کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
ما 11 سپتامبر به آمریکا مهاجرت کردیم و فعلادر کالج استیشن (ایالت تکزاس) هستیم. سفر خوب بود . 165$ دوهفته قبل قبل از مهاجرت پرداخت کردیم و برای ssn هم اقدام کردیم. دوستان برای کار میخوام اپلای کنم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

(2013-09-15 ساعت 10:12)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها کسی خبر داره ترکیش پرواز به شارلوت داره یا نه؟ یافقط قطری و امارات داره؟
در ضمن هنوز به دنبال همسفر جهت رفتن به شارلوت هستیم شاید طولانی بودن راه و خستگی ناشی از ان رو کمتر احساس کنیم با یه همسفر خوب
تاریخ حرکت اواخرهفته سوم دسامبر یعنی 22 اذر به بعد

دوست عزیز ما هم در این تاریخ عازم هستیم ولی به مقصد بوستون
تشکر کنندگان: daad ، لاتاری ، negar_karimi6 ، afshinghwink
(2013-09-15 ساعت 16:09)farshad_m نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 15:27)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 10:23)Nasimmmm نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 10:01)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 09:36)Nasimmmm نوشته:  دوستان من 165 دلار رو ریختم اما الان که میخوام وارد اکانتم بشم میزنه که یوزر و پسورد اشتباهه! کسی همچین مشکلی داشته؟
آره من داشتم، 3-4 ساعت دیگه با دقت یوزر پسوردتو بزن، مشکل حل میشه.

چند بار اینکارو کردم اما همچنان ارور میده!

عجله نکنید، چون اگه قفل کنه تا چند ساعت قفله و این پیغام رو میده و هر چند باری که دوباره اطلاعات را چه صحیح و چه غلت وارد کنید، مدت زمان قفل بودن بیشتر میشه.
1- به حروف بزرگ و کوچیک دقت کنید.
2- ف ی ل ت ر شکنتون را اگه روشن هست، خارج شوید.
3- به روشن بودن و خاموش بودن caps lock دقت کنید.
4-به فارسی بودن یا انگلیسی بودن کیبرد دقت کنید.
pin code به ایمیلتون میاد؟ عایا؟
قبلا میومد ولی الان دیگه یوزر و پس رو قبول نمیکنه که pin بفرسته!
کیس نامبر:**88/نفر3/ ایروان /کارنت: 10Apr /مصاحبه: 12 جون/کلیرنس برگه آبی/ کلیر 8 آگوست - 57 روز/دریافت ویزا 14 آگوستCool

تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری
دوستان اگه میخواید مطمئن بشید که گرین کارت به ادرس جدید میاد در سایت elis یعنی همون جا که ۱۶۵ دلار رو پرداخت می کنید با کمک گزینه update profile ادرس جدیدتون رو وارد کنید. به سایر گزینه ها از قبیل مشخصات شخصی دست نزنید وگرنه باید مدرکی رو که میخوان براشون بفرستید ولی برای ادرس مدرک نمی خواد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-09-15 ساعت 10:12)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها کسی خبر داره ترکیش پرواز به شارلوت داره یا نه؟ یافقط قطری و امارات داره؟
در ضمن هنوز به دنبال همسفر جهت رفتن به شارلوت هستیم شاید طولانی بودن راه و خستگی ناشی از ان رو کمتر احساس کنیم با یه همسفر خوب

من توی قسمت رزرو اینترنتی سایت ترکیش مسیر تهران به شارلوت رو جست و جو کردم اما جواب داد چنین مسیری رو نمی تونه پیدا کنه که به نظرم یعنی به شارلوت پرواز نداره. با این حال برای اطمینان از آژانس ها بپرسین
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: گل نهال ، negar_karimi6 ، romance33 ، afshinghwink
(2012-10-26 ساعت 10:57)MAHDI2012 نوشته:  سلام .مبارک ویزا باشه...جالبه پاکت های ما گوشه اش بریده بود و داخل ان پیدا بود....نکته ای مهمی که یادآوری کنم .وقتی ویزا و پاکت را دریافت می کنید دقیقا انرا چک کنید.اسپل اسامی و تاریخ صدور و اکسپایر ویزا..ما وقتی ویزا را دریافت کردیم تاریخ صدور و اکسپایر ویزای همسرم با بقیه تفاوت داشت البته 10 روز ..و به علت تمام شدن زمان لاتاری 2012 سفارت کاری نکرد ...البته مشگل خاصی هم پیش نیومد..موفق باشید
حتما حتما حتما چک کنید. یکی از دوستان وقتی ویزاش رو گرفت خوشبختانه توی سفارت چک کرد و فهمید که به اشتباه برای خانمش مجرد نوشتند! همونجا اعلام کرد و چند روز منتظر شد تا درست شد. برای منم همین اشتباه شده بود که خودشون متوجه شده بودن و به جای روز اعلام شده، 4 روز دیرتر بم ویزا دادن.
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)
تشکر کنندگان: romance33 ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، mehrdad pharm
سلام دوستان عزیزم لطفا جوابمو بدید ما دو روزی که وارد امریکا ایالت کالفرنیا شدیم و مشکل بزرگی که باهاش مواجه شدیم نداشتن پریز تبدیل برق هست ما حتی یه تبدیل 210 به 110 با خودمون از ایران اوردیم که با اجازتون همین امروز سوخت !اگه عزیزان تجربه همچین مشکلی رو داشتن لطفا ما رو راهنمایی کنن چون چند تا از وسایل ضروری که از ایران اوردیم دیگه قابل استفاده نیست و الان بودجه مون نمیرسه که اینجا تهیه شون کنیمSad
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، mino2013 ، romance33 ، afshinghwink ، پدی ، sce ، mehrdad pharm
(2013-09-15 ساعت 23:50)ALNB نوشته:  

من توی قسمت رزرو اینترنتی سایت ترکیش مسیر تهران به شارلوت رو جست و جو کردم اما جواب داد چنین مسیری رو نمی تونه پیدا کنه که به نظرم یعنی به شارلوت پرواز نداره. با این حال برای اطمینان از آژانس ها بپرسین

ممنون عزیز ازپیگیری تون دو سه تا از ازانس ها هم همینو گفته بودن باور نکردم تا الان که دیگه مطمئن شدم بازم ممنون
تشکر کنندگان: romance33 ، afshinghwink ، ALNB ، sce ، sejz ، لاتاری ، mehrdad pharm
(2013-09-16 ساعت 00:03)ssssa نوشته:  سلام دوستان عزیزم لطفا جوابمو بدید ما دو روزی که وارد آمریکا ایالت کالفرنیا شدیم و مشکل بزرگی که باهاش مواجه شدیم نداشتن پریز تبدیل برق هست ما حتی یه تبدیل 210 به 110 با خودمون از ایران اوردیم که با اجازتون همین امروز سوخت !اگه عزیزان تجربه همچین مشکلی رو داشتن لطفا ما رو راهنمایی کنن چون چند تا از وسایل ضروری که از ایران اوردیم دیگه قابل استفاده نیست و الان بودجه مون نمیرسه که اینجا تهیه شون کنیم
سلام دوست عزیز
1 سر به فروشگاه 0.99 سنت اگه اون دورو بر هست بزن.فکر میکنم اونجا پیداش کنی.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: romance33 ، afshinghwink ، پدی ، sce ، negar_karimi6 ، لاتاری
دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟
نکته دوم ؛ یکی به من گفت که برای توی راه چون طولانی هستش حتما حتما لباس و شلوار -خصوصا- راحت و گشاد بپوشیم. همین طور حتما بالش های پشت گردنی (که به صورت لوله ای) هستش بگیریم . که تو خیلی از فرودگاه ها مثل استانبول و دوبی و البته تو بعضی داروخانه های ایران هم هست. و خیلی خیلی مفیده و برای خوابیدن تو مسیرهای طولانی (مخصوصا اگر مثل من بد ادا و بد خواب باشید) خیلی به درد بخوره!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
دوستان اینجا صفحه ای هست که اطلاعات مربوط به ورود به آمریکا رو (مثلا اینکه چه سایت هایی رو باید کلا ثبت نام کنیم، مقدار پولی که میتونیم بدون اینکه مالیات بش تعلق بگیره وارد خاک آمریکا کنیم، آیا عکس x-ray خودمون رو باید ببریم و ....) کامل توضیح داده باشه. آخه 290 صفحه رو خوندن و هی اصطلاحات مختلف شنیدن یکم گیج کنندست!! مثلا به من توی سفارت گفتن تغییر آدرس اصلا مهم نیست و فقط کافیه توی فرودگاه اطلاع بدی ولی اینجا از ثبت نام تو سایت های مختلف حرف زده شده!! یه نفرم تو ابوظبی به من گفت عکس بزرگ بیمارستان رو باید تو فرودگاه تحویل بدی!!
با تشکر
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، لاتاری ، mehrdad pharm
(2013-09-16 ساعت 00:43)manila نوشته:  دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟
نکته دوم ؛ یکی به من گفت که برای توی راه چون طولانی هستش حتما حتما لباس و شلوار -خصوصا- راحت و گشاد بپوشیم. همین طور حتما بالش های پشت گردنی (که به صورت لوله ای) هستش بگیریم . که تو خیلی از فرودگاه ها مثل استانبول و دوبی و البته تو بعضی داروخانه های ایران هم هست. و خیلی خیلی مفیده و برای خوابیدن تو مسیرهای طولانی (مخصوصا اگر مثل من بد ادا و بد خواب باشید) خیلی به درد بخوره!

1-در مورد انتخاب صندلی با ترکیش اگر از آژانس مسافرتی گرفتید معمولا 5 روز قبل از پرواز آژانس می تونه از سیستم خودشان براتون صندلی را انتخاب کنه .باهاشون تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: manila ، Nasimmmm ، e76779 ، romance33 ، tajhizgaran ، noura ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-16 ساعت 01:33)sasbk نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:43)manila نوشته:  دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟

1-در مورد انتخاب صندلی با ترکیش اگر از آژانس مسافرتی گرفتید معمولا 5 روز قبل از پرواز آژانس می تونه از سیستم خودشان براتون صندلی را انتخاب کنه .باهاشون تماس بگیرید.
ممنونم دوستم . ولی من آنلاین گرفتم. و می دونم که یک چنین امکانی باید داشته باشه ولی شاید چون از ایران گرفته ایم اینطوریه Sad(
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-16 ساعت 01:58)manila نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:33)sasbk نوشته:  

ممنونم دوستم . ولی من آنلاین گرفتم. و می دونم که یک چنین امکانی باید داشته باشه ولی شاید چون از ایران گرفته ایم اینطوریه Sad(
پس شاید بهتر باشه با خود دفتر ترکیش تو تهران تماس بگیرید اگر آژانس ها می تونند حتما سیستم دفتر ترکیش هم چند روز قبل پرواز همین کار را باید انجام بده برای مسافرهایی که آنلاین گرفتن .
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، لاتاری ، manila
(2013-09-16 ساعت 00:50)Fereshteh Esfahan نوشته:  دوستان اینجا صفحه ای هست که اطلاعات مربوط به ورود به آمریکا رو (مثلا اینکه چه سایت هایی رو باید کلا ثبت نام کنیم، مقدار پولی که میتونیم بدون اینکه مالیات بش تعلق بگیره وارد خاک آمریکا کنیم، آیا عکس x-ray خودمون رو باید ببریم و ....) کامل توضیح داده باشه. آخه 290 صفحه رو خوندن و هی اصطلاحات مختلف شنیدن یکم گیج کنندست!! مثلا به من توی سفارت گفتن تغییر آدرس اصلا مهم نیست و فقط کافیه توی فرودگاه اطلاع بدی ولی اینجا از ثبت نام تو سایت های مختلف حرف زده شده!! یه نفرم تو ابوظبی به من گفت عکس بزرگ بیمارستان رو باید تو فرودگاه تحویل بدی!!
با تشکر

از من که تو فرودگاه عکس x-ray رو نخواستن. گفتن مال خودت باشه. ولی شما بیارین شاید گیر بدن.
تشکر کنندگان: romance33 ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان