کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
من شنبه 12 اکتبر به مقصد هیوستون با هواپیمایی قظر دارم میرم کسی هست که تو این تاریخ با این پرواز بره؟
تشکر کنندگان: sce ، rezajoon ، angelio.asian ، AOC Kermani
(2013-10-09 ساعت 08:02)Ali.US نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 07:53)maryami2k4 نوشته:  سلام به همگی Smile بالاخره گرین کارت بنده رسید ... دوشنبه 7 Oct .... دقیقاً بعد 1 ماه از ورودم به آمریکا... من آدرسمم عوض نکرده بودم. سوشالمم هفته پیش اومد... دوشنبه 30 Sep .... امیدوارم همتون این لحظه قشنگو چشیده باشید یا در آینده نزدیک بچشید Wink

مريم خانم مبارك باشه، شما براي سوشيال رفته بودي اداره و فرم پر كردي يا اينكه تو همون فرم اوليه تيك زده بودي، ممنون ميشم اگر جواب بدهيدSmile

نه من تیک نزده بودم... رفتم اداره سوشال بهم فرم دادن بعدشم گفتن که بعد 10 روز باید بیای اینجا. روزی که فرمو پر کردم و تحویل دادم درست 5 روز بعدش اومد دم خونه Smile
کیس: 44xx
(2013-10-09 ساعت 22:14)ultra نوشته:  دوستان ، آیا کسی بدون مراحعه به Social security Office کارت SSNاش اومده؟
اگه پستی هم در این باره هست لطفا لینکش رو به من بدین
بله برای ما اومد. بدون مراجعه و بعد از ده روز.
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: sce ، shishipapa ، maria2000 ، angelio.asian ، farshad_m ، afshinghwink ، noura ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-09 ساعت 14:16)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان.آقا یکی یه مردونگی کنه اگه اطلاع دقیق داره بگه با ترکیش چند کیلو بار می شه برد .هر کی یه چیزی می گه 46 - 60 .بلاخره چند کیلو ؟
عزيز دلم ما تركا يه ضرب المثلي داريم كه ميگه به عوض ١٢٤٠٠٠ پيغمبر به خداي واحد التماس كن، حالا شمام به جاي اين ميتونيد به سايت خود تركيش مراجعه كنيد و همه اين اطلاعات رو بي واسطه مطالعه كنيد اونجا، ولي جهت اطلاع شما بار مجاز هر مسافر تو هواپيمائي تركيش به مقصد امريكا دو بسته ٢٣ كيلوئي هست كه هر يك از اين چمدون ها مجموع ابعادش نبايد بيشتر از ٦٢ اينچ باشه، در ضمن هر مسافر يك بسته يا چمدون ٧-٨ كيلويي و يك كيف دستي ميتونه با خودش وارد كابين كنه.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
دوستان عزيزي كه براي اولين بار سفر كردن لطفاً منو راهنمايي كنين
ايا لازمه براي بيمه مسافرتي هم اقدام كنم يا اينكه وقتي رسيديم بريم و براي بيمه اقدام كنيم
ممنونو ميشم اگه سريع پاسخ بدين چون سه روز ديگه پرواز دارم
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: maria2000 ، storagemeter ، لاتاری ، angelio.asian ، AOC Kermani
اگه تبليغ حساب نشه هواپيمايي قطر افر گذاشته يك بليط بزينس بگيريد و دومي رو مجاني استفاده كنيد من امروز ميرم دنبالش ببينم اگه بخوام بليطمو عوض كنم چي ميشه
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
(2013-10-09 ساعت 16:32)alimomen نوشته:  من میخام تو ایران گوشی بخرم تو آمریکا مشکلی ندارم واسه استفاده از سیم کارت اونجا؟اپل بهتره یا سامسونگ واسه اونجا؟ لطفا یکی از دوستان کامل توضیح بده

هر دو تاش اوکی هستش
بستگی به راحتی خودتون با سیستم عاملش داره
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-10-10 ساعت 09:11)byousefi_p نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 16:32)alimomen نوشته:  من میخام تو ایران گوشی بخرم تو آمریکا مشکلی ندارم واسه استفاده از سیم کارت اونجا؟اپل بهتره یا سامسونگ واسه اونجا؟ لطفا یکی از دوستان کامل توضیح بده

هر دو تاش اوکی هستش
بستگی به راحتی خودتون با سیستم عاملش داره

به نظر من اپل رو استفاده كن و اونجا ميشه از سيم كارتش استفاده كني و يه گوشي خوشگل 5s با ٢٠٠ /٣٠٠ دلار راحت كاراتو انجام بدي ..من كه گوشي جديدم و لپتاپ اپل رو از اونجا ميگيرم با گارانتي خيالم راحت Smile)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
خب خدارو شكر مشكل تعطيلي امريكا هم داره حل ميشه و بيمه همگاني هم ايشاالا به ما تعلق ميگيره ، اوباما دوست داريم .... ع
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
(2013-10-10 ساعت 13:07)Mehrdadordi نوشته:  خب خدارو شكر مشكل تعطيلي امريكا هم داره حل ميشه و بيمه همگاني هم ايشاالا به ما تعلق ميگيره ، اوباما دوست داريم .... ع
این بیمه همگانی روتوضیح بدین لطفا Rolleyes
تشکر کنندگان: noura ، لاتاری ، angelio.asian ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، ROYAAA ، powerb
سلام دوستان
این پاس سفید که میگن چیه و چه فرقی با گرین کارت داره؟ اصولا برای رفت و آمد به ایران باید پاس سفید داشت یا همون گرین کارت کافیه؟
با تشکر امیر
تشکر کنندگان: لاتاری ، angelio.asian ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-10-10 ساعت 19:56)amir822 نوشته:  سلام دوستان
این پاس سفید که میگن چیه و چه فرقی با گرین کارت داره؟ اصولا برای رفت و آمد به ایران باید پاس سفید داشت یا همون گرین کارت کافیه؟
با تشکر امیر

سلام دوست عزیز.
پاس سفید برای کسانیه که قصد دارن بیشتر ار 6 ماه خارج از آمریکا باشن.داشتن پاس سفید منافاتی با داشتن گرین کارت نداره.شما با همون گرین کارت می تونین برین و بیاین به شرطی که بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا نباشین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-10-10 ساعت 14:48)نوروز نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 13:07)Mehrdadordi نوشته:  خب خدارو شكر مشكل تعطيلي امريكا هم داره حل ميشه و بيمه همگاني هم ايشاالا به ما تعلق ميگيره ، اوباما دوست داريم .... ع
این بیمه همگانی روتوضیح بدین لطفا Rolleyes

دوستان توجه کنین که این بیمه همگانی رایگان نیستا.......
گول همگانی بودنش رو نخورین.بسته به شرایط شما پلن های متفاوتی وجود داره که شما می تونین بخرین و استقاده کنین.البته تو مملکت سرمایه داری که مردمش(البته از نوع کارکن و زحمتکش)واسه ریال به ریالش،معذرت می خوام دلار به دلارش مجبورن از صبح کله سحر تا بوق سگ کار کنن،این قانون به مذاق خیلیا خوش نیومده.میگن چرا ما کار کنیم و یه عده که بیکارن بیان و راحت از تکسی که ما میدیم بیمه بشن.کلا داستانی شده واسه خودش.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-10-10 ساعت 08:46)nnhh نوشته:  دوستان عزيزي كه براي اولين بار سفر كردن لطفاً منو راهنمايي كنين
ايا لازمه براي بيمه مسافرتي هم اقدام كنم يا اينكه وقتي رسيديم بريم و براي بيمه اقدام كنيم
ممنونو ميشم اگه سريع پاسخ بدين چون سه روز ديگه پرواز دارم

اجباری نیست.
دوست دارین برین و انجام بدین.من که نگرفتم.در مورد بیمه هم اینجا اگه سر کار برین که کارفرماتون شما رو بیمه می کنه.اگر هم بخواین خودتون بخرین که پلن های مختفی وجود داره و تو مهاجرسرا هم تاپیک مخصوص داره که یکی از دوستان هم اتفاقا خیلی خوب توضیح داده.اگر هم می خواین یه کم صبر کنین،شاید این اوباما کر بتونه یه جورایی شما رو هم پوشش بده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
جاش اینجا نیست شرمنده . دوستان می دونید برای درخواست ویزا برای مادر و پدر چی کار میشه کرد ؟ ویزا توریستی یا هرچی که موقتا بتونن سفر کنن . کلا پروسش به چه شکله . تاپیک خاصی پیدا نکردم در این مورد. . اگه هست لطفا بگید . سپاس
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: angelio.asian ، AOC Kermani ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان