کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-16 ساعت 13:12)SH1A2R3 نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 11:54)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان
من هم دارم ادرسمو تغییر می دم
ولی نمی دونم دقیقا کجا باید این کارو بکنم غیر از فرودگاه باید جای دیگه ادرسمو تغییر بدم؟
و اینکه ادرسی که می دیم وقتی گرین کارت میره اونجا از اون شخص امضا می گیرن حتما؟ یا نیاز ی به امضا نداره و می اندازن تو صندوق پستی؟
دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید
ممنون از همتون
دوست عزيز ادرس رو فقط تو فرودكاه عوض كنين كافيه
كرين كارتها رو ميندازن تو ميل باكس و امضا از كسي نميكيرن
با خيال راحت و با دقت ادرس جديد رو تو فرودكاه به افيسر بدين نكران هم نباشين ما و بعد از ما برادرم هم ادرس رو تغيير دادن كه كرين كارتها بدون مشكل رسيدن

البته توصیه دوستانی که قبلا این کارو کردن اینه که به جز در فرودگاه، هم در وبسایت USCIS و هم UPS (اداره پست امریکا) تغییر آدرس رو وارد کنین وگرنه ممکنه گرین کارد سر از ناکجاآباد دربیاره!
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: sce ، romance33 ، negar_karimi6 ، jjbahale ، لاتاری ، e76779 ، afshinghwink
(2013-09-16 ساعت 01:58)manila نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:33)sasbk نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:43)manila نوشته:  دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟
نکته دوم ؛ یکی به من گفت که برای توی راه چون طولانی هستش حتما حتما لباس و شلوار -خصوصا- راحت و گشاد بپوشیم. همین طور حتما بالش های پشت گردنی (که به صورت لوله ای) هستش بگیریم . که تو خیلی از فرودگاه ها مثل استانبول و دوبی و البته تو بعضی داروخانه های ایران هم هست. و خیلی خیلی مفیده و برای خوابیدن تو مسیرهای طولانی (مخصوصا اگر مثل من بد ادا و بد خواب باشید) خیلی به درد بخوره!

1-در مورد انتخاب صندلی با ترکیش اگر از آژانس مسافرتی گرفتید معمولا 5 روز قبل از پرواز آژانس می تونه از سیستم خودشان براتون صندلی را انتخاب کنه .باهاشون تماس بگیرید.
ممنونم دوستم . ولی من آنلاین گرفتم. و می دونم که یک چنین امکانی باید داشته باشه ولی شاید چون از ایران گرفته ایم اینطوریه Sad(

منم از ترکیش بلیت خریدم. صندلی مسیر استانبول به امریکا رو تو خود آژانس (یا دفتر مرکزی ترکیش رو به روی پارک ملت) می تونین انتخاب کنین اما صندلی تهران تا استانبول رو گفت یه هفته پیش از پرواز بریم پیششون و همونجا انتخاب کنیم.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، farmiz ، jjbahale ، noura ، لاتاری ، manila ، afshinghwink
(2013-09-16 ساعت 15:32)deineath نوشته:  دوستام کسی در مورد اینکه همراه اگه کلا وارد نشه یا اینکه وارد بشه و پاس سفید بگیره برگرده دوسال بعد بیاد اطلاعاتی داره ؟ اینکه اگه نیاد مشکلی برای شخص برنده پیش میاد یا نه ؟ یکی از دوستان گفت که ویزا شخص همراه حتما باید باطل بشه . راهنمایی کنید لطفا
اینجا رو یه نگاه بنداز
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، e76779
سلام
ببخشيد كسي مي دونه براي ريختن ١٦٥$ چطوري بأيد أكانت سأخت تو اون سايتي كه گفتن
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-16 ساعت 18:54)amirfarahan نوشته:  سلام
هیچ فرقی با ساختن اکانت در هر جای دیگه نذاره...
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری ، manila
(2013-09-16 ساعت 19:15)farshad_m نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 18:54)amirfarahan نوشته:  سلام
هیچ فرقی با ساختن اکانت در هر جای دیگه نذاره...

چجوري بأيد أكانت سأخت
من قرار شد يكي از اشناها از امريكا پولو بريزه فقط بأيد أكانت بسازم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: لاتاری
سلام دوستان
ما 2 سپتامبر 165$ از طریق سایت Uscis پرداخت کردیم ولی برای ردیابی وضعیت گرین کارت از طریق سایت recipt number را که وارد میکنم پیغامی که نشان داده میشه اینه که چنین شماره ای یافت نشد و با شماره .... تماس بگیرید.لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: sce ، لاتاری ، amairmonre ، mino2013
دوستان سلام گاهی این ازانس های هواپیمایی ازبس سمج هستن که برات بلیط روبگیرن ادمو به شک می ندازن که نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه است و کلاه برداری دارن میکنن
ازتهران - دوحه - فرانکفورت - شارلوت باقیمیت خوبی برامون گیر اورده و بیشتر به شک میندازن ادمو
قیمت 3738 میلیون
به نظرتون ازکجا میشه فهمید یه آزانس اونم دریه شهری دیگه معرفی شده دوستان دیگه ازاعتبارکافی برخورده
ازانس درشهرخودمون مراجعه کنم بهتره یافرقی نمیکنه از کدوم شهر این دفاتر ایفای وظیفه کنن
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، پدی ، amairmonre ، mehrdad pharm
(2013-09-16 ساعت 00:29)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 23:50)ALNB نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 10:12)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها کسی خبر داره ترکیش پرواز به شارلوت داره یا نه؟ یافقط قطری و امارات داره؟
در ضمن هنوز به دنبال همسفر جهت رفتن به شارلوت هستیم شاید طولانی بودن راه و خستگی ناشی از ان رو کمتر احساس کنیم با یه همسفر خوب
تاریخ حرکت اواخرهفته سوم دسامبر یعنی 22 اذر به بعد

من توی قسمت رزرو اینترنتی سایت ترکیش مسیر تهران به شارلوت رو جست و جو کردم اما جواب داد چنین مسیری رو نمی تونه پیدا کنه که به نظرم یعنی به شارلوت پرواز نداره. با این حال برای اطمینان از آژانس ها بپرسین

ممنون عزیز ازپیگیری تون دو سه تا از ازانس ها هم همینو گفته بودن باور نکردم تا الان که دیگه مطمئن شدم بازم ممنون

دوست عزیز منم چون به شارلوت هم دارم فکر میکنم چک کردم دیدم قطری پرواز به شارلوت داره.. منم ایشالا اگه برم و یه ضرب بگیرم شاید همسفر شدیم.. Smile
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، negar_karimi6 ، پدی ، hana_fd ، amairmonre ، mehrdad pharm
(2013-09-16 ساعت 21:34)negar_karimi6 نوشته:  دوستان سلام گاهی این ازانس های هواپیمایی ازبس سمج هستن که برات بلیط روبگیرن ادمو به شک می ندازن که نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه است و کلاه برداری دارن میکنن
ازتهران - دوحه - فرانکفورت - شارلوت باقیمیت خوبی برامون گیر اورده و بیشتر به شک میندازن ادمو
قیمت 3738 میلیون
به نظرتون ازکجا میشه فهمید یه آزانس اونم دریه شهری دیگه معرفی شده دوستان دیگه ازاعتبارکافی برخورده
ازانس درشهرخودمون مراجعه کنم بهتره یافرقی نمیکنه از کدوم شهر این دفاتر ایفای وظیفه کنن
یکطرفه؟ کدوم ایر لاینی؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-16 ساعت 23:10)byousefi_p نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 21:34)negar_karimi6 نوشته:  دوستان سلام گاهی این ازانس های هواپیمایی ازبس سمج هستن که برات بلیط روبگیرن ادمو به شک می ندازن که نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه است و کلاه برداری دارن میکنن
قیمت 3738 میلیون
یکطرفه؟ کدوم ایر لاینی؟

نه دوطرفه است با قطری
تشکر کنندگان:
(2013-09-16 ساعت 18:30)ALNB نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:58)manila نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:33)sasbk نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:43)manila نوشته:  دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟
نکته دوم ؛ یکی به من گفت که برای توی راه چون طولانی هستش حتما حتما لباس و شلوار -خصوصا- راحت و گشاد بپوشیم. همین طور حتما بالش های پشت گردنی (که به صورت لوله ای) هستش بگیریم . که تو خیلی از فرودگاه ها مثل استانبول و دوبی و البته تو بعضی داروخانه های ایران هم هست. و خیلی خیلی مفیده و برای خوابیدن تو مسیرهای طولانی (مخصوصا اگر مثل من بد ادا و بد خواب باشید) خیلی به درد بخوره!

1-در مورد انتخاب صندلی با ترکیش اگر از آژانس مسافرتی گرفتید معمولا 5 روز قبل از پرواز آژانس می تونه از سیستم خودشان براتون صندلی را انتخاب کنه .باهاشون تماس بگیرید.
ممنونم دوستم . ولی من آنلاین گرفتم. و می دونم که یک چنین امکانی باید داشته باشه ولی شاید چون از ایران گرفته ایم اینطوریه Sad(

منم از ترکیش بلیت خریدم. صندلی مسیر استانبول به آمریکا رو تو خود آژانس (یا دفتر مرکزی ترکیش رو به روی پارک ملت) می تونین انتخاب کنین اما صندلی تهران تا استانبول رو گفت یه هفته پیش از پرواز بریم پیششون و همونجا انتخاب کنیم.
خیلی خیلی ممنونم از شما و همه دوستانی که زحمت کشیدند و جوابمو دادند. فقط چه مدت قبل از سفر باید صندلی استانبول به آمریکا را انتخاب کرد؟ ایا از 2-3 ماه جلوتر هم میشه یا نه محدودیت زمانی داره؟ ممنون از محبتتون!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: amairmonre ، ALNB ، mehrdad pharm ، لاتاری
ما امروز ویزا روگرفتیم.. توی ویزا جلوی اسم من و همسرم که برنده اصلیه یک ستاره و جلوی اسم دختر کوچولوم دو ستاره است.. معنی این ستاره ها چیه؟ لطفا اگه کسی میتونه جواب بده.
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
تشکر کنندگان: e76779 ، hana_fd ، پدی ، betsa ، ali1982 ، romance33 ، mehrdad pharm ، لاتاری
با سلام
دوستان من هفته پیش یک تاپیک دیدم برای خدمات انجمن در امریکا
زنگ زدم به شما ره ای که تو اون تاپیک بود در لوس انجلس و حالا اون شماره را پیدا نمی کنم و
همینطور اون تاپیک را لطفا اگر کسی اون شماره یا تاپیک را می دونه به من بده ممنون می شم
تشکر کنندگان: amairmonre ، لاتاری
(2013-09-16 ساعت 11:02)yaszamansani نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:03)ssssa نوشته:  سلام دوستان عزیزم لطفا جوابمو بدید ما دو روزی که وارد آمریکا ایالت کالفرنیا شدیم و مشکل بزرگی که باهاش مواجه شدیم نداشتن پریز تبدیل برق هست ما حتی یه تبدیل 210 به 110 با خودمون از ایران اوردیم که با اجازتون همین امروز سوخت !اگه عزیزان تجربه همچین مشکلی رو داشتن لطفا ما رو راهنمایی کنن چون چند تا از وسایل ضروری که از ایران اوردیم دیگه قابل استفاده نیست و الان بودجه مون نمیرسه که اینجا تهیه شون کنیمSad

با سلام دوست عزيز . من إز فروشگاه target يه تبديل خريدم تقريبا ٧ دلار خيلي به دردم خورده شما هم ميتونيد تهيه كنيد . موفق باشيد. Smile
من از اینجا سن حوزه خریدم که واسه همه وسیله برقی هام دارم استفاده می کنم . تقریبا اکثر فروشگاهها اینجا دارن .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: mhb161 ، پدی ، bayat_r ، payan ، amairmonre ، romance33 ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان