کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان ما الان بوستون هستیم میشه ما رو راهنمایی کنید چطوری ssnبگیریم
با تشکر
تشکر کنندگان: bayat_r ، negar_karimi6 ، valencia ، daad ، afshinghwink
دوستان پزشک ساکن آمریکا و غیره ( چی گفتم) به نظرتون چه آنتی بیوتیک هایی ببریم و با چه دوزی؟ و البته کاربرد هر کدوم رو هم بگین لطفا
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: میخک سفید ، romance33 ، negar_karimi6 ، daad ، ojee ، yalda91 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 21:50)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 19:07)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.امروز رفتم برا۱۰نوامبر بلیت رزرو کردم ۹۶۰$رفتو برگشت.پرواز از استانبول به فرانکفورت و از اونجا به سیاتل.

پرواز lufthansa
اشتباه نميكني؟؟ خيلي عاليه كه..
سلام دوست عزیز.نه اشتباه نیست.Big Grin
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، valencia ، daad ، Soap McTavish ، لاتاری ، mahsa3017
سلام به همه دوستان

امیدوارم یکی جواب این سوالهاو بده ومثل خیلی دیگه از سوالهام شهید نشه.

من و خانمم امروز وارد آمریکا شدیم کارهای رجیستریشنو انجام دادیم و 165 دلارو که ایران دادم قبل از اومدن سه تا سوال
1- تجربه بچه ها میگه که گرین کارد در کمتر از یک ماه میاد ولی افسری که کارهای رجیستر ما را انجام میداد گفت بین 3 تا 6 ماه طول میکشه. کسی تا حالا تجربه طول کشیدن زیادو داشته؟

2- آیا وب سایتی و یا شماره تلفنی که بشه از کارهای صدور گرین کارد مطمئن بشیم هست؟

3- اگه بخوایم چه حالا گرین کارد بیاد چه نیاد از آمریکا خارج شیم چه کار باید بکنیم؟

خیلی ممنون از توجه شما وبه امید موفقیت هممون
تشکر کنندگان: nimo80 ، negar_karimi6 ، romance33 ، daad ، لاتاری
دوستان اگر کسی میخواد شارلوت بره زودی اطلاع بده تا یه آزانسی که مناسب بلیط گیر میاره تواصفهان بهش معرفی کنم برای ما شارلوت باپروازقطری رفتوبرگشت 3400 میلوت تومن رزو کرده البته یه ترانزیت 12 ساعته دردوهه داریم که گفته شایدهتل هم بهتون بدند
به هرحال اگرهمسفرید برای هفته اول دسامبر پیام بدید
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، mhb161 ، yalda91 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-15 ساعت 21:37)mrr777 نوشته:  دوستان اگه میخواید مطمئن بشید که گرین کارت به ادرس جدید میاد در سایت elis یعنی همون جا که ۱۶۵ دلار رو پرداخت می کنید با کمک گزینه update profile ادرس جدیدتون رو وارد کنید. به سایر گزینه ها از قبیل مشخصات شخصی دست نزنید وگرنه باید مدرکی رو که میخوان براشون بفرستید ولی برای ادرس مدرک نمی خواد.
من آدرسمو توی فرودگاه عوض کردم ولی الان که میرم توی profile ام چک میکنم جای آدرس فقط یه نقطه گذاشته و هیچ آدرسی درج نشده. این طبیعیه؟
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: romance33 ، sce ، daad ، mehdi110 ، Soap McTavish ، Nasimmmm ، ojee ، لاتاری ، negar_karimi6 ، ikamaly
(2013-09-17 ساعت 21:21)SK89 نوشته:  من قبلا یک اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار دخترم و همسرم .الان که خودم کلیر شدم نمیدونم چه جوری باید اسم خودم را هم بهش اضافه کنه .کسی میدونه ؟فوری هست ممنون میشم راهنمایی کنید

من مشکل رو حل کردم میترسیدم مراحل رو از اول برم قبلیها پاک شه که خوب انجام دادم و بدون پاک شدن کیسهای قبلی تونستم اسم خودم رو هم اضافه کنم و پرداخت شد
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshad_m ، romance33 ، daad ، negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-19 ساعت 00:33)mohammad fazli نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 00:26)گل نهال نوشته:  من لوفتانزا قيمت گرفتم واسه آذر تا سياتل، ١١ ميليون.. شما چجوري ٣ ميليون اونم رفت و برگشت؟؟؟!!!

گل نهال جان
اگه تو سایتهای انلاین نگاه کنی میبینی حتی 864 دلاری رفت و برگشت هم هست اونم با بوئینگ 747!!!!
بریتیش از استانبول
http://www.momondo.com/multicity/?Search...e&NA=false
نگاه کن
دوستان من برا ۲۵oct با لوفتانزا بلیط گرفتم برا سیاتل 5200
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، daad ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-19 ساعت 12:48)parsush نوشته:  دوستان پزشک ساکن آمریکا و غیره ( چی گفتم) به نظرتون چه آنتی بیوتیک هایی ببریم و با چه دوزی؟ و البته کاربرد هر کدوم رو هم بگین لطفا
پرسوش جان
من پزشک نیستم اما آنتی بیوتیک حتما بیارید. چیز هایی مثل کوآموکسی کلاو،آزیترومایسین،سفیکسیم و.. البته اکر قبلا مصرف کردید و حساسیت دارویی ندارید.هر دارویی هم که به صورت روتین مصرف میکنید بیارید. اینجا خیلی از داروهایی که ایران از داروخانه آزاد میخریدیم ،اینجا فقط با نسخه پزشک همینجا بهتون میدن.برای بقیه داروها هم میتونید بخرید اما گرونه!پس دارو بیارید وکسی هم در فرودگاه با مقدار معقول کاری نداره!

(2013-09-18 ساعت 19:45)پروا نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 10:37)پروا نوشته:  سلام دوستان
یکی از بچه های مسافر آخر سپتامبر (آقا) دنبال یک متل یا هتل قیمت مناسب و سانفرانسیسکو میگرده و شدیدا به کمک نیاز داره ،میتونید یک جای مناسب بهش معرفی کنین،استودیو 6 هم پر به نظر میآد!!
ممنون
دوستان سانفرانسیسکویی؟؟؟؟
جهت تازه کردن!
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، mehdi110 ، negar_karimi6 ، roeentan ، لاتاری
یه سوال اضطراری . می خوام نرم افزار gerdoo ببرم همراه . می گیرن تو فرودگاه؟ کسی تجربه داشته؟
case No:8XXX
کنسولگری: ایروان
کلیرنس: 15 َ August
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، afshinghwink
(2013-09-19 ساعت 23:26)dolood نوشته:  یه سوال اضطراری . می خوام نرم افزار gerdoo ببرم همراه . می گیرن تو فرودگاه؟ کسی تجربه داشته؟

سلام دوست عزیز بزارین توی کیف لپ تاپتون ولی پکش همراهتون نباشه توی یک کاور معمولی بگذارین هیچ مشکلی نیست.حتی توی بار هم مشکلی نیست.موفق باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
(2013-09-17 ساعت 21:21)SK89 نوشته:  من قبلا یک اکانت ساختم برای پرداخت 165 دلار دخترم و همسرم .الان که خودم کلیر شدم نمیدونم چه جوری باید اسم خودم را هم بهش اضافه کنه .کسی میدونه ؟فوری هست ممنون میشم راهنمایی کنید

من مشکل رو حل کردم میترسیدم مراحل رو از اول برم قبلیها پاک شه که خوب انجام دادم و بدون پاک شدن کیسهای قبلی تونستم اسم خودم رو هم اضافه کنم و پرداخت شد
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
(2013-09-19 ساعت 11:42)afrash نوشته:  سلام دوستان ما الان بوستون هستیم میشه ما رو راهنمایی کنید چطوری ssnبگیریم
با تشکر

من رفتم اداره سوشیال، یه فرم بهم داد پر کردم.
بعد یه رسید داد و گفت که 1-2 هفته دیگه ssn پست میشه به آدرست!
تشکر کنندگان: mohammad_r ، morvarid1364 ، romance33 ، لاتاری ، Mehrdadordi
(2013-09-18 ساعت 14:24)negar_karimi6 نوشته:  دوستان بعدازکلی تلاش بالاخره بلیط برای شارلوت رزو کردیم سوالم اینه اگر رفت مثلا 20 دسامبر باشه و برگشت به جای 20 جون 3 جون بشه یعنی کمتراز شش ماه طوری نیست؟
سوال دوم اگرتوی فرانکفورت باپروازقطری 14 ساعت ترانزیت باشه ایا مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یعنی ویزای دیگه ای نمیخوان؟
چراآزانس ها میگند هتلی به شما داده نمیشه برای ترانزیت طولانی نمیدونم
نگار جان ، تا جايي كه ميدونم اون ويزاي توي پاستون در حكم رفت وآمد براي يكساله(گرين كارد يكساله)..فكر كنم اون ٦ ماه حداكثر زمانيه كه شما ميتونيد بدون دردسر بيرون آمريكا باشيد.. والا كساني بودند كه صبح وارد خاك امريكا شدند پاسپورتشون مهر ورود خورده و شب برگشتند.. دوستان با تجربه تر لطفا راهنمايي كنيد
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: mohammad_r ، morvarid1364 ، negar_karimi6 ، romance33 ، لاتاری ، Mehrdadordi
سلام
يه سوال فوري دارم لطفا هر كس دقيقا ميدونه جواب بده
كسي بخواد برگرده ايران و استاپش تو فرانكفورت باشه ويزا ترانزيت ميخواد يا نه ؟؟؟ با توجه به اينكه ويزاي امريكا رو داره؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان