کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-01-04 ساعت 15:03)lilistar نوشته:  سلام مجدد
من يه اشتباهي اولين بار كه فرم 230 را پر كردم در آدرس امريكا كه براي دريافت گرين كارت داده بوديم داشتم يعني محله ROSWELL در آتلانتا را به صورت ROSEWELL نوشته بودم در سري اول CONTACT INFORMATION SHEET هم همانطور نوشته بودم ولي بعدا زمان مراجعه براي مصاحبه فرم CONTACT INFORMATION SHEET آن را تصحيح كرده بودم و به سفارت تحويل دادم ولي الان روي همه پاكتهاي زرد همون فرم اوليه با يه حرف E اضافه هست به نظرتون به خاطر اين موضوع من بايد اعلام كنم كه تغيير آدرس داريم و در سايت USCIS و پست بايد برم تصحيحش كنم يا اينكه پست اونا با توجه به اينكه محله را ميشناسه خودش متوجه ميشه كه منظورم همون ROSWELL بوده ؟

سلام...
من هم همین مورد رو داشتم و کلاً یک حرف رو اشتباه نوشته بودم یعنی بجای playa delrey نوشته بودم playadelKey یعنی هم اشتباه نوشته بودم و هم سرهم نوشته بودم ولی چون zip code درست بود مسئله ای پیش نیومد و به آدرسی که میخواستیم گرین کارت پست شد، تا اینجا که من فهمیدم در آمریکا زیپ کد در آدرس دهی مهمتر از آیتم های دیگر است.موفق باشید
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، Fariborzz ، لاتاری ، alirezass ، Natasha9 ، philter ، lilistar ، گل نهال ، mhb161 ، daad
دوستان برای فرستادن دعوتنامه با سوشال نامبر میشه این کار رو کرد یا گریین کارت میخواد
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: Fariborzz ، philter ، shishipapa ، daad
(2014-01-04 ساعت 20:54)soheila_chem نوشته:  دوستان سلام.کلا چه مقدار میشه به این روند ادامه داد؟ تا چه زمانی افیسرها روی این ورود و خروج حساس نیستند؟ (میدونم که راه حلی به نام پاس سفید هست البته)
متشکرم از لطف تون برای پاسخ

يكي از دوستاي خوبمون به اين سوال خيلي خوب پاسخ داده:
اينجا
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: moji20 ، Fariborzz ، soheila_chem ، daad
(2014-01-04 ساعت 20:54)soheila_chem نوشته:  دوستان سلام. من به دنبال یه پاسخ درست و مطمئن برای سوالم هستم چون تقریبا زندگیم تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته. سوالم اینکه اگر بعد از دریافت گرین کارت خارج شیم تا چه مدت "بدون دردسر" می تونیم به آمریکا "رفت و آمد" کنیم؟ من بار اول یک ماه موندم و برگشتم. ماه دیگه میشه شش ماه که خارج از آمریکا هستم. آیا الزاما بایستی سر شش ماه برگردم یا میتونم تا 11 ماه خارج آمریکا باشم؟
و سوال مهم تر اینکه اگر این بار هم بیام و به هر علت نتونم بمونم و خارج شم بعد یه مدت کوتاه، آیا در بازگشت سوم به آمریکا آفیسر گرین کارتم راتوقیف می کنه؟
کلا چه مقدار میشه به این روند ادامه داد؟ تا چه زمانی افیسرها روی این ورود و خروج حساس نیستند؟ (میدونم که راه حلی به نام پاس سفید هست البته)

دوست عزیز اولین بار میتونید بیشتر از 6 ماه و کمتر از یکسال بیرون از آمریکا باشید ولی برای بار دوم و سوم نمیتونید گرین کارتتون ضبط میشه برای بارهای بعدی باید کمتر از 6 ماه بیرون باشید ولی کلا این مسئله رفت و آمد مال قدیمها بوده که کاری نداشتن و خیلیها 6 ماه اینور بودن 6 ماه اونور الان دیگه چند سالی هست که گیر میدن و اجازه نمیدن از گرین کارت به جای ویزای توریستی استفاده بشه حتی برای بار اول و دوم هم سلیقه ای عمل میشه و بستگی به نظر آفیسر داره حالا یکبار برید و ایران بمونید اشکال نداره ولی این ریسک رو نکنید که این کار رو هی تکرار کنید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
سلام دوستان

کسی میدونه برای گرفتن وقت حضوری از uscisبعد از اینکه وارد infopassشدیم چیکار کنم؟چونکه فقط گزینه childhoodداره /اگه توضیح گام به گام بدید ممنون.تازه اگه سایت ثبت نام اوباماکر رو هم زحمت بکشید بذارید و نحوه ثبت نامش خیلی لطف کرده اید
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: alirezass ، Fariborzz ، daad
سلام
بچه ها کسی میدونه این دوتا چی ما باید چیکار کنیم

Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode, select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.
-----------
EB-5 Immigrant Investors - If your Document Library Manager provided you with a Deal Package Passcode, select Deal Packages to access and review your Deal Packages.
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Fariborzz
(2014-01-05 ساعت 22:36)alirezass نوشته:  
سلام
بچه ها کسی میدونه این دوتا چی ما باید چیکار کنیم

Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode, select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.
-----------
EB-5 Immigrant Investors - If your Document Library Manager provided you with a Deal Package Passcode, select Deal Packages to access and review your Deal Packages.

سلام دوست من
شما دقیقاً هیچ کاری نباید بکنید.فقط منتظر باشید تا گرین کارت از راه برسه....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: Fariborzz ، alirezass ، shishipapa ، lilistar ، romance33 ، philter ، Ehsan1358 ، daad
(2014-01-05 ساعت 11:20)golesang نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 20:54)soheila_chem نوشته:  دوستان سلام. من به دنبال یه پاسخ درست و مطمئن برای سوالم هستم چون تقریبا زندگیم تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته. سوالم اینکه اگر بعد از دریافت گرین کارت خارج شیم تا چه مدت "بدون دردسر" می تونیم به آمریکا "رفت و آمد" کنیم؟ من بار اول یک ماه موندم و برگشتم. ماه دیگه میشه شش ماه که خارج از آمریکا هستم. آیا الزاما بایستی سر شش ماه برگردم یا میتونم تا 11 ماه خارج آمریکا باشم؟
و سوال مهم تر اینکه اگر این بار هم بیام و به هر علت نتونم بمونم و خارج شم بعد یه مدت کوتاه، آیا در بازگشت سوم به آمریکا آفیسر گرین کارتم راتوقیف می کنه؟
کلا چه مقدار میشه به این روند ادامه داد؟ تا چه زمانی افیسرها روی این ورود و خروج حساس نیستند؟ (میدونم که راه حلی به نام پاس سفید هست البته)

دوست عزیز اولین بار میتونید بیشتر از 6 ماه و کمتر از یکسال بیرون از آمریکا باشید ولی برای بار دوم و سوم نمیتونید گرین کارتتون ضبط میشه برای بارهای بعدی باید کمتر از 6 ماه بیرون باشید ولی کلا این مسئله رفت و آمد مال قدیمها بوده که کاری نداشتن و خیلیها 6 ماه اینور بودن 6 ماه اونور الان دیگه چند سالی هست که گیر میدن و اجازه نمیدن از گرین کارت به جای ویزای توریستی استفاده بشه حتی برای بار اول و دوم هم سلیقه ای عمل میشه و بستگی به نظر آفیسر داره حالا یکبار برید و ایران بمونید اشکال نداره ولی این ریسک رو نکنید که این کار رو هی تکرار کنید
سلام
چون یکی از بستگان خودم از برندگان سال 2012 است همچنان در رفت وآمد است در این مورد شک ندارم بار اول حدود 1ماه در آمریکا ماندند بعد از گرفتن گرین کارت دقیقا اول مهر برگشتند و اسفند همان سال تا پایان تعطیلات عید در امریکا بودند بار سوم دوباره شهریور امسال و الان که پرسیدم دوباره اسفند پرواز دارند اما خودشان می گویند ممکن است در ان پروسه ی رفت برگشت بسیار پر هزینه هر بار افیسر آنها ر ا مجبور به ماندن کند اما این که چرا پاس سفید نمی گیرند چون میگویند بعد از 5 سال که 2.5 سال آخر را بآید اقامت مستمر داشته باشی می توانی سیتیزن شوی که پاس سفید ان مدت را به تعویق می اندازد این جواب سوال شما از کسی که در حال رفت وآمد است
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: Fariborzz ، قصه گو ، sadfar ، EKAM ، shishipapa ، apoornaki ، pari pariaaa ، mhb161 ، soheila_chem ، mohcen ، Ehsan1358
(2014-01-05 ساعت 17:48)moji20 نوشته:  سلام دوستان

کسی میدونه برای گرفتن وقت حضوری از uscisبعد از اینکه وارد infopassشدیم چیکار کنم؟چونکه فقط گزینه childhoodداره /اگه توضیح گام به گام بدید ممنون.تازه اگه سایت ثبت نام اوباماکر رو هم زحمت بکشید بذارید و نحوه ثبت نامش خیلی لطف کرده اید

بچه ها یاری برسانید.ممنون
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، لاتاری
سلام .. جهت اطلاع رسانی : (مدل دریافت گرین کارت بنده )

1- آدرس اولی که توی فرم ها داده بودم دالاس بود .
2- قبل از ورود آدرسم رو توی اکونت USCIS عوض کردم .
3- هنگام ورود و در فرودگاه به آفیسر گوشزد کردم که آدرس رو عوض کنه ( دقت کنید من برچسب آماده کرده بودم دقیقا اندازه اون آدرس قبلی که روی کاغذ سفید پاکت زرد بود که آفیسر بعد از اینکه توی سیستم آدرس رو عوض کردم . آدرس رو چسبوند دقیقا روی آدرس قبلیه ).
4 - 5 روز بعد از ورود با پرداخت یک دلار آدرس رو از توی وب سایت USPS هم عوض کردم .
5 - 10 روز بعد از ورود به اداره سوشیال رفتم . . قبول نکردند که پروسه رو برامون انجام بدند و فرمودند تشریف ببرید وقتی 21 روز از ورودتون گذشت تشریف بیارید .
6 - به گفته برخی از دوستان .. چند روز بعد به یه اداره سوشیال دیگه مراجعه کردیم .. باز هم نشد .
7- بعد از گذشت 21 روز از ورود ، مجدد به اداره سوشیال اولی مراجعه کردیم . کارمند مربوطه بعد از مشایعت پاسپورت و ویزا ها کار ما را انجام و بعد از حدود 5 روز سوشیال ها دم در منزل تحویل ما شد . .
8 - بعد از گذشت 35 روز از ورود به خاک مرحله اداری اکونت USCIS ما یک قدم به جلو (Optimized) رفت .
9 - تقریبا بعد از گذشت 13 روز از مرحله قبل (در تاریخ 27 دسامبر) . . وقتی در این قسمت شماره پیگیری را تراک کردم .. چنین پیغامی دیده می شد :
the production of your new card began. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move while this card is being created, call customer service at 1-800-375-5283 (منظور این که از داخل اکونت الیس که نگاه میکردی هنوز روی Optimized بود ولی کارت در حال صادر شدن بود )
10 - 4 روز بعد (31 دسامبر) اما یک مرحله جلوتر رفت و پیغام می داد که کارت شما Produce شده .. 30 روز برای دریافت آن منتظر بمانید و بعد از این مهلت با فلان شماره تماس بگیرید .
11 - امروز در تاریخ 6 دسامبر باز اینجا چک کردم ... دوباره پیغام عوض شده و می گه : کارت شما در تاریخ 4 ژانویه تحویل پست شده و باید طی 7 روز کاری به دست شما برسه ، در ضمن تراکینگ نامبر پست (USPS) رو هم همونجا نوشته . اصن دروغ چرا .. عین متنش اینه :
The USPS reported that they picked up mail from USCIS containing your new card on January 4, 2014. The USPS tracking number assigned is FILAN O BISAR . You can use this number at www.usps.com to view updates to the delivery status of your mail. You should receive your new card within 7 days. If you do not, or if you move before you get it, please call our customer service at 1-800-375-5283.

خلاصه گفتم بدونید .. این مراحل ما بود ..
در ضمن الان تراک کردم توی USPS دیدم ، تغییر آدرس کارساز بوده و دقیقا داره میره به آدرسی که بهش دادم . . در ضمن اداره مهاجرت هر کارت رو 100 دلار برای ارسال توسط پست بیمه کرده .. جالب بود ..

شاید این مراحلی که واسه من پیش اومد به کارتون بیاد (فک کنم از آخرین وظایفم نسبت به دوستان هم دوره ای و همچنین بر و بچه های آینده باشه Tongue .. گرچه ما هرکاری بکنیم باز هم محبت بعضی بزرگان مثل عمو سعید و امیر مهاجر قدیم و کلانتر جدید هیچوقت جبران نمیشه ، بقیه بزرگان شرمنده اسم نبردم .. آقا صادقی ، آقای بیات ، گل نهال و . . . (دیگه نمیشه همه رو اسم برد ) ، ولی خوب بضاعت ما این بود دیگه ، ای کاش یه تاپیک هم واسه خداحافظی درست میکردین ! Big Grin ) . . به نظر میاد کشتی ما داره یواش یواش به بندر میرسه Sad . . . واقعا پروسه نفس گیریه . . . واقعا خدا با آدم های صابر راه میادا . .
موقث باشید .
بچه ها کسی در مورد گرفتن کارت اوباما کر و اینکه چه کاربردی داره؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: shishipapa ، Fariborzz ، لاتاری
دوستان سلام اگر سوال من مربوط به اینجا نیست معذرت می خوام ما ۲۹ نوامبر وارد امریکا شدیم ولی هنوز نه از نامه خوش آمد گویی خبری هست و نه از گرین کارت شماره سوشیال رو ۱۰ روز بعد از ورود گرفتیم کسی اطلاع داره برای پیگیری کجا باید بریم؟
تشکر کنندگان: shishipapa ، Fariborzz ، لاتاری
سلام
من و همسرم دو هفته هست که وارد آمریکا شدیم، ولی فعلا نه خبری از سوشال نامبر شده و نه خبری از گرین کارت، البته نگرانی من از تاخیرش نیست، نگرانی من اینه که وقتی از آدرس https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do می خوام مراحل گرین کارتم رو چک کنم، اصلا Receipt ID من رو تشخیص نمی ده و میگه که ما رکوردی از این ID نداریم! من در سایت USCIS بعد از اینکه مبالغ 165 دلار رو با کمک یکی از دوستان بهشون انتقال دادم و تائیدش رو گرفتم دیگه هیچ کاری نکردم، و الان هم که با اکونتم وارد سایت می شم
(از این آدرس: )
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/CISC...LDSESSION=
تائید میکنه که مبالغ رو دریافت کردن، ولی از همون روز واریز (15 دسامبر) تا الان دیگه هیچ اتفاقی نیفتاده!
من یکم مثل جوون ها خیلی به اینترنت و ... وارد نیستم و خوب سر در نمیارم، ولی زبانم در حدی هست که کارم رو پیش ببرم، یه بار هم رفتم اداره سوشال که گفتن سوشالتون صادر شده (23 دسامبر بود) و منتظر بمونید ولی گرین کارت رو ما صادر نمیکنیم!!!
خلاصه اینکه حسابی گیج شدم، آیا برای راه اندازی پروسه صدور گرین کارت شما کار خاصی کردید، اداره ای رفتید یا در سایت USCIS کاری کردید؟ لطفا راهنمایی کنید چون ما واقعا از این چیزها سر در نمیاریم!
تشکر فراوان!
(گفتم من خیلی به اینترنت وارد نیستم ممنون میشم اگه لینکی یا توضیحی هست همینجا بنویسید یا لینکش رو کپی کنید چون در پاسخ بعضی از دوستان می بینم که مثلا راهنمایی کردن که برو به بخش فلان جوابتو فلانی داده، من با معذرت فراوان از این کارها سر در نمیارم)
تشکر کنندگان: sce ، Fariborzz ، pari pariaaa ، لاتاری
(2014-01-06 ساعت 08:15)alimo نوشته:  سلام
من و همسرم دو هفته هست که وارد آمریکا شدیم...

سلام دوست عزیز.
نگران نباشین.اول از همه شما باید به اداره سوشال مراجعه می کردین برای گرفتن سوشال نامبر و همچنین کارت مربوطه.اگر مراجعه کردین جواب اونا چی بوده ؟در بیشتر موارد میگن برین و بعد از 3 هفته اگر به صورت اتوماتیک ارسال نشد مجددا مراجعه کنین تا براتون اقدام کنیم.معمولا در این حالت بعد از گذشتن 4 یا 5 روز سوشال شما به آدرسی که بهشون دادین ارسال میشه.این از این.
در مورد گرین کارت زیاد نگران نباشین.نشناختن شماره رسیپت نامبر تا 2 هفته می تونه طبیعی باشه.شما بزارین یه مدت بگذره.معمولا از همون هفته سوم که میرین واسه گرفتن سوشال،گرین کارت رو هم در سایت USCIS پیگیری کنین و هروقت به امید خدا شماره شما رو شناخت مراحل رو مرتب چک کنین و ببینین چی میشه.برای خود بنده تا به حال و بعد از 4 ماه از مرحله Initial Review در نیومده.من هم مثل شما نگران شدم و هفته پیش بالاخره تلفنی باهاشون صحبت کردم و آخرین آپدیت اونا مربوط به تغییر آدرس بوده و بس.البته قول دادن که تو یک ماه آینده صادر بشه.القصه...نگرانی برای گرین کارت از الان زوده.اما پیگیری سوشال رو به هیچ وجه پشت گوش نندازین و اگه بعد از 21 روز نیومد بلافاصله برین و درخواست بدین.
امیدوارم گویا و مفید بوده باشه.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2013-12-30 ساعت 19:51)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 09:28)sadfar نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 23:11)negar_karimi6 نوشته:  همه نگران کار هستن ما نگران سوشیالمو
کار راحت پیدا میشه فقط دو چیز مهمه
سوشیال نامبر
و اینکه بتونید باهاشون هنگام تماس حرف بزنی
چون اونا با هیچ کسی جز متقاضی صحبت تلفنی نمی کنن
برای همسرم تو سایت برای درخواست کار اپلیکیشن پر کردم و فرداش اون شرکت تماس گرفت و متاسفانه همسرم چون زبانش خوب نبود حاضر نشد نلفنی حر ف بزنه و الکی گفنیم این شخص نیستش منزل
اونا هم یه ساری ساری کردنو گفتن بهشون بگید ما زنگ زدیم همین و بس
خلاصه اینکه نگران کار نباشید کار هست سوشیالتونو بگیرید و بلد باشید جوابشونو در حد ساده ای بدید بقیه اش با خدا
والا برای ما که کار ریخته نمیدونم چه جوری جمعشون کنیم

سلام دوست خوبم
ما دوماه آمریکا بودیم و من رزومه برای خیلی جاها فرستادم در ابتدا چند کاریاب از طریق ایمیل باهام ارتباط برقرار کردند ولی بعدها خبری نشد.لطفا از تجربیاتتون در این زمینه در اختیار من هم قرار دهید
باسپاس

سلام دوست عزیز والا ما که هنوز در عمل سر کار نرفتیم که بگم این دلیل موفقیتم در جسنجوی کار بوده
اما چیزهایی که در این مدت مخصوصا در خصوص کار پیدا کردن دستگیرم شده اینه
هر ایالتی که هستید اول سابقه اشو دربیارید ازنظر اقتصادش امتیازش و حتی مصارفی که مردمش بیشتر دارند بعد ببنیند به اون توانایی شما میخوره یا نه مثلا یکی رشته اش کشاورزیه و میخواد درخواست کار روبده در ایالنی که از نظر کشاورزی حرفی برای گفتن ندارن خوب نباید هم به زودی کار براش پیدا بشه پس مجبوره به کارای دیگه ای روی بیاره حتی اگر کلاسش پایین تر باشه یا مجبور باشه چیزهای جدید رو درهمون محیط کار یادبگیره
خلاصه کلام وقتی آدم یه رستوران بهتری میره بایدهزینه بیشتری بده ااین هزینه میتونه مالی یا غیرمالی باشه
یه نکته دیگه ای که متوجه شدم نباید همه جا در هر سایتی اپلیکیشن داد
چون وقتی اسمتونو بگید ممکنه خود به خود تو سیستماشون ببینین خیلی جاها درخواست دادید بعد بگند بابا ولش کن حنما موردی هست که تا حالا نرفته سرکار ( البته هنوز خودم به این نتیجه نرسیدم ولی آشنامون میگه )
ما برای کار درفروشگاه برای ابتدای کار توی همین ساینی که بهتون دادم craigslist.COMجسنجو کردیم دیدیم راحت پیدا میشه فقط چون سوشیال نامبرنداریم فعلا باید قید شو زد
ولی برای همسرم تا نیمه اپلیکیشن پرکردم فرداش تماس گرفتن و ایمیل هم دادن که درخواساتتونو کامل کنید شاید چون شغلش بدرد اینجا میخوره
امیدوارم تونسته باشم در حد همین سه هفته ای که اینجا نجربه کسب کردم از توش بشه مطالب مفیدی در آورد
دوست عزیز با تشکر
ممنون میشم اگه یه اشاره ای کنید که همسرتون سابقه کار زیاد و یا تخصص خاصی داشتند و اینکه کدوم شهر هستید و چه شغلهایی اونجا که زندگی میکنید سریع پیدا میشه
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: لاتاری ، Fariborzz ، Ehsan1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان