کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-17 ساعت 13:06)negar_karimi6 نوشته:  نیازمند یاری سبزتان هستم

چندروزه که به شدت پیگیر تهیه بلیط هستم قرار بود مسیر تهران دوهه فرانکفورت شارلوت با پرواز قطری رابرای رفتن انتخاب کنم که یه آزانس آشنا مطلبی روگفت که باز منو مردد کرده در تصمیم گیری
گفته اکثر آزانس ها اینو بهتون نمیگند توقف در فراکفورت 24 ساعته بعد پرواز بعدی به شارلوت داره آیا کسی تجربه اینو داشته
والا گیج شدم که اصلا این مسیر روبگیرم یا نه

همون آزانس پرواز لوفتانزا را برام پیدا کرده 5200 میلیون
که تهران - فرانکفورت - مونیخ - شارلوت
سه نصفه شب اولین پروازازتهرانه و 4 فردا ظهر میرسه
دوستان باتجربه لطفا راهنماییم کنن واقعا همه پروازهای قطری توقفشون که درفرانکفورته 24 ساعت بایدتوفرودگاه بمونیم تا پروازبعدی؟
نگار جان،موقع رزرو همه جزئيات رزرو نمايش داده ميشه ،اينكه اولين پرواز چه ساعتيه ،كي ميرسه، پرواز بعدي از كدوم گيته و در چه ساعتي و ...از سايت ميتونيد چك كنيد...دوستان ديگه هم كمك كنند لطفا به مامان نگار عزيز Wink
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 19:07)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.امروز رفتم برا۱۰نوامبر بلیت رزرو کردم ۹۶۰$رفتو برگشت.پرواز از استانبول به فرانکفورت و از اونجا به سیاتل.

پرواز lufthansa
اشتباه نميكني؟؟ خيلي عاليه كه..
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: romance33 ، daad ، parsush ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 21:50)mehrdad pharm نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 19:07)2600kasra نوشته:  سلام دوستان.امروز رفتم برا۱۰نوامبر بلیت رزرو کردم ۹۶۰$رفتو برگشت.پرواز از استانبول به فرانکفورت و از اونجا به سیاتل.

پرواز lufthansa
دوست گرامی ایشون از مبدا استانبول گرفتن...
کیس: 2013AS7xxx / مصتاحبه:1-July-ایروان / تعداد:1 نفر / کلیر:8-August / ویزا:14-August / مقصد:لس انجلس

تشکر کنندگان: romance33 ، Soap McTavish ، daad ، Sonaen60 ، mehrdad pharm ، negar_karimi6 ، لاتاری
quote='alireza esf' pid='416438' dateline='1379434456']
(2013-09-17 ساعت 12:24)farshad_m نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 04:21)alireza esf نوشته:  با سلام
دوستان من هفته پیش یک تاپیک دیدم برای خدمات انجمن در آمریکا
زنگ زدم به شما ره ای که تو اون تاپیک بود در لوس انجلس و حالا اون شماره را پیدا نمی کنم و
همینطور اون تاپیک را لطفا اگر کسی اون شماره یا تاپیک را می دونه به من بده ممنون می شم
اگه ایمیگر انجل رو میگید این شمارشه:
02185315315

با سلام
بله ممنونم شماره آمریکا را می خوام من آمریکا هستم
اگر اونو به من لطف کنید ممنون می شم
یا جایی را که ادرس را دادند (تاپیک)
[/quote]

۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ وایبر
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2013-09-18 ساعت 23:09)farshad_m نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 21:50)mehrdad pharm نوشته:  

پرواز lufthansa
دوست گرامی ایشون از مبدا استانبول گرفتن...
از استانبول هم اينقدر ارزون نميشه فكر كنم. يعني رفتت/برگشت كمتر از 500تا. عاليه.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: daad ، romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری
من لوفتانزا قيمت گرفتم واسه آذر تا سياتل، ١١ ميليون.. شما چجوري ٣ ميليون اونم رفت و برگشت؟؟؟!!!
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-09-19 ساعت 00:26)گل نهال نوشته:  من لوفتانزا قيمت گرفتم واسه آذر تا سياتل، ١١ ميليون.. شما چجوري ٣ ميليون اونم رفت و برگشت؟؟؟!!!

گل نهال جان
اگه تو سایتهای انلاین نگاه کنی میبینی حتی 864 دلاری رفت و برگشت هم هست اونم با بوئینگ 747!!!!
بریتیش از استانبول
http://www.momondo.com/multicity/?Search...e&NA=false
نگاه کن
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
مدت طولاني بودن در ترانزيت مشكلي ايجاد نمي كند. از ان هم تمي توانيد خارج شويد مگر ويزاي ان كشور را داشته باشيد.
كمر از شش ماه مشكلي ندارد كه اقامت داشته باشيد. مشكل اقامت بيش از شش ماه خارج از امريكاست كه نبايد داشته باشيد.

(2013-09-18 ساعت 14:24)negar_karimi6 نوشته:  دوستان بعدازکلی تلاش بالاخره بلیط برای شارلوت رزو کردیم سوالم اینه اگر رفت مثلا 20 دسامبر باشه و برگشت به جای 20 جون 3 جون بشه یعنی کمتراز شش ماه طوری نیست؟
سوال دوم اگرتوی فرانکفورت باپروازقطری 14 ساعت ترانزیت باشه ایا مشکلی ایجاد نمیشه ؟ یعنی ویزای دیگه ای نمیخوان؟
چراآزانس ها میگند هتلی به شما داده نمیشه برای ترانزیت طولانی نمیدونم
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، aghaghia ، romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری
اخرين مهلت ساعت بيست چهار روزي است كه روي ويزا به عنوان تاربخ انقضا زده شده است. منتها ريسك نكنيد و چند روز زودتر بياييد. ممكن است پروازتان كنسل شود، تاهير داشته باشد. هواد طوفاني سود و يا هر دليل ديگري.
من سه روز قبل از انقضا وارد شدم.

(دیروز 05:27 pm)nimooly نوشته است:
سلام دوستان عزيز
يه سوال مهم دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...
اخرين مهلت براي ورود به امريكا كي هست ؟ ٦ ماه بعد از تاريخ ازمايشات يا ٦ ماه بعد از دريافت ويزا ؟
و ايا ميشه يك هفته مانده به اون تاريخ از ايران خارج شد ؟
باز هم ممنون ...
دوستان براي بليط گرفتن به سياتل توو اين نوسان قيمتي منو هم بي خبر نگزاريدSmile
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، گل نهال ، romance33 ، negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-18 ساعت 19:33)deineath نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 16:22)Given نوشته:  
(2013-09-18 ساعت 16:20)bahram272 نوشته:  اعضا کیستون رو هم وارد کنید .
من انجام دادم مشکل خاصی هم نبود
اونوقت آدرس جدید رو از کجا وارد می کنن ؟ اینکه بچه ها می گن باید آدرس جدید رو اینجا عوض کنید .. از من اصلا آدرسی نخواست ؟ ؟ الان من می خوام آدرسم توی آمریکا رو عوض کنم .. چیکار باید بکنم ؟ قضیه چیه ؟

خوندم که گفتن توی فرودگاه که پاکت رو تحویل میدی هم میشه عوض کرد آدرس . اما اینحا هم گفتن میشه . کلا همه جا میشه . جرسییی دیگه ایشالا Big Grin ؟
فعلا که نیویورک رو بغل کردم ..... بعد از ورود به مدت یکی دو ماه ... ولی بعدش اگه خدا بخواد .. برنامه دارم برم سمت کالیفرنیا ... ساکرومنتو .. به نظر برای استارت خوبه
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، romance33 ، negar_karimi6 ، daad ، لاتاری ، deineath ، sumya
دوستان عزیزم
من می خوام یه فرش 4 متری کاشان ببرم ، کسی هست که فرش برده باشه و ازش گرفته باشن و یا دیده باشه که از کسی گرفتن ؟؟
لطفا اگه میتونین بهم پیغام خصوصی بدین ممنون میشم Smile
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، tajhizgaran ، romance33 ، daad ، لاتاری ، negar_karimi6
(2013-09-19 ساعت 08:49)marjani نوشته:  دوستان عزیزم
من می خوام یه فرش 4 متری کاشان ببرم ، کسی هست که فرش برده باشه و ازش گرفته باشن و یا دیده باشه که از کسی گرفتن ؟؟
من به شخصه 2 تخته فرش 6 متری آوردم(یک جفت).بار اول ببرید بهتره و حتما بگید استفاده شده هستش و جزو اثاثیه منزل تون بوده.خوب نا سلامتی مثلا دارید مهاجرت میکنید دیگه!قیمتش رو هم توی فرم زیاد ننویسید. معمولا اصلا نگاه هم نمی کنن ولی اگر بکنن هم قیمتش رو نمی دونن. فی الواقع قیمتش همونیه که شما اظهار میکنید.من دو تاش رو 1000$ نوشتم.به هیچ عنوان نگید کادو هستش یا نوهستش چون حداقلش اینه که گمرکی میگیرن ازتون و شاید اصلا نگذارن ببرید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
دوستان شرکت ترکیش هم آفر گذاشته. از 25 سپتامبر تا 31 اکتبر میشه بلیط خرید و تاریخ بلیط ها هم میتونه از 1 نوامبر تا 31 مارچ باشه. بشتابیییییید.
این وسطا برای ما هم دعا کنین که کلیر بشیم.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2013-09-19 ساعت 09:17)mgolchin13 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 08:49)marjani نوشته:  دوستان عزیزم
من به شخصه 2 تخته فرش 6 متری آوردم(یک جفت).بار اول ببرید بهتره و حتما بگید استفاده شده هستش و جزو اثاثیه منزل تون بوده.خوب نا سلامتی مثلا دارید مهاجرت میکنید دیگه!قیمتش رو هم توی فرم زیاد ننویسید. معمولا اصلا نگاه هم نمی کنن ولی اگر بکنن هم قیمتش رو نمی دونن. فی الواقع قیمتش همونیه که شما اظهار میکنید.من دو تاش رو 1000$ نوشتم.به هیچ عنوان نگید کادو هستش یا نوهستش چون حداقلش اینه که گمرکی میگیرن ازتون و شاید اصلا نگذارن ببرید.

گلیم چطور؟ به اون که گیر نمی دن؟ می شه فریت کرد؟
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، daad ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان