کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان .....میخواستم بدونم کسی میدونه از کجا میتونم نمونه سوال های امتحال ایین نامه رانندگی رو پیدا کنم؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: azar1348 ، Fariborzz ، لاتاری ، powerb
(2013-12-22 ساعت 23:08)north.winds نوشته:  سلام دوستان .....میخواستم بدونم کسی میدونه از کجا میتونم نمونه سوال های امتحال ایین نامه رانندگی رو پیدا کنم؟

دوست عزیز اینجا رو ببین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، kasrafo ، philter ، sce ، Ehsan1358 ، azar1348 ، mhb161 ، Fariborzz ، لاتاری
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺑﻢ ﺳﻼﻡ
ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻣﺎ ﺑﻌﺪ اﺯ 2 ﻫﻔﺘﻪ

ﻭاﺭﻳﺰ 165$ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻭﺭﻭﺩ
2 ﺑﺎﺭ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺑﻪ 2 ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺳﻮﺷﺎﻝ و ﭘﺎﺳﺦ 4-5 ﻫﻔﺘﻪ ﺻﺒﺮ ﻛﻨﻴﺪ
ﺑﺮاﻱ ﮔﺮﻳﻦ كاﺭﺩ ﻫﻢ ﻫﻴﭻ ﺗﻐﻴﻴﺮﻱ ﻫﻨﻮﺯ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ اﻟﻴﺲ اﻳﺠﺎﺩ ﻧﺸﺪﻩ

ﺑﺮاﻱ ﺗﺴﺮﻳﻊ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﭼﻜﺎﺭ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﻜﻨﻢ??
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻂﻠﻊ
ﻛﺎﻭﻩ ﺷﻴﺰ ﻋﺰﻳﺰ .... ﻫﻠﭗ ﻟﻂﻔﺎ! Smile
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-12-20 ساعت 00:40)alirezass نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 08:58)ALNB نوشته:  
(2013-12-18 ساعت 21:49)گل نهال نوشته:  دوستان ما هم ٤ دسامبر، نفري ١٦٥ تا را پرداختيم و اكانت ساختيم و شماره IOE هم دو تا داريم و الان تو اكانتهامون نوشته accepted.
الان از كجا بفهميم كه تو چه مرحله اي هست گرين كارتهامون
پست كاوه شيز را هم خوندم ولي بازم سؤال برام پيش اومده
ممنون از راهنماييتون

برای کنترل این که صدور گرین کارت تو چه مرحله ایه، شما می تونین به دو آدرس زیر سربزنید:
آدرس شماره 1
که درواقع صفحه اصلی وبسایت uscis هست. زیر عکس وسط صفحه یک گزینه Check your Case Status هست که وقتی روش کلیک می کنین شما رو به صفحه ای می بره که ازتون receipt number رو می خواد که همون شماره ایه که با IOE شروع می شه. سمت راست خونه ای که باید شماره رو توش وارد کنین 9 تا دایره خاکستری رنگ هست که درواقع نشون دهنده مراحل صدور گرین کارته، از Acceptance یا پذیرش پرونده شما تا Card / Document Production یا صدور کارت شما که آخرین مرحله است.
حالا شما وقتی شمارتونو وارد می کنین بسته به این که صدور گرین کارتتون تو چه مرحله ای باشه زیر دایره ها (که پس از وارد کردن شماره دیگه تعدادشون 9 تا نیست و مثلا چهارتاست) توضیح مفصلی می نویسه که پرونده (یا گرین کارت) تو چه مرحله ایه. مثلا وقتی کار صدور کارت به پایان می رسه یه جمله ای می نویسه با این مضمون:
"به گزارش اداره پست آمریکا، گرین کارت شما در تاریخ فلان به دستشون رسیده که با شماره فلان قابل رهگیریه و قاعدتا باید ظرف 7 روز کارت به دستتون برسه. اگر نرسید با شماره تلفن فلان تماس بگیرین"

آدرس شماره 2
وقتی به این آدرس سرمی زنین باید نام کاربری و گذرواژه تونو وارد کنین. همونایی که برای اکاونتتون ساختین. بعد از وارد کردن اینها از شما یه سوال امنیتی می پرسه (که پاسخشو موقع ساختن اکاونت خودتون داده بودین. مثلا نام فیلم مورد علاقه شما چیه). بعد از اون به یه صفحه ای می رین که این بار هم شش تا دایره بهتون نشون می ده که زیر هرکدوم مراحل صدور نوشته شده که بسته به این که کارت شما تو چه مرحله ای باشه، دایره مربوط به اون پررنگ تره.

امیدوارم این توضیحات به دردتون خورده باشه.

آقا دستت درد نکنهBig Grin
من وقتی عددم رو وارد میکنم این متن رو میده:
Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283.

یعنی مشکلی هست در ضمن من 165$ رو دادم ولی هنوز نرفتم اونور
سلام .مرسی.ما بیشتر از 30 روز از ورودمون میگذره .165 دلار رو هم روز اول پرداخت کردیم.ولی وقتی به این آدرس میرم همین پیغام رو میده.چه باید کرد دوستان؟
your case can not be found.......
سلام دوستان
چندتا سوال داشتم،من هفته ديگه دارم ميرم ال اي،اولين سفر،مي خواستم ببينم كه.
١. آدرس سايتي كه بايد ١٦٥$ رو بديم چيه دقيقا
٢.من تو فرمايي كه واسه kcc فرستادم آدرس يكي از اقوام كه نيوجرسي زندگي ميكنه رو دادم اما دارم ميرم الان ال اي،مشكلي كه بوجود نمياد؟
٣. تو اين سايت كه ثبت نام ميكنم بايد آدرس دوستم كه ال اي هست وميرم پيشش رو بدم ديگه،چون معلوم نيست كه كي بتونم خونه بگيرم و صاحب آدرس بشم؟
٤.و ديگه اينكه من چون درد و مرضام زياده دارو زياد دارم ميارم با خودم ايراد ميگيرن؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: azar1348 ، philter ، Fariborzz ، لاتاری ، powerb
(2013-12-23 ساعت 10:10)mariana نوشته:  سلام دوستان
٢.من تو فرمايي كه واسه kcc فرستادم آدرس يكي از اقوام كه نيوجرسي زندگي ميكنه رو دادم اما دارم ميرم الان ال اي،مشكلي كه بوجود نمياد؟
٣. تو اين سايت كه ثبت نام ميكنم بايد آدرس دوستم كه ال اي هست وميرم پيشش رو بدم ديگه،چون معلوم نيست كه كي بتونم خونه بگيرم و صاحب آدرس بشم؟
٤.و ديگه اينكه من چون درد و مرضام زياده دارو زياد دارم ميارم با خودم ايراد ميگيرن؟

ماریانای عزیز
دو تا پست قبل تر یه فایل برای دانلود گذاشتم
1 - سایتی که باید برین تو اون فایل هست
2 - نه چه مشکلی، آدرس جدیدتون رو دقیق و کامل همراه داشته باشین در فرودگاه LAX به افسر مهاجرت تغییر آدرس را اعلام کنین
3 - توی همون فایل بالا توضیح کامل هست . موقع ثبت نام آدرسی از شما نمیخواد و برای تغییر آدرس در پروفایلتون هم در انتها توضیحات هست
4 - اگه داروی تخصصی دارین نسخه همراتون باشه برا محکم کاری
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: mhb161 ، shadi79 ، romance33 ، philter ، kouroshd ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، lilistar ، لاتاری
سلام دوستان
کیس ما چهارنفره است و ما 11 سپتامبر 2013 به آمریکا مهاجرت کردیم و پس از دوماه به کشور برگشتیم ( گرین کارتامون و سوشال سکوریت هامون را هم دریافت کردیم) با توجه به اینکه باید مجددا برگردیم و برای پاس سفید اقدام کنیم قرار است تابستان سال آینده مجددا به آمریکا برگردیم. با یک وکیل مهاجرت آقای کاملی که در ماهواره هم برنامه داردمکاتبه کردم و ایشان میگوید باید قبل از 180 روز مجددا به آمریکا برگردی که میشه اردیبهشت ماه که در امتحانات بچه هاست. من در سایت USIC که دیدم باید قبل از یک سال برگردیم در حالی که آقای کاملی می گوید 6 ماه حداکثر زمان است مگر re permit بگیرید که بار اول 2 سال و بار دوم یکسال میتوانید از خاک آمریکا بیرون باشید. دوستان با تجربه اگر منبع معتبر و یا شخصی را میشناسند که در این خصوص مارا راهنمایی درست بکنند ممنون خواهم بود.
باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: kouroshd ، dana ، azar1348 ، pari pariaaa ، rira1982 ، Fariborzz ، لاتاری ، powerb
(2013-12-23 ساعت 10:25)azar1348 نوشته:  
(2013-12-23 ساعت 10:10)mariana نوشته:  سلام دوستان

ماریانای عزیز
دو تا پست قبل تر یه فایل برای دانلود گذاشتم
1 - سایتی که باید برین تو اون فایل هست
2 - نه چه مشکلی، آدرس جدیدتون رو دقیق و کامل همراه داشته باشین در فرودگاه LAX به افسر مهاجرت تغییر آدرس را اعلام کنین
3 - توی همون فایل بالا توضیح کامل هست . موقع ثبت نام آدرسی از شما نمیخواد و برای تغییر آدرس در پروفایلتون هم در انتها توضیحات هست
4 - اگه داروی تخصصی دارین نسخه همراتون باشه برا محکم کاری
مرس از راهنماييتون
اما نتونستم اون فايلي كه گفتيد رو دانلود كنم
دارو هم،داروهايي مثل راينيتيدين و ژلوفن و قرص سارماخوردگي و ضد حساسيت و ايناست،بايد نسخه داشته باشم؟؟؟؟
بازم ممنون از راهنماييتون
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
(2013-12-23 ساعت 14:46)sadfar نوشته:  سلام دوستان
کیس ما چهارنفره است و ما 11 سپتامبر 2013 به آمریکا مهاجرت کردیم و پس از دوماه به کشور برگشتیم ( گرین کارتامون و سوشال سکوریت هامون را هم دریافت کردیم) با توجه به اینکه باید مجددا برگردیم و برای پاس سفید اقدام کنیم قرار است تابستان سال آینده مجددا به آمریکا برگردیم. با یک وکیل مهاجرت آقای کاملی که در ماهواره هم برنامه داردمکاتبه کردم و ایشان میگوید باید قبل از 180 روز مجددا به آمریکا برگردی که میشه اردیبهشت ماه که در امتحانات بچه هاست. من در سایت USIC که دیدم باید قبل از یک سال برگردیم در حالی که آقای کاملی می گوید 6 ماه حداکثر زمان است مگر re permit بگیرید که بار اول 2 سال و بار دوم یکسال میتوانید از خاک آمریکا بیرون باشید. دوستان با تجربه اگر منبع معتبر و یا شخصی را میشناسند که در این خصوص مارا راهنمایی درست بکنند ممنون خواهم بود.
باسپاس

فکر میکنم در مورد ۶ ماه درست گفتند، منم تا جایی که اطلاع دارم حداکثر زمان ۶ ماه است.
اما این به این معنی نیست که اگر کسی بیشتر از ۶ ماه از امریکا خارج باشه حتما گرین کارت رو از دست میده.
خیلی ها این اتفاق براشون میفته و بدون مشکل وارد امریکا میشن و فقط ممکنه بیشتر سوال و جواب بشن که چرا دیر برگشتن ولی گرین کارت رو نمیگیرن
معمولا کار زمانی به جای باریک میکشه که این اتفاق چند بار تکرار بشه و اونموقع گرین کارت ظبط میشه و شخص رو به دادگاه میفرستن و اگر اونجا نتونه دادگاه رو قانع کنه گرین کارت رو برای همیشه از دست میده
برای شما که یکبار هست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد،امسال یکی از دوستان خانوا گی ما که گرین کارتی بود بعد از سه سال برگشت امریکا البته ایشون پروازشون رو جوری گرفتن که ورودشون از فرودگاه نیویورک باشه چون اعتقادشون این بود که فرودگاه نیویورک به علت شلوغی و حجم زیاد مسافری که داره آفیسرهای با تجربه تری داره که زیاد با افراد مثل ایشون برخورد داشتن و راحت تر میشه این آفیسر ها رو قانع کرد تا آفیسرهای یک فرودگاه شهر دیگه که کم تجربه تر هستند و فقط میدونن شخص نباید بیشتر از ۶ ماه خارج از امریکا باشه.
امیدوارم به راحتی وارد شید، اصلا نگران نباشید، ازتون پرسش خواهد شد ولی مشکلی پیش نمیاد، فقط جواب های قانع کننده ای در ذهن داشته باشید مثل مشکلات کاری و خانوادگی
موفق باشید
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، sadfar ، philter ، azar1348 ، pari pariaaa ، Fariborzz ، roeentan ، lilistar ، mhb161 ، لاتاری ، powerb
(2013-12-23 ساعت 09:44)azar1348 نوشته:  سلام به همه

یه فایل راهنمای تصویری پرداخت 165 د ل ا ر . گذاشتم برای دانلود . لینک اون در امضای aghaghia ی عزیز هم هست .
با تشکر از کاوه و شیمودای عزیز
آذر عزیز ممنون از زحمتی که شما و شوهر خوبتون کشدید واقعا که خیلی عالی بود از کاوه و شیمودای عزیز هم کمال تشکر را دارم

تشکر کنندگان: azar1348 ، AsemanAbee ، khder ، shatsi ، feel ، pari pariaaa ، Fariborzz ، aghaghia ، Ehsan1358 ، m.mina ، لاتاری
(2013-12-22 ساعت 01:13)mehrdad pharm نوشته:  سلام به همه دوستان.. بالاخره با پيگيري تونستم تلفني تايديه صدور شماره SSN رو بگيرم.... ديروز هم حضوري مراجعه كردم و الان SSn داريمSmile .. كسي ميدونه صدور فقط ID در LA چقدر طول ميكشه.. همون موقع ميدن يا پست ميكنند...

سلام
معمولا بین یک هفته تا دو هفته طول میکشه و از طریق پست ارسال میکنن
تشکر کنندگان: Fariborzz ، Ehsan1358 ، mehrdad pharm ، لاتاری
كمك فوري
من خوهرم داره واسم پرداخت ميكنه الان با ويزا كارتش،يه جايي ازش آدرس خواسته بايد آدرس خودشو بده يا من تو امريكارو؟؟؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، philter ، لاتاری ، powerb
سلام ببخشید من فارسی نمی تونم بنویسم
من امتحان آیین نامه رو تو DC قبول شدم اما الان برای گرفتن Road Test به من واسهٔ ۳ ماه دیگه وقت دادن
یه شرکت خصوصی هم هست که اونم امتحان می گیره و برای هر بار امتحان ۱۵۰ دلار می گیره. خواستم بدونم کسی‌ هست که این مشکله منو بر خورده باشه و با این شرکتهای خصوصی Road Test داده باشه
با تشکر
تشکر کنندگان: Fariborzz ، Ehsan1358 ، philter ، pari pariaaa ، لاتاری ، powerb
(2013-12-17 ساعت 23:24)Sepasttian نوشته:  متاسفانه این موضوع پرداخت 165$ مصیبتی شده که تمامی نداره ، در صورتیکه دوستانی هستند که اومدن این جا پیش من هنوز پرداخت نکردن و هیچ عجله ای هم واسه پرداخت ندارن و هیچ ضرورتی هم پیدا نشده واسشون که زودتر پرداخت کنن . البته منظور من این نیست که به تعویق انداخته بشه ولی انقدر هم لازم نیست سخت بگیرین . هر چه قدر هم در این رابطه توضیح داده میشه باز نفرات جدیدی هستن که سوالاتی واسشون مطرح میشه . من به نوبه ی خودم میتونم در پرداخت 165$ چه ایران باشین چه این جا بهتون کمک کنم و حتی دوستانی که واسه خیلی از مسائل دیگه مثل خونه و خرید ماشین و .... مشکل دارن لطفا پیغام خصوصی بدن تا باهم مشورت کنیم

سلام دوست عزيز ايا لازمه پروفايلمون رو آپديت كنيم در سايتى كه ١٦٥ دلار رو پرداخت كرديم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: Fariborzz ، pari pariaaa ، لاتاری ، powerb
(2013-12-24 ساعت 04:28)sami0 نوشته:  salam bbakhshid man farsi nemitonam benevisam
man emtehane aein name ro to DC ghabol shodam ama alan baraye gereftan road test b man vaseye 3 mahe dige vaght dadan
ye sherkate khososi ham hast k onam emtehan migire va baraye har bar emtehan 150 dollar migire khastam bedonam kasi hast k in moshkele mano bar khorde bashe va ba in sherkataye khososi road test dade bashe
ba tashakor
با سلام
به يكDMV ديگر مراجعه كن وقت هايي كه ميدهند متفاوت است .
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: deineath ، Fariborzz ، philter ، pari pariaaa ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان