کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-13 ساعت 10:09)SK89 نوشته:  کسی میدونه آیا می شود قبل از رسیدن گرین کارت با همین ویزا که داریم سریع برگردیم ایران؟دفعه بعد که می خواهیم وارد شویم گیر نمیدند؟

بله همونجور که دوستان گفتن میشه ،فقط اگه یه روز همراه برنده بخواد تنها بره آمریکا باید گرین کارت داشته باشه..... به این هم فکر کنید. تجربه بنده
since 2012
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، SK89 ، javid737 ، negar_karimi6 ، tajhizgaran ، philter ، daad ، لاتاری
(2013-09-12 ساعت 23:56)mino2013 نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 22:11)m@ry@m75 نوشته:  با سلام به دوستان
کارت سوشال سکیوریتی ما به سلامتی دیروز آمد یعنی بعد از تقریبا 10 روز ......
سلام دوست عزیز.اونطور که من میدونم سایت بعد از 20 الی 30 روز از ورودتون شماره پیگیری شما رو میشناسه.و 1 سوال از شما سوشال س***یتی به چه آدرسی اومد براتون؟
سلام دوست عزیز .سوشال ما به آدرس جدید آمد البته همانطور که گفتم آفیسر در فرودگاه روی آدرس قبلی خط کشید و آدرس جدید را همان جا نوشت اصلا هم چیزی از وارد کردن آدرس جدید در سایت نگفت ولی ما خودمان این کار را کردیم .موفق باشید .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: morvarid1364 ، javid737 ، پدی ، byousefi_p ، mino2013 ، kasrafo ، philter ، daad ، negar_karimi6 ، Ehsan1358
بچه ها حواستون باشه وقتی واسه 165$ اقدام میکنید، پروفایلتون رو که شامل آدرستون میشه رو هم تکمیل کنید. من با اینکه تو فرودگاه آدرسو تغییر داده بودم ،از سایت usps و uscis هم تغییر دادم. در ضمن بچه هایی که میخوان واسه خونه زیر 1000 تا تو لس انجلس اقدام کنند یا واسه 165$ کردیت نیاز دارن به من پیغام خصوصی بدن شاید بتونم کمکشون کنم
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
سلام
١٦٥$ أينجا بأيد بديم يا امريكا ؟
چجوري بأيد إنكار رو كرد
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: javid737 ، daad ، لاتاری ، negar_karimi6
(2013-09-13 ساعت 09:34)negar_karimi6 نوشته:  دوستان سلام بااین اوصافی که میخونم به نظرتون اگرادرس روتغییرندیم برای گرین کارت و به همون ادرس قبلی بره و اون خانواده ای که گرین کارتوگرفتن برامون به محل جدید پستش کنن بهترنیست؟ چون ماخونه یه اشناروتوی کان سازسیتی نوشتیم ولی الان میخوایم بریم شارلوت
به نظرتون بگیم همون خانواده برامون پستش کنن شارلوت؟
با توجه به تجربه شخصی من بهترین کار همینه.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2013-09-13 ساعت 17:45)morvarid1364 نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 16:31)eett نوشته:  دوستان سلام

من یه سوال از خدمتتون دارم، اگه گیت ورودی ما به آمریکا با اون گیتی که قبلان به سفارت اعلام کرده بودیم فرق کنه، آیا مشکلی‌ پیش میاد؟ آخه وقت بلیت گرفتن یه آپشن‌هایی‌ وجود داره که ارزونتره ولی‌ الزاماً ورود به خاک آمریکا از همون گیت مورد نظر نیست، ممنون از راهنماییتون
تا اونجایی که من میدونم هیچ مشکلی نداره و هر کجای ا م ری ک ا برید مشکلی پیش نمیاد.

براي سوال شما بهتره كه از اون فرودكاهي كه وارد شدين مجددا وارد بشين
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: javid737 ، daad ، پدی ، negar_karimi6
سلام دوستان
براي تسريع در آمدن گرين كارت بعد از ورود به امريكا بايد به كجا مراجعه كنيم
با تشكر
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، daad ، لاتاری
(2013-09-14 ساعت 07:37)aliroz نوشته:  سلام دوستان
با تشكر

هیچ جا دوست عزیز، باید صبر کنید! فقط اگه ولکام لتر براتون اومده میتونید با شماره‌ای که توش بهتون داده بصورت اینترنتی از وضعیت گرین کرتتون مطلع بشید.
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: daad ، byousefi_p ، پدی ، sce
(2013-09-14 ساعت 01:07)mgolchin13 نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 09:34)negar_karimi6 نوشته:  دوستان سلام بااین اوصافی که میخونم به نظرتون اگرادرس روتغییرندیم برای گرین کارت و به همون ادرس قبلی بره و اون خانواده ای که گرین کارتوگرفتن برامون به محل جدید پستش کنن بهترنیست؟ چون ماخونه یه اشناروتوی کان سازسیتی نوشتیم ولی الان میخوایم بریم شارلوت
به نظرتون بگیم همون خانواده برامون پستش کنن شارلوت؟
با توجه به تجربه شخصی من بهترین کار همینه.
با درود ، بنده هم آدرس رو عوض کردم که کاشکی نمیکردم .. گرین کارت خانواده من رفته به آدرس قبلی که امروز بدستمون رسید ولی گرین کارت من رفته تگزاس و فکر کنم که 15 روز یا شاید یه ماه دیگه بدستم برسه ، برای همین بهتر بود که آدرس رو عوض نمیکردم .. این هم تجربه شخصی من
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
(2013-09-14 ساعت 10:45)mk_2002ir نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 07:37)aliroz نوشته:  سلام دوستان
با تشكر

هیچ جا دوست عزیز، باید صبر کنید! فقط اگه ولکام لتر براتون اومده میتونید با شماره‌ای که توش بهتون داده بصورت اینترنتی از وضعیت گرین کرتتون مطلع بشید.
پس اونجا که میگن شماره ای که با IOE شروع میشه را بزنید تا بفهمید گ.کارت کجاست پس چیه؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: daad ، javid737 ، لاتاری ، dove ، negar_karimi6 ، Ehsan1358
(2013-09-13 ساعت 23:49)Sepasttian نوشته:  بچه ها حواستون باشه وقتی واسه 165$ اقدام میکنید، پروفایلتون رو که شامل آدرستون میشه رو هم تکمیل کنید. من با اینکه تو فرودگاه آدرسو تغییر داده بودم ،از سایت usps و uscis هم تغییر دادم. در ضمن بچه هایی که میخوان واسه خونه زیر 1000 تا تو لس انجلس اقدام کنند یا واسه 165$ کردیت نیاز دارن به من پیغام خصوصی بدن شاید بتونم کمکشون کنم

سلام میشه لطفا بگید که 165 دلار رو کجا و به چه طریقی باید بریزیم و تا کی وقت داریم؟
ممنونم
تشکر کنندگان: javid737 ، amairmonre ، daad ، مهرنگار
از دوستانی که اطلاع قطعی دارند سئوالی داشتم آیا کیس برنده زن و مرد (برنده زن و مرد بعنوان همراه) شخص همراه (مرد) نمی تواند زودتر از شخص برنده (زن) به آمریکا برود؟
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
تشکر کنندگان: javid737 ، Ehsan1358 ، daad
(2013-09-14 ساعت 14:21)عراقی نوشته:  از دوستانی که اطلاع قطعی دارند سئوالی داشتم آیا کیس برنده زن و مرد (برنده زن و مرد بعنوان همراه) شخص همراه (مرد) نمی تواند زودتر از شخص برنده (زن) به آمریکا برود؟

در اولين ورود بايد حتما فرد برنده حضور داشنه باشد فرقي نميكند مرد باشد يا زن
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: javid737 ، roeentan ، romance33 ، عراقی ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، Ehsan1358 ، daad ، mehrdad pharm
(2013-09-14 ساعت 14:21)عراقی نوشته:  از دوستانی که اطلاع قطعی دارند سئوالی داشتم آیا کیس برنده زن و مرد (برنده زن و مرد بعنوان همراه) شخص همراه (مرد) نمی تواند زودتر از شخص برنده (زن) به آمریکا برود؟
زن و مرد نداره برادر من , کیس برنده چه زن چه مرد میتواند زودتر بقیه وارد شود ویا اینکه بقیه اعضای خانواده هم همراهیش کنند, به هر حال همراهان کیس برنده نمیتوانند قبل از او وارد آمریکا شوند
2013AS3xxx- ابوظبی
سلام دوستاني قصد پرواز با تركيش به مقصد لس آنجلس دارن تركيش پرواز كامفورت ارزان قيمتشو باز كرده
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان