کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-02 ساعت 23:05)mozhgangh نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 21:57)ultra نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 16:17)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 11:52)ultra نوشته:  ما 27 سپتامبر 2013 وارد شدیم، آیا الان باید فرمهای TAx2013 رو پر کنیم؟

سلام ..تا اونجايي كه ميدونم امسال ماليات ٢٠١٢ رسيدگي ميشه و اگر شما مشغول كار هستين سال بعد ٢٠١٥ ماه فوريه بايد فرم اظهار نامه شونو پر كنين حتما Smile)

نه، اینو مطمئنم که الان اظهارنامه ها برای 2013 داره پر میشه

اگر تو سال 2013 درامد داشتی باید مالیاتت رو حساب کنی. یا بدهکاری یا طلبکار.
ما هم may 2013 اومدیم ، شش ماه کار کردیم و دوباره بیکار شدیم. اما باید درامد او سال رو حساب کنید و کارای مالیاتش رو انجام بدید.
بله شما در ٢٠١٣ مشغول كار بودي در ٢٠١٤ ماليات شما محاسبه ميشه ..
در فوريه هر سال شما اظهار نامه سال قبل رو بايد رد كني ، تو همون سال ماليات همون سال پرداخت نميشه ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: farshad_m ، philter ، لاتاری
سلام دوستان عزیزم.
من الان تقریبا 45 روزه که گرین کارتم دستم نرسیده و سایت الیس هم روی مرحله ی OPTIMIZED مونده.میخواستم ببینم وقتی صادر میشه اون از مرحله ی optimized به مرحله ی closed میره؟
توی سایت egov که میزنم میگه 25 فوریه پروداکتینگ شما شروع شده.اما الان تقریبا 45 رو گذشته.
زنگ زدم CIS اما هی میگن میاد میاد صبر کنید...
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: alirezass ، Mehrdadordi ، farshad_m ، لاتاری
شش ماه نیم در حسرت گرین کارت
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
تشکر کنندگان: sce ، Mehrdadordi ، romance33 ، farshad_m ، shadi79 ، arezoo bj ، philter ، noura 2
(2014-04-05 ساعت 07:14)rezajoon نوشته:  شش ماه نیم در حسرت گرین کارت
تماس تلفنی رو فراموش نکن دوست عزیز.
به شدت توصیه میشه و جواب میده.حتما حوصله کنین و پشت خط بمونین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، farshad_m ، philter ، yalda91 ، rezajoon ، لاتاری
(2014-04-05 ساعت 07:50)sce نوشته:  
تماس تلفنی رو فراموش نکن دوست عزیز.
به شدت توصیه میشه و جواب میده.حتما حوصله کنین و پشت خط بمونین.
موفق باشین.

دوستان ادرس ايميلي كه بشه بهشون ايميل زد جهت پيگيري گرين كارت لطفا بگين ..
متاسفانه تلفني كلي بايد پشت خط باشه ..ممنونم ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: farshad_m ، philter ، rezajoon ، لاتاری
من بالاخره بعد از 50 روز انتظار گرین کارد و دریافت کردم و در سایت elis وضعیت کیس من closed شد.
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
گرین کارت خانمم پس از 43 روز اومد ولی مال خودم هنوز پست نشده و در دست افدام هست......
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: farshad_m ، lighter ، sce ، philter ، yalda91 ، لاتاری
(2014-04-05 ساعت 10:44)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 07:50)sce نوشته:  

دوستان ادرس ايميلي كه بشه بهشون ايميل زد جهت پيگيري گرين كارت لطفا بگين ..
متاسفانه تلفني كلي بايد پشت خط باشه ..ممنونم ..

ایمیل رو فراموش کن.اگه می خوای به گرین کارتت برسی باید این مدت زمان رو پشت خط باشی.در غیر این صورت می تونی منتظر باشی تا خودشون شاید تا 365 روز بعد از ورودت واست اقدام کنن.حالا ببین کدومش به صرفه تره.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshad_m ، philter ، Mehrdadordi ، rezajoon ، لاتاری
(2014-04-03 ساعت 13:37)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-02 ساعت 23:05)mozhgangh نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 21:57)ultra نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 16:17)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 11:52)ultra نوشته:  ما 27 سپتامبر 2013 وارد شدیم، آیا الان باید فرمهای TAx2013 رو پر کنیم؟

سلام ..تا اونجايي كه ميدونم امسال ماليات ٢٠١٢ رسيدگي ميشه و اگر شما مشغول كار هستين سال بعد ٢٠١٥ ماه فوريه بايد فرم اظهار نامه شونو پر كنين حتما Smile)

نه، اینو مطمئنم که الان اظهارنامه ها برای 2013 داره پر میشه

اگر تو سال 2013 درامد داشتی باید مالیاتت رو حساب کنی. یا بدهکاری یا طلبکار.
ما هم may 2013 اومدیم ، شش ماه کار کردیم و دوباره بیکار شدیم. اما باید درامد او سال رو حساب کنید و کارای مالیاتش رو انجام بدید.
بله شما در ٢٠١٣ مشغول كار بودي در ٢٠١٤ ماليات شما محاسبه ميشه ..
در فوريه هر سال شما اظهار نامه سال قبل رو بايد رد كني ، تو همون سال ماليات همون سال پرداخت نميشه ..

بله درسته اما یکی از دوستان گفته بودند که اگر سال 2013 کار کردی سال 2015 مالیات را باید پیگیری کنی. منم در جواب گفتم که نه ما که در سال 2013 درامد داشتیم باید مالیاتمان را الان که وقت حسابرسی مالیات هست انجام دهیم.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، لاتاری
(2014-04-05 ساعت 15:40)mohcen نوشته:  من بالاخره بعد از 50 روز انتظار گرین کارد و دریافت کردم و در سایت elis وضعیت کیس من closed شد.

میشه دقیقا بگید از کی پروسه شروع شد.آخه من دو هفته است که اومدم و 165 تا رو از ایران پرداخت کردم ولی فعلا سایت الیس که تغییری نکرده و یوسیس هم که نمیشناسه
تشکر کنندگان: لاتاری
(2014-04-04 ساعت 22:55)sepidarx نوشته:  سلام دوستان عزیزم.
من الان تقریبا 45 روزه که گرین کارتم دستم نرسیده و سایت الیس هم روی مرحله ی OPTIMIZED مونده.میخواستم ببینم وقتی صادر میشه اون از مرحله ی optimized به مرحله ی closed میره؟
توی سایت egov که میزنم میگه 25 فوریه پروداکتینگ شما شروع شده.اما الان تقریبا 45 رو گذشته.
زنگ زدم CIS اما هی میگن میاد میاد صبر کنید...

آقا از کی پروسه راه میفته آخه من دو هفته است که اومدم تغییری نه در الیس شده نه در یوسیس
تشکر کنندگان: mohsenmb ، لاتاری
(2014-04-06 ساعت 05:54)SNSH نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 15:40)mohcen نوشته:  من بالاخره بعد از 50 روز انتظار گرین کارد و دریافت کردم و در سایت elis وضعیت کیس من closed شد.

میشه دقیقا بگید از کی پروسه شروع شد.آخه من دو هفته است که اومدم و 165 تا رو از ایران پرداخت کردم ولی فعلا سایت الیس که تغییری نکرده و یوسیس هم که نمیشناسه

تقریبا نزدیک به 30 روز اتفاقی نیافتاد بعد از اون OPTIMIZED شد و در نهایت بعد از 40 روز CLOSED شد. البته تا قبل از CLOSEDشدن قابل پیگیری در سایت ELIS نبود ولی بعد از اون کیس نامبر منو شناخت و گفت تحویل پست شده. البته من در ایرانم و کارد به دست دوستم رسیده
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: SNSH ، mohsenmb ، farshad_m ، sepidarx ، لاتاری
مال من 1 ماه تو سایت نمیشناخت بعدش زد که پروداکتینگ شروع شد و توی سایت الیس هم اومد روی مرحله ی Optimized والان 45 روزه به همون حالت مونده...
خسته شدیم به خدا.ویزام هم اکسپایرد شده...
حبس شدیم تو خونه.سوشیال سکیوریتمونم فقط برای من اومد برای مامان بابا نیومد.شمارش رو بهمون دادن اما نرسید دستمون...
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: alirezass ، SNSH ، Mehrdadordi ، farshad_m ، لاتاری
(2014-04-06 ساعت 23:58)sepidarx نوشته:  مال من 1 ماه تو سایت نمیشناخت بعدش زد که پروداکتینگ شروع شد و توی سایت الیس هم اومد روی مرحله ی Optimized والان 45 روزه به همون حالت مونده...
حبس شدیم تو خونه.سوشیال سکیوریتمونم فقط برای من اومد برای مامان بابا نیومد.شمارش رو بهمون دادن اما نرسید دستمون...

ویزای چی اکسپایرد شده...
شما که به محض ورود با خوردن مهر کنار ویزای قبلی تون ویزاتون یکسال از تاریخ ورود میشه...
تشکر کنندگان: alirezass ، sepidarx ، گل نهال ، Mehrdadordi ، لاتاری
(2014-04-07 ساعت 20:28)SNSH نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 23:58)sepidarx نوشته:  مال من 1 ماه تو سایت نمیشناخت بعدش زد که پروداکتینگ شروع شد و توی سایت الیس هم اومد روی مرحله ی Optimized والان 45 روزه به همون حالت مونده...

ویزای چی اکسپایرد شده...
شما که به محض ورود با خوردن مهر کنار ویزای قبلی تون ویزاتون یکسال از تاریخ ورود میشه...

درسته اما هرجا میرم تاریخش رو میخونن میگن اکسپاایرد شده.حتی اداره سوشیال میگه سیستم قبول نمیکنه چون تاریخش تموم شده.
من تا 50 روز صبر میکنم بعدش دیگه میبندم به تلفن مثل قبل...
خسته شدیم به خدا.کشور به این بزرگی 3 تا دونه کارت رو نمیتونه سر وقتش بفرسته؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: farshad varaste ، Mehrdadordi ، mohsenmb ، alirezass ، powerb ، Ali.US ، لاتاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان