کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-14 ساعت 06:21)afs نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 02:45)ramin_red نوشته:  با سلام، یک سوالی اینجا مطرح می‌شه، با توجه به اینکه موقع خروج از آمریکا هیچ مهری در پاسپورت نمی‌زنند و اصلا نه گرین کارت و نه پاسپورت رو نگاه هم نمیکنند، پس اداره مهاجرت آمریکا از کجا میفهمه ما چه مدت زمان خارج از آمریکا بودیم؟

از همون جا که تلفن های خانم صدرالعظم آلمان رو شنود می کردند!
شوخی می کنم اما خیالتون راحت باشه از روی بلیط هواپیماتون یا هرچیز دیگه راحت می فهمند.

واقعا من یه سوال دارم دوستان. اگه زمینی وارد آمریکا شیم رو پاسمون مهر ورود می زنند؟
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: kasrafo ، m.mina ، philter ، Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-07 ساعت 12:17)soheila_chem نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 02:45)ramin_red نوشته:  با سلام، یک سوالی اینجا مطرح می‌شه، با توجه به اینکه موقع خروج از آمریکا هیچ مهری در پاسپورت نمی‌زنند و اصلا نه گرین کارت و نه پاسپورت رو نگاه هم نمیکنند، پس اداره مهاجرت آمریکا از کجا میفهمه ما چه مدت زمان خارج از آمریکا بودیم؟

شوخی می کنم اما خیالتون راحت باشه از روی بلیط هواپیماتون یا هرچیز دیگه راحت می فهمند.

واقعا من یه سوال دارم دوستان. اگه زمینی وارد آمریکا شیم رو پاسمون مهر ورود می زنند؟
زمینی؟
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: kasrafo ، m.mina ، گل نهال ، Fariborzz
(2014-01-07 ساعت 12:20)farmiz نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 12:17)soheila_chem نوشته:  

زمینی؟
من زميني از نياگارا فالز وارد شدم و هيچ مهري زده نشد.
تا اونجا كه من تحقيق كردم ايالت كاليفرنيا خيلي دقيقه و مهر مي زنه. بقيه را نمي دونم. به همين دليل بعضي ايرانيها به من توصيه كردند از پورتي خارج از كالبفرنيا وارد بشم. هنوز عملن اجرا نكردم كه خدمتتون بگم.
موفق.....Shy
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: kasrafo ، m.mina ، Fariborzz ، niloo-kh ، soheila_chem ، shishipapa
سلام دوستان عزیز در مورد پاس سفید لطفا منو راهنمایی کنید ،متشکرم
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.mina ، Fariborzz ، shishipapa
(2014-01-07 ساعت 15:13)ستاره سلمانزاده نوشته:  سلام دوستان عزیز در مورد پاس سفید لطفا منو راهنمایی کنید ،متشکرم

http://mohajersara.com/thread-3694.html
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2014-01-07 ساعت 10:06)rira1982 نوشته:  
(2014-01-06 ساعت 14:10)rira1982 نوشته:  من برنده اصلی هستم و تا سه روز دیگه برای اولین بار به آمریکا سفر می کنم ولی برای همسرم یه مشکلی پیش اومده که نمی تونه با من بیاد حتی ممکنه تاریخ اعتبار ویزاش هم بگذره به نظرتون اگر همسرم تا تاریخ اعتبار ویزا نتونه بیاد آمریکا من می تونم دوباره براش درخواست بدم که ویزا بگیره؟
دوستان ازتون خواهش می کنم اگه می دونید به من جواب بدید من اگه برم و همسرم نتونه بیاد باید چی کار کرد؟

دوست عزیز ، ریسک نکن - حتی اگه برای یک روز هم شده با هم وارد بشوید و روز بعد ایشون برگرده ایران - در غیر اینصورت چون 2013 ای هستید دیگه برای ایشون ویزا صادر نمیشه مگر از طریق دیگه اقدام کنید که ماه ها طول می کشه .و هزینه های سنگینی داره - بسیار بیشتر از خرید یک سفر بلیط هواپیما به امریکا .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: m.mina ، philter ، گل نهال ، Fariborzz ، Sonaen60 ، rira1982 ، niloo-kh ، pari pariaaa ، ROYAAA ، zohre02 ، Ehsan1358 ، shishipapa
دوستای خوبم میشه سریع منو در 2 چیز راهنمایی کنید؟من آتلانتام یه سیم کارت ارزون میخوام اینجا هست؟
بعد مساله ی مهم تر اینکه میخوام بیمه بشم اما اطلاعاتی از اوباما کر را هر چیز دیگه ندارم چون من هر 3 ماه باید آزمایش بدم و تحت نظر پزشک باشم.کسی میتونه کمکم کنه؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: lilistar ، philter ، shishipapa
(2014-01-08 ساعت 03:29)ani_sheiton نوشته:  دوستای خوبم میشه سریع منو در 2 چیز راهنمایی کنید؟من آتلانتام یه سیم کارت ارزون میخوام اینجا هست؟
بعد مساله ی مهم تر اینکه میخوام بیمه بشم اما اطلاعاتی از اوباما کر را هر چیز دیگه ندارم چون من هر 3 ماه باید آزمایش بدم و تحت نظر پزشک باشم.کسی میتونه کمکم کنه؟

شما میتونید سیم کارتهای پری پید بگیرید همه کمپانی ها دارن بعد یه پلن انتخاب کنید مثلا من از T-mobile گرفتم .اولش یه 14 دلار دادم واسه سیم کارت بعد یه 10 دلار شارژ کردم 90 روز اعتبار داشت بعد دفعه دوم یه 30 دلار شارژ کردم البته این دو تا پلن فقط تکست داشت و مکالمه محدود دفعه سوم به بعد 50 تا دادم تکست و مکالمه نامحدود اینترنت 500 مگابایت 4G بقیه 3G البته برای یکماه .
خلاصه هر کمپانی کلی پلن داره تو اتلانتا یه کمپانی هست مترو پی سی اس اون خیلی ارزون هست کیفیتش هم بدک نیست.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: lilistar ، sce ، گل نهال ، philter ، ALNB ، romance33 ، پدی ، niloo-kh ، ani_sheiton ، amin arefi ، لاتاری ، Ehsan1358 ، shishipapa
بالاخره بعد از گذشت 50 روز گرین کارد من و همسرم امروز رسید حالا تونستم یه نفس راحت بکشم
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

(2014-01-07 ساعت 09:13)mehrdad pharm نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 07:18)sce نوشته:  
(2014-01-06 ساعت 12:33)mehrdad pharm نوشته:  سلام به همه دوستان.. ما بعد از ٤٢ روز كه شماره رسيدمون رو وارد ميكنيم سايت سيس اين پيغام رو ميده:
كسي از دوستان تا حالا اين متن رو گرفته.. راستي يك فرمي هم اومده كه يكسري اطلاعات خواسته به اضافه كپي پاس و ويزا و كارت سوشيال..
بله.بنده هم دقیقا از 30 سپتامبر این داستان رو دارم.
Sce عزيز..چقدر طولاني؟؟؟پيگيري كردي ببيني داستان چيه؟

بله.پیگیری کردم.اول از همه خانمی جواب داد و ایشون گفت بهتره با مقام بالاتر از من صحبت کنی.با اجازتون نزدیک به 2 ساعت کامل پشت خط بودم و اصلا هم بی خیال نشدم.گوشی رو میز محل کارم بود و همکارام هم از شنبدن موزیک لایت لذت می بردن.صد البته نامحدود بودن پلن مکالمه تلفن اینجا کاربرد خودشو نشون داد.Big Grinالقصه بعد از جواب خانم دوم و هزار سوال و جواب امنیتی کار به اینجا رسید که ایشون آدرس جدید ما رو آپدیت کرد و قول داد ظرف یک ماه آینده گرین کارت به دستمون برسه.از اون روز هم تو سایت وضعیت ما رو به همون شکل اما با پیغامی مبنی بر تغییر آدرس شما با موفقیت انجام شد نشون میده.ما نیز همچنان خونسرد و امیدوار به اومدن گرین کارت بعد از حدود 4 ماه هستیم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
دوستان کمک فوری میخوام
من واسه یه کاری اینجا دارم اقدام میکنم اینجا که از من سی وی خواستن،حالا مشکل اینجاست که سی وی نوشتن به سبک اینا یه داستانه و اصطلاحات تحصصی کار من هم یه داستانه دیگه که من در کل هیچ کدومو نمی دونم. کسی جایی یا شخصی رو میشناسه که فارسی زبان باشه و بتونه به من کمک کنه؟ یعنی من شفاهی براشون بگم سوابقمو و اونا سی وی بنویسن برام؟من حوالیه سانتا مونیکا هستم در ضمن
ممنون از توجه و همراهیتون
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: Fariborzz ، پدی ، ani_sheiton ، لاتاری ، shishipapa ، powerb
سلام دوستان عزيزم.من يلو پك هام رو توي ايران جا گذاشتم و وقتي رسيدم آمريكا فقط ىيزا دستم بود.خانومي كه اونجا بود پاسپورتهاي مارو گرفت و به ما ٣٠ روز وقت داد تا بسته هارو بياريم براشون.من الان بسته ها رسيده دستم اما اونا گفتن ٢٤ ژانويه بايد بيايد حتما.من الان اينجا نميتونم سوشيال بگيرم؟؟خيلي زندگي سخته اينجا بدون اس اس ان...
كجا بايد مراجعه كنم؟؟كمكي ميتونيد به ما بكنيد؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
(2014-01-08 ساعت 03:29)ani_sheiton نوشته:  دوستای خوبم میشه سریع منو در 2 چیز راهنمایی کنید؟من آتلانتام یه سیم کارت ارزون میخوام اینجا هست؟

سلام. مورد اول تو تاپیک خرید سیم کارت بحث خوبی راه افتاد که به نظر من یک گزینه خوب H2O Wireless میتونه باشه. قیمتهاش خوبه. سیم کارتش رو هم از eBay میتونید 1 دلار بخرید. (توضیحات کاملتر رو تو تاپیک خرید سیم کارت - از این پست به بعد بخونید)

مورد دوم رو هم آقای سهیل بادامی تو تاپیک دالاس توضحات خوبی دادند.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: Fariborzz ، romance33 ، پدی ، rezajoon ، ani_sheiton ، kasrafo ، amin arefi ، لاتاری ، Ehsan1358 ، shishipapa
البته این بنگاه کلا کارش اینه که واسه افراد بیکار ایرانی کار پیدا میکنه . دوستانی که واسه تهیه مسکن و مسائل دیگه مشکل دارند خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم
سلام دوست عزيز
مي شه يكسره اطلاعات در مورد اين بنكاه بديد، ما ٢ماه اينجاييم و دنبال كار مي گرديم، ممنون

تشکر کنندگان: Fariborzz ، farshad_m ، پدی ، niloo-kh ، rezajoon ، ani_sheiton ، لاتاری ، shishipapa ، Mehrdadordi
(2014-01-08 ساعت 10:49)mariana نوشته:  دوستان کمک فوری میخوام
من واسه یه کاری اینجا دارم اقدام میکنم اینجا که از من سی وی خواستن،حالا مشکل اینجاست که سی وی نوشتن به سبک اینا یه داستانه و اصطلاحات تحصصی کار من هم یه داستانه دیگه که من در کل هیچ کدومو نمی دونم. کسی جایی یا شخصی رو میشناسه که فارسی زبان باشه و بتونه به من کمک کنه؟ یعنی من شفاهی براشون بگم سوابقمو و اونا سی وی بنویسن برام؟من حوالیه سانتا مونیکا هستم در ضمن
ممنون از توجه و همراهیتون

سلام
برای CV با توجه به رشتتون توی اینترنت جستجو کنین و فقط مشخصات و تخصص هاتون رو در اون اضافه کنین به نظر من لازم نیست ریاد تو جرئیات برین فقط مختصر و مفید
موفق باشین
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
تشکر کنندگان: Fariborzz ، mariana ، پدی ، niloo-kh ، rezajoon ، ani_sheiton ، لاتاری ، Ehsan1358 ، shishipapa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان