کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
ویزای امریکا اسمش روش هست ویزای آمریکاست. نه کشور دیگری.
اگر بخواهید از سالن ترانزیت خارج شوید که اونوقت نیاز به ویزا دارید. در غیر این صورت همانجا می مانید تا پرواز دومتان.
(2013-09-20 ساعت 04:45)مهتاب - 2251 نوشته:  كسي بخواد برگرده ايران و استاپش تو فرانكفورت باشه ويزا ترانزيت ميخواد يا نه ؟؟؟ با توجه به اينكه ويزاي امريكا رو داره؟؟
(2013-09-19 ساعت 23:36)romance33 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 23:26)dolood نوشته:  یه سوال اضطراری . می خوام نرم افزار gerdoo ببرم همراه . می گیرن تو فرودگاه؟ کسی تجربه داشته؟

سلام دوست عزیز بزارین توی کیف لپ تاپتون ولی پکش همراهتون نباشه توی یک کاور معمولی بگذارین هیچ مشکلی نیست.حتی توی بار هم مشکلی نیست.موفق باشید.

ببخشید میشه بپرسم نرم افزارگردو دیگه چیه و به چه کاری میاد؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، romance33 ، yalda91 ، لاتاری ، Tomas
(2013-09-20 ساعت 08:10)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 23:36)romance33 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 23:26)dolood نوشته:  یه سوال اضطراری . می خوام نرم افزار gerdoo ببرم همراه . می گیرن تو فرودگاه؟ کسی تجربه داشته؟

سلام دوست عزیز بزارین توی کیف لپ تاپتون ولی پکش همراهتون نباشه توی یک کاور معمولی بگذارین هیچ مشکلی نیست.حتی توی بار هم مشکلی نیست.موفق باشید.

ببخشید میشه بپرسم نرم افزارگردو دیگه چیه و به چه کاری میاد؟
نگار منظورش بردن گردو و نرم افرار در کیف دستی هست......
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم گردو یه مجموعه نرم افزاره مثل کینگ و اینا ولی مختصرتر از اونا..یکی دوتا سی دیه .....بد نیست بیارید
این هم لینکش: http://www.gerdoo.net/
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، Soap McTavish ، romance33 ، zavosh ، لاتاری ، Danoosh ، Niushagh ، mehdi110
دوستان یه سوال فورییی
ما 165$ پرداخت کردیم بعدش 3 تا ایمیل آمد که یه دونش فقط همونی بود که باید می آمد ولی ایمیل دوم که نشانه تایید پرداخت هست نیامده!!! چه باید کرد؟؟؟
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-09-11 ساعت 09:59)ali_b1367 نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 09:32)soheila_chem نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 23:42)mohammad_r نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 23:12)سمانه777 نوشته:  دوستان کمک ما گرین کارتهامون یکیش رفته به ادرس قبلی در سینسیناتی و یکی دیگش هم به یه ادرس نامعلوم دلیور شده در تگزاس که اصلا ما ادرسی در تگزاس نداشتیم؟ باید چه کنیم؟
در ساعت اداري با اداره مهاجرت تماس بگيريد شماره اش
1-800-375-5283
است
برای من هم همین مشکل پیش اومده و وقتی تماس میگیرم با اداره مهاجرت میگه ما تحویل دادیم دیگه کاری از دست ما برنمی اد مگه این که پست برگردونه به خودمون! از دوستان کسی راه حلی سراغ داره؟
شرمند من کیبورد فارسی ندارم،واسه منم همینجور شده بود،این آدرسی که تو تگزاسه یه ادارهٔ مهاجرته که وقتی‌ آدرس مشکل داشته باشه برگشت می‌خوره میره اونجا،بعد از چند روز که گذشت،تو سایت uscis واسه من زد که کارت برگشت خورده زنگ بزنید آدرس جدیدتونو بدید،بعد از یه هفته هم اومد،نگران نباشید،اگه سوالی‌ بود من در خدمتم
سلام دوستان.برای ما هم همین مشکل پیش اومده که گرین کارت هامون برگشت خورده حالا می خواهیم به کاستومر سرویس تماس بگیریم و درخواست ارسال مجدد کنیم.با توجه به این که ما الان ایرانیم از بابت زنگ مشکلی پیش نمی اد و ایا اگر زنگ بزنیم کاستومر سرویس مترجم مثل اداره سوسیال سکوریتی دارد یا نه.....
کیس نامبر:2013AS3XXX. تعداد:4 نفر . سفارت :انکارا . مصاحبه : 7 MAR +برگه صورتی + فرم 10 سوالی . کلیرنس :18 APR (روز انتظار42) . دریافت ویزا:MAY 8.مقصد :سیاتل سفر اول رفت :20 JUL برگشت: 12 AUG
تشکر کنندگان: لاتاری ، negar_karimi6
(2013-09-19 ساعت 14:00)2600kasra نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 21:50)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 19:07)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.امروز رفتم برا۱۰نوامبر بلیت رزرو کردم ۹۶۰$رفتو برگشت.پرواز از استانبول به فرانکفورت و از اونجا به سیاتل.

پرواز lufthansa
اشتباه نميكني؟؟ خيلي عاليه كه..
سلام دوست عزیز.نه اشتباه نیست.Big Grin

دوست عزیز از کجا پروازتونو گرفتین ؟ خیلی خوب گرفتین.میشه من رو هم راهنمایی کنین
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: romance33 ، mehrdad pharm
(2013-09-19 ساعت 17:00)negar_karimi6 نوشته:  دوستان اگر کسی میخواد شارلوت بره زودی اطلاع بده تا یه آزانسی که مناسب بلیط گیر میاره تواصفهان بهش معرفی کنم برای ما شارلوت باپروازقطری رفتوبرگشت 3400 میلوت تومن رزو کرده البته یه ترانزیت 12 ساعته دردوهه داریم که گفته شایدهتل هم بهتون بدند
به هرحال اگرهمسفرید برای هفته اول دسامبر پیام بدید

میشه ادرس اژانسو به من بدین منم از اصفهان میرم
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، romance33
(2013-09-20 ساعت 14:47)mahsa3017 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 14:00)2600kasra نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 21:50)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 19:07)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.امروز رفتم برا۱۰نوامبر بلیت رزرو کردم ۹۶۰$رفتو برگشت.پرواز از استانبول به فرانکفورت و از اونجا به سیاتل.

پرواز lufthansa
اشتباه نميكني؟؟ خيلي عاليه كه..
سلام دوست عزیز.نه اشتباه نیست.Big Grin

دوست عزیز از کجا پروازتونو گرفتین ؟ خیلی خوب گرفتین.میشه من رو هم راهنمایی کنین

چطوری میشه لوفتانزا این قیمت !!؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، romance33
سلام دوستان،
کسی اطلاع داره موقع خروج از کشور پلیس گذرنامه به عکس بدون حجاب ویزا برای خانمها گیر می دن یا نه ؟ کسی اگر تجربه مشابه داشته باشه ممنون می شم که در اختیار من هم بزاره.
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: negar_karimi6
(2013-09-20 ساعت 16:14)mohcen نوشته:  سلام دوستان،
کسی اطلاع داره موقع خروج از کشور پلیس گذرنامه به عکس بدون حجاب ویزا برای خانمها گیر می دن یا نه ؟ کسی اگر تجربه مشابه داشته باشه ممنون می شم که در اختیار من هم بزاره.
نه دوست عزيز گير نميدن، خيالتون راحت
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-09-20 ساعت 16:14)mohcen نوشته:  سلام دوستان،

نه دوست عزیز گیر نمیدن من قبل اینکه گرین کارت آمریکا بگیرم 10 سال تو یه کشور دیگه زندگی میکردم و اقامت داشتم چند بار شده بود موقع ورود و خروج از ایران کارت اقامتمو نگاه کرده بودن که عکس روش بدون روسری بودم و چیزی نگفتن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: romance33 ، afshinghwink
سلام دوستان ... من به یه مشکلی برخوردم ... دوستانی که تجربه مشترک دارن لطفا راهنمایی بفرمایید
دیشب ایمیل آدرس و اکونت الیس خودم رو به یه دوستی توی آمریکا دادم تا زحمت 165 دلار رو برای من و خانمم بکشه ...
امروز بعد از ظهر دوستم زنگ زد و گفت پرداخت شده . لازم به ذکره که من و خانمم با هم یه اکونت ساختیم .... یعنی من که برنده اصلی هستم اکونت رو ساختم و خانمم رو در قسمت add Family اضافه کردم ....

حالا بعد از اینکه دوباره وارد اکونتم شده اون وسط توی قسمت Available Action یه فایل پی دی اف به اسم view snapshot هست که وقتی می بینمش مشخصات برنده اصلی رو نشون میده ...

این به کنار

سمت چپ و تو اون قسمت ساید بار وب سایت می رم توی View Messages
3 تا پیغام نمایش میده
که دوتاش تحت عنوان Case Receipt Notice ، رسید مبلغ پرداخت شده برای هر فرد کیسه و یه پیغام دیگه تحت عنوان : Account Online Access Code Notice داره که برای خانمم ارسال شده و متنش به این صورته :
U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) has initiated the processing of your Immigrant
Visa Packet in order to produce your Permanent Resident Card. Once USCIS completes processing,
we will mail your card to the address above. You should receive your card within 30 days.
If you wish to track the status of your Permanent Resident Card request, you can create a USCIS
Electronic Immigration System (USCIS ELIS) account and access your request by taking the
following steps:
1) Access USCIS ELIS at https://elis.uscis.dhs.gov
2) Select “Create a New Account” and follow the instructions
3) Once your account is set up, return to the USCIS ELIS home page and select
the “View My Profile” tab
4) Enter your USCIS ELIS Account ID. This can be found on your Case Receipt Notice
5) Enter your case sensitive Account Online Access Code: (اینجا یه کدی درج شده )
If you need assistance, please contact USCIS via the Internet at www.uscis.gov and follow the
prompts on the screen.
... نمی دنم قضیه اش چیه ... کسی اگه تجربه ای لطفا منو راهنمایی کنه .. متشکرم
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: byousefi_p ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 14:24)negar_karimi6 نوشته:  دوستان بعدازکلی تلاش بالاخره بلیط برای شارلوت رزو کردیم سوالم اینه اگر رفت مثلا 20 دسامبر باشه و برگشت به جای 20 جون 3 جون بشه یعنی کمتراز شش ماه طوری نیست؟
سوال دوم اگرتوی فرانکفورت باپروازقطری 14 ساعت ترانزیت باشه ایا مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یعنی ویزای دیگه ای نمیخوان؟
چراآزانس ها میگند هتلی به شما داده نمیشه برای ترانزیت طولانی نمیدونم

در مورد سوال دومتون برای ترانزیت در فرودگاه فرانکفورت احتیاج به ویزا ندارید ولی اگر ترانزیتتون طولانی باشه یا حتی اگر به دلایلی چون اعتصاب و ... پروازتون کنسل بشه و مثلا یک روز کامل در فرودگاه بمانید شما رو به هتل نمیبرن چون هتلهای فرودگاه فرانکفورت بیرون از سالن ترانزیت هستن و ایرانیها برای خروج از سالن ترانزیت احتیاج به ویزای آلمان دارن ( این اتفاق سال 2012 برای همسرم افتاد )
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: betsa ، romance33 ، negar_karimi6 ، amairmonre ، roeentan ، لاتاری
سلام به همه
ما این 165 دلار رو اینترنتی پرداخت کردیم اما هیچ ایمیلی دریافت نکردیم مبنی بر رسید پرداختمون
چنین چیزی ممکنه اتفاق بیافته؟
کیس نامبر:20130000AS85xx/مصاحبه: هفته سوم June/ابوظبی/مقصد: سیاتل /برگه آبیCool
کلیر 15 August بعد از 58 روز دریافت ویزا 25 AugustBig Grin
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
سلام. ما هم دیروز از طریق فرودگاه سانفرانسیسکو وارد خاک آمریکا شدیم. همه چیز چه در فرودگاه ایران و اینجا خوب و آسون پیش رفت. اضافه بار داشتیم که هیچ پولی هم ندادیم بابتش. اینجا هم ادرس رو عوض کردیم و هیچکس به ساکهامون نگاه هم نکرد چه بپرسه به سوال یا گشتن بار. امروز هم رفتیم حساب باز کردیم. زبانمون هم ازون چیزی که فکر میکردیم بهتر بود ارتباط برقرار کردن باهاشون ساده است
۲۰۱۳

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان