کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-12 ساعت 21:05)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 15:47)mhr.714 نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 13:55)byousefi_p نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 20:36)mhr.714 نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجرسرا
میشه لطفا راهنمایی کنین ,دوستان بعد از گرفتن گرین کارت , ایا هر بار که وارد آمریکا میشیم اگه تغییر ادرس داریم باید اطلاع بدیم؟
سلام
حتمن این کار ضرورت داره
برای اموری همچون ارسال قبوض جریمه، صورتحساب بانک و ... لازمه
کلا به نفع خودتونه
کار و هزینه خاصی هم نداره
یه دنیا ممنونم , میشه بگین از کجا و چه جوری باید تغییر ادرس رو اطلاع بدیم؟

تشريف ببرين تو سايت uscis
وارد صفحه اصلي كه شدين
change address online
رو كامل پر كنين ..اخرش يه تاييديه ميده يادداشت كن حتما

الان یه سوال برای من پیش اومد. ایا ماهایی که تو امریکا ساکن شدیم و خارج هم نشدیم ، ایا به جز DMV باید جابه جایی خونمون رو به UCIS اطلاع بدیم؟ یا همون DMV کافیه ؟
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
(2014-03-27 ساعت 19:40)alirezass نوشته:  سلام
آقا این چه معنی میده من دارم برای بیمه اقدام میکنم
Estimated household income in 2014

درآمد تقریبی خانواده در سال 2014
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
تشکر کنندگان: farshad varaste
(2014-04-09 ساعت 01:11)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان من19/2/ feb 2014 وارد شدم و 14 march به ایران برگشتم و برای ssn اقدام نکردم گرین کارتهای من و خانمم هم به ادرسی که داده بودیم پست شده حالا 2 تا سوال دارم :
1- طبق اون قانون 6 ماه من باید از زمان ورودم که 19 feb هست 6 ماه رو حساب کنم یا از زمان خروجم از آمریکا که 14 march هست؟
2-برای گرفتن ssn دیر نمیشه و من میتونم این بار که رفتم ssn رو بگیرم یا حتی 6 ماه دیکه بگیرم یا هر زمانی که خواستم اونجا افامت کنم ssn رو بگیرم؟

کسی جواب منو نمیده؟Sad
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان:
(2014-04-13 ساعت 00:12)saeid-ss نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 01:11)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان من19/2/ feb 2014 وارد شدم و 14 march به ایران برگشتم و برای ssn اقدام نکردم گرین کارتهای من و خانمم هم به ادرسی که داده بودیم پست شده حالا 2 تا سوال دارم :
1- طبق اون قانون 6 ماه من باید از زمان ورودم که 19 feb هست 6 ماه رو حساب کنم یا از زمان خروجم از آمریکا که 14 march هست؟
2-برای گرفتن ssn دیر نمیشه و من میتونم این بار که رفتم ssn رو بگیرم یا حتی 6 ماه دیکه بگیرم یا هر زمانی که خواستم اونجا افامت کنم ssn رو بگیرم؟

کسی جواب منو نمیده؟Sad
1- خروج
2-نمیدونمSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2014-04-12 ساعت 22:38)mozhgangh نوشته:  الان یه سوال برای من پیش اومد. ایا ماهایی که تو آمریکا ساکن شدیم و خارج هم نشدیم ، ایا به جز DMV باید جابه جایی خونمون رو به UCIS اطلاع بدیم؟ یا همون DMV کافیه ؟

حتما بايد به UCIS هم جدا اطلاع بديد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: amjad ، گل نهال ، poem ، philter ، mohsenmb ، Mehrdadordi ، mhr.714 ، farshad_m ، sce ، romance33 ، yasejavan
(2014-04-12 ساعت 15:47)mhr.714 نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 13:55)byousefi_p نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 20:36)mhr.714 نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجرسرا
میشه لطفا راهنمایی کنین ,دوستان بعد از گرفتن گرین کارت , ایا هر بار که وارد آمریکا میشیم اگه تغییر ادرس داریم باید اطلاع بدیم؟
سلام
حتمن این کار ضرورت داره
برای اموری همچون ارسال قبوض جریمه، صورتحساب بانک و ... لازمه
کلا به نفع خودتونه
کار و هزینه خاصی هم نداره
یه دنیا ممنونم , میشه بگین از کجا و چه جوری باید تغییر ادرس رو اطلاع بدیم؟
مراجعه به دفاتر پستی، اخذ فرم خام، تکمیل و تحویل به همان دفاتر بدون هزینه.
UCIS در سایت
فکر کنم DMV هم میخاد در دفاترش ولی مطمئن نیستم.
پایدار باشید.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: farshad varaste ، mohsenmb ، mhr.714 ، farshad_m
سلام به همگی
من الان تیویورک هستم
شاید 2 یا 4 ماه دیگه بخوام اول برم کانادا بعد از اونجا برم سیاتل دنبال جا بگردم
در این صورت من باید تغییر آدرسم رو همه رو اونجا انجام بدم درسته چون ادرس مشخصی ندارم؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: romance33
(2014-03-18 ساعت 23:28)peymanp76 نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 02:12)niloo-kh نوشته:  
(2014-03-16 ساعت 17:26)alirezass نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 23:10)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان عزیز
بالاخره ما هم چشممون به جمال گرین کارت روشن شد.
کل زمانی که از روز ورودمون به آمریکا طی شد تا روز 13 مارچ که گرین کارت ها با پست دستمون رسید دقیقا یک ماه شد.به علاوه اینکه ما تغییر آدرس هم داشتیم.سوشالمون هم دقیقا 8 روز بعد از ورودمون با پست به دستمون رسید.جالبی این قضیه سوشال این بود که همه میگفتند که باید 7 تا 10 روز از ورودمون بگذره تا بریم برای سوشال اقدام کنیم ولی ما دقیقا روز دوم ورودمون به دفتر سوشال شهر آستین تگزاس مراجعه کردیم و همون روز کارامون انجام شد.
در مورد پرداخت هزینه گرین کارت هم این رو بگم که ما روز دوم ورودمون به آمریکا با کردیت فامیلمون پرداخت کردیم و به فاصله یک ماه بعد کارت ها دستمون رسید.
دوستای خوب که عازم هستید اصلا به خودتون نگرانی وارد نکنید و زیاد به جزییات کاراتون مو به مو وارد نشید که جز اضطراب و نگرانی و اعصاب خراب براتون هیچ عایدی نداره.به قدری این کشور قانون منده که همه چیز طبق روالی که باید طی بشه، انجام میشه به علاوه اینکه افرادی که باهاشون توی دفتر سوشال یا هر جای دیگه برخورد میکنید به قدری انسان دوست و مهربون هستند که به راحتی کار های مربوط به مهاجرت و غیره را انجام میدند و هیچگونه سنگ اندازی توی کاراتون نمی کنن.توصیه من به دوستایی که عازم هستند و قصد بازگشت دارند تا در آینده نزدیک مهاجرت دائم داشته باشند اینه که زیاد فکر خودتون را با حاشیه هایی که بعضی از دوستان خواسته یا نا خواسته براتون ترسیم کردند، مشغول نکنید و از اقامتتون توی ینگه دنیا لذت ببرید.تجربه ای که من توی این مدت به دست آوردم این بود که با هر شرایط و با هر بودجه ای میشه از اقامت در اینجا لذت برد و در یک کلام زندگی کرد.البته خود من برای یکسال آینده برنامه جهت اقامت دائم در اینجا تنظیم کردم که به امید خدا انجامش خواهم داد.
به هر حال این تجربه های ملموس توسط خودم و همسرم و پسر یک و نیم ساله من بود.البته خودم هم توی این پروسه یک ساله خیلی حرص و جوش ها خوردم ولی الان میبینم که همه اون اعصاب خور شدنها و چیز های دیگه تا حدود خیلی زیادی ساخته ذهن خودم بود و خیلی از چیزهایی که فکر میکردم و تصویر سازی می کردم درست نبود.امیدوارم که این اندک تجربه های من مورد استفاده دوستای خوب مهاجر سرایی که عازم آمریکا هستند قرار بگیره.
اگر هم سوالی به نظر دوستان رسید و من بتونم پاسخگو باشم درخدمت همه دوستان خواهم بود.
با سپاس.

دوست عزیز بهتون تبریک میگم
اگر امکان داره بیشتر در مورد اجاره خونه خصوصی توضیح بدید
من اینجا نیویورک چون کار نداریم خیلی سخت خونه کرایه میدن به دانشجو
من مجبور شدم برم یه اتاق اجاره کنم

مبارکه متاسفانه ما 9 فوریه اومدیم سوسیالمون 10 روزه اومد ولی گیرین کارتمون هنوز نیامده . میشه بگید مراحل خواستی رو طی کردید یا خیر؟
پول رو از آمریکا یکی از دوستان یک ماه قبل از رسیدنمون به آمریکا برامون واریز کرد با کردیت کارتش ولی الان 1.5 ماه تقریبا از رسیدن ما می گذره و از گرین کارت خبری نیست . پیشنهاد می دید چه کنم و کجا برم برای پیگیری؟
دوست عزیز سلام
توی سایت USCIS ELIS چک کنید ببینید توی چه مرحله ای هستید.یک شماره که با IOE شروع میشه را اونجا می بینید،یادداشت کنید بعد توی سایت www.uscis.gov وارد بشید و توی قسمت Check my Cases این شماره را همراه با IOE اولش وارد کنید ببینید چی بهتون پیغام میده.اگر پیغام داد تا 30 روز دیگه دریافت میکنید ولی شما دریافت نکردید یه شماره تلفن پایین متنش بهتون میده که شما باید با اون تلفن تماس بگیرید و پیگیری کنید.
موفق باشید.
سلام دوستان عزيز.
نهايتا سايت uscis كيس ما رو هم close اعلام كرد و جالب اينه كه تو سايت قسمت Check your Cases يك شماره داده كه تو سايت اداره پست بتونيم بسته رو پيگيري كنيم كه براي من اعلام كرد بسته تحويل پست شده و پيشبيني ميشه تا دو روز ديگه به دست شما برسه.
***CN:2013AS4 _ مبدا : سيس اباد _ مقصد : ويرجينيا
تشکر کنندگان: mohsenmb ، alirezass ، yasejavan
(2014-04-13 ساعت 23:08)zanganeh نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 23:28)peymanp76 نوشته:  
(2014-03-18 ساعت 02:12)niloo-kh نوشته:  
(2014-03-16 ساعت 17:26)alirezass نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 23:10)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان عزیز
بالاخره ما هم چشممون به جمال گرین کارت روشن شد.
کل زمانی که از روز ورودمون به آمریکا طی شد تا روز 13 مارچ که گرین کارت ها با پست دستمون رسید دقیقا یک ماه شد.به علاوه اینکه ما تغییر آدرس هم داشتیم.سوشالمون هم دقیقا 8 روز بعد از ورودمون با پست به دستمون رسید.جالبی این قضیه سوشال این بود که همه میگفتند که باید 7 تا 10 روز از ورودمون بگذره تا بریم برای سوشال اقدام کنیم ولی ما دقیقا روز دوم ورودمون به دفتر سوشال شهر آستین تگزاس مراجعه کردیم و همون روز کارامون انجام شد.
در مورد پرداخت هزینه گرین کارت هم این رو بگم که ما روز دوم ورودمون به آمریکا با کردیت فامیلمون پرداخت کردیم و به فاصله یک ماه بعد کارت ها دستمون رسید.
دوستای خوب که عازم هستید اصلا به خودتون نگرانی وارد نکنید و زیاد به جزییات کاراتون مو به مو وارد نشید که جز اضطراب و نگرانی و اعصاب خراب براتون هیچ عایدی نداره.به قدری این کشور قانون منده که همه چیز طبق روالی که باید طی بشه، انجام میشه به علاوه اینکه افرادی که باهاشون توی دفتر سوشال یا هر جای دیگه برخورد میکنید به قدری انسان دوست و مهربون هستند که به راحتی کار های مربوط به مهاجرت و غیره را انجام میدند و هیچگونه سنگ اندازی توی کاراتون نمی کنن.توصیه من به دوستایی که عازم هستند و قصد بازگشت دارند تا در آینده نزدیک مهاجرت دائم داشته باشند اینه که زیاد فکر خودتون را با حاشیه هایی که بعضی از دوستان خواسته یا نا خواسته براتون ترسیم کردند، مشغول نکنید و از اقامتتون توی ینگه دنیا لذت ببرید.تجربه ای که من توی این مدت به دست آوردم این بود که با هر شرایط و با هر بودجه ای میشه از اقامت در اینجا لذت برد و در یک کلام زندگی کرد.البته خود من برای یکسال آینده برنامه جهت اقامت دائم در اینجا تنظیم کردم که به امید خدا انجامش خواهم داد.
به هر حال این تجربه های ملموس توسط خودم و همسرم و پسر یک و نیم ساله من بود.البته خودم هم توی این پروسه یک ساله خیلی حرص و جوش ها خوردم ولی الان میبینم که همه اون اعصاب خور شدنها و چیز های دیگه تا حدود خیلی زیادی ساخته ذهن خودم بود و خیلی از چیزهایی که فکر میکردم و تصویر سازی می کردم درست نبود.امیدوارم که این اندک تجربه های من مورد استفاده دوستای خوب مهاجر سرایی که عازم آمریکا هستند قرار بگیره.
اگر هم سوالی به نظر دوستان رسید و من بتونم پاسخگو باشم درخدمت همه دوستان خواهم بود.
با سپاس.

دوست عزیز بهتون تبریک میگم
اگر امکان داره بیشتر در مورد اجاره خونه خصوصی توضیح بدید
من اینجا نیویورک چون کار نداریم خیلی سخت خونه کرایه میدن به دانشجو
من مجبور شدم برم یه اتاق اجاره کنم

مبارکه متاسفانه ما 9 فوریه اومدیم سوسیالمون 10 روزه اومد ولی گیرین کارتمون هنوز نیامده . میشه بگید مراحل خواستی رو طی کردید یا خیر؟
پول رو از آمریکا یکی از دوستان یک ماه قبل از رسیدنمون به آمریکا برامون واریز کرد با کردیت کارتش ولی الان 1.5 ماه تقریبا از رسیدن ما می گذره و از گرین کارت خبری نیست . پیشنهاد می دید چه کنم و کجا برم برای پیگیری؟
دوست عزیز سلام
توی سایت USCIS ELIS چک کنید ببینید توی چه مرحله ای هستید.یک شماره که با IOE شروع میشه را اونجا می بینید،یادداشت کنید بعد توی سایت www.uscis.gov وارد بشید و توی قسمت Check my Cases این شماره را همراه با IOE اولش وارد کنید ببینید چی بهتون پیغام میده.اگر پیغام داد تا 30 روز دیگه دریافت میکنید ولی شما دریافت نکردید یه شماره تلفن پایین متنش بهتون میده که شما باید با اون تلفن تماس بگیرید و پیگیری کنید.
موفق باشید.
سلام دوستان عزيز.
نهايتا سايت uscis كيس ما رو هم close اعلام كرد و جالب اينه كه تو سايت قسمت Check your Cases يك شماره داده كه تو سايت اداره پست بتونيم بسته رو پيگيري كنيم كه براي من اعلام كرد بسته تحويل پست شده و پيشبيني ميشه تا دو روز ديگه به دست شما برسه.

برای من هم مثل شماستBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان می خوام باهاتون مشورت کنم

من به تنهایی می خوام از کارولینای شمالی زندگیمو ببرم به سن هوزه

به نظرتون کار درستی دارم می کنم یا نه؟

بخاطر کار دارم تغییر ایالت میدم همسرم بر می گرده ایران منم ایالتمو می خوام تغییر بدم تا چند روز بیشتر فرصت تصمیم گیری ندارم

بیشترین نگرانیم اینه که هم خونه چه جوری پیدا کنم که به صرفه بشه لطفا اگر میتونید باهام هم فکری کنید میتونید برای هم خونه شدن برام

پیام خصوصی بزارید ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-04-11 ساعت 00:28)mozhgangh نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 22:51)aram7x نوشته:  بلیط راحت گیر میاد فقط هرچه زودتر بخرین میتونین ارزونتر بخرین ،چون اینجا قیمتها فرق میکنه و وسط هفته ها معمولاً ارزونتر هستش
(2014-04-10 ساعت 03:24)negar_karimi6 نوشته:  سلام
ما داریم تغییر ایالت میدیم دو تا سوال دارم لطفا بچه های کالیفرنیا جواب بدند ممنون

ما دوسه روز دیگه امتحان رانندگی داریم توی شارلوت اولا به نظرتون حالا که داریم میاییم کالیفرنیا نیازیه که بریم امتحان بدیم یا نه؟ به عبارتی دیگر گواهینامه این ایالت را کالیفرنیا قبول داره یا نه؟ اگر نه که دیگه اینجا امتحان ندیم کالیفرنیا که اومدیم انشالا امتحان بدیم
لطفا با اطمینان جواب بدید
سوال دوم
بلیط داخلی به آمریکا راحت گیر میاد یا باید ازچندین ماه قبل رزو کرد؟
و تقریبا چند دلاره ؟

سلام
سوال اولتون
تو دفترچه رانندگی که برای امتحان خوندیم نوشته بود که هروفت ایالتتان را عوض کردید، فقط باید اطلاع بدید به DMV و برید اونجا گواهینامه اون ایالت رو بدید و مال ایالت جدید رو بگیرید. دیگه هیچ نیازی به امتحان نیست. این عین چیزی هست که تو دفترچه نوشته دوست عزیز.
فقط یک سوال این امتحان کتبی شما هست یا رانندگی شهر؟

سوال دومت رو دقیق نمیدونم. اما اصولا بلیط های waitlist هست.
اما بازم بهتره کسی که سفرهای داخلی داشته به سوال شما جواب بده.

دوستانی که سفر داخلی داشتن لطفا جواب این عزیز رو بدن.

ممنون دوست عزیز که سفارشمو به بچه های خوب اینجا میکنید من امتحان شهر رو می گم
آیین نامه رودادم فقط شهرش مونده که خودش یه عذابی شده برام چون ماشین نداریم به گردن کجی باید رو بزنیم چون از موندنمون مطمئن نیستیم که ماشینو بخریم
تشکر کنندگان:
(2014-04-14 ساعت 05:37)negar_karimi6 نوشته:  سلام

...
چی شد خانم کریمی ؟به این زودی می خواین از شارلوت برین ؟
شما یه جوری از وضعیت کار تو شارلوت تعریف کردین که ما داشتین میومدیم اونجا.Big Grin
اما جدای از شوخی حتما و حتما قبل از گرفتن هر تصمیم احساسی در مورد جایی که می خواین برین مطمئن باشین.قطعا کالیفرنیا هم میتونه از نظر مالی کمی شما رو دچار چالش بکنه.با این حال تصمیم اول و آخر با خود شماست.اگر از پیدا کردن کار در سن هوزه مطمئن هستین شک نکنین.از مهندس بیات و صادقی عزیز هم می تونین کمک بگیرین.با این حال بهتر شدن شرایط زندگی همه ماها در گرو پیدا کردن یه کار ثابت و خوبه و امیدوارم شما هم هرچه سریعتر به شرایط متعادلی برسین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad ، negar_karimi6 ، گل نهال
(2014-04-14 ساعت 07:10)sce نوشته:  

...
شما یه جوری از وضعیت کار تو شارلوت تعریف کردین که ما داشتین میومدیم اونجا.Big Grin
اما جدای از شوخی حتما و حتما قبل از گرفتن هر تصمیم احساسی در مورد جایی که می خواین برین مطمئن باشین.قطعا کالیفرنیا هم میتونه از نظر مالی کمی شما رو دچار چالش بکنه.با این حال تصمیم اول و آخر با خود شماست.اگر از پیدا کردن کار در سن هوزه مطمئن هستین شک نکنین.از مهندس بیات و صادقی عزیز هم می تونین کمک بگیرین.با این حال بهتر شدن شرایط زندگی همه ماها در گرو پیدا کردن یه کار ثابت و خوبه و امیدوارم شما هم هرچه سریعتر به شرایط متعادلی برسین.
موفق باشین.

دوست عزیز هنوزم میگم اینجا کار بد نیست اما برای افرادی که تخصص در کامپیوتر و مسائل بانکی دارن با تشویق های من درهمین تاپیک بود که دو تا از بچه های مهاجر سرا اومدند اینجا و الان بعد از دو سه ماه سر کارن پس تبلیغ الکی نکردم چون هر دو وارد به این دو رشته هستن ولی رشته و مهارت من اینجا بدرد نمی خوره می خوام شانسمو تو ایالت کالیفرنیا امتحان کنم ولی بد جور تو تصمیم گیری موندم به دیگران نور دادمو خودم درتاریکی موندم
تشکر کنندگان: Saiban
(2014-04-14 ساعت 07:29)negar_karimi6 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 07:10)sce نوشته:  

...
موفق باشین.

دوست عزیز هنوزم میگم اینجا کار بد نیست اما برای افرادی که تخصص در کامپیوتر و مسائل بانکی دارن با تشویق های من درهمین تاپیک بود که دو تا از بچه های مهاجر سرا اومدند اینجا و الان بعد از دو سه ماه سر کارن پس تبلیغ الکی نکردم چون هر دو وارد به این دو رشته هستن ولی رشته و مهارت من اینجا بدرد نمی خوره می خوام شانسمو تو ایالت کالیفرنیا امتحان کنم ولی بد جور تو تصمیم گیری موندم به دیگران نور دادمو خودم درتاریکی موندم

نگار جان
تصمیم خیلی مهمیه. چون اگر تاپیک بچه های کالیفرنیا رو خونده باشی همه از جمله خود من یکی از مواردی رو که خیلی هممون تاکید کردیم گرونی و بیکاریه.
اگر کارتون مشخصه و در واقع جایی استخدام شدید و دارید میرید که خدارا شکر مشکلی نیست. اما اگر اینطور نیست تو وقت کمی هم که خودتون فرمودید خیلی بیشتر باید فکر کنید.
چون من و شوهرم که دنبال اینیم که از کالیفرنیا بریم بیرون و جاهای دیگه دنبال کار باشیم.
البته بازم خودتون صلاح خودتون رو بهتر میدونید. اما امیدوارم هر تصمیمی که میگیرید موفق باشید.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
تشکر کنندگان: negar_karimi6
دوستان عزیز
لطفا اگه کسی جواب سوال منو میدونه لطفا منو راهنمایی کنه
ما تو فرودگاه هیوستون که وارد شدیم ادرسمون رو تغییر دادیم بعد از یک ماه گرین کارتهای ما صادر شد و گرین کارت من به آدرسمون اومد ولی مال خانم و بچه ام رفت پست مرکزی دالاس و بعد از چند روز برگشت خورد حالا هم تو سایت uscis نوشته که جهت آپدیت کردن آدرس با این شماره تماس بگیرید 8253-375-800-1 ولی ما از آمریکا خارج شدیم و از ایران هر کاری میکنم نمیتونم با این شماره تماس بگیرم و میگه امکان تماس با این شماره مقدور نمیباشد
حالا سوالهای من اینه
1-چطوری میتونم از ایران با این شماره تماس بگیرم
2-اگه تو سایت uscis اون قسمت که مال تغییر آدرسه و فرم AR-11 داره آگه آدرسمو تغییر بدم گرین کارتها ارسال میشه به آدرسمون یا نه
3- اگه آدرس منو ندارن پس چطوری گرین کارت منو به آدرسم فرستادن ولی مال بقیه رو نه
دوستان عزیز لطفا اگه کسی هم جواب سوالها رو نمیدونه و الان امریکاست لطفایه زنگ بزنه به این شماره و ازشون بپرسه که چطوری میتونم از ایران باهاشون تماس بگیرم یا آدرسمو عوض کنم که گرین کارتها به آدرسم ارسال بشه
ممنون از لطفتون

تشکر کنندگان: philter ، Mehrdadordi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان