کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-10-09 ساعت 14:41)2013selectee نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 14:16)آرش کمانگیر نوشته:  سلام دوستان.آقا یکی یه مردونگی کنه اگه اطلاع دقیق داره بگه با ترکیش چند کیلو بار می شه برد .هر کی یه چیزی می گه 46 - 60 .بلاخره چند کیلو ؟

من با ترکیش رفتم و برگشتم. کلاس اکونومی 2 تا 23 کیلو مجازه. پرواز برگشت یکی از چمدونها حدود 24.5 کیلو بود که ایرادی نگرفتن. اگز با کلاس کامفورت تشریف ببرید 2 تا 30 کیلویی میشه.
کامفورت 2 بسته 23 کیلویی کلاس بیزینس 30 کیلویی
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
کل داستان حمل بار توسط شرکت هواپیمایی ترکیش اینه :

Baggage policy from/to United States

Below information is valid for all flights to/from US operated by TK and TK marketing flights

Cabin Baggage

Cabin baggage which is up to 8 kg/per pcs is carried without any charge. Passengers can bring 2 pieces in bussiness class and 1 pieces for comfort and economy classes. Max. dimensions for each piece are 23X40X55 cm in all classes

Free Baggage

Free baggage allowance is 2 pcs and max dimension of each piece is 158 cm in Business/Comfort and Economy classes. Upper limit of 1 pcs for business baggage is 32 Kg and upper limit of 1 pcs for comfort and economy baggage is 23 Kg. For infants (age between 0-2), free baggage allowance is 1 pcs + 1 pcs of fully collapsible stroller and for each pcs max dimension is 115 cm and max weight is 23 kg

لینک منبع :

turkishairlines/baggage-policy-from-to-United-States
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-10-09 ساعت 16:32)alimomen نوشته:  من میخام تو ایران گوشی بخرم تو آمریکا مشکلی ندارم واسه استفاده از سیم کارت اونجا؟اپل بهتره یا سامسونگ واسه اونجا؟ لطفا یکی از دوستان کامل توضیح بده
خریدن گوشی از ایران اشکالی نداره و شما میتونید اون گوشی رو اینجا هم استفاده کنید اما پیشنهاد میکنم پولش رو بیارید و گوشیتون رو از اینجا بگیرین چون هم کمی ارزانتر از ایرانه و هم میتونید بعد از انتخاب شرکت مورد نظر که خط رو گرفتین گوشیتون رو هم انتخاب کنید
اپل5s رو با 650$ میتونید بگیرین
4sسامسونگ 600$
قیمت جدید ایران رو ندارم
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-10-08 ساعت 21:24)sce نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 07:06)afs نوشته:  دوستان عزیز چون دیروز با یکی از دوستان دیگه که اینجا هستند صحبتش شد فکر می کنم بد نباشه که بدونید برای اپلای کردن برای کار و دنبال فرصت شغلی گشتن در مراحل اول نیازی به داشتن سوشال سیکیوریتی نداره. از این جهت اگر اومدن شماره اتون به درازا کشیده و احساس می کنید دارید وقت رو از دست می دید، بهتره هرچه سریعتر به فکر جستجو برای کار و اقدام کردن برای اون باشید. با این کار هم از وقتتون استفاده کردید هم کمتر ذهنتون درگیر کند پیش رفتن کارهاتون می شه.

مرسی افشین جان از راهنماییت.
ولی من با این میزبانمون که صحبت می کردم می گفت بعد از اپلای کردن شما،حتی اگه دعوت به مصاحبه بشین و مورد قبول هم قرار بگیرین،قطعا از شما سوشال می خوان.در واقع این تکسی که به اسم سوشال مطرحه دقیقا در ارتباط با همین موضوعه.من فکر می کنم اگه حتی کار خوبی هم واسه کسی پیدا بشه و بعد از مراجعه از اون سوشال بخوان ونداشته باشه این کار یه جورایی فرصت سوزی به حساب میاد.
البته این نظر منه.
موفق باشین.
شاپور جان
این مطلبی که افشین عزیز گفت دقیقا تجربه منه.فکر نکنید که اگه برای جایی اپلای کردین فرداش به شما میگن بیاین سر کار . و تا اون موقع سوشالتون هم انشااله میاد.پس وقت تلف نکنید
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-10-09 ساعت 15:16)حمید 2 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
لطفاً کسایی که تجربه دارن جواب بدند، گواهی هایی که برای عدم خسارت بیمه ماشین از ایران میگیریم فقط نیاز به ترجمه داره و یا مهر دادگستری و امور خارجه هم باید بزنیم داره؟

أين مدرك براي من به هيج دردي نخورد.
توي كاليفرنيا مهم سابقه رانندكي توي كاليفرنيا و خارج از كاليفرنيا است. براي اثبات تجربه رانندكي كواهينامه بين المللي يا ترجمه و تصوير اصل كواهينامه كافيه. فقط نكته ش اينه كه حتما بايد عنوان كنيد كه تجربه رانندكي خارج از امريكا داريد وكرنه معمولا بصورت بيش فرض نمي خوان ازتون.

براي اينكه تخفيف "راننده خوب" رو بكيريد بايد ٣ سال سابقه رانندكي كاليفرنيا يا جندين سال سابقه رانندكي خارج از امريكا (فكر مي كنم حداقل ٨ يا ٩ سال لازمه) داشته باشيد.
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: لاتاری ، roeentan ، sce ، حمید 2 ، محبت ، bayat_r ، maria2000 ، amin arefi ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-08 ساعت 13:26)hamid1357 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 23:58)amirfarahan نوشته:  سلام دوستان
من هم بليط گرفتم براي اوائل إبان با هواپيمايي امارات به سانفرانسيسكو و بليط يك طرفه شد ٢٨٥٠٠٠٠ تؤمان و صندليم به راحتي گرفتيم

سلام دوست من. من هم مقصدم سانفرانسیسکو هست. می شه بفرمایید از کجا بلیط تهیه کردید؟ اگر آن لاین خرید کردید آیا ریالی پرداخت کردید یا ارزی؟ اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان من باسیروس تراول واز ایران به سانفرانسسکو 1350 ذلار رفت وبرگشت گرفتم با امارات فقط باید زمان را شنبه رفت انتخواب کنید وبرگشت هم تا قبل از 8 دسامبر یا بعد از 15 ژانویه که های سیزن نباشه گاهی جابجا کردن 1 یا 2 روز هم درقیمت تاثیر داره البته من با کردیت کارت پرداخت کردم والان 4 روز هست که در یواس هستم ومتاسفانه هنوز ادارات تعظیل وما منتظر راستی لوفت هانزا هم میتوانید با کارت شتابی آن لاین بلیط بخرید ولی بعد از گرفتن با دفتر تهران تاییده بگیرید و آن لاین
صندلی انتخواب کنید. اینم بگم که در فرودگاه سانفرانسیسکو همه چیز راحت وعالی وکاملا" مو"دبانه بود
تشکر کنندگان: محبت ، maria2000 ، amin arefi ، AOC Kermani ، ali1220 ، powerb
(2013-10-09 ساعت 21:34)Mbf232 نوشته:  سلام دوستان من باسیروس تراول واز ایران به سانفرانسسکو 1350 ذلار رفت وبرگشت گرفتم با امارات فقط باید زمان را شنبه رفت انتخواب کنید وبرگشت هم تا قبل از 8 دسامبر یا بعد از 15 ژانویه که های سیزن نباشه گاهی جابجا کردن 1 یا 2 روز هم درقیمت تاثیر داره البته من با کردیت کارت پرداخت کردم والان 4 روز هست که در یواس هستم ومتاسفانه هنوز ادارات تعظیل وما منتظر
هاي سيزن از ١٥ دسامبر شروع ميشه طبق گفته آژانسها
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shishipapa ، morvarid1364 ، amin arefi ، farshad_m ، AOC Kermani
دوستان ، آیا کسی بدون مراحعه به Social security Office کارت SSNاش اومده؟
اگه پستی هم در این باره هست لطفا لینکش رو به من بدین
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: farshad_m ، sce ، morvarid1364 ، raam12000 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani ، powerb
دوستان سود سپرده های بانکی توی ا م ر ی ک ا چقدره ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sce ، morvarid1364 ، محبت ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-09 ساعت 22:52)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سود سپرده های بانکی توی ا م ر ی ک ا چقدره ؟؟

جوابی که باید بهش داد بیشتر به جک شبیه!

از ۱ صدم درصد تا ماکزیمم نیم درصد! البته بعضی از موسسات تا شش دهم یا هفت دهم درصد در سال هم سود می دند اما من هرگز سودی بیشتر از ۱ درصد ندیدم.

این لینک رو ببینید سود حساب های سرپرده هست بانک ولزفارگو هست
https://www.wellsfargo.com/savings-cds/rates/

در ضمن هرچقدر هم سود به شما تعلق بگیره بهش مالیات می خوره و باید بخشیش رو هم به عنوان مالیات بدید!
عملا باید فراموشش کرد. اینجا کسانی که دنبال سرمایه گذاری هستند پول خودشون رو به بازار بورس می برند که از دست قضا ظاهرا بازدهیه بالایی هم داره.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-10-09 ساعت 22:52)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سود سپرده های بانکی توی ا م ر ی ک ا چقدره ؟؟

تقریبا هیچ.زیر 1 درصد.
لاتاری 2013
gharibestan عزیز،
شما پیام خصوصی رو غیر فعال کرده اید! ناچارا" جواب شما رو اینجا دادم:

سلام
من خودم از ایران کار پیدا کردم... از ایران اپلای کردم و مصاحبه تلفنی و اسکایپی شدم. اولین مصاحبه عمومی بود و مصاحبه دوم فنی بود. بعد هم برای مصاحبه حصوری دعوت شدم که بعد از رسیدنم به آمریکا در اولین روز کاری رفتم برای مصاحبه و خوشبختانه پذیرفته شدم.
جزئیات بیشتر رو می تونید در پست مربوط به "پیدا کردن کار از ایران" پیدا کیند.

موفق باشید
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: محبت ، sce ، AFSHIN-PIC ، deineath ، amin arefi ، angelio.asian ، noura ، مانترا ، afs ، mehrdad pharm ، AOC Kermani ، moji20 ، shatsi ، powerb
(2013-10-09 ساعت 14:41)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 10:49)morvarid1364 نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 10:23)aydinaghajani نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 02:19)Mehrdadordi نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 23:21)aydinaghajani نوشته:  سلام دوست عزيز
واقعا ناراحت كنند ه است اين قضيه!!
من هنوز ايرانم ولي وقت كافي هم ندارم نهايتا يه ماه ديگه بايد وارد يو اس آ بشم نمي دونم اين قضيه منو هم خيلي نگران كرده خيلي
علت اين مساله چيه؟ چرا اينطوري شده؟ اين قضيه به چي بستگي داره واقعا؟
دوستاني كه اطلاعات دارند لطفا راهنمايي كنن
چيكار كنيم؟؟

?علتش اين كه اوباما طرح بيمه همگاني رو داره اجرايي ميكن واسه سراسر يو اس وشامل ماها هم ميشه ، ولي بخشي از كنگره مخالفت ميكنه كه بعيد ميدونم طول بكشه ؛)

با سلام به همه دوستان
خوب اگه این قانون اجرایی بشه خیلی خوبه، انشاله که زودتر حل بشه و مشکل هموطنامون هم حل بشه
به نظرتون دوستان چقدر طول می کشه این قضیه؟
دوست من هیچ چیز مشخص نیست باید منتظر بمونیم.
علتش مخالفت بخشي از كنگره هست بااوباما كه نميخوان بودجه بيمه همگاني روتصويب كنن
ولي اينطور كه معلومه به درازانخواهد كشيد چون ضرر جدي به اقتصادشون واردميشه Smile
توكل به خدا
امیدوارم که هرچه زودتر حل بشه چون ما که خیلی گرفتار شدیم بدون اس اس ان نامبر
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: محبت ، afshinghwink ، مانترا ، Mehrdadordi ، manila ، AOC Kermani ، powerb
(2013-10-09 ساعت 21:39)گل نهال نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 21:34)Mbf232 نوشته:  سلام دوستان من باسیروس تراول واز ایران به سانفرانسسکو 1350 ذلار رفت وبرگشت گرفتم با امارات فقط باید زمان را شنبه رفت انتخواب کنید وبرگشت هم تا قبل از 8 دسامبر یا بعد از 15 ژانویه که های سیزن نباشه گاهی جابجا کردن 1 یا 2 روز هم درقیمت تاثیر داره البته من با کردیت کارت پرداخت کردم والان 4 روز هست که در یواس هستم ومتاسفانه هنوز ادارات تعظیل وما منتظر
هاي سيزن از ١٥ دسامبر شروع ميشه طبق گفته آژانسها

مطمعنید؟ من فکر میکنم های سیزن نیمه آخر دسامبر تموم میشه
من میخواستم واسه قبل از عید بگیرم از چند تا آژانس پرسیدم بهم گفتن از اوایل ژانویه تا قبل از مارچ بلیط ارزون گیر میاد
تشکر کنندگان: گل نهال ، maria2000 ، Mehrdadordi ، AOC Kermani
(2013-10-10 ساعت 02:24)3rip نوشته:  
(2013-10-09 ساعت 21:39)گل نهال نوشته:  هاي سيزن از ١٥ دسامبر شروع ميشه طبق گفته آژانسها

مطمعنید؟ من فکر میکنم های سیزن نیمه آخر دسامبر تموم میشه
من میخواستم واسه قبل از عید بگیرم از چند تا آژانس پرسیدم بهم گفتن از اوایل ژانویه تا قبل از مارچ بلیط ارزون گیر میاد
هاي سيزن واسه كريسمس و ژانويه از نيمه دسامبر شروع ميشه و نميدونم تا كي هاي سيزن ژانويه ادامه داشته باشه ولي شروعش از نيمه دسامبره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان