کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-27 ساعت 15:20)shaso نوشته:  سلام دوستان
لطفا كساني كه از فرودگاه دالاس واشنگتن ورود داشتن كمي در مورد فرودگاه و انجام كارهاي مهاجرتي توضيح بدن
ممنون

من چندماه پیش از این فرودگاه وارد شدم
فرودگاه چندان پیچیده ای نیست و محض پیاده شدن از هواپیما کافیه مسیری که جلوتون هست رو دنبال کنید
اگر الان مثل چند ماه پیش باشه جابه جایی از هواپیما تا ایستگاه چک پاسپورت با چیزی شبیه اتوبوس انجام می شه که البته به هیچ عنوان ممکن نیست مسیر رو اشتباه کنید چون از در هواپیما تا باجه های چک پاسپورت فقط یک مسیر هست که اون رو دنبال می کنید.

مدت انتظار برای کارهای اولیه هم به طور مشخص بستگی به شلوغی پرواز شما و پرواز های همزمان هست.
کلا کارها دقیقا مثل روالی است که همه تجربه کردند
پیاده شدن از هواپیما - چک پاسپورت - ارائه پاکت زرد - ارائه فرم آبی که توی هواپیما قبلا بهتون دادن - امضای فرم های ارسال گرین کارت و انگشت زدن در باجه انتهای سالن دست چپ - دریافت بار (با چرخ مجانی) - رفتن به باجه هایی که روی فرم آبی برای شما مشخص شده - تحویل فرم آبی به مامور مربوطه - درب خروجی
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام
لطفا ادرس باز كاردن كانت واسه پرداخت ١٦٥ رو بديد
و اينكه وقتي اكانت رو باز كرديم و ميخواهيم بديم تا كس ديگهاي واسه مون پرداخت كنه پس قضيه اون كد امنيتي كه به ايميل ما فرستاده ميشه چه جورييه
ايا ميشه تغيير داد ....
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، AOC Kermani
سلام دوستان کسی میدونه که ایا میشه 165 دلارو توی فرودگاه پرداخت کرد یا نه؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 20:07)shaso نوشته:  سلام
لطفا ادرس باز كاردن كانت واسه پرداخت ١٦٥ رو بديد
و اينكه وقتي اكانت رو باز كرديم و ميخواهيم بديم تا كس ديگهاي واسه مون پرداخت كنه پس قضيه اون كد امنيتي كه به ايميل ما فرستاده ميشه چه جورييه
ايا ميشه تغيير داد ....
اين آدرسش هست. فكر ميكنم دو راه داريد يا ايميل اون كسي رو وارد كنيد كه براي شما پرداخت ميكنه يا اينكه اون كد امنيتي رو براش بفرستيد يعني بأهم هماهنگ باشيد.

(2013-09-27 ساعت 21:41)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه که ایا میشه 165 دلارو توی فرودگاه پرداخت کرد یا نه؟
پرداختش فقط به صورت آنلاين هست دوست عزيز
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، negar_karimi6 ، shaso ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 14:02)sepehr_si نوشته:  سلام دوستان عزیز

این ۱۶۵ $ رو می‌شه یه نفر تو آمریکا(قبل از اینکه خودمون بریم) واسمون پرداخت کنه؟ تو مدارکی که تو فرودگاه اونجا ازمون میخوان ،رسید پرداخت اون ۱۶۵ $ رو میخوان؟
بله كسي ديگه ميتونه براي شما پرداخت كنه توي فرودگاه هم هيچ مدركي ازتون نميخوان.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، لاتاری
(2013-09-27 ساعت 07:53)afs نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 12:40)mehrdad pharm نوشته:  سلام افشين عزيز، ممنون ميشم اگه مشخصات من وهمسرم را هم وارد كني:
West hills
CA
دونفر
اواخر نوامبر

اطاعت امر شد

دوستان عزیز اگر دوست داشته باشید ببینید مهاجران ۲۰۱۳ در آمریکا کجا ساکن شده اند می توانید به آدرس زیر سر بزنید.
http://2013.servehttp.com/p/

اگر هم خودتان مایل بودید محل زندگیتان در آمریکا را اعلام کنید لطفا به بنده اطلاع دهید.

با سلام و شب بخیر
اگر خدا بخواد ما چهارنفر هستیم و کالیفرنیا و شهر ارواین میریم
(2013-09-27 ساعت 01:01)tajhizgaran نوشته:  سلام

ما جمعه شب وارد شدیم و با وجود نداشتن سوشیال بالاخره امروز دختر و پسرم مدرسه رو شروع کردند .
من برای سوشیال هنوز پیگیری نکردم . فکر می کنید برم دنبالش یا خودشون اقدام کرده اند و بقول بعضی ها تا 21 روز میاد در خونه ؟؟
از طریق سایت نمیشه سوشیال رو پیگیری کرد ؟
165 دلار رو هم یک ماه قبل از ورود واریز کرده ایم ولی هنوز سایت چیزی برای گرین کارد نشون نمیده .

با سلام و تبریک
انشاءاله رسیدنتون بخیر باشه و بقیه کارهاتون هم به خوبی پیش برود اگر ممکنه بفرمایید چند روز بعد از ورود بچه ها تونستند به مدرسه بروند و آیا شما بدون سوشیال هم خانه گرفتید اگر ممکنه ایالتتون رو هم مشخص نمایید با تشکر از راهنمایی شما موفق باشید
تشکر کنندگان: romance33 ، ali1982 ، sce ، negar_karimi6 ، اریوبرزن ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 21:41)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه که ایا میشه 165 دلارو توی فرودگاه پرداخت کرد یا نه؟

خیر نمیشه دوست عزیز
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: romance33 ، sce ، mahsa3017 ، negar_karimi6 ، Mehrdadordi ، لاتاری ، AOC Kermani
سلام دوستان آیا میشه اکانت رو بعذ از رفتن ساخت؟
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: shishipapa ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 23:18)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان آیا میشه اکانت رو بعذ از رفتن ساخت؟

بله که میشه Smile
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/

تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، amiro0008 ، لاتاری ، AOC Kermani
خیلی دلم می خواست ما هم برسیم به این تاپیک اما ارزوش به دلمون موند. امیدوارم موفق باشید و خدا رو از یاد نبرید و قدر این چیزی رو که دارید بدونید . من زود برم تا نهسیه ما گرفتارتون نکرده .
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
(2013-09-27 ساعت 23:58)DIVE نوشته:  خیلی دلم می خواست ما هم برسیم به این تاپیک اما ارزوش به دلمون موند. امیدوارم موفق باشید و خدا رو از یاد نبرید و قدر این چیزی رو که دارید بدونید . من زود برم تا نهسیه ما گرفتارتون نکرده .

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

(2013-09-27 ساعت 23:58)DIVE نوشته:  خیلی دلم می خواست ما هم برسیم به این تاپیک اما ارزوش به دلمون موند. امیدوارم موفق باشید و خدا رو از یاد نبرید و قدر این چیزی رو که دارید بدونید . من زود برم تا نهسیه ما گرفتارتون نکرده .

جیگرمو آتیش زادی با این پستت.

نحسی از شما نیست دوست عزیز.این حرفو دیگه نزن.

همهٔ بچه‌های اینجا از این اتفاق پیش اومده به شدت متاثر هستن.
لاتاری 2013
این چه حرفیه که میزنی . به خدا چند روزه من خانواده حتا بچه ها هم برای اونهایی که ویزا بشون نرسیده بسیار ناراحت ومتاثر هستیم.. میدونی اگر شادی باشه باید کامل با شه.. اگه تمام 2013 ویزا میگرفتن اون موقع شادیمون کامل میشد..
بهر حال امیدوارم هر جا که هستین پیروز و کامیاب باشید.
بدرود
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
دوست عزیز این چه حرفیه؟شما خیلیم قدمت خیره.ایشالا هرجا هستید تنتون سلامت و لبتون خندون باشه.خیلی متاسفم که این اتفاق افتاده و ما افتخار همراهی شما رو تو این تاپیک نداریم ولی خدا هیچوقت برای بنده اش بدی نمی خواد.حتما خیری درش هست.Sad
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان