کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-04-19 ساعت 13:41)Carrot نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 13:27)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 12:59)Carrot نوشته:  سلام
من یک بار رفتم و برای گرین کارت و سوشیال اقدام کردم ولی ...
سلام ، شما تو ويزاتون A-number دارين ..
يعني شماره گرين كارتتون در واقع كه تا يكسال هم اعتبار داره با توجه به مهري كه تو فرودگاه يو اس كنارش خورده ..
منم سوال كردم و بدون گرين كارت دارم بليطمو ميگيرم ..
اژانس گفت كه مشكلي نداره Smile
شما از کدوم هواپیمایی بلیط میگیرید؟ ترکیش؟
طرف یه جوری منو ترسوند که میترسم برم تو استانبول و نزارند و بلیطم باطل بشه و برگردم ایران

از دوبي ميرم Smile تو ويزا پايينش نم نوشته كه با اين مهر تا يكسال مشكلي نداري
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: negar_karimi6
(2014-04-19 ساعت 18:49)byousefi_p نوشته:  بچه ها چند وقتیه gulf air یک حراج قوی به مقصد لس آنجلس گذاشته. بشتابید.

شما تجربه‌ سفر کردن با گلف ایر رو دارین؟می‌شه توضیح بدین از کیفیت پروازش اگر با گلف ایر سفر کردین.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: philter
دوستان این سایت الیس برای پرداخت 165 دلار از دیروز فعال نیستش ! کسی خبر داره داستانش چیه و چی شده ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
(2014-04-20 ساعت 20:33)mechanicalengineer نوشته:  دوستان این سایت الیس برای پرداخت 165 دلار از دیروز فعال نیستش ! کسی خبر داره داستانش چیه و چی شده ؟
Sorry for typing in english
For update information.try on tomorrow morning
دوستان خواهشا اگر تجربه تلخ بنده را دارید راهنماییم بفرمایید فوریییییییییییییییییییی فورییییییییییییییی

یک هفته پیش مدارک برای پاس سفید همسرم رو فرستادم اداره مهاجرت شهرمون حالا همون مدارکمونو برگردونند با یه سری فرم های پرینت شده که توضیحات کلی این فر ماست که ما همیشه توسایت میبینیم و اصلا نگفته چرا مدارک رو پس فرستادن نمیدونم چیکار کنم ؟ سفر همسرم نزدیکه و بد جور استرس ما رو گرفته
تشکر کنندگان:
دوستان برای این 165 دلار من مراحل ثبت نام رو انجام دادم ولی در مرحله active یدفه زد که برای شما inactive هست والان که log in میکنم ،درصفحه enter secure pin برام پین میاد به ایمیلم ولی وقتی پین رو وارد میکنم پیغام زیر میاد :
You have experienced a failure Please call the Help Desk at 1-800-375-5283

ایرادش چیه دوستان وچرا همش fail میده ؟ باید چیکارکنم الان کسی تجربشو داره ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون وسط ثبت نام هستم والان نمیدونم انجام شده یا خیر که برم پولم رو واریز کنم !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
(2014-04-21 ساعت 10:16)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای این 165 دلار من مراحل ثبت نام رو انجام دادم ولی در مرحله active یدفه زد که برای شما inactive هست والان که log in میکنم ،درصفحه enter secure pin برام پین میاد به ایمیلم ولی وقتی پین رو وارد میکنم پیغام زیر میاد :

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چون وسط ثبت نام هستم والان نمیدونم انجام شده یا خیر که برم پولم رو واریز کنم !
دوستان پاسخی نبود ؟ ما باید زنگ بزنیم بهشون یا..؟؟!!
(2014-04-22 ساعت 01:12)mechanicalengineer نوشته:  [quote='mechanicalengineer' pid='482086' dateline='1398059213']
دوستان برای این 165 دلار من مراحل ثبت نام رو انجام دادم ولی در مرحله active یدفه زد که برای شما inactive هست والان که log in میکنم ،درصفحه enter secure pin برام پین میاد به ایمیلم ولی وقتی پین رو وارد میکنم پیغام زیر میاد :

سلام خوب گفته که زنگ بزنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: romance33
(2014-04-21 ساعت 02:55)negar_karimi6 نوشته:  دوستان خواهشا اگر تجربه تلخ بنده را دارید راهنماییم بفرمایید فوریییییییییییییییییییی فورییییییییییییییی

یک هفته پیش مدارک برای پاس سفید همسرم رو فرستادم اداره مهاجرت شهرمون حالا همون مدارکمونو برگردونند با یه سری فرم های پرینت شده که توضیحات کلی این فر ماست که ما همیشه توسایت میبینیم و اصلا نگفته چرا مدارک رو پس فرستادن نمیدونم چیکار کنم ؟ سفر همسرم نزدیکه و بد جور استرس ما رو گرفته

سلام لطفا بهشون زنگ بزنید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، romance33 ، lighter ، negar_karimi6 ، philter
(2014-04-22 ساعت 01:26)پدی نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 01:12)mechanicalengineer نوشته:  [quote='mechanicalengineer' pid='482086' dateline='1398059213']

سلام خوب گفته که زنگ بزنید

زنگ زدم گفت سایتمون Down ومشخصاتم رو گرفت گفت برات ایمیل میاد ولی هنوز که خبری نشده ! سایتش خیلی مشکل داره ظاهرا ! از بچه ها کسی هست که در این مرحله پرداخت 165 دلار باشه و با این مشکل برخورده باشه یا قبلا همچین مشکلی داشته باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-17 ساعت 08:48)hs6467 نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 15:57)اریوبرزن نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 11:01)hs6467 نوشته:  دوستان گلم سلام یه سوال مهم داشتم البته شاید واسه خودم مهم باشه...
من میتونم وقتی ویزا رو بعداز مصاحبه دریافت کردم( خودم و خانومم و بچه یکماهم)
تنهایی بیام آمریکا(به خاطر شرایط سخت مالیم) بعد به جای خانوم و بچم خودم واسه گرین کارت سه تامون اقدام کنم؟یعنی اونا نیان تا بعد چندماه که کار گیر آوردم روبراه شدم بعد بیام...؟
یه سوال دیگه ام که داشتم اینکه از زمانیکه ویزارو میگیریم(درباب لاتاری عرض می کنم) چند ماه مهلت داریم بیایم آمریکا و واسه گرین کارتمون اقدام کنیم؟
خواهش میکنم من رو به تاپیک های دیگه ارجاع ندید و جوابم رو همینجا بهم بدید...
دوست عزیز از زمانی که ویزا در هر سفارتی صادر میشه دارنده ویزا 6 ماه وقت داره که وارد آمریکا بشه
افرادی که زیر مجموعه نفر اصلی هستند باید حتما با نفر اصلی یا همون برنده لاتاری وارد آمریکا بشن
پس تنها راهی که داری این هست که با زن و بچه وارد بشی و سوشیالتون رو بگیرید و زن و بچه ات برگردن ایران و شما اونجا بمونی یا برای خانومت وبچه ات پاس سفید بگیری که این پاس سفید گرفتن خودش 2 تا 3 ماه طول میکشه
موفق باشی

یک دنیا ممنون دوست عزیزم،
دقیق نمیدونم اما با توضیحاتی که دادین فکر کنم میشه من تنها برم دوماهی که گرین کارت خودم رو گرفتم و کاروبارم اکی شد بعد خانومم با نی نی مون بیاد نه؟(چون گفتید 6ماه فرصت هست تا بیان آمریکا..)

دوستان گلم خواهش میکنم اگر کسی میتونه جواب سوال من رو بده...
دوستان من آدرسی که برای اومدن گرین کارت داده بودم در هنگام دریافت ویزام رو میخوام عوض کنم ، شنیده بودم که اینکار رو باید توی فرودگاه وقتی رسیدی انجام بدی ولی دیشب که به USCISزنگ زده بودم بهم گفت بهترین راه اینه که فرم AR-11 رو پرکنی !
حالا میخوام بدونم کسی میدونه کدومش درسته و توی فرودگاه نمیشه اینکار رو انجام داد؟
این لینکیه که این فرم رو داره :http://www.uscis.gov/ar-11
ضمنا این receipt number چیه ؟
تشکر کنندگان: farshad_m ، Mehrdadordi
(2014-04-22 ساعت 20:28)mechanicalengineer نوشته:  دوستان من آدرسی که برای اومدن گرین کارت داده بودم در هنگام دریافت ویزام رو میخوام عوض کنم ، شنیده بودم که اینکار رو باید توی فرودگاه وقتی رسیدی انجام بدی ولی دیشب که به USCISزنگ زده بودم بهم گفت بهترین راه اینه که فرم AR-11 رو پرکنی !
حالا میخوام بدونم کسی میدونه کدومش درسته و توی فرودگاه نمیشه اینکار رو انجام داد؟
این لینکیه که این فرم رو داره :http://www.uscis.gov/ar-11
ضمنا این receipt number چیه ؟

سلام. Smile شما روز مصاحبه فرصت دارين فرم هاتون رو اپديت كنين و اعلام تغيير ادرس رو بدين
موقع ورود به امريكا هنگام تحويل پاكت زرد اونجا به افيسر تو فرودگاه دوباره اعلام كنين
تو سايت uscisبه همون ادرس برين :
ريسيپت نامبر يعني ١٦٥$ ناقابل رو كه پرداخت كردي تازه accept ميكنه شما رو بعدش كه تشريف بردين يو اس سايت شما رو ً active ميكنه تا پست كارتتون ، كه مرتب بايد چك كنين
change address online
كه همون فرم AR-11هست رو پر ميكنين مه اونجا ادرس قديم و جديدتو ميخواد
اخرش هم يه تاييديه ميده بهت يادداشت كن حتما ؛)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
(2014-04-22 ساعت 13:48)hs6467 نوشته:  یک دنیا ممنون دوست عزیزم،
دقیق نمیدونم اما با توضیحاتی که دادین فکر کنم میشه من تنها برم دوماهی که گرین کارت خودم رو گرفتم و کاروبارم اکی شد بعد خانومم با نی نی مون بیاد نه؟(چون گفتید 6ماه فرصت هست تا بیان آمریکا..)

بله اگر شما برنده هستید میتونید زودتر برید و بعد خانواده بیان، ولی باید قبل از انقضای تاریخ ویزا بیان وگرنه دیگه ویزاشون باطل میشه و باز باید مراحل ویزای خانوادگی رو طی کنید که اونم خودش شرایط خاصی داره!!! پس حواستون به این قضیه باشه، پروسه صدور گرین کارت هر فردی هم تا وارد آمریکا نشه به جریان نمیفته!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farshad_m ، گل نهال ، romance33 ، Mehrdadordi ، amjad ، ffrfar ، Natasha9 ، philter
(2014-04-19 ساعت 17:11)shoshina نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 14:36)Carrot نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 12:59)Carrot نوشته:  سلام
من یک بار رفتم و برای گرین کارت و سوشیال اقدام کردم ولی بدون گرفتن گرین کارت و سوشیال اومدم ایران
الان هر دو به آدرسی که داده بودم رسیدن و برای من کپی گرین کارتم رو هم ارسال کردند
از چند تا بچه ها پرسیده بودم که آیا بدون گرین کارت میتوانم برگردم یا نه که گفته بودند مهر خروجی که تو فرودگاه آمریکا زده شده حکم یک سال گرین کارت رو داره و من راحت شده بودم
حدود 3 ماه است که اینجام و میخوام برگردم
ولی امروز که رفتم از ترکیش بلیط بگیرم به من گفتند که شما با کپی گرین کارت نمی توانید بروید / گفتند اگر ما بلیط هم بدهیم 90 درصد تو فرودگاه اجازه نمیدن شما بروید و اگر تو فرودگاه ایران هم اجازه بدند تو فرودگاه استانبول اجازه نمیدند برید آمریکا / البته چند جا زنگ زد و بعد این جواب رو به من داد
خواهشا با نقل و قول جواب ندید و کسی که تو شرایط من بوده و برگشته به ایران و دوباره بدون گرین کارت رفته آمریکا برای من جواب بده
متشکرم

خواهشا بچه هایی که در این رابطه تجربه دارند به من بگند
با ایرلاینی که رفتند رو هم بگید لطفا
ا
ین سوال منم هست . البته من از یه وکیل معتبر در آمریکا سوال کردم که ایشون گفت با مهریکه تو پاس خورده می تونی بیای ومشکلی نیست. باز شما کپی گرین کارتتون رو دارین ولی من گرینم اصلا نرسبده بعداز پنج ماه هنوز هیچ خبری نشده
لطفا دوستانی که با این شرایط رفتن وتجربه شو دارن بیان بگن و ما رو از استرس در بیارن .
ممنون
پنج ماه

سلام دوستان

من همراه با شوهرم که گرین کارتش رو به علت اشتباه چاپی به uscis پس فرستاده بودیم 8 فروردین برای بار دوم به امریکا وارد شدیم با پرواز قطری.

البته تو فرودگاه ایران یک ربع توضیح میدادم که چرا گرین کارت شوهرم دستش نیست و کپی گرین و نامه uscis که نوشته بود گرین کارت رسیده دستشون رو نشون دادم ولی بلیطهای هر دو پرواز که تو تهران صادر شد دیگه تو دوحه مشکلی نبود و تا اومدم توضیح بدم که این مهر تا یکسال اعتبار داره خانم آفیسر قبول کرد .ولی شنیدم که ترکیش و پروازهای اروپایی خیلی گیر میدن حتی به اونهایی که گرین کارت دستشون کلی برای چک پاس و گرین معطل میشن(اروپا بیشتر از ترکیه) پس برای یک توضیح قاطعانه و قانع کردن آفیسرها اماده باشید چون واقعا اون مهره تو پاس یعنی گرین کارت.هر چه کپی و مدارک مربوطه هم هست دم دستتون باشه .سفرتون خوش
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان