کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-07 ساعت 16:38)2013selectee نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 16:30)Given نوشته:  دوستان اینم فرم آبی رنگ معروف که توی هواپیما می دن و باید به ازای هر نفر پر بشه ... من تا بند 9 رو پر کردم .. لطفا دوستان با اطلاعات تر ببینند و نظر بدن .. در ضمن .. از 9 به بعد رو هم همینجا دوستان بنویسید که به درد همه بخوره .... مرسی

گیون جان فکر کنم بند 5 رو باید بزنی ایران و بند شش شماره سریال پاسپورت خودت رو وارد کنی.
چیزایی که من پر کردم تو این فرم:
10 - No
11 - Yes با این توضیح که میوه خشک و غذای کنسروی و ....
12 - No
13 - Yes
14 - No
15 - Visitors مقدار پولی که همراهمون بود
و در نهایت امضا

حق با شماست - بند پنج تصحیح شد ... بند شش که دیگه معلوم بود شماره پاسپورته .. من مثال زدم .. حالا واسه این که شبه وارد نشه .. یک مقدار پر و پیمونش کردم .... مرسی از راهنمایی عزیز
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
(2013-10-07 ساعت 16:38)mani.iht نوشته:  دوستان من بلیت خریدم و تا ۳ هفته دیگه عازم هستم. مجبور شدم به خاطر مشغلهٔ فراوان بعد از ۲ ماه برگردم ایران اما الان دیدم موقهٔ برگشت پاسپورتم فقط ۴ ماه اعتبار داره و زمانی‌ که وارد آمریکا میشیم ۶ ماه و ۱۵ روز،مشکلی‌ برام پیش نمیاد اونجا زمان برگشتن و زمان ورود?،اساتید ممنون میشم راهنمای کنن.اگر پاسپورتمو عوض کنم و با پاسپورت جدید و قدیم همرام باشه. یعنی‌ با پاسپورت جدید و پاسپورت قدیمی‌ که ویزا توش هست مشکلی‌ پیش نمیاد زمان رفت و برگشت اگر ۲ تا پاسپورت قدیم و جدید همراه باشه؟ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنن
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوست عزیز
چرا بیخودی برای خودت استرس ایجاد میکنی؟ با همین پاس برو و برگرد.
اگر گرین کارت رو گرفتی بازم میتونی با همین پاس بری یواس به شرطی که حداقل یک روز اعتبار داشته باشه . چون شرط اعتبار 6ماه برای خروج - شامل افراد دارای گرین کارت نمیشه.
اگر گرین رو نتونستی بگیری مجبور میشی پاس جدید بگیری و با ویزای روی پاس قدیم برگردی یواس. در این حالت باید فاصله زمانی بین ورود اول و دوم کمتر از یک سال باشه. ( مدت اعتبار ویزا یک ساله )
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
تشکر کنندگان: 2013selectee ، javid737 ، angelio.asian ، dana ، لاتاری ، AOC Kermani ، پدی ، romance33 ، powerb
(2013-10-07 ساعت 00:12)farmiz نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 00:08)ALNB نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 23:47)m2m2m22 نوشته:  سلام. من کدوم صفحه هارو بخونم که یه اطلاعات کلی دستم بیاد ؟ مخصوصا در مورد 165 دلار . مرسی

اینجا رو بخونین. ارسال 2965

شما ميتونيد با دفتر www.tehranpeyment.com تماس بگيريد بدون هزينه اضافي كاراتونو انجام ميدن من از طريق همين شركت كارمو انجام دادم كاملا راضي بودم

منظورتون از بدون هزینه اضافی چیه ؟ برای دوستم و همسرش 70 هزار تومن گرفتن
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-06 ساعت 19:45)sce نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 17:44)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 13:36)abloom_ma نوشته:  دوستان عزیز شما به فارسی هم میتوانید امتحان آئین نامه بدهید خیلی هم آسان هست ..نمونه سوال ها را هم دوستان روی مهاجر سرا گذاشته اند و دقیقا از همین سوالات هم میاد
شما وقتی میروید درخواست امتحان بدهید میتوانید بگید که میخواهید فارسی باشد...به همین سادگی

دوست عزیز فکر نمی کنم برای همه ایالتها امکان امتحان ایین نامه به فارسی باشه ؟؟

بله.در تگزاس امتحان به انگلیسی گرفته میشه.

من هم در پنیسلوانیا به زبان انگلیسی امتحان ایین نامه دادم به زبان فارسی نداشت

تشکر کنندگان: storagemeter ، alirezass ، لاتاری ، AOC Kermani ، niloo-kh ، zavosh ، powerb
دوستان عزیز من دو تا سوال داشتم در مورد فرم آبی آیا قسمت 15 رو باید چیزی بنویسیم ما که ارزش کل بارهامون رو دقیق نمیدونیم ؟
سوال دومم هم اینه که دوستانی که اطلاع دقیق دارن آیا ممکنه در فرودگاه مقصد در آمریکا به خاطر زیاد بودن بارها گمرکی بگیرن من اولین سفرم نیست تا حالا دوبار رفتم و برگشتم ولی هردفعه در حد دو سه تا چمدون داشتم اونم همسرم باهام بود ولی این دفعه که دفعه سومه ولی دیگه برای همیشه میریم من با دوتا بچه 4 ساله ام هستم که چون بچه هام بلیط جدا دارن میتونند نفری دوتا چمدون ببریم که من در کل 6 تا چمدوان 23 کیلویی و یک چمدون کوچیک برای داخل هواپیما و یه کوله پشتی و یک عدد کالسکه بچه دارم ممکنه تو فرودگاه دالاس منو ببینن که اینهمه چمدون دارم گمرکی ببندن چون بلاخره بچه ها زیاد به چشم نمیان چون تو فرودگاه ایران کاری ندارن شما چند تا چمدون حق دارید ببرید وقتی مجموع بارها زیاده گمرکی میبندن ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید من چند روزه دیگه میرم میخوام در این مورد اطلاعات د اشته باشم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: نوروز ، لاتاری ، shaso ، AOC Kermani ، niloo-kh ، amin arefi ، angelio.asian ، romance33 ، powerb
(2013-10-07 ساعت 09:50)khmp نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 20:01)deineath نوشته:  ما سر انجام بلیط رو آنلاین از قطر گرفتیم ، خیلی راحت خرید کردیم و جای صندلی و بقیه موارد رو ردیف کردیم Big Grin
چیزی که فهمیدم ترکیش رفت و برگشتی 500 تومان با قطر تفاوت داره اما یکسره حدود 100 تومان . و اینکه کلا خود دفتر هواپیمایی پیشنهاد میکنن که آنلاین بگیرید هم ارزون تره هم راحت تر .

میشه لینک سایتی که بلیط خریدین رو بزارین؟

http://www.qatarairways.com
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: لاتاری ، Given ، AOC Kermani ، niloo-kh ، amin arefi ، angelio.asian ، romance33 ، khmp ، A.d ، powerb
سلام
می‌خواستم بدونم اگه آیید کارت از یه ایالت بگیرم، بعد چند هفتهٔ ایالت رو عوض کنم و یه آیید کارت از اونجا هم بگیرم آیا این قضیه‌ مشکلی‌ داره؟
با تشکر
تشکر کنندگان: لاتاری ، AOC Kermani ، angelio.asian ، powerb
دوستان عزیز من دو تا سوال داشتم در مورد فرم آبی آیا قسمت 15 رو باید چیزی بنویسیم ما که ارزش کل بارهامون رو دقیق نمیدونیم ؟
سوال دومم هم اینه که دوستانی که اطلاع دقیق دارن آیا ممکنه در فرودگاه مقصد در آمریکا به خاطر زیاد بودن بارها گمرکی بگیرن من اولین سفرم نیست تا حالا دوبار رفتم و برگشتم ولی هردفعه در حد دو سه تا چمدون داشتم اونم همسرم باهام بود ولی این دفعه که دفعه سومه ولی دیگه برای همیشه میریم من با دوتا بچه 4 ساله ام هستم که چون بچه هام بلیط جدا دارن میتونند نفری دوتا چمدون ببریم که من در کل 6 تا چمدوان 23 کیلویی و یک چمدون کوچیک برای داخل هواپیما و یه کوله پشتی و یک عدد کالسکه بچه دارم ممکنه تو فرودگاه دالاس منو ببینن که اینهمه چمدون دارم گمرکی ببندن چون بلاخره بچه ها زیاد به چشم نمیان چون تو فرودگاه ایران کاری ندارن شما چند تا چمدون حق دارید ببرید وقتی مجموع بارها زیاده گمرکی میبندن ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید من چند روزه دیگه میرم میخوام در این مورد اطلاعات د اشته باشم
[/quote]
این سوال منم هست دوستانی که اطلاعات دقیق دارند لطفا جواب بدن
تشکر کنندگان: azar1348 ، AOC Kermani ، niloo-kh ، angelio.asian ، romance33 ، powerb
(2013-10-07 ساعت 21:59)نوروز نوشته:  دوستان عزیز من دو تا سوال داشتم در مورد فرم آبی آیا قسمت 15 رو باید چیزی بنویسیم ما که ارزش کل بارهامون رو دقیق نمیدونیم ؟

این سوال منم هست دوستانی که اطلاعات دقیق دارند لطفا جواب بدن
[/quote]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ارزش تقریبی بارتون را بنویسید. ولی خیلی پرت نباشه.
اگر بار شما برای مصرف شخصی باشه و حالت تجاری نداشته باشه و اجناس نو و قایل فروش به مقدار زیاد نداشته باشین کاری ندارند. ولی اگر مثلا یک چمدان پر از سیگار ببرید معلومه که گیر میدن.
دوستانی که با دو بچه و 8 چمدان رفتند تا حالا حرفی از گمرک نزدند.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
اگر تماس تلفنی روی سیم کارت براتون مهم نیست و اینترنت فقط مهمه به طور جدی سرویس پرپید تی موبایل رو بهتون پیشنهاد می کنم.

۵ گیگا بایت اینترنت ۴جی، تکست نامحدود و ۱۰۰ دقیقه مکالمه (بعد از ۱۰۰ دقیقه هر دقیقه ۱۰ سنت که البته اصلا برای تماس با صرفه نیست)
کیفیت اینرنتش خیلی خوبه من تقریبا ۳ ماه از همین راه برای اتصال به اینترنت استفاده می کردم.
امکان استفاده اش از طریق لپ تاپ هم وجود داره و فکر می کنم اغلب اسمارت فون ها به راحتی می تونند اینترنتش رو در اختیار لپ تاپتون قرار بدند.

مبلغ ماهیانه اش هم ۳۰ دلار هست.
[/quote]

سلام, منظور از تماس تلفنی از جانب صاحب خطه یا هرکسی هم به ما زنگ بزنه از 100 دقیقه کسر میشه؟ پلن مشابه ارزونتری هم هست آیا؟ و اینکه با شرمندگی من نمیدونم اسمارت فون دارم یا نه! البته که سیستمش اندرویده اما میگم شاید تعریف "اسمارت" پیچیده تر از اندروید باشه
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
(2013-10-07 ساعت 18:28)angelio.asian نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 00:12)farmiz نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 00:08)ALNB نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 23:47)m2m2m22 نوشته:  سلام. من کدوم صفحه هارو بخونم که یه اطلاعات کلی دستم بیاد ؟ مخصوصا در مورد 165 دلار . مرسی

اینجا رو بخونین. ارسال 2965

شما ميتونيد با دفتر www.tehranpeyment.com تماس بگيريد بدون هزينه اضافي كاراتونو انجام ميدن من از طريق همين شركت كارمو انجام دادم كاملا راضي بودم

منظورتون از بدون هزینه اضافی چیه ؟ برای دوستم و همسرش 70 هزار تومن گرفتن

سلام بچه ها من ماه دیگه تازه دارم میرم این سایتی که دادید باز نمیشه .شماره ای دارید که بشه تماس گرفت تو ایران انجام بدم 165$ رو.که دیگه اونجا به مشکل بر نخورم؟
کیس نامبر : 2013AS00006xxx ،سفارت: ابوظبی،تاریخ مصاحبه:April ، W2/ کلیرنس برگه سفید،غصه هم می گذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند

تشکر کنندگان: azar1348 ، AOC Kermani ، niloo-kh ، angelio.asian ، powerb
سلام دوستان
من هم بليط گرفتم براي اوائل إبان با هواپيمايي امارات به سانفرانسيسكو و بليط يك طرفه شد ٢٨٥٠٠٠٠ تؤمان و صندليم به راحتي گرفتيم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، AOC Kermani ، niloo-kh ، angelio.asian ، romance33 ، powerb

سلام, منظور از تماس تلفنی از جانب صاحب خطه یا هرکسی هم به ما زنگ بزنه از 100 دقیقه کسر میشه؟ پلن مشابه ارزونتری هم هست آیا؟ و اینکه با شرمندگی من نمیدونم اسمارت فون دارم یا نه! البته که سیستمش اندرویده اما میگم شاید تعریف "اسمارت" پیچیده تر از اندروید باشه
[/quote]

تماس از هر دو طرف منظور میشه.متاسفانه پلنی ارزونتر از اینی که افشین عزیز گفتن من اینجا ندیدم.منظور از اسمارت فون هم همین گوشی های با کلاساست.Big Grin.یعنی از این گوشی گوشت کوبی ها مثل ما نباشه.حالا سیستم عاملش چی باشه مهم نیست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: azar1348 ، roeentan ، sumya ، AOC Kermani ، niloo-kh ، amin arefi ، angelio.asian ، romance33 ، powerb
(2013-10-07 ساعت 23:56)آرش کمانگیر نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 18:28)angelio.asian نوشته:  [quote='farmiz' pid='429623' dateline='1381088559']
[quote='ALNB' pid='429613' dateline='1381088289']
[quote='m2m2m22' pid='429597' dateline='1381087035']

سلام بچه ها من ماه دیگه تازه دارم میرم این سایتی که دادید باز نمیشه .شماره ای دارید که بشه تماس گرفت تو ایران انجام بدم 165$ رو.که دیگه اونجا به مشکل بر نخورم؟

دوست عزیز نگران پرداخت 165$ نباش و خودت رو هم اصلا نگران نکن.تاثیرش رو تو اومدن زودتر گرین کارت رو کسی تایید نداره.اینجا مهم سوشاله و الا همون مهر روی ویزای شما فعلا تا یک سال حکم گرین کارت شما رو داره.بیا همین جا و بعد با خیال راحت برو 165$ رو پرداخت کن.فکرتو مشغول این موضوع نکن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: azar1348 ، shaso ، ikamaly ، AOC Kermani ، Mehrdadordi ، angelio.asian ، shatsi ، powerb
سلام دوستان
ما الان 20 روزه که اومدیم امریکا و هنوز حتی شماره سوشال سکیوریتی هم بهمون ندادند و بدون اون هیچ کاری نتونستیم انجام بدیم حتی خونه هم نتونستیم بگیریم.
یک روز بعد ورودمون رفتیم اداره سوشال سکیوریتی گفتند برید 20 روز دیگه بیاین
حالا امروز رفتیم میگن که فعلا بودجه برا این کار نداریم و اخبار رو گوش کنید هر موقع خبری شد بیاین
واقعا گیر کردیم بدون سوشال سکیوریتی دیگه نمیدونیم باید چکار کنیم و معلوم نیست کی حل میشه
دوستان تو شهرهای دیگه هم به شما همنو گفتن؟
میدونید تا کی باید صبر کنیم؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: javid737 ، azar1348 ، Mehrdadordi ، deineath ، sce ، AOC Kermani ، amin arefi ، پدی ، angelio.asian ، usa lover

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان