کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-08 ساعت 00:56)morvarid1364 نوشته:  سلام دوستان
ما الان 20 روزه که اومدیم آمریکا و هنوز حتی شماره سوشال سکیوریتی هم بهمون ندادند و بدون اون هیچ کاری نتونستیم انجام بدیم حتی خونه هم نتونستیم بگیریم.
یک روز بعد ورودمون رفتیم اداره سوشال سکیوریتی گفتند برید 20 روز دیگه بیاین
حالا امروز رفتیم میگن که فعلا بودجه برا این کار نداریم و اخبار رو گوش کنید هر موقع خبری شد بیاین
واقعا گیر کردیم بدون سوشال سکیوریتی دیگه نمیدونیم باید چکار کنیم و معلوم نیست کی حل میشه
دوستان تو شهرهای دیگه هم به شما همنو گفتن؟
میدونید تا کی باید صبر کنیم؟

دوست عزیز خیلی متاسفم از شندین این خبر... واقعا بدشانسیه
ولی
شما می تونید حداقل حساب بانکی تون رو افتتاح کنید و دبیت کارت بگیرید.
بانک آمریکا (Bank of America) بدون نیاز به شماره سوشال برای شما حساب باز می کنه... بالاخره این هم خودش یه کاریه!
من روز دوم یا سوم ورودم رفتم و حساب باز کردم. الان هم بعد از یکسال از بانکم راضیم. اون موقع گزینه دیگه ای غیر از این بانک نداشتم ولی الان دارم فکر می کنم که با اطلاعات امروزم اگر برگردم به یکسال پیش و بخوام یه بانک رو انخاب کنم باز هم همین "بنک آو امریکا" رو انتخاب می کنم. البته می بینم که اکثر تازه مهاجر ها میرن ولز فارگو حساب باز می کنن... و چند مورد هم ازشون شنیدم که راضی نیستن.

موفق باشین Smile
ورود به آمریکا: 2012
سلام بچه ها من ویرجینیا هستم. راستش معلم نیست که اینجا بمونم یا نه؟
چون می‌خوام برم یه جای دیگه که آشنا دارم و اونجا رو هم ببینم. حالا نمیدونم گواهی نامه از ویرجینیا بگیرم یا نه؟ چون شاید برم اونجا موندگار شم. اشکالی‌ نداره ظرف یه مدت کوتاه ۲ جا گواهی نامه بگیریم؟ با تشکر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، پدی ، powerb
جهت اطلاع
من این دو تا پست رو آپدیت کردم:

پیدا کردن کار از ایران
http://mohajersara.com/thread-4883-post-...#pid236956

ارتقای کردیت اسکور
http://mohajersara.com/thread-4883-post-...#pid252336
ورود به آمریکا: 2012
سلام دوستان .لطفا می شه آدرس یا شماره ای از تهران پیمنت رو بدید .چون سایتش باز نمی شه .165$ اینجا پرداخت کنم دردسر نشه اون ور.ممنونم ازتون
کیس نامبر : 2013AS00006xxx ،سفارت: ابوظبی،تاریخ مصاحبه:April ، W2/ کلیرنس برگه سفید،غصه هم می گذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند

تشکر کنندگان: AOC Kermani ، niloo-kh ، لاتاری ، Mehrdadordi ، angelio.asian ، amiz.abdollah ، powerb
(2013-10-08 ساعت 02:05)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان .لطفا می شه آدرس یا شماره ای از تهران پیمنت رو بدید .چون سایتش باز نمی شه .165$ اینجا پرداخت کنم دردسر نشه اون ور.ممنونم ازتون

تلفن: ۶۶۴۰۲۷۳۲

تهران، میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی، کوچه مهر، پلاک ۶، واحد ۲
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
ما الان 20 روزه که اومدیم آمریکا و هنوز حتی شماره سوشال سکیوریتی هم بهمون ندادند و بدون اون هیچ کاری نتونستیم انجام بدیم حتی خونه هم نتونستیم بگیریم.
حالا امروز رفتیم میگن که فعلا بودجه برا این کار نداریم و اخبار رو گوش کنید هر موقع خبری شد بیاین
واقعا گیر کردیم بدون سوشال سکیوریتی دیگه نمیدونیم باید چکار کنیم و معلوم نیست کی حل میشه
بله.متاسفانه ما هم همین وضعیت رو داریم و از 13 سپتامبر تا الان نتونستیم سوشال بگیریم.البته خدا رو شکر ما مشکل سکونت نداریم.امیدوارم این شات داون لعنتی هرچه سریع تر به اتمام برسه که مشکلات ما حل بشه.
واستون آرزوی بهترین ها رو دارم.
لاتاری 2013
(2013-10-08 ساعت 02:39)sce نوشته:  
بله.متاسفانه ما هم همین وضعیت رو داریم و از 13 سپتامبر تا الان نتونستیم سوشال بگیریم.البته خدا رو شکر ما مشکل سکونت نداریم.امیدوارم این شات داون لعنتی هرچه سریع تر به اتمام برسه که مشکلات ما حل بشه.
دوستان خوبم ما هم از ٢٥ سپتامبر تا الان در هتليم وديگه داره كفگير به ته ديگ ميخوره، نه اس اس ان، نه گرين كارت، نه گواهينامه، نه مدرسه بچه ها، نه......... تازه امروز تونستم يك آپارتمان كوچك پيدا كنم كه مديرش يك ايرانيه واز ما غير از ويزا هيچي نخواست ويك آپارتمان يكخوابه به ما كه چهرنفريم اجاره داد با ماهي ١١٥٠ دلار ناقابل و يك حساب بانكي هم در بانك ولز فارگو باز كردم وچك آپارتمان را هم خودم دادم
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-10-07 ساعت 13:19)afshinghwink نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 12:39)samaneh i نوشته:  سلام بچه ها میخواستم بپرسم برای گرفتن پاس باید از 5 سال مجموعا 3 سال رو آمریکا باشیم یا باید در هر سال بیشتر از 6 ماه اش رو اونجا باشیم حتما؟ممنون میشم راهنماییم کنین
ار 5 سال بطور مجموع 3 سال رو باید آم ریکا باشین و اگر برای مرخصی رفتین زیر شش ماه باید اینجا (آمریکا) باشین ...خود شش ماه زیر یکسال یکسال بیشتر از یکسال و زیر دو سال و دوسال و یا بیشتر از دوسال مشکلاتی رو از پرسیدن...تا دادگاه و ضبط گرین کارت برای شما ایجاد میکنه....در ضمن اگر خواستید می تونید برای پاس سفید که فیروزه ای رنگ هست!!! اقدام کنید که با داشتن این پاس تا زیر دو سال می تونید خارج از آمریکا باشین منتهی اون پروسه ( از 5 سال بطور مجموع 3 سال...) از ادستر!!! شروع میشه..Smile

سلام دوست عزیز
یعنی اگه 3 سال دائم تو آمریکا بمونه و خارج نشه.بعد سه سال میتونه پاس بگیره؟یا باید همون 5 سال طی شه که در مجموع سه سالش رو در آمریکا بود؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، AOC Kermani ، niloo-kh ، manila ، angelio.asian ، لاتاری ، powerb
(2013-10-08 ساعت 04:42)mino2013 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 13:19)afshinghwink نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 12:39)samaneh i نوشته:  سلام بچه ها میخواستم بپرسم برای گرفتن پاس باید از 5 سال مجموعا 3 سال رو آمریکا باشیم یا باید در هر سال بیشتر از 6 ماه اش رو اونجا باشیم حتما؟ممنون میشم راهنماییم کنین
ار 5 سال بطور مجموع 3 سال رو باید آم ریکا باشین و اگر برای مرخصی رفتین زیر شش ماه باید اینجا (آمریکا) باشین ...خود شش ماه زیر یکسال یکسال بیشتر از یکسال و زیر دو سال و دوسال و یا بیشتر از دوسال مشکلاتی رو از پرسیدن...تا دادگاه و ضبط گرین کارت برای شما ایجاد میکنه....در ضمن اگر خواستید می تونید برای پاس سفید که فیروزه ای رنگ هست!!! اقدام کنید که با داشتن این پاس تا زیر دو سال می تونید خارج از آمریکا باشین منتهی اون پروسه ( از 5 سال بطور مجموع 3 سال...) از ادستر!!! شروع میشه..Smile

سلام دوست عزیز
یعنی اگه 3 سال دائم تو آمریکا بمونه و خارج نشه.بعد سه سال میتونه پاس بگیره؟یا باید همون 5 سال طی شه که در مجموع سه سالش رو در آمریکا بود؟

دوست عزيز حتما بايد پنج سال سپرى بشه ، پيوستگى اقامت در امريكا اين زمان رو كاهش نميده
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: shaso ، mino2013 ، ikamaly ، AOC Kermani ، niloo-kh ، manila ، angelio.asian ، لاتاری ، romance33 ، powerb
(2013-10-08 ساعت 03:59)Ali.US نوشته:  
دوستان خوبم ما هم از ٢٥ سپتامبر تا الان در هتليم وديگه داره كفگير به ته ديگ ميخوره، نه اس اس ان، نه گرين كارت، نه گواهينامه، نه مدرسه بچه ها، نه......... تازه امروز تونستم يك آپارتمان كوچك پيدا كنم كه مديرش يك ايرانيه واز ما غير از ويزا هيچي نخواست ويك آپارتمان يكخوابه به ما كه چهرنفريم اجاره داد با ماهي ١١٥٠ دلار ناقابل و يك حساب بانكي هم در بانك ولز فارگو باز كردم وچك آپارتمان را هم خودم دادم

دوستان عزیز این موضوع شات داون دولت آمریکا هرچند کاملا موقتیه ولی به نظر من واسه دوستانی که با اندوخته کمتری می خوان بیان و تا حالا هم بلیط نگرفتن،بهتره یه مدت صبر کنن تا این مساله به سرانجام برسه و بعد با خیال راحت بیان.اومدیم و این داستان تا چند روز دیگه هم ادامه پیدا کرد.اتفاق مشابه قبلی در دولت کلینتون بود اگه اشتباه نکنم و 28 روز هم طول کشیده بود.
موفق باشین.
لاتاری 2013
ما 1 ماه هست که مثل شما هستیم.باید صبر کرد.تا پیرشد
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: shishipapa ، morvarid1364 ، AOC Kermani ، amir82 ، niloo-kh ، dana ، angelio.asian ، لاتاری ، romance33 ، powerb
(2013-10-08 ساعت 06:31)sce نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 03:59)Ali.US نوشته:  

دوستان عزیز این موضوع شات داون دولت آمریکا هرچند کاملا موقتیه ولی به نظر من واسه دوستانی که با اندوخته کمتری می خوان بیان و تا حالا هم بلیط نگرفتن،بهتره یه مدت صبر کنن تا این مساله به سرانجام برسه و بعد با خیال راحت بیان.اومدیم و این داستان تا چند روز دیگه هم ادامه پیدا کرد.اتفاق مشابه قبلی در دولت کلینتون بود اگه اشتباه نکنم و 28 روز هم طول کشیده بود.
موفق باشین.
sce عزیز ما هم مثل شما 13 سپتامبر اومدیم.نه سوشال نه گواهینامه نه گرین کارت نه تونستیم بانک حساب باز کنیم نه کار نه.... خلاصه فقط میریم پشت بوم آفتاب میگیریم Cool
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، AOC Kermani ، manila ، niloo-kh ، dana ، angelio.asian ، لاتاری ، sce ، zavosh ، usa lover ، powerb
دوستان عزیز چون دیروز با یکی از دوستان دیگه که اینجا هستند صحبتش شد فکر می کنم بد نباشه که بدونید برای اپلای کردن برای کار و دنبال فرصت شغلی گشتن در مراحل اول نیازی به داشتن سوشال سیکیوریتی نداره. از این جهت اگر اومدن شماره اتون به درازا کشیده و احساس می کنید دارید وقت رو از دست می دید، بهتره هرچه سریعتر به فکر جستجو برای کار و اقدام کردن برای اون باشید. با این کار هم از وقتتون استفاده کردید هم کمتر ذهنتون درگیر کند پیش رفتن کارهاتون می شه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
( نقل قول از صفحه پورتلند اورگون )
امروز رفتم به مکانی به نام food bank. طرف ازم پرسید چند نفرید و ایدی رو هم نگاه کرد. بعد سه کارتون مواد غذایی شامل نون و کیک و شیرینی و رب و ماکارونی و میوه و دسر و مرغ و کالباس و خیلی چیزهای دیگه داد. این برنامه هر ماه وجود داره. شما هم سرچ کنید ببینید نزدیک ترین محل به شما کجاست و از این امکانات در صورتی که دوست دارید استفاده کنید. لطفا به دوستان دیگر هم که اطلاع ندارند و ممکن هست به این صفحه سر نزنند خبر بدید شاید بدرد اونها بخوره. در ضمن داشتن کار و یا استفاده از فوداستمپ تاثیری در این برنامه نداشت.
موفق باشید
از دوستان عزیز کسی به بوستون می رود
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، niloo-kh ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان