کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
165$ رو قبل از رفتن به آمريكا بايد پرداخت كرد يا بعد از ورود ؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، لاتاری
(2014-01-12 ساعت 18:00)niloo-kh نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 02:14)niloo-kh نوشته:  دوستانی که بزرگواری کردید و جواب دادید لطفا در خصوص این سوالات هم پاسخ بدید:
1- فرمی که در بدو ورود و احتمالا در هواپیما داده میشه توضیح بدید . اگر مقدور است نمونه فرم را بگذارید . آیا این فرم است ؟
https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request.html
2-این نکته رو هم دیدم یعنی لیمو عمانی نمیشه برد Sad
-Spices- most dried spices are allowed except for orange, lemon, lime and other citrus leaves and seeds, lemongrass, and many vegetable and fruit seeds
3- در خصوص بردن قالیچه ابریشم برای استفاده شخصی کسی میتونه توضیح بده لطفا.
4- ما بعد از ورود به آمریکا چند هزار دلار می تونیم وارد کنیم مثلا شامل مال و اموال در ایران که می فروشیم و .... لطفا بگید تا 500 هزار تا میشه نفری وارد کرد بدون مالیات و دردسر؟
سپاسگزارم از راهنمایی همیشگی دوستان مهاجرسرایی.
کسی نیست مرا یاری کند Smile
1- تا آنجا که من می دونم شما محصولاتی که هسته یا سید دارند را نمی توانید وارد کنید.
4- محدودیت ورود مبلغ را نمی دونم ولی در فرودگاه مبلغ بالای 10 هزار دلار را باید اعلان کنید. ولی یک نکته اگر تا به الان آمریکا نیومدین و آشنایی با اینجا ندارید ابتدا خونتون را نفروشید. اینجا داستانش با انچه در ظاهر می بینید یکمب متفاوت هست و مسائلش هم متفاوت هست.
3- در خصوص فرش من شنیدم در حد جانماز ( کارکرد مذهبی ) اجازه ورود داره که اون رو هم باید مطمئن شوید چون من خودم که می خوام فرش هام رو بیارم تا الان موفق نشدم چون فرودگاه بشدت جلوگیری می کنه.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: niloo-kh ، sce ، philter ، Fariborzz ، alirezass ، shishipapa ، Ehsan1358 ، لاتاری ، Lady ، daad
(2014-01-12 ساعت 20:28)omnia نوشته:  165$ رو قبل از رفتن به آمريكا بايد پرداخت كرد يا بعد از ورود ؟

در برگه ای که شما زمان گرفتن ویزا بهتون میدن نوشته شده قبل از ورود.اما دوستان زیادی بعد از ورود پرداخت کردند و مشکلی پیش نیومده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، Ehsan1358 ، لاتاری ، Lady ، daad
(2014-01-11 ساعت 02:14)niloo-kh نوشته:  دوستانی که بزرگواری کردید و جواب دادید لطفا در خصوص این سوالات هم پاسخ بدید:
1- فرمی که در بدو ورود و احتمالا در هواپیما داده میشه توضیح بدید . اگر مقدور است نمونه فرم را بگذارید . آیا این فرم است ؟
https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request.html
2-این نکته رو هم دیدم یعنی لیمو عمانی نمیشه برد Sad
-Spices- most dried spices are allowed except for orange, lemon, lime and other citrus leaves and seeds, lemongrass, and many vegetable and fruit seeds
3- در خصوص بردن قالیچه ابریشم برای استفاده شخصی کسی میتونه توضیح بده لطفا.
4- ما بعد از ورود به آمریکا چند هزار دلار می تونیم وارد کنیم مثلا شامل مال و اموال در ایران که می فروشیم و .... لطفا بگید تا 500 هزار تا میشه نفری وارد کرد بدون مالیات و دردسر؟
سپاسگزارم از راهنمایی همیشگی دوستان مهاجرسرایی.
در مورد اون فرم که یک فرم خیلی ساده است نگران نباشید.ولی حتماً پر کنید چون موقع خروج از فرودگاه حتما ازتون می خوان.تو هواپیما پر کنید.
در مورد پول هم ازتون می پرسن که بیشتر از نفری 5000 دارین یا نه ؟ولی نمی گردن به حرف شما اعتماد می کنن.ولی فکر نکنم مشکلی باشه .چون اینا که بدشون نمیاد سرمایه وارد کشورشون بشه.ولی باز تحقیق کنید.البته ما از لس آنجلس وارد شدیم.
در مورد آجیل هم فقط تخمه نمی تونید بیارید.اصلاً هم وسایل رو نمی گردن.
(2014-01-08 ساعت 12:06)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزيزم.من يلو پك هام رو توي ايران جا گذاشتم و وقتي رسيدم آمريكا فقط ىيزا دستم بود.خانومي كه اونجا بود پاسپورتهاي مارو گرفت و به ما ٣٠ روز وقت داد تا بسته هارو بياريم براشون.من الان بسته ها رسيده دستم اما اونا گفتن ٢٤ ژانويه بايد بيايد حتما.من الان اينجا نميتونم سوشيال بگيرم؟؟خيلي زندگي سخته اينجا بدون اس اس ان...
كجا بايد مراجعه كنم؟؟كمكي ميتونيد به ما بكنيد؟

شما می تونید با پاس بری اداره سوشال و فرم پر کنید.و تا دو هفته سوشال نامبرت میاد.فقط پاس می خواد.همین.
بجه ها کسی تو هیوستون متل یا هتل ارزون در مرکز شهر می شناسه؟
تشکر کنندگان: Fariborzz ، shishipapa ، لاتاری ، Lady
دوستان عزیز یک نکته را من می خوام بگم اون هم اینه که در آمریکا کسی با کسی شوخی نداره. وقتی میگن مثلا فلان کالا را نیارید. یعنی نیارید. حالا اگر چمدان را نمی گردند دلیل نمیشه که بی قانونی کنید چون اگر بگردن و ببینند که شما فلان کالا را آوردید که ممنوع بوده از شما می گیرن و ظبطش می کنند. مثلا فرش تا آنجا که من می دونم ورودش ممنوع هست. حالا اگر شما بیارین و 1% بگردند و ببینند که دارین می گیرن . البته که شما آزاد به انتخاب هستید. نکته 2 اینه که من وقتی اومدم اینجا افسر اداره مهاجرت در فرودگاه از من پرسید برای چی اومدی من فکر کردم میکه خوش اومدی گفتم خواهش می کنم. گفت من اصلا به تو نگفتم خوش اومدی پرسیدم برای چی اومدی. چون به لحاظ قانونی به من اجازه ورود نداده بودند. پس نمی تونست بگه خوش اومدی. البته ابن وحی منزل نیست که همه اینطوری خشن باشن ولی خوب آدمی زاد هست.
3- دوستان من در جاهای مختلف گفتم اگر تا به حال به آمریکا سفر ندارین و اینجا را از روی فیلم ها می شناسین من توصیه می کنم که با google street viewer حتما شهرهای مورد نظر را بررسی کنید چون دقیقا همونی را می بینید که هست. اینجا تقریبا 80 درصد شهرهاش اصلا مثل آن چیزی که در فیلم ها می بسنسد نیست. مثلا در جنوب آمریکا اصلا بدون ماشین زندگی مفهومی نداره.
البته این دیدگاه من هست که شاید خیلی دقیق نباشد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، gbtm ، sce ، Fariborzz ، alirezass ، moji20 ، shishipapa ، romance33 ، لاتاری ، amin arefi ، Lady ، daad ، powerb
خوب به سلامتي از زمان ورودمون ٦ ماه گذشت و خبري از اين گرين كارتهاي ما نشد كه نشد كه نشد!!
ما كه همه جا حضوري و غير حضوري پيگيري كرديم، زنگ زديم..
و در نهايت خسته شديم، و الان ديگه حتي فرصت اينكه دنبالش بريم هم نداريم ( گرچه نميدونيم بايد چجوري و كجا دنبالش رفت)
فقط اميدوارم ٦ ماه ديگه ما رو نندازن از اينجا بيرون!
2013as4###* آنكارا* w3 فوريه* 2 نفر* كليرشده با ستاره،٥٨ روزه خودم (١٨ اپريل)و ٦٥روزه همسرم (٢٦ اپريل)* كليرنس مجدد بعد از دريافت پاس هاي بدون ويزا* كلير مجدد ١٨ جون* ورود١٣جولاي* ويرجينيا
تشکر کنندگان: Ali.US ، shatsi ، sce ، Fariborzz ، mazerati ، گل نهال ، mhb161 ، اریوبرزن ، rezajoon ، shishipapa ، Ehsan1358 ، لاتاری ، Lady ، daad
(2014-01-12 ساعت 11:52)sadfar نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 11:33)Ali.US نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 11:07)sadfar نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 10:36)Ali.US نوشته:  بچه ها دل من براي خيابونها و كوچه ها و باغها و شب نشينيهاي خانوادگي و ساحل شمال ووووووووو ايران يكذره شده، شما چطور؟
فكر كنم اگر اينطور پيش بره برگردم ايران و قيد همه وقت و هزينه و زحمتي كه تا حالا كشيدم را بزنم و همون زندگي قبليم را شروع كنم.
سلام دوست خوبم
شما کدام ایالت و شهر تشریف بردید؟بچه ها تون جا افتادند؟کار رو چکار کردید؟ راضی هستید؟

دوست خوبم من لس آنجلس هستم و دو فرزندم مدرسه ميرن، كاري هم پيدا نكردم و اصلا از زندگي در اينجا راضي نيستم، اون شور و هيجان و زندگي كه در ايران وجود داشت در اينجا خوابش هم نمي بينيم، منتظرم تا مدرسه بچه ها تمام بشه برگردم ايران تا بعدأ يك تصميم درست بگيرم.
من هم دو فرزند دانش آموز دارم و دوماهی هم تکزاس بودم و بچه ها مدرسه هم رفتند ولی ما برگشتیم و خداروشکر بچه ها هم عقب افتادگی شون جبران شد.اما برای تابستان بعد مجددا باید برای حفظ گرین کارت به آمریکا بیایم . مهمترین موضوع کار من هست که باید به دنبال راهکار باشم از شما سوال کردم به این دلیل بود که شما در این مدت برای این موضوع چه کارهاای کردید . اگر خواستید ادامه دیالوگمون را از طریق پیام و یا روشهای دیگر داشته باشیم . لطفا وضعیت شغلیتون را در ایران هم برایم توضیح دهید. باسپاس
دوست خوبم من پزشك هستم و در ايران مطب داشتم ولي اينجا براش تره هم خرد نميكنند چون بايد امتحان ٤ مرحله اي usmle را بدم كه تازه بشم پزشك عمومي، و حتي اگر قبول هم بشم كار پيدا نميشه، واگر هم قرار باشه برم تو فروشگاه و رستوران كار كنم فقط به خاطر اينكه بگم آمريكا زندگي ميكنم، ترجيح ميدهم برگردم وطنم و به زندگي سابقم برگردم.البته اين فقط يك رويكرد شخصيه، و هستند دوستاني كه در اينجا بسيار موفق عمل كردن و بسيار راضي هم هستن. راستي شما اگر فضولي نباشه در ايران به چه كاري مشغوليد؟
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: shatsi ، sce ، mazerati ، sadfar ، mhb161 ، rezajoon ، sh-p ، mehrdad pharm ، shishipapa ، Sonaen60 ، Ehsan1358 ، لاتاری ، Lady ، daad ، powerb
(2014-01-13 ساعت 04:10)Maryam3023 نوشته:  خوب به سلامتي از زمان ورودمون ٦ ماه گذشت و خبري از اين گرين كارتهاي ما نشد كه نشد كه نشد!!
و در نهايت خسته شديم، و الان ديگه حتي فرصت اينكه دنبالش بريم هم نداريم ( گرچه نميدونيم بايد چجوري و كجا دنبالش رفت)

عجب..............
پس فقط من نیستم.البته من تازه شدم 4 ماهه.البته مرتب و تلفنی پیگیر باشین.من هم سیاست کاریم ایم شده که از این به بعد ماهی دو بار پیگیری کنم.
امید.ارم کردی دوست عزیز.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mazerati ، alirezass ، mhb161 ، rezajoon ، Maryam3023 ، Ehsan1358 ، لاتاری ، Lady ، daad ، powerb
(2014-01-13 ساعت 06:29)Fariborzz نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 06:08)sce نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 04:10)Maryam3023 نوشته:  خوب به سلامتي از زمان ورودمون ٦ ماه گذشت و خبري از اين گرين كارتهاي ما نشد كه نشد كه نشد!!

عجب..............
پس فقط من نیستم.البته من تازه شدم 4 ماهه.البته مرتب و تلفنی پیگیر باشین.من هم سیاست کاریم ایم شده که از این به بعد ماهی دو بار پیگیری کنم.
امید.ارم کردی دوست عزیز.

واسه منم 5 ماهه نیومده و کلی تو این 5 ماه باهاشون تماس گرفتم و آخرین حرفی که زدن گفتن اگه تا یک ماه دیگه نیومد دوباره بزنگم . نمیدونم این تاکید دوباره زنگ زدن با اون صد باری که تا به حال زنگیدم چه فرقی داره .

سلام دوستان عزیز. من هم تا اندازه ای با شما هم دردم. برای من هم مدت 3ماه هست که گرین کارتم نیومده. البته من تا 40 روز بعد از ورودم بخاطر مسئله ی کردیت کارد 165 دلار را پرداخت نکرده بودم. و بعد از پرداخت پرونده ام روی pending overview باقی مونده. من در استین هستم و به اداره مهاجرت شهر که مراجعه کردم چک کردند و گفتند در فایلتون تاریخ ورودتون تبت نشده و شاید به این دلیل پرونده تون متوقف شده ولی از دست ما کاری بر نمیاد و باید با اونها تماس بگیرید. الان من نمی دونم به چه شماره ای تماس بگیرم. یک شماره را خود سایت داده : 5283-375-800 که وقتی با هاش تماس می گیرم می گه شماره receipt وارد کن ولی اول این شماره IOE داره که نمی دونم چطوری واردش کنم. و بدون این حروف هم می گه شماره اشتباهه. می شه لطفا من را راهنمایی کنید و بگید شما به چه شماره ای تماس می گیرید و ایا اپراتور جواب می ده یا متل من اوتوماتیک ازتون ID می خواد؟ و اینکه من چطور می تونم تاریخ ورودم را وارد کنم؟ مرسی از لطفتون
تشکر کنندگان: mazerati ، alirezass ، mhb161 ، rezajoon ، لاتاری ، Lady ، daad
(2014-01-13 ساعت 04:37)Ali.US نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 11:33)Ali.US نوشته:  [quote='sadfar' pid='456543' dateline='1389508671']
[quote='Ali.US' pid='456537' dateline='1389506801']
بچه ها دل من براي خيابونها و كوچه ها و باغها و شب نشينيهاي خانوادگي و ساحل شمال ووووووووو ايران يكذره شده، شما چطور؟
فكر كنم اگر اينطور پيش بره برگردم ايران و قيد همه وقت و هزينه و زحمتي كه تا حالا كشيدم را بزنم و همون زندگي قبليم را شروع كنم.
سلام دوست خوبم
شما کدام ایالت و شهر تشریف بردید؟بچه ها تون جا افتادند؟کار رو چکار کردید؟ راضی هستید

دوست خوبم من لس آنجلس هستم و دو فرزندم مدرسه ميرن، كاري هم پيدا نكردم و اصلا از زندگي در اينجا راضي نيستم، اون شور و هيجان و زندگي كه در ايران وجود داشت در اينجا خوابش هم نمي بينيم، منتظرم تا مدرسه بچه ها تمام بشه برگردم ايران تا بعدأ يك تصميم درست بگيرم.
من هم دو فرزند دانش آموز دارم و دوماهی هم تکزاس بودم و بچه ها مدرسه هم رفتند ولی ما برگشتیم و خداروشکر بچه ها هم عقب افتادگی شون جبران شد.اما برای تابستان بعد مجددا باید برای حفظ گرین کارت به آمریکا بیایم . مهمترین موضوع کار من هست که باید به دنبال راهکار باشم از شما سوال کردم به این دلیل بود که شما در این مدت برای این موضوع چه کارهاای کردید . اگر خواستید ادامه دیالوگمون را از طریق پیام و یا روشهای دیگر داشته باشیم . لطفا وضعیت شغلیتون را در ایران هم برایم توضیح دهید. باسپاس
دوست خوبم من پزشك هستم و در ايران مطب داشتم ولي اينجا براش تره هم خرد نميكنند چون بايد امتحان ٤ مرحله اي usmle را بدم كه تازه بشم پزشك عمومي، و حتي اگر قبول هم بشم كار پيدا نميشه، واگر هم قرار باشه برم تو فروشگاه و رستوران كار كنم فقط به خاطر اينكه بگم آمريكا زندگي ميكنم، ترجيح ميدهم برگردم وطنم و به زندگي سابقم برگردم.البته اين فقط يك رويكرد شخصيه، و هستند دوستاني كه در اينجا بسيار موفق عمل كردن و بسيار راضي هم هستن. راستي شما اگر فضولي نباشه در ايران به چه كاري مشغوليد؟

دوستان گلم سلام قبول دارم تمام حرفاتونو ولی قبول کنید اوایلش خوب خیلی سخته این سختی ها واسه هر کسی که تازه میاد امریکا هست یه کم تحمل کنید شماها که بچه دارید اگه میخواهید واسه همیشه برگردید ایران برید ولی اینکه بگید بریم وحالا بدن ببینیم چی میشه دوباره برمیگردیم اشتباه نکنید چون میدونم که پشیمون میشید و با خودتون میگید ای کاش میموندیم تازه اگه هم برگردید بازم همین مشکلاتو اولش دارید پس هزینه هاتونو بالا نبرید تحمل کنید تا کم کم جا بیفتید و زبانتون بهتر بشه اون موقست که یه کم احساس راحتی میکنید به هتون خوش میگذره میتونید برید تفریح اینور اونور برید هر جا که دلتون میخاد برید تو ایران قبل از اینکه وارد امریکا بشید همش تو فکر رفتنه به امریکا بودید حالا که اومدید میگید نه اینجا بدرد نمی خوره این بستگی به دید شماها داره . اره خوب لامصب امریکا اسمش بزرگه ولی خوب منم اولش مثل شماها نا امید بودم بارها می خواستم برگردم ولی خوب کم کم بهتر شد درباره اون دوستانی که دکتر هستند یا تو ایران درامد خوبی دارند پل پشت سر خودشونو خراب نکنند میتونند برن وبیان ولی خوب اگه بخواهند اینجا بمونند باید از صفر شروع کنند یا اون دوستانی که مثل من تو ایران چیزی رو ندارند که از دست بدن یه 1سالی باید سختیهارو تحمل کنند به امید خدا که موفق میشید ساز ناسازگاری نزنید
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

(2014-01-13 ساعت 06:54)Parniyan2013 نوشته:  [quote='Fariborzz' pid='456728' dateline='1389578343']
[quote='sce' pid='456726' dateline='1389577095']
[quote='Maryam3023' pid='456715' dateline='1389570003']
...
ولی اول این شماره IOE داره که نمی دونم چطوری واردش کنم...

این یک مورد رو می تونم کمکتون کنم.کافیه به جای IOE اعداد 4و6و3 رو وارد کنین.
در واقع IOE تو همین کلیدها قرار داره.من هم بعد از مدتی و با کمک یکی از دوستان متوجه این موضوع شدم.البته زیاد هم یه خودتون زحمت ندید.ماشین اتوماتیک پاسخگو همون جوابی رو به شما میده که تو سایت USCIS نوشته.تنها چاره کار اینه که بعد از ماشین شما صبر کنین و با شخص مسئولی صحبت کنین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
(2014-01-13 ساعت 04:37)Ali.US نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 11:33)Ali.US نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 11:07)sadfar نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 10:36)Ali.US نوشته:  بچه ها دل من براي خيابونها و كوچه ها و باغها و شب نشينيهاي خانوادگي و ساحل شمال ووووووووو ايران يكذره شده، شما چطور؟
سلام دوست خوبم
شما کدام ایالت و شهر تشریف بردید؟بچه ها تون جا افتادند؟کار رو چکار کردید؟ راضی هستید؟

سلام مجدد
کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستم و تقریبا 16 سالی است که در این زمینه مشغول به کار بوده در شرکتهای مختلفی به فعالیت پرداخته ام. اما پس از تحریمها اوضاع صنعت کشور اصلا خوب نیست. من بیشتر برای آینده فرزندانم دست به این کار زدم و باید دید در آینده چه خواهد شد به هرحال باید تلاش کرد و به آینده امیدوار. برای ما هم چون مدرک از آن کشور نداریم چشم انداز خوبی نیست و باید یا مدرکی از آن کشور گرفت و یا توصیه نامه ای از شخصی داشت که از همه مهمتره.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Ali.US ، dana ، shishipapa ، romance33 ، Ehsan1358 ، Soroush.namjoo ، لاتاری ، daad ، powerb
(2014-01-13 ساعت 06:54)Parniyan2013 نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 06:29)Fariborzz نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 06:08)sce نوشته:  [quote='Maryam3023' pid='456715' dateline='1389570003']
خوب به سلامتي از زمان ورودمون ٦ ماه گذشت و خبري از اين گرين كارتهاي ما نشد كه نشد كه نشد!!

عجب..............
امید.ارم کردی دوست عزیز.

واسه منم 5 ماهه نیومده و کلی تو این 5 ماه باهاشون تماس گرفتم و آخرین حرفی که زدن گفتن اگه تا یک ماه دیگه نیومد دوباره بزنگم . نمیدونم این تاکید دوباره زنگ زدن با اون صد باری که تا به حال زنگیدم چه

سلام دوستان عزیز. من هم تا اندازه ای با شما هم دردم. برای من هم مدت 3ماه هست که گرین کارتم نیومده. البته من تا 40 روز بعد از ورودم بخاطر مسئله ی کردیت کارد 165 دلار را پرداخت نکرده بودم. و بعد از پرداخت پرونده ام روی pending overview باقی مونده. من در استین هستم و به اداره مهاجرت شهر که مراجعه کردم چک کردند و گفتند در فایلتون تاریخ ورودتون تبت نشده و شاید به این دلیل پرونده تون متوقف شده ولی از دست ما کاری بر نمیاد و باید با اونها تماس بگیرید. الان من نمی دونم به چه شماره ای تماس بگیرم. یک شماره را خود سایت داده : 5283-375-800 که وقتی با هاش تماس می گیرم می گه شماره receipt وارد کن ولی اول این شماره IOE داره که نمی دونم چطوری واردش کنم. و بدون این حروف هم می گه شماره اشتباهه. می شه لطفا من را راهنمایی کنید و بگید شما به چه شماره ای تماس می گیرید و ایا اپراتور جواب می ده یا متل من اوتوماتیک ازتون ID می خواد؟ و اینکه من چطور می تونم تاریخ ورودم را وارد کنم؟ مرسی از لطفتون
سلام دوستان خوبم، منهم الان ٤ ماهه كه اينجا هستم و فعلا خبري از گرين كارتها نيست
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: shishipapa ، Ehsan1358 ، Soroush.namjoo ، لاتاری ، daad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان