کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-09-28 ساعت 16:25)amirfarahan نوشته:  سلام
دوستان ما دو نفر هستيم و يكجا ٣٣٠ دلار از طريق شركت تهران پيام نت ريختيم و إيميلم برامون أمد و دو فرم براي هر نفر كه پاىىنش باركد داشت أمد الان بأيد چيكار كنيم ؟ از جايي بأيد چك كرد؟
وقتی شما در Elis اکانت باز کردین و ازاین طریق پول رو پرداخت کردین...دیگه باید چمدونتون رو ببندین هر وقت به آ م ر ی کا رسیدین هر چند وقت یکبار از طریق همین سایت و یا سایت uscis.gov چک کنید وreceipt number رو وارد کنید تا وضعیت گرین کارت خودتون رو متوجه بشین...
دوستان مهاجرسرایی سلام. میخواستم ببینم ایا تا حالا کسی رفته لاس وگاس واسه زندگی؟ نظر دوستان چیه در مورد زندگی کلی و البته (موقت: یه ماه یا کمی بیشتربرای یکی از دوستام ) در لاس وگاس. متشکرم
2013XXX80XX تاریخ رویت قبولی : 2 می , ارسال مدارک : 10 می , ویزا یک ضرب , محل مصاحبه : آنکارا ماه ژوئن , مقصد : لاس وگاس
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
چرا اومد،دو تام اومد اينم يكى ديگشه،حسابم حساب خودمه،ولى پولى برداشت نشده،شما هم دارين همچين ايميلى،
گويا شما سن خوزه اين چطوره

U.S Department of Homeland Security

September 5, 2013
Case Update Notification
Dear Hamedi:
USCIS has taken action on your application/petition and updated your account. Please access your account to view the update.

http://www.uscis.gov

This e-mail message cannot be used as evidence of status or to procure an immigration benefit.

Please be aware that this update might require your immediate attention.

If you have any questions, please contact customer service at (800) 375-5283 or (800) 767-1833 (TTY) for assistance.

PLEASE DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-27 ساعت 08:15)hamed.n نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:55)shishipapa نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:38)hamed.n نوشته:  Shyدوستان خيلى خيلى ممنون مى شم پاسخ بدين و يه خانواده بزرگ دو نفره رو از نگران نجات بدين

اينكه من ١٦٥ تا رو با دبيت خودم اينجا ٢١ روز پيش ريختم مثلا،چون اطلاعات كارتمو كمى اشتباه پر كردم،الانم مي گه in process در حاليكه از حسابم برداشت نشده.،حالا نمى دونم چيكار كنم،شما ايده اى دارين كلا
ممنونم از همه

اگه از طریق ایمیل رسید دریافت کردین نگران نباشید یک کوچولو دیگه صبر کنید درست میشه .Smile

ممنون از شما دوست مثبت،ولى شما كه تجربش رو دارين آيا پول همون اول از حسابتون كم نشده،پس پوله تكليفش چيه

من از دبی خواستم واسم پرداخت کنن خودم فقط اکانت ساختم .ولی به ایمیلی که واسم بلافاصله اومد متوجه شدم که پول از حسابشون کم شده . محتوی ایمیل اینه :
Your payment has been submitted to Pay.gov and the details are below. If you have any questions or you wish to cancel this payment, please contact National Customer Service Center at 1-800-375-5283.

Application Name: Integrated Operating Environment
Pay.gov Tracking ID: 25BCRPO7
Agency Tracking ID: 1088564059267946A3
Transaction Type: Sale
Transaction Date: Jul 1, 2013 7:56:23 AM

Account Holder Name: bingbai
Transaction Amount: $165.00
Country: UAE
Card Type: Visa
Card Number: ************9309

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE. PLEASE DO NOT REPLY.

یک همچین ایمیلی دریافت نکردین ؟؟؟؟
چرا اومد،دو تام اومد اينم يكى ديگشه،حسابم حساب خودمه،ولى پولى برداشت نشده،شما هم دارين همچين ايميلى، جايى خوندم واسه دو نفر اومده،منم يه جا ٣٣٠ تا ريختم ولى فقط واسه من اومد

September 5, 2013
Case Update Notification
Dear Hamed.n
USCIS has taken action on your application/petition and updated your account. Please access your account to view the update.

This e-mail message cannot be used as evidence of status or to procure an immigration benefit.

If you have any questions, please contact customer service at (800) 375-5283 or (800) 767-1833 (TTY) for assistance.

تشکر کنندگان: romance33 ، shishipapa ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-28 ساعت 17:56)duzli نوشته:  دوستان مهاجرسرایی سلام. میخواستم ببینم ایا تا حالا کسی رفته لاس وگاس واسه زندگی؟ نظر دوستان چیه در مورد زندگی کلی و البته (موقت: یه ماه یا کمی بیشتربرای یکی از دوستام ) در لاس وگاس. متشکرم

دوست عزیز یه تاپیک به اسم لاس وگاس داریم به اونجا سر بزنید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: aghaghia ، Danoosh ، afshinghwink ، iman398 ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-28 ساعت 20:02)hamed.n نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 08:15)hamed.n نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:55)shishipapa نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 07:38)hamed.n نوشته:  Shyدوستان خيلى خيلى ممنون مى شم پاسخ بدين و يه خانواده بزرگ دو نفره رو از نگران نجات بدين

اينكه من ١٦٥ تا رو با دبيت خودم اينجا ٢١ روز پيش ريختم مثلا،چون اطلاعات كارتمو كمى اشتباه پر كردم،الانم مي گه in process در حاليكه از حسابم برداشت نشده.،حالا نمى دونم چيكار كنم،شما ايده اى دارين كلا
ممنونم از همه

اگه از طریق ایمیل رسید دریافت کردین نگران نباشید یک کوچولو دیگه صبر کنید درست میشه .Smile

ممنون از شما دوست مثبت،ولى شما كه تجربش رو دارين آيا پول همون اول از حسابتون كم نشده،پس پوله تكليفش چيه

من از دبی خواستم واسم پرداخت کنن خودم فقط اکانت ساختم .ولی به ایمیلی که واسم بلافاصله اومد متوجه شدم که پول از حسابشون کم شده . محتوی ایمیل اینه :
Your payment has been submitted to Pay.gov and the details are below. If you have any questions or you wish to cancel this payment, please contact National Customer Service Center at 1-800-375-5283.

Application Name: Integrated Operating Environment
Pay.gov Tracking ID: 25BCRPO7
Agency Tracking ID: 1088564059267946A3
Transaction Type: Sale
Transaction Date: Jul 1, 2013 7:56:23 AM

Account Holder Name: bingbai
Transaction Amount: $165.00
Country: UAE
Card Type: Visa
Card Number: ************9309

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE. PLEASE DO NOT REPLY.

یک همچین ایمیلی دریافت نکردین ؟؟؟؟
چرا اومد،دو تام اومد اينم يكى ديگشه،حسابم حساب خودمه،ولى پولى برداشت نشده،شما هم دارين همچين ايميلى، جايى خوندم واسه دو نفر اومده،منم يه جا ٣٣٠ تا ريختم ولى فقط واسه من اومد

September 5, 2013
Case Update Notification
Dear Hamed.n

تا اونجایی که سواد من قد میده میگن دارن واستون اقدام می کنند . پس یکم دیگه صبر کنید . سن حوزه رو دوسش دارم بسیار خوش آب و هوا و زیباست .
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، AOC Kermani
وقتی شما در Elis اکانت باز کردین و ازاین طریق پول رو پرداخت کردین...دیگه باید چمدونتون رو ببندین هر وقت به آ م ر ی کا رسیدین هر چند وقت یکبار از طریق همین سایت و یا سایت uscis.gov چک کنید وreceipt number رو وارد کنید تا وضعیت گرین کارت خودتون رو متوجه بشین...
[/quote]

در رابطه با راهنمائی شما یک سئوال داشتم, در Elis وقتی وارد کانت میشیم یک قسمت داره بنام پروفایل. آیا نیازی هست که تمامی اطلاعات خواسته شده در انجا را پر کنیم و آپدیت کنیم؟
با تشکر
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-09-28 ساعت 23:58)zavosh نوشته:  وقتی شما در Elis اکانت باز کردین و ازاین طریق پول رو پرداخت کردین...دیگه باید چمدونتون رو ببندین هر وقت به آ م ر ی کا رسیدین هر چند وقت یکبار از طریق همین سایت و یا سایت uscis.gov چک کنید وreceipt number رو وارد کنید تا وضعیت گرین کارت خودتون رو متوجه بشین...

در رابطه با راهنمائی شما یک سئوال داشتم, در Elis وقتی وارد کانت میشیم یک قسمت داره بنام پروفایل. آیا نیازی هست که تمامی اطلاعات خواسته شده در انجا را پر کنیم و آپدیت کنیم؟
با تشکر
[/quote]

پروفایل شما همون اطلاعاتی هست که شما حین پرداخت وارد می کنید . خیر دیگه نیازی نیست که آپدیت کنید . مشخصات شما که عوض نمیشه . میشه ؟؟؟؟؟؟
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/

تشکر کنندگان: afshinghwink ، لاتاری ، AOC Kermani
دوستان ما ایشالا دی میریم به سمت بلاد کفر!
ببینیم حتما باید بلیط رفت و برگشت بگیریم؟
نمیشه فقط رفت خرید؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: sce ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-09-29 ساعت 00:12)sepidarx نوشته:  دوستان ما ایشالا دی میریم به سمت بلاد کفر!
ببینیم حتما باید بلیط رفت و برگشت بگیریم؟
نمیشه فقط رفت خرید؟

پ ن پ ... مگه می خواین برین فقط اونجا تفریح کنیدو برگردین که می خواین رفت و برگشت بگیرید ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: sepidarx ، afshinghwink ، Sonaen60 ، AOC Kermani ، AsemanAbee ، powerb
(2013-09-28 ساعت 20:41)romance33 نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 17:56)duzli نوشته:  دوستان مهاجرسرایی سلام. میخواستم ببینم ایا تا حالا کسی رفته لاس وگاس واسه زندگی؟ نظر دوستان چیه در مورد زندگی کلی و البته (موقت: یه ماه یا کمی بیشتربرای یکی از دوستام ) در لاس وگاس. متشکرم

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت خواستم ببینم جدیدا کسی رفته و همچین تجربه ای داشته بازم ممنون ازت
2013XXX80XX تاریخ رویت قبولی : 2 می , ارسال مدارک : 10 می , ویزا یک ضرب , محل مصاحبه : آنکارا ماه ژوئن , مقصد : لاس وگاس
تشکر کنندگان: sepidarx ، afshinghwink ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 00:30)duzli نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 20:41)romance33 نوشته:  

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت خواستم ببینم جدیدا کسی رفته و همچین تجربه ای داشته بازم ممنون ازت

دوسته عزیز عمه من ساکن لاس وگاس هستش . برای اونجا رفتن کمی تحقیق کردم ، جدا از بیابانی بودن حومه شهر و خود ایالت ، کنترل وسوسه برای خرج کردن یکی از چیزایی بود که به من گفتن آزار دهندس . درباره شغل های معمولی به گفته اونا خیلی راحت بدست میاد و سکونت با نرخ معمولی داره . من شنیده بودم که مسکن گروه اما اینطور نیست مثله اینکه تنها چیزی که باید توجه کرد طبق گفته ها مسئله غذا و خوردوخوراکه . من با توجه به گزینه دیگری که داشتم فعلا نیوجرسی رو انتخاب کردم . بازم کسی که اوجا بوده بهتر می تونه راهنمایی کنه .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: Given ، duzli ، لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
نه برای زندگی میریم.
یکی به من گفت که باید حتما رفت و برگشت بگیرید....
نه؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 00:44)sepidarx نوشته:  نه برای زندگی میریم.
نه؟

خیر اصلا" اینطور نیست .اگه تصمیم ندارید به زودی برگردین فقط رفت خالی بگرید .

تشکر کنندگان: daria ، afshinghwink ، ALNB ، لاتاری ، AOC Kermani
(2013-09-29 ساعت 00:44)sepidarx نوشته:  نه برای زندگی میریم.
نه؟
ویزای مهاجرتی خرید بلیط یکطرفه مشکلی نیست ، بعضی از آژانس های پروازی از ویزای شما کپی میگیرندکه جهت دوری از مشکلات ویزای تقلبی و ...است .
موفق باشید و سفری خوش
تشکر کنندگان: sce ، Mojtaba49 ، negar_karimi6 ، لاتاری ، AOC Kermani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان