکترهای وبسایت رو دقیق چک کنید / اگر ببینم کسی با این سایت بلیط گرفته و الان تو آمریکاست من هم میگیرم
بچه ها من این سوال رو کردم چون خیلی ها الکی وبسایت کلاهبرداری میزنند و بعد فرار میکنند
مرسی

دوست عزيز شما اگر واقعا مطمئن نيستيد ميتوانيد بليط رو رزرو كنين ولي انلاين پرداخت نكنين ٢٤ ساعت وقت دارين برين دفتر قطري و باهمون قيمت پرداخت كنيد

دوست عزیز هواپیمایی قطری فقط تهران دفتر داره ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sce
(2013-09-10 ساعت 08:16)mangoolkhan نوشته:  سلام دوستان
کسی راجع به وکیوم کردن وسلیل مانند بالش و تشک به منظور کاهش حجم چیزی میدونه؟

منظورم طریقه وکیوم کردن بود
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-09-12 ساعت 15:48)mangoolkhan نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 08:16)mangoolkhan نوشته:  سلام دوستان
کسی راجع به وکیوم کردن وسلیل مانند بالش و تشک به منظور کاهش حجم چیزی میدونه؟

منظورم طریقه وکیوم کردن بود

با سلام به همه دوستان
طریقه خاصی نداره در بازار کیسه مخصوص را خریداری کرده و بالش و تشک و پتوهای خود را داخل آن قرارمیدهید و بعد با جاروبرقی هوای داخل کیسه را میکشید این کار باعث میشود که رختخوابهای شما حجم کمتری را اشغال کرده و بهتر قابل حمل و نقل باشند
تشکر کنندگان: پدی ، sce ، morvarid1364 ، aghaghia ، KIMIA2005 ، EKAM ، byousefi_p
(2013-09-12 ساعت 15:17)KIMIA2005 نوشته:  
لطفا کاراکترهای وبسایت رو دقیق چک کنید / اگر ببینم کسی با این سایت بلیط گرفته و الان تو آمریکاست من هم میگیرم
بچه ها من این سوال رو کردم چون خیلی ها الکی وبسایت کلاهبرداری میزنند و بعد فرار میکنند
مرسی

دوست عزيز شما اگر واقعا مطمئن نيستيد ميتوانيد بليط رو رزرو كنين ولي انلاين پرداخت نكنين ٢٤ ساعت وقت دارين برين دفتر قطري و باهمون قيمت پرداخت كنيد

شیراز.هتل هما دفتر دارن.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، roeentan ، KIMIA2005
سلام دوستان من چند سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده. فکر کنم این تاپیک مناسب تر باشه. من و همسرم چند روز قبل از مصاحبه من ازدواج کردیم و بعد از کلیر شدن حدود 2 ماه پیش ویزامو رو گرفتیم. اولین سوال اینه که اگر ایشون بعد از من وارد آمریکا بشن و جای دیگری ( پیش بستگانشان) سکونت کنند و من هم جای دیگری باشم آیا این مشکلی در روند اقامت و گرین کارت و در نهایت سیتیزنی بوجود می آورد؟ در کل آیا نظارتی بر نحوه زندگی زوج ها بعد از مهاجرت وجود دارد؟ و سوال آخر اینکه اگر ایشون در مدت اعتبار ویزا وارد امریکا نشه چه پیامدهایی برای من و ایشون خواهد داشت؟
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-09-12 ساعت 17:15)hgbeigi نوشته:  سلام دوستان من چند سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده. فکر کنم این تاپیک مناسب تر باشه. من و همسرم چند روز قبل از مصاحبه من ازدواج کردیم و بعد از کلیر شدن حدود 2 ماه پیش ویزامو رو گرفتیم. اولین سوال اینه که اگر ایشون بعد از من وارد آمریکا بشن و جای دیگری ( پیش بستگانشان) سکونت کنند و من هم جای دیگری باشم آیا این مشکلی در روند اقامت و گرین کارت و در نهایت سیتیزنی بوجود می آورد؟ در کل آیا نظارتی بر نحوه زندگی زوج ها بعد از مهاجرت وجود دارد؟ و سوال آخر اینکه اگر ایشون در مدت اعتبار ویزا وارد آمریکا نشه چه پیامدهایی برای من و ایشون خواهد داشت؟

برنده اصلي بايد همراه يا زودتر از بقيه اعضاي كيس وارد خاك آمريكا بشه، اگه شما برنده اصلي هستيد ميتونيد زودتر بريد و همسرتون ميتونن بيان به هر ايالتي كه خواستن و ميتونن اصلاً نيان.
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: EKAM ، roeentan ، morvarid1364 ، Saeedv13 ، nirvana_kobin ، daad ، romance33 ، hgbeigi ، Hedieh20 ، shatsi
تو سایت گمرک نوشته :
"خروج ارز خارجی به همراه هر مسافر شامل دلار یا سایر ارزها، در مجموع معادل 5000 دلار، بلامانع است و خروج مازاد بر آن با ارائه اظهارنامه ارزی و یا اعلامیه بانکی و یا هر سند بانکی دیگر که مبین پرداخت وجه بصورت اسکناس از محل حساب ارزی یا فروش ارز باشد، امکان پذیر میباشد. خروج وجه نقد نیز در قالب چک و یا چکهای مسافری بانکی بلامانع است. خروج پول ایرانی نیز به ازاء هر نفر تا سقف 5 میلیون ریال بلامانع است."

کسی می دونه چه جوری میشه با اظهار نامه بیشتر از 5000 تا برد؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، daad
(2013-09-12 ساعت 17:02)sce نوشته:  
مرسی

شیراز.هتل هما دفتر دارن.
مشهد دفتر دارن بلوار جانباز
ضمن اینکه اگر تو شهر شما دفتر نداشته باشن میتونید از آژانس های مسافرتی بپرسید شاید روی رزرو شما بلیط صادر کنند.
ضمنا" شما میتونید از سایت زیر هم خرید کنید.
www.qatarairways.com/ir
موفق باشید
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، negar_karimi6
دوستان عزیز برای تماس رایگان به ایران از app textme استفاده کنید.با نصب نرم افزارهایی که پیشنهاد میده میتونین کردیت بسازین وبعدش ریموو کنین.هر ۵ کردیت ۱ دقیقه تماس.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، kouroshd ، bayat_r ، Sepasttian ، پروا ، negar_karimi6 ، romance33
(2013-09-12 ساعت 17:02)sce نوشته:  
مرسی

شیراز.هتل هما دفتر دارن.

چوان عزیز من اینترنتی خرید کردم بعد قبل از اینکه وارد سامانه بانک ملت بشه گزینه pay later رو زدم. بلیطم 24 ساعت رزرو بود. بعد از دفتر نمایندگی قطر ( برج سایه ) خرید کردم. قیمتش نسبت به آژانسها حدود 500 هزار تفاوت داشت. امری داشتی در خدمتم
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، EKAM ، kasrafo ، morvarid1364 ، negar_karimi6 ، daad ، romance33 ، لاتاری
سلام دوستان
چطوری می تونم 165 دلار از ایران پرداخت کنم
ممنون
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، daad
دوستان عزيز، اگر كسي رو ميشناسين كه تو اين چند روز از ايران ميان (به هر جاي امريكا) ، خواهش ميكنم به من اطلاع بدين. ممنون از همه ...
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، daad ، لاتاری
سلام دوستان
ما دیشب با پرواز قطر از طریق مسیر تهران-دوحه-هیوستن-لس انجلس رسیدیم.واقعا مسیر طولانی و خسته کننده ای بود.وچون بین پرواز دوحه به هیوستون و هیوستن به لس انجلس فقط 2.15 دقیقه وقت داشتیم یکم استرس داشتیم و نگران بودیم.دوستانی که در امریکا قبل از رسیدن به مقصد اصلی استاپ دارند اگه میخاین خیالتون راحت باشه حتما بین 2 پرواز آخرتون حد اقل 3 ساعت فاصله در نظر بگیرید،چون کارهای مهاجرتی در اولین جایی که وارد امریکا میشید انجام میشه و ترمینالتون رو هم باید واسع پرواز بعدی عوض کنید.ما آخریل لحظه به پرواز لس انجلس رسیدیم و کل مسیرو عجله میکردیم و تو همه صفها سعی میکردیم اولین نفرها باشیم .پرواز قطر خوب بود و بدون تاخیر و پرواز آخر با امریکن که خوشبختانه از ما که 4 تا چمدون داشتیم پولی بابت اضافه بار یا غیره نگرفتند.یکی از دوستان قبول زخمت کردن و اومدن دنبالمون و در حال حاضر در محله ولی هستیم.واسع چند روز اول غذای کنسرو شده بیارید بد نیست تو فرودگاه هم گیر نمیدن.فقط تخمه و میون نیارید که ازتون میگیرن.
ببخشید که خلاصه نوشتم.دوستان اگه سولای داشتن در خدمتیم.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
(2013-09-11 ساعت 22:11)m@ry@m75 نوشته:  با سلام به دوستان
کارت سوشال سکیوریتی ما به سلامتی دیروز آمد یعنی بعد از تقریبا 10 روز ما در این مدت اصلا به اداره سوشال مراجعه هم نکرده بودیم تاریخ صدور کارت هم 4 سپتامبر هست ما 31 آگوست وارد آمریکا شدیم .اما سایت http://uscis.gov/ هنوز مارا نمیشناسه و قابل ذکره که روز ورود ما آفیسر همان جا تغییر آدرس مارا انجام داد و نگفت که به سایت برین اما ما خودمان این کار را انجام دادیم و آدرسمان را در سایت وارد کردیم .حالا به نظر دوستان عزیز این سایت چگونه برای ما فعال میشود وآیا ممکن است طی چند روز آینده گرین کارت هم بیاید ولی سایت هنوز فعال نباشد .ممنون از شما .
سلام دوست عزیز.اونطور که من میدونم سایت بعد از 20 الی 30 روز از ورودتون شماره پیگیری شما رو میشناسه.و 1 سوال از شما سوشال سکیریتی به چه آدرسی اومد براتون؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: javid737 ، morvarid1364 ، negar_karimi6 ، daad ، لاتاری
سلام
دوست عزیز برای پرداخت باید در ابتدا در سایت www.uscis.gov/uscis-elis عضو بشید و انلاین پرداخت کنید.
شما و از ایمپست پاکت خودتون و می گیرید تو یک برگه هست که کاملا توضیح داده.
اگه مشکلی هم دارید سوال کنید.

شماره کیس: 91XX,کنسولگری:ابوظبی,مصاحبه:هفته دوم جولای ،مقصد: orange county یک ضرب WinkCool
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، roeentan ، manila ، negar_karimi6 ، daad ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان