کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان گلم سلاااام Smile من ٤٠ روز شد كه اومدم سياتل و كلي كارام خدارو شكر انجام شد ..
من ادرس جديد تو فرودگاه دادم واسه گرين مارت و ١٦٥$ تا هم تو سپتامبر بر اخت كردم كه ايميل پر اخرش هم اومد واسم ،
متاسفانه وارد سايت نميتونم بشم ببينم بعد از اكسپت تو چه مرحله اي هست .. چطوري ميشه پيگيري كرد ؟ كسي تلفني داره باهاشون صحبت كنيم ..
البته سوشالم اومده ولي دوستان ميگن بين ٣٠ تا ٤٠ روز گرين ميادش ؟؟؟؟؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
(2013-12-24 ساعت 04:28)sami0 نوشته:  سلام ببخشید من فارسی نمی تونم بنویسم
من امتحان آیین نامه رو تو DC قبول شدم اما الان برای گرفتن Road Test به من واسهٔ ۳ ماه دیگه وقت دادن
یه شرکت خصوصی هم هست که اونم امتحان می گیره و برای هر بار امتحان ۱۵۰ دلار می گیره. خواستم بدونم کسی‌ هست که این مشکله منو بر خورده باشه و با این شرکتهای خصوصی Road Test داده باشه
با تشکر

من هم مشکل شما را داشتم ولی باید ساعت یک نصف شب برید تو سایت نمی دونم چطوری که کسانی که کنسل کردند اون موقع وقت ها ازاد میشه من هم اینجوری تونستم وقت بگیرم شاید اون ساعت شب بتونید وقت زودتر بگیرید. موفق باشید
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: maria2000 ، Ehsan1358 ، philter ، m.mina ، alirezass ، Fariborzz ، pari pariaaa ، لاتاری ، powerb
سلام دوستان عزیزم.من به یک مشکل خیلی بزرگی برخوردم.من الان سوار هواپیما هستم و توی راه لس آنجلس.ولی اون بسته ی زرد رو توی تهران جا گذاشتم و الان خودم و پدر و مادرم با هم هستیم.به نظرتون میشه ۱ شب فرودگاه لس آنجلس بمونیم بعد یکی از ما سه تا بره و بسته هارو بیاره؟؟؟توروخدا کمک کنید.داریم سکته میکنیم
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، valencia ، پدی ، Fariborzz ، pari pariaaa ، dana ، mhb161 ، KIMIA2005 ، لاتاری ، powerb
(2013-12-24 ساعت 20:54)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.من به یک مشکل خیلی بزرگی برخوردم.من الان سوار هواپیما هستم و توی راه لس آنجلس.ولی اون بسته ی زرد رو توی تهران جا گذاشتم و الان خودم و پدر و مادرم با هم هستیم.به نظرتون میشه ۱ شب فرودگاه لس آنجلس بمونیم بعد یکی از ما سه تا بره و بسته هارو بیاره؟؟؟توروخدا کمک کنید.داریم سکته میکنیم

ﻧﻪ ﺑﺎﻭﺭﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ
اﺻﻞ ﻛﺎﺭﻱ ﻳﺎﺩﺗﻮﻥ ﺭﻓﺘﻪ
ﺑﻬﺮﺣﺎﻝ اﺗﻔﺎﻕ ﺩﻳﮕﻪ
ﻧﮕﺮاﻥ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﺷﻤﺎ ﻛﻪ ﺗﻮﻱ ﭘﺎﺳﺘﻮﻥ ﻭﻳﺰا ﻫﺴﺖ
اﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﺮاﻱ ﻭﺭﻭﺩ ﻣﺸﻜﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﻘﻄ ﻛﺎﺭاي ﻣﻬﺎﺟﺮﺗﻲ ﺗﻮﻥ ﺗﺎ اون ﭘﺎﻛﺖ ﺯﺭﺩ ﺗﺤﻮﻳﻞ ندين اﻧﺠﺎﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ
ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻴﻦ ﺩﺭ اﺳﺮﻉ ﻭﻗﺖ ﺑﺎ ﻣﺴﺎﻓﺮ ﭘﺮﻭاﺯ ﺑﻌﺪﻱ ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﺑﻔﺮﺳﺘﻦ
اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺸﻜﻞ و ﺳﺮﻳﻊ ﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺸﻪ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﺸﺎﺑﻪ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، پدی ، Fariborzz ، pari pariaaa ، dana ، shatsi ، mhb161 ، philter ، لاتاری ، نوروز ، Mehrdadordi ، powerb
پست موقت
دوستان مقیم آمر یکا، کسی قصد نداره طی چند هفته آینده برگرده ایران؟ اگر کسی هست لطفا به من یه پیام خصوصی بدن، یه زحمت دارم براشون، البته اگر براشون مقدور باشه... پیشاپیش ممنونم Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، mhb161 ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، لاتاری ، گل نهال ، abloom_ma ، Natasha9 ، powerb
(2013-12-24 ساعت 07:44)poonehpopo نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 23:24)Sepasttian نوشته:  متاسفانه این موضوع پرداخت 165$ مصیبتی شده که تمامی نداره ، در صورتیکه دوستانی هستند که اومدن این جا پیش من هنوز پرداخت نکردن و هیچ عجله ای هم واسه پرداخت ندارن و هیچ ضرورتی هم پیدا نشده واسشون که زودتر پرداخت کنن . البته منظور من این نیست که به تعویق انداخته بشه ولی انقدر هم لازم نیست سخت بگیرین . هر چه قدر هم در این رابطه توضیح داده میشه باز نفرات جدیدی هستن که سوالاتی واسشون مطرح میشه . من به نوبه ی خودم میتونم در پرداخت 165$ چه ایران باشین چه این جا بهتون کمک کنم و حتی دوستانی که واسه خیلی از مسائل دیگه مثل خونه و خرید ماشین و .... مشکل دارن لطفا پیغام خصوصی بدن تا باهم مشورت کنیم

سلام دوست عزيز ايا لازمه پروفايلمون رو آپديت كنيم در سايتى كه ١٦٥ دلار رو پرداخت كرديم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
دوست عزیز، به نظرم بهتره پروفایلتون رو آپدیت کنید و 5 روز هم طول میکشه تو USCIS آپدیت بشه . میتونید واسه اطمینان تماس بگیرید کاستومر سرویس . البته ضرورتش برای تغییر آدرس هست که از حساسیت موضوع قبل یا بعد از گرفتن گرین کارت مطمئن نیستم
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، Fariborzz ، لاتاری
(2013-12-25 ساعت 00:39)Fariborzz نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 20:54)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.من به یک مشکل خیلی بزرگی برخوردم.من الان سوار هواپیما هستم و توی راه لس آنجلس.ولی اون بسته ی زرد رو توی تهران جا گذاشتم و الان خودم و پدر و مادرم با هم هستیم.به نظرتون میشه ۱ شب فرودگاه لس آنجلس بمونیم بعد یکی از ما سه تا بره و بسته هارو بیاره؟؟؟توروخدا کمک کنید.داریم سکته میکنیم

تا حالا همین یک نمونه رو نداشتیم که این هم با شیر کردن نظر دوستان و تجربه ی شما دوست عزیز متوجه عاقبتش خواهیم شد . امیدوارم مشکلی پیش نیاد واستون

والا منم یه چیزی شبیه سکته با خوندن پیام شما بهم دست داده ما توی دوهه یه بار این پاکتو ازمون خواستن یه بار هم تو المان و آخرش هم توی شارلوت
شما اگر هیچ جایی ازتون نخواستن و فقط مشکلتون تو فرودگاه امریکاست باید بگم شارلوت که ما اومدیم بقدری مودب و خوب بامون برخورد کردن که فکر میکنم اگر پاکت رو یادمون رفته بود یه فکری به حالمون می کردن ولی لس انجلس رو نمیدونم
شاید نهایت این باشه قرنطینه تون کنن تا یکی بهتون برسونه
از دوستان ایرانی که قصد اومدن رو دارن بخواید که اگر فردا پس فردا عازم هستن براتون بیارنش
چه میدونم والا همین اندازه راهنمایی به عقلم رسید اگر کمه ببخشید
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، Fariborzz ، philter ، ROYAAA ، لاتاری ، pari pariaaa ، powerb
(2013-12-21 ساعت 02:40)raam12000 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها برای پیگیری گرین کارت مون متاسفانه در کمال نا باوری توسایت پرداخت 165 دلار که میشم هرکاری میکنم تو ذهنم نمی یاد پسوردم چی بوده شاید اگربگم تا یه روز قبلش توذهنم بود با ور نکنید عقلم هم نرسید جایی یادداشتش کنم چون خیلی پسورد ساده ای داشتم اصلا فکرشم نمی کردم ازذهنم بپره
سوالات امنیتیشو چون دوستم موقع ساخت اکانت جواب داده بود بهش زنگ زدم گفت یادم نیست چی جواب دادم
حالا به نظرتون با این دسته گلی که آب دادم چه جوری میتونم توی اکانتم برم
برای خانم من هم پیش اومده بود. با اون شماره تلفنی که داده تماس گرفتیم و دوباره برامون لینک فعال سازی و تغییر رمز اومد.
شماره تلفنش چنده
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، لاتاری ، Mehrdadordi ، powerb
(2013-12-25 ساعت 06:24)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-21 ساعت 01:08)negar_karimi6 نوشته:  بچه ها برای پیگیری گرین کارت مون متاسفانه در کمال نا باوری توسایت پرداخت 165 دلار که میشم هرکاری میکنم تو ذهنم نمی یاد پسوردم چی بوده شاید اگربگم تا یه روز قبلش توذهنم بود با ور نکنید عقلم هم نرسید جایی یادداشتش کنم چون خیلی پسورد ساده ای داشتم اصلا فکرشم نمی کردم ازذهنم بپره
سوالات امنیتیشو چون دوستم موقع ساخت اکانت جواب داده بود بهش زنگ زدم گفت یادم نیست چی جواب دادم
برای خانم من هم پیش اومده بود. با اون شماره تلفنی که داده تماس گرفتیم و دوباره برامون لینک فعال سازی و تغییر رمز اومد.
شماره تلفنش چنده
وقتی رمز رو چند بار اشتباه بزنین و سوالهای امنیتی رو هم اشتباه بزنین شما رو block میکنن و به شما شماره ای میدن که برا unblock کردن با اون تماس بگیرین
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، Fariborzz ، philter ، لاتاری ، saeeds61 ، AsemanAbee ، powerb

سلام دوست خوبم
ابتدا بگم که بجای سکته باید خوب فکر کنی پاکت زرد را از ما فقط در فرودگاه مقصد خواستند و بقیه جاها فقط ویزا در پاس را دیدند. در هر حال باید یجوری آن پاکت را به دستتون برسونن
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، tartar ، Fariborzz ، philter ، khder ، rezaP ، pari pariaaa ، alirezass ، powerb
(2013-12-24 ساعت 14:04)MARYAM2 نوشته:  
(2013-12-24 ساعت 04:28)sami0 نوشته:  سلام ببخشید من فارسی نمی تونم بنویسم
من امتحان آیین نامه رو تو DC قبول شدم اما الان برای گرفتن Road Test به من واسهٔ ۳ ماه دیگه وقت دادن
یه شرکت خصوصی هم هست که اونم امتحان می گیره و برای هر بار امتحان ۱۵۰ دلار می گیره. خواستم بدونم کسی‌ هست که این مشکله منو بر خورده باشه و با این شرکتهای خصوصی Road Test داده باشه
با تشکر

من هم مشکل شما را داشتم ولی باید ساعت یک نصف شب برید تو سایت نمی دونم چطوری که کسانی که کنسل کردند اون موقع وقت ها ازاد میشه من هم اینجوری تونستم وقت بگیرم شاید اون ساعت شب بتونید وقت زودتر بگیرید. موفق باشید
من نمیدونم شما کدوم ایالت هستید اما تو اتلانتا یه روشی هست به اسم walking Big Grin
شما صبح زود میرین اونجا هر روز چند تا اسلات خالی وجود داره بالاخره ازتون امتحان میگیرن.صبح زود هم تو شعبه های مختلف فرق داره یکی میبینی 4 صبح بری بازم ادم نشسته یکی 9 صبح هم بری جا داره خلاصه از خودشون بپرس اگه کارت عجله ای باشه چیکار باید کرد؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: khder ، romance33 ، Fariborzz ، mhb161 ، pari pariaaa ، لاتاری ، powerb
بچه ها براي سيتيزن شدن بايد در عرض ٥سال ٣٠ ماه رو پر كنيم!؟؟؟
آيا كسي اطلاع دقيق داره؟؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: Fariborzz ، لاتاری ، powerb
(2013-12-26 ساعت 01:28)rezaP نوشته:  بچه ها براي سيتيزن شدن بايد در عرض ٥سال ٣٠ ماه رو پر كنيم!؟؟؟
آيا كسي اطلاع دقيق داره؟؟؟؟

To become a naturalized United States citizen, one must be at least eighteen years of age at the time of filing, a legal permanent resident of the United States, and have had a status of a legal permanent resident in the United States for five years before they apply (this requirement is reduced to three years if they (a) acquired legal permanent resident status, (b) have been married to and living with a citizen for the past three years and © the spouse has been a U.S. citizen for at least three years prior to the applicant applying for naturalization.) They must have been physically present for at least 30 months of 60 months prior to the date of filing their application. Also during those 60 months if the legal permanent resident was outside of the U.S. for a continuous period of 6 months or more they are disqualified from naturalizing (certain exceptions apply for those continuous periods of six months to 1 year). They must be a "person of good moral character", and must pass a test on United States history and government[11][12] Most applicants must also have a working knowledge of the English language.[11] There are exceptions, introduced in 1990, for long-resident older applicants and those with mental or physical disabilities.

بله دقیقا همینطوره که میفرمایید :
آنها باید حداقل به مدت 30 ماه از 60 ماه قبل از تاریخ اپلای کردن حضور فیزیکی داشته باشند . همچنین در طی این 60 ماه اگر برای یک دوره مداوم 6 ماهه یا بیشتر بیرون از us باشند رد صلاحیت میشن (به جز موارد استثنا برای کسانی که دوره های مداوم شش ماهه ، براشون 1 ساله در نظر گرفته میشه)

http://www.uscis.gov/policymanual/HTML/P...ume12.html
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Stat...ralization
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
(2013-12-25 ساعت 08:44)raam12000 نوشته:  
شماره تلفنش چنده
وقتی رمز رو چند بار اشتباه بزنین و سوالهای امنیتی رو هم اشتباه بزنین شما رو block میکنن و به شما شماره ای میدن که برا unblock کردن با اون تماس بگیرین
منظورتونو متوجه نمیشم یعنی میگید کاری کنم بلوک کنن تا شماره بدن باشون تماس بگیرم یا کاری نکنم بلوک بشم؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، لاتاری
(2013-12-26 ساعت 06:03)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-25 ساعت 08:44)raam12000 نوشته:  
شماره تلفنش چنده
منظورتونو متوجه نمیشم یعنی میگید کاری کنم بلوک کنن تا شماره بدن باشون تماس بگیرم یا کاری نکنم بلوک بشم؟
برای ما که اینطوری شد اول بلاک شدیم و بعدش درستش کردیم. این شماره تلفنشونه
call customer service at 1-800-375-5283
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Natasha9 ، pari pariaaa ، Ehsan1358 ، Fariborzz ، amin arefi ، لاتاری ، amjad ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان