کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان سوال من اینه که برای پرواز به مقصد یو اس آیا ویزای کشورهایی که از اونها گذر می کنیم لازمه مثلا با هواپیمایی قطر آیا باید ویزای قطر رو داشته باشیم چون در دوحه هواپیما عوض میشه. یا مثلا فرانکفورت؟
تشکر کنندگان: alirezass ، negar_karimi6 ، daad
دوستان جواب منو لطفا بدين،ما ١٦٥$ را ريختيم،دوتا email هم برامون امده،ولي از حسابمون كم نشده،الان بايد چكار كنيم،سوشيال همسرم بعد از ١٠ روز كه وارد امريكا شديم ديروز امد ولي مال من نيومده،الان نگران اون پول ١٦٥$ هستم،
اگه پول واريز نشده ،پس چرا ايميل زدن.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، noura ، Ehsan1358 ، daad
گرین کارت پدر و مادر من هم در طی ۲۶ روز از ورودشون به آمریکا به دستشون رسید، سوشال سکوریتی پدرم که برنده اصلی نیستند در مدت ۱.۵ هفته به دستشون رسید اما برای مادرم (برنده اصلی) هنوز به دستشون نرسیده.
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، afshinghwink ، daad
(2013-09-14 ساعت 19:04)alirezass نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 18:54)mohajeran2013 نوشته:  سلام دوستان سوال من اینه که برای پرواز به مقصد یو اس آیا ویزای کشورهایی که از اونها گذر می کنیم لازمه مثلا با هواپیمایی قطر آیا باید ویزای قطر رو داشته باشیم چون در دوحه هواپیما عوض میشه. یا مثلا فرانکفورت؟

نه بابا اینجوری که همه سفارت ها و همه خطوط هوایی تعطیل بود. همش باید ویزا میدادن Big Grin البته اگر بخوای به طور مثال در فرانکفورت از فرودگاه بیایی بیرون اونم تازه من دارم با شک و تردد میگم

برای سفرهای ترانزیت بین المللی که فقط پرواز عوض می شه اما شما از بخش بین المللی فرودگاه خارج نمی شین ویزا لازم نیست. تنها درصورتی که بخواین وارد اون شهر (مثلا دوحه یا فرانکفورت) بشین یا اینکه بخواین وارد بخش پروازهای داخلی همون فرودگاه بشین و مثلا به یه شهر دیگه تو همون کشور برین، باید ویزا داشته باشین
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
دوستان به دنبال 1همسفر هستیم واسه آخر ابان ماه به سوی هیوستون (تگزاس)
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: roeentan ، Soap McTavish ، parsush ، tajhizgaran ، romance33 ، negar_karimi6 ، Ehsan1358 ، daad ، mehrdad pharm
دوستان من 165 دلار رو ریختم اما الان که میخوام وارد اکانتم بشم میزنه که یوزر و پسورد اشتباهه! کسی همچین مشکلی داشته؟
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، negar_karimi6 ، daad ، mehrdad pharm
(2013-09-15 ساعت 09:36)Nasimmmm نوشته:  دوستان من 165 دلار رو ریختم اما الان که میخوام وارد اکانتم بشم میزنه که یوزر و پسورد اشتباهه! کسی همچین مشکلی داشته؟
آره من داشتم، 3-4 ساعت دیگه با دقت یوزر پسوردتو بزن، مشکل حل میشه.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، romance33 ، afshinghwink ، لاتاری ، mehrdad pharm
کسی از برندگان هست که هنوز نرفته باشه ...
دنبال یه همسفر میگردم . .. هم خونه . برای شروع ...
اطلاعات : پسر 28 ساله . ش تهران . کاملا مجرد و اکتیو. اکتیو . سطح زبان معمولی در حال پیشرفت . . برنامه ریزی سفر 01 دسامبر
پیام خصوصی . . .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، bayat_r ، mehrdad pharm
بچه ها کسی خبر داره ترکیش پرواز به شارلوت داره یا نه؟ یافقط قطری و امارات داره؟
در ضمن هنوز به دنبال همسفر جهت رفتن به شارلوت هستیم شاید طولانی بودن راه و خستگی ناشی از ان رو کمتر احساس کنیم با یه همسفر خوب
تاریخ حرکت اواخرهفته سوم دسامبر یعنی 22 اذر به بعد
تشکر کنندگان: مرآت74 ، afshinghwink ، لاتاری
(2013-09-15 ساعت 10:01)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 09:36)Nasimmmm نوشته:  دوستان من 165 دلار رو ریختم اما الان که میخوام وارد اکانتم بشم میزنه که یوزر و پسورد اشتباهه! کسی همچین مشکلی داشته؟

چند بار اینکارو کردم اما همچنان ارور میده!
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: مرآت74 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، mehrdad pharm
دروود به همه دوستای خوبم ...
من بالاخره برای اولین بار بعد از دریافت ویزا در خرداد ماه ، اومدم این تاپیک و یه چیزی نوشتم Smile
امیدوارم که همگی خوب باشین.
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-09-15 ساعت 11:23)jazirehh نوشته:  دروود به همه دوستای خوبم ...
من بالاخره برای اولین بار بعد از دریافت ویزا در خرداد ماه ، اومدم این تاپیک و یه چیزی نوشتم Smile
امیدوارم که همگی خوب باشین.

خوش اومدید . ولی دیر اومدید ها !!!!!!!!!!!!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: مرآت74 ، romance33 ، negar_karimi6 ، Ehsan1358 ، daad ، لاتاری ، noura ، ROYAAA
(2013-09-15 ساعت 10:23)Nasimmmm نوشته:  

عجله نکنید، چون اگه قفل کنه تا چند ساعت قفله و این پیغام رو میده و هر چند باری که دوباره اطلاعات را چه صحیح و چه غلت وارد کنید، مدت زمان قفل بودن بیشتر میشه.
1- به حروف بزرگ و کوچیک دقت کنید.
2- ف ی ل ت ر شکنتون را اگه روشن هست، خارج شوید.
3- به روشن بودن و خاموش بودن caps lock دقت کنید.
4-به فارسی بودن یا انگلیسی بودن کیبرد دقت کنید.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، romance33 ، daad ، Nasimmmm ، لاتاری
(2013-09-15 ساعت 15:27)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 10:23)Nasimmmm نوشته:  

عجله نکنید، چون اگه قفل کنه تا چند ساعت قفله و این پیغام رو میده و هر چند باری که دوباره اطلاعات را چه صحیح و چه غلت وارد کنید، مدت زمان قفل بودن بیشتر میشه.
1- به حروف بزرگ و کوچیک دقت کنید.
2- ف ی ل ت ر شکنتون را اگه روشن هست، خارج شوید.
3- به روشن بودن و خاموش بودن caps lock دقت کنید.
4-به فارسی بودن یا انگلیسی بودن کیبرد دقت کنید.
pin code به ایمیلتون میاد؟ عایا؟
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، daad ، negar_karimi6 ، لاتاری
دوستان خوبم من به همراه خانواده سوم مهر عازم هستیم به LA و چون آدرسم تعقییر کرده، حالا باید این تعقییر را در uscis انجام بدم یا در usps یا هردو؟ خواهش میکنم دوستان با تجربه این بنده حقیر را راهنمائی کنند.Cool
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: daad ، negar_karimi6 ، pari pariaaa ، elima1980 ، لاتاری ، afshinghwink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان