کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-17 ساعت 20:54)omidmas نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 19:39)sadfar نوشته:  سلام دوستان
ما 2 سپتامبر 165$ از طریق سایت Uscis پرداخت کردیم ولی برای ردیابی وضعیت گرین کارت از طریق سایت recipt number را که وارد میکنم پیغامی که نشان داده میشه اینه که چنین شماره ای یافت نشد و با شماره .... تماس بگیرید.لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.

سلام حالتون خوبه، میشه بگید در واریز 165 دلار واسه ساخت اکانت در قسمت select account type چه گزینه ای انتخاب کردید. applicant or legal representative
اگه در این زمینه نکته ای میدونید لطفا در اختیارم بزارید، نیاز فوری دارم.

اگر خودتون انجام میدید applicant و اگر کسی نماینده و وکیل شماست گزینه دیگه رو انتخاب کنید
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان: romance33 ، aghaghia ، bayat_r ، sce ، negar_karimi6 ، لاتاری
ما 2 سپتامبر 165$ از طریق سایت Uscis پرداخت کردیم ولی برای ردیابی وضعیت گرین کارت از طریق سایت recipt number را که وارد میکنم پیغامی که نشان داده میشه اینه که چنین شماره ای یافت نشد و با شماره .... تماس بگیرید.لطفا با تجربه ها پاسخ بدهند.
سلام دوست عزیز
اندکی صبر.معمولا بعد از گذشت 20 الی 30 روز از ورودتون سایت شماره شما رو میشناسه.پس نگران نباشید چون تا جایی که یادمه شما 1 روز قبل از ما رسیدید و وضعیت ما هم به اینصورت.
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: sce ، mohammad_r ، shoshina ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-17 ساعت 17:48)ali2013-13 نوشته:  سلام من یه سوال دارم داخل ویزا زیر اونجایی که تاریخ کلییر شدنو نوشته یه متن هست اون معنیش چیه ؟

یعنی ویزاتون پس از خوردن مهر (در فرودگاه ورودی به امریکا) به مدت یک سال حکم مدرک اقامت دائم (یا همون گرین کارت) رو داره.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: مرآت74 ، romance33 ، e76779 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-17 ساعت 00:41)manila نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 18:30)ALNB نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:58)manila نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 01:33)sasbk نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 00:43)manila نوشته:  دوستان با سلام چند تا نکته؛ 1- من بلیط از ترکیش گرفتم و فکر می کردم که میشه آنلاین صندلی مون را هم انتخاب کنیم، ولی وقتی رفتم تو سایت میگه باید تو فرودگاه جاتون معلوم بشه! کسی همچین تجربه ای داشته؟
نکته دوم ؛ یکی به من گفت که برای توی راه چون طولانی هستش حتما حتما لباس و شلوار -خصوصا- راحت و گشاد بپوشیم. همین طور حتما بالش های پشت گردنی (که به صورت لوله ای) هستش بگیریم . که تو خیلی از فرودگاه ها مثل استانبول و دوبی و البته تو بعضی داروخانه های ایران هم هست. و خیلی خیلی مفیده و برای خوابیدن تو مسیرهای طولانی (مخصوصا اگر مثل من بد ادا و بد خواب باشید) خیلی به درد بخوره!

1-در مورد انتخاب صندلی با ترکیش اگر از آژانس مسافرتی گرفتید معمولا 5 روز قبل از پرواز آژانس می تونه از سیستم خودشان براتون صندلی را انتخاب کنه .باهاشون تماس بگیرید.
ممنونم دوستم . ولی من آنلاین گرفتم. و می دونم که یک چنین امکانی باید داشته باشه ولی شاید چون از ایران گرفته ایم اینطوریه Sad(

منم از ترکیش بلیت خریدم. صندلی مسیر استانبول به آمریکا رو تو خود آژانس (یا دفتر مرکزی ترکیش رو به روی پارک ملت) می تونین انتخاب کنین اما صندلی تهران تا استانبول رو گفت یه هفته پیش از پرواز بریم پیششون و همونجا انتخاب کنیم.
خیلی خیلی ممنونم از شما و همه دوستانی که زحمت کشیدند و جوابمو دادند. فقط چه مدت قبل از سفر باید صندلی استانبول به آمریکا را انتخاب کرد؟ ایا از 2-3 ماه جلوتر هم میشه یا نه محدودیت زمانی داره؟ ممنون از محبتتون!

درست از زمانی که بلیط صادر می شه (حتما باید صادر بشه، نه رزرو) می تونین صندلی تونو انتخاب کنین، حتی اگه 3 ماه یا هر چند وقت پیش از پرواز خریده باشین.
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: مرآت74 ، romance33 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-17 ساعت 21:23)SK89 نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 20:54)omidmas نوشته:  

سلام حالتون خوبه، میشه بگید در واریز 165 دلار واسه ساخت اکانت در قسمت select account type چه گزینه ای انتخاب کردید. applicant or legal representative
اگه در این زمینه نکته ای میدونید لطفا در اختیارم بزارید، نیاز فوری دارم.

اگر خودتون انجام میدید applicant و اگر کسی نماینده و وکیل شماست گزینه دیگه رو انتخاب کنید
سلام شما از چه طريقي ١٦٥ دلار رو واريز كردين؟
تشکر کنندگان: مرآت74 ، amiro0008 ، لاتاری ، afshinghwink
دوستانی که با الاتحاد پرواز داشتن لطفا کمک بفرمایید یکی از دوستان من از تهران با الاتحاد پرواز داره به ابوظبی و از اونجا به امستردام وبعدبه اتلانتاو از اتلانتا به تمپا فلوریدا یعنی بعد از اولین پرواز بقیش با klmهست و ما مشکلمون سر باره که ازانسی که بلیط خریده میگه 2pcولی من از طریق دوست دیگرم که چگ کردم میگن 1pcو چمدان اضافی رو 280 دلار میگیرن ایا درسته حالا فردا میخوام برم ازانس ببینم چی میشه ازانس رو میریزم به هم ولی اگر خبری دارید لطفا اطلاع رسانی کنید باتشکر
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، afshinghwink
zohreh36 عزیز منم همینم دقیقا منتها فقط تا آتلانتا میریم و همونجا اقامت میکنیم.تا آتلانتا درسته نفری 2 تا چمدان 23 کیلیویی میتونید ببرید اما از اونجا به هر جا که بخواید برید چون پرواز داخلی به حساب میاد پروازهای داخلیشون فقط 1 چمدان میتونید ببرید و جریمه میخورید
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: zohreh36 ، e76779 ، Soap McTavish ، گل نهال ، romance33 ، لاتاری
بچه ها تا قبل از رفتن باید 165 دلار رو پرداخت کنیم؟اگه آره چند روز قبل؟اگه نه چند روز بعد؟
بعد این گرین کارتمون تا چندسال اعتبار داره؟تا وقتی سیتیزن شیم؟چه جوریه؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، لاتاری
سلام دوستان عزيز
يه سوال مهم دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...
اخرين مهلت براي ورود به امريكا كي هست ؟ ٦ ماه بعد از تاريخ ازمايشات يا ٦ ماه بعد از دريافت ويزا ؟
و ايا ميشه يك هفته مانده به اون تاريخ از ايران خارج شد ؟
باز هم ممنون ...
تشکر کنندگان:
(2013-09-16 ساعت 13:12)SH1A2R3 نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 11:54)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان
من هم دارم ادرسمو تغییر می دم
ولی نمی دونم دقیقا کجا باید این کارو بکنم غیر از فرودگاه باید جای دیگه ادرسمو تغییر بدم؟
و اینکه ادرسی که می دیم وقتی گرین کارت میره اونجا از اون شخص امضا می گیرن حتما؟ یا نیاز ی به امضا نداره و می اندازن تو صندوق پستی؟
دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید
ممنون از همتون
دوست عزيز ادرس رو فقط تو فرودكاه عوض كنين كافيه
كرين كارتها رو ميندازن تو ميل باكس و امضا از كسي نميكيرن
با خيال راحت و با دقت ادرس جديد رو تو فرودكاه به افيسر بدين نكران هم نباشين ما و بعد از ما برادرم هم ادرس رو تغيير دادن كه كرين كارتها بدون مشكل رسيدن
خیر کافی نیست. بودن کسانی که آدرس رو در فرودگاه عوض کردن باز هم به آدرس قبلی ارسال شده مثل خود بنده!
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: e76779 ، romance33 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 02:22)ani_sheiton نوشته:  بچه ها تا قبل از رفتن باید 165 دلار رو پرداخت کنیم؟اگه آره چند روز قبل؟اگه نه چند روز بعد؟
بعد این گرین کارتمون تا چندسال اعتبار داره؟تا وقتی سیتیزن شیم؟چه جوریه؟

مامان اني
165 دلار را هم ميتوني قبل از رفتن پرداخت كني هم بعدش. اگه بعد از ورودت بخواي پرداخت كني بهتره بلافاصله بعد از رسيدنت و بازكردن حساب بانكي اين كارو بكني.
معمولا 10 سال
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 04:57)nimooly نوشته:  سلام دوستان عزيز
يه سوال مهم دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...
اخرين مهلت براي ورود به امريكا كي هست ؟ ٦ ماه بعد از تاريخ ازمايشات يا ٦ ماه بعد از دريافت ويزا ؟
و ايا ميشه يك هفته مانده به اون تاريخ از ايران خارج شد ؟
باز هم ممنون ...

دوست عزيز مهلت ورودتان به USA قبل از انقضاي تاريخي است كه در ويزاتون قيد شده و شما ميتونيد قبل از اون تاريخ ورود كنيد.
ولي بهتره جهت اطمينان حداقل 2 هفته قبل از انقضاي تاريخ ويزاتون بريد.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، nimooly ، ابی هانی ، محبت ، sce ، لاتاری
سلام
سفارت ابوظبي اسم من رو توي ويزا به جاي
Mohammadrezaزده
Mohamadreza
(يك m جا انداخته )
البته توي ثبت نام اوليه هم اينجوري شده بود زمان مصاحبه گفتم گفت عيبي نداره بر اساس پاسپورت مينوسيم ولي بازم اشتباه شد
اونجا توي فرودگاه گير نميدن؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink
اگه بخواهيم هر ٦ ماه ١ بار بريم امريكا وبر گردييم گيرن كارت تا كي اعتبار داره ايا براي كل عمر؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: noura ، negar_karimi6 ، لاتاری
سلام دوستان
یکی از بچه های مسافر آخر سپتامبر (آقا) دنبال یک متل یا هتل قیمت مناسب و سانفرانسیسکو میگرده و شدیدا به کمک نیاز داره ،میتونید یک جای مناسب بهش معرفی کنین،استودیو 6 هم پر به نظر میآد!!
ممنون
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، shadi79 ، لاتاری ، afshinghwink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان