کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-17 ساعت 02:11)مهرنگار نوشته:  ما امروز ویزا روگرفتیم.. توی ویزا جلوی اسم من و همسرم که برنده اصلیه یک ستاره و جلوی اسم دختر کوچولوم دو ستاره است.. معنی این ستاره ها چیه؟ لطفا اگه کسی میتونه جواب بده.

هر کی ستاره هاش بیشتره در نتیجه کوچولوتره. Big Grin
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: betsa ، payan ، romance33 ، لاتاری
(2013-09-17 ساعت 00:41)manila نوشته:  خیلی خیلی ممنونم از شما و همه دوستانی که زحمت کشیدند و جوابمو دادند. فقط چه مدت قبل از سفر باید صندلی استانبول به آمریکا را انتخاب کرد؟ ایا از 2-3 ماه جلوتر هم میشه یا نه محدودیت زمانی داره؟ ممنون از محبتتون!
دوست خوبم همانطور كه در چند صفحه قبل خدمتتان عرض كردم، در صورتيكه بليط تهيه كرده باشين، ميتونيد با مراجعه به سايت هواپيمايي تركيش از همين الان نسبت به تعيين صندلي پرواز خود اقدام نماييد.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
کسانی که مایل هستن اینجا رو بخونن
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kasrafo ، payan ، Soap McTavish ، byousefi_p ، farshad_m ، afshinghwink ، romance33 ، ابی هانی ، amir82
(2013-09-17 ساعت 04:21)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان من هفته پیش یک تاپیک دیدم برای خدمات انجمن در آمریکا
زنگ زدم به شما ره ای که تو اون تاپیک بود در لوس انجلس و حالا اون شماره را پیدا نمی کنم و
همینطور اون تاپیک را لطفا اگر کسی اون شماره یا تاپیک را می دونه به من بده ممنون می شم
اگه ایمیگر انجل رو میگید این شمارشه:
02185315315
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: گل نهال ، afshinghwink ، romance33 ، alireza esf ، Ali Sepehr ، لاتاری
نیازمند یاری سبزتان هستم

چندروزه که به شدت پیگیر تهیه بلیط هستم قرار بود مسیر تهران دوهه فرانکفورت شارلوت با پرواز قطری رابرای رفتن انتخاب کنم که یه آزانس آشنا مطلبی روگفت که باز منو مردد کرده در تصمیم گیری
گفته اکثر آزانس ها اینو بهتون نمیگند توقف در فراکفورت 24 ساعته بعد پرواز بعدی به شارلوت داره آیا کسی تجربه اینو داشته
والا گیج شدم که اصلا این مسیر روبگیرم یا نه

همون آزانس پرواز لوفتانزا را برام پیدا کرده 5200 میلیون
که تهران - فرانکفورت - مونیخ - شارلوت
سه نصفه شب اولین پروازازتهرانه و 4 فردا ظهر میرسه
دوستان باتجربه لطفا راهنماییم کنن واقعا همه پروازهای قطری توقفشون که درفرانکفورته 24 ساعت بایدتوفرودگاه بمونیم تا پروازبعدی؟
تشکر کنندگان: byousefi_p ، amairmonre ، afshinghwink ، romance33 ، لاتاری
(2013-09-17 ساعت 13:06)negar_karimi6 نوشته:  نیازمند یاری سبزتان هستم

چندروزه که به شدت پیگیر تهیه بلیط هستم قرار بود مسیر تهران دوهه فرانکفورت شارلوت با پرواز قطری رابرای رفتن انتخاب کنم که یه آزانس آشنا مطلبی روگفت که باز منو مردد کرده در تصمیم گیری
گفته اکثر آزانس ها اینو بهتون نمیگند توقف در فراکفورت 24 ساعته بعد پرواز بعدی به شارلوت داره آیا کسی تجربه اینو داشته
والا گیج شدم که اصلا این مسیر روبگیرم یا نه
همون آزانس پرواز لوفتانزا را برام پیدا کرده 5200 میلیون
که تهران - فرانکفورت - مونیخ - شارلوت
سه نصفه شب اولین پروازازتهرانه و 4 فردا ظهر میرسه
دوستان باتجربه لطفا راهنماییم کنن واقعا همه پروازهای قطری توقفشون که درفرانکفورته 24 ساعت بایدتوفرودگاه بمونیم تا پروازبعدی؟
البته اينجا محلش نيست ولي دلم نيومد يب پاسخ بگذارم.
دوست عزيز، آژانستون را عوض كنيد.
چرا؟
چون داره بهتون بليط قالب مي كنه.با بليطي كه شرح داديد، از فرودگاه امام نمي گذارند سوار هواپيما بشي! چون دو تا توقف توي محدوده شنگن داري. مگر اينكه ويزاي آلمان هم داشته باشي، كه بعيد مي دونم.
اون بليط قطري را هم بايد توي آيتنري اش نگاه كني و ببيني 24 ساعت توقف داره؟؟!
دوستان لطفا براي خريد اين بليطهاي سخت به هر آژانسي مراجعه و اعتماد نكنند.
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: amairmonre ، afshinghwink ، negar_karimi6 ، romance33 ، ALNB ، kasrafo ، Soap McTavish ، لاتاری
دوستانی که ترانزیت های طولانی داشتن آیا امکاناتی توی فرودگاه میدن تا پروازبعدی سربرسه؟
مثلا هتلی غذایی جای استراحتی؟
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-09-17 ساعت 15:16)negar_karimi6 نوشته:  دوستانی که ترانزیت های طولانی داشتن آیا امکاناتی توی فرودگاه میدن تا پروازبعدی سربرسه؟
مثلا هتلی غذایی جای استراحتی؟
پرواز قطر اگه ترانزیت بالای 8 ساعت باشه هتل در نظر میگیره .دوست گرامی این سایت قطر ایرویز هست http://www.qatarairways.com/ir/en/why-book-online.page که میتونید انلاین بلیط رزرو کنید یا بخرید و با کارت شتاب پرداخت کنید ختی میتونید مسیر و زمان ترانزیت رو هم مشاهده کنید یه بار امتحان کنید.
اقیمتهاش مناسبه اینم شماره دفتر قطر ایرویز:22019906-22015107 میتونید مستقیم سوال کنید.
موفق باشید.
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: afshinghwink ، negar_karimi6 ، deineath ، romance33 ، ALNB ، Soap McTavish ، لاتاری
دوستان یه سوال خیلی مهم، ما سند ازدواجمون گرو بانکه، کلا در آ م ر ی ک ا لازممون می شه؟؟؟ مثلا اداره مهاجرت واسه اس اس ان یا هرچی دیگه؟
لطفا سریع جواب بدید چون ما داریم مییایم لطفا سریع جواب بدید!

دوستان تورو خدا جواب بدید لطفا من گیر کارم،
داریم پس فردا میایم،میخوایم ببینیم اگه لازم میشه ما بریم بانک و دیگه وام نگیریم و
سندمونو پس بگیریم
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-16 ساعت 19:39)sadfar نوشته:  سلام دوستان
ما 2 سپتامبر 165$ از طریق سایت Uscis پرداخت کردیم ولی برای ردیابی وضعیت گرین کارت از طریق سایت recipt number را که وارد میکنم پیغامی که نشان داده میشه اینه که چنین شماره ای یافت نشد و با شماره .... تماس بگیرید.لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.

دوست عزیز این کاملا طبیعی هستش و جای نگرانی نیست، تا زمانی که بررسی اولیه رو شروع نکنند این پیغام براتون میاد، بعد ۲-۴ هفته به بررسی اولیه تغیر خواهد کرد و بعد از اون هم میزنه که کارتتون رفته برای چاپ و بعدش هم Track number میده که از پست شده. موفق باشید.
تشکر کنندگان: farshad_m ، sadfar ، مرآت74 ، Setare99 ، لاتاری ، afshinghwink
سلام من یه سوال دارم داخل ویزا زیر اونجایی که تاریخ کلییر شدنو نوشته یه متن هست اون معنیش چیه ؟
کیس نامبر :4000 . مصاحبه : هفته 2 فوریه . سفارت انکارا
تشکر کنندگان: مرآت74 ، لاتاری
(2013-09-17 ساعت 17:27)sut_chemical_eng نوشته:  
ما 2 سپتامبر 165$ از طریق سایت Uscis پرداخت کردیم ولی برای ردیابی وضعیت گرین کارت از طریق سایت recipt number را که وارد میکنم پیغامی که نشان داده میشه اینه که چنین شماره ای یافت نشد و با شماره .... تماس بگیرید.لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.

دوست عزیز این کاملا طبیعی هستش و جای نگرانی نیست، تا زمانی که بررسی اولیه رو شروع نکنند این پیغام براتون میاد، بعد ۲-۴ هفته به بررسی اولیه تغیر خواهد کرد و بعد از اون هم میزنه که کارتتون رفته برای چاپ و بعدش هم Track number میده که از پست شده. موفق باشید.

دوست عزیز خوبه که به شما reciept number را داده. ما 28 آگوست پرداخت کردیم. به ما این reciept number را نداده و الان بعد از حدود بیست و چند روز از ورودمون هنوز وقتی وضعیتمون را در USCIS چک میکنم همان وضعیت روز 28 آگوست هست و تغییری نمیکنه. نامه ی ولکام هم نیومده. نمیدونم دارن چیکار میکنن. کسی تابحال این مشکل را داشته؟ البته رسید دریافت 165 دلارها به ایمیل پسرم اومده.
درمورد تغییر آدرس کسی اطلاع داره از این سایت USCIS کدام قسمتش بریم و چطوری عمل کنیم؟
ممنون
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: romance33 ، sadfar ، mino2013 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-17 ساعت 12:24)farshad_m نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 04:21)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان من هفته پیش یک تاپیک دیدم برای خدمات انجمن در آمریکا
زنگ زدم به شما ره ای که تو اون تاپیک بود در لوس انجلس و حالا اون شماره را پیدا نمی کنم و
همینطور اون تاپیک را لطفا اگر کسی اون شماره یا تاپیک را می دونه به من بده ممنون می شم
اگه ایمیگر انجل رو میگید این شمارشه:
02185315315

با سلام
بله ممنونم شماره امریکا را می خوام من امریکا هستم
اگر اونو به من لطف کنید ممنون می شم
یا جایی را که ادرس را دادند (تاپیک)
تشکر کنندگان: romance33 ، sce ، Ali Sepehr ، negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink

سلام حالتون خوبه، میشه بگید در واریز 165 دلار واسه ساخت اکانت در قسمت select account type چه گزینه ای انتخاب کردید. applicant or legal representative
اگه در این زمینه نکته ای میدونید لطفا در اختیارم بزارید، نیاز فوری دارم.
کیس:2013as6000
مصاحبه: ابوظبی
مدت کلیر: 37روز
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink
من قبلا یک اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار دخترم و همسرم .الان که خودم کلیر شدم نمیدونم چه جوری باید اسم خودم را هم بهش اضافه کنه .کسی میدونه ؟فوری هست ممنون میشم راهنمایی کنید
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان