کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام به همگي
بچه ها كسي تونسته از ايران با شماره 5283-375-800-1 تماس بگيره ؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، philter
(2014-04-24 ساعت 10:57)lilistar نوشته:  سلام به همگي
بچه ها كسي تونسته از ايران با شماره 5283-375-800-1 تماس بگيره ؟

بله قربان Smile چرا نميشه ، خيلي هم راحت فقط بايد صبور باشي پشت خط بموني
كه وصل شي به افيسر اصلي ..
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: philter ، romance33 ، shoshina ، shadi79 ، گل نهال ، lilistar
(2014-04-23 ساعت 01:50)aghaghia نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 13:48)hs6467 نوشته:  یک دنیا ممنون دوست عزیزم،
دقیق نمیدونم اما با توضیحاتی که دادین فکر کنم میشه من تنها برم دوماهی که گرین کارت خودم رو گرفتم و کاروبارم اکی شد بعد خانومم با نی نی مون بیاد نه؟(چون گفتید 6ماه فرصت هست تا بیان آمریکا..)

بله اگر شما برنده هستید میتونید زودتر برید و بعد خانواده بیان، ولی باید قبل از انقضای تاریخ ویزا بیان وگرنه دیگه ویزاشون باطل میشه و باز باید مراحل ویزای خانوادگی رو طی کنید که اونم خودش شرایط خاصی داره!!! پس حواستون به این قضیه باشه، پروسه صدور گرین کارت هر فردی هم تا وارد آمریکا نشه به جریان نمیفته!

آخ که خیالم راحت شد ، چقدر توماهی دوست عزیزم که جواب منو بالاخره دادی... اینطوری واسم خیلی بهتر هست،میرم آمریکا زیر 4 ماه هم خانومم و نی نی مون رونیکا رو میارم.... خیلیییییی گلیییی مرسی از لطفت...
تشکر کنندگان: shadi79 ، Mehrdadordi
دوستان میشه اگر مطلبی در مورد پاس سفید موجوده آدرسشو به من معرفی کنید ؟ آیا حتما باید وکیل بگیریم؟ حضور همه افراد در آمریکا الزامیه ؟ چه مدتی طول می کشه ؟
ممنون
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان:
(2014-04-24 ساعت 14:49)kambiz12 نوشته:  دوستان میشه اگر مطلبی در مورد پاس سفید موجوده آدرسشو به من معرفی کنید ؟ آیا حتما باید وکیل بگیریم؟ حضور همه افراد در آمریکا الزامیه ؟ چه مدتی طول می کشه ؟
ممنون
چند صفحه آخر همین تاپیک رو بخونید توضیحات کاملی داده شده
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: kambiz12
(2014-04-24 ساعت 14:49)kambiz12 نوشته:  دوستان میشه اگر مطلبی در مورد پاس سفید موجوده آدرسشو به من معرفی کنید ؟ آیا حتما باید وکیل بگیریم؟ حضور همه افراد در آمریکا الزامیه ؟ چه مدتی طول می کشه ؟
ممنون

اﻳﻨﺠﺎﺳﺖ
http://www.mohajersara.com/thread-3694.html
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: romance33 ، kambiz12 ، amjad
دوستان من این 165 دلار رو تازه پرداخت کردم وACCEPTشد ، حالا میخوام آدرسی که قراره گرین کارتم بیام وقبلا روز گرفتن ویزام داده بودم رو عوض کنم که ظاهرا فرمAR-11 هستش ولی برای پر کردن این فرم ازم rECEIPT NUMBER میخواد :

1) این RECEIPT NUMB. رو باید چی پرکنم ؟

2) مافقط باید قسمت Applicant or Petitioner Informationرو با بخشی که ادرس جدید و قدیم میخواد رو پر کنیم وبقیه بخشها رو خالی بذاریم دیگه ؟

3) این رو قبل از رفتن به امریکا پر کنم یا بذارم اونجا رسیدم ؟

ممنون
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
(2014-04-26 ساعت 16:14)mechanicalengineer نوشته:  دوستان من این 165 دلار رو تازه پرداخت کردم وACCEPTشد ، حالا میخوام آدرسی که قراره گرین کارتم بیام وقبلا روز گرفتن ویزام داده بودم رو عوض کنم که ظاهرا فرمAR-11 هستش ولی برای پر کردن این فرم ازم rECEIPT NUMBER میخواد :

2) مافقط باید قسمت Applicant or Petitioner Informationرو با بخشی که ادرس جدید و قدیم میخواد رو پر کنیم وبقیه بخشها رو خالی بذاریم دیگه ؟

3) این رو قبل از رفتن به آمریکا پر کنم یا بذارم اونجا رسیدم ؟

ممنون

1.برو تو سایت یوسیس الیس و با وارد کردن رمز وارد شو و پایین صفحه شماره recipt no. رو یادداشت کن.
2.همه رو باید پرکنی...شماره فرم رو بزنos155a
3.چون پروسه ساخت گرین کارد از زمان ورود به آمریکا شروع میشه میتونین از اونجا هم تغییر بدین.
تشکر کنندگان: mechanicalengineer ، Mehrdadordi
(2014-04-26 ساعت 20:33)SNSH نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 16:14)mechanicalengineer نوشته:  دوستان من این 165 دلار رو تازه پرداخت کردم وACCEPTشد ، حالا میخوام آدرسی که قراره گرین کارتم بیام وقبلا روز گرفتن ویزام داده بودم رو عوض کنم که ظاهرا فرمAR-11 هستش ولی برای پر کردن این فرم ازم rECEIPT NUMBER میخواد :

ممنون

1.برو تو سایت یوسیس الیس و با وارد کردن رمز وارد شو و پایین صفحه شماره recipt no. رو یادداشت کن.
3.چون پروسه ساخت گرین کارد از زمان ورود به آمریکا شروع میشه میتونین از اونجا هم تغییر بدین.
مرسی از شما

همونیه که با IOE شروع میشه
1)این شماره رو که زدید os155a چیه ؟ شماره فرم که همون AR-11دیگه ؟ این شماره چیه که شما گفتید

2)نوع اقامت ما در اونجا Permanent residence هستش ؟

3)از کجا باید فهمید که گرین کارت ارسال شده از طریق سایت و جایی هست که اخرین تغییرات مثه این تغییر آدرس رو هم داشته باشه تا مطمئن شیم ادرس جدید اعمال میشه ؟ چون من شهرم تغییر کرده و برا م مهمه که جای جدیدم بیاد ً

ممنون پیشاپیش
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: shatsi ، Mehrdadordi
(2014-04-26 ساعت 21:53)shatsi نوشته:  سه کشور آنگولا، جیبوتی و میانمار در این دست بندی (رتبه 86) در کنار ایران قرار گرفته اند و دارندگان گذرنامه این چهار کشور می توانند بدون دریافت ویزا وارد 40 کشور شوند.
البته در اینکه غرض ورزی کردن که شکی نیست !Big Grin
بعداسامی این چهل کشور رونداده؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: shatsi ، romance33
(2014-04-27 ساعت 00:54)amjad نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 21:53)shatsi نوشته:  سه کشور آنگولا، جیبوتی و میانمار در این دست بندی (رتبه 86) در کنار ایران قرار گرفته اند و دارندگان گذرنامه این چهار کشور می توانند بدون دریافت ویزا وارد 40 کشور شوند.
البته در اینکه غرض ورزی کردن که شکی نیست !Big Grin
بعداسامی این چهل کشور رونداده؟

[عکس: eujbiu.jpg][/img]

[img][عکس: 2s9zvio.jpg][/img]
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: amjad ، azem2014 ، lilistar ، romance33 ، mozhgangh ، amin arefi
shatsi جان تشکر
منظور من اسامی اون 40 کشوری که ایرانیا بدون وی زا میتونن برن بود ؟!!
شاید هنوز چهارتا بدرد بخور توشون باشه و شاید یکی تونست بره ، پس فردا یهو دیدی شد چهار تا ؟!!!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: azem2014 ، shatsi ، romance33 ، sce
دوستان با سلام

یه سوال داشتم از خدماتتون.در رابطه با خرید بلیت از سایت onetravel یا cheapoair

اگر توقف تو فرانکفورت و زوریخ باشه مشکلی‌ پیش نمیاد?
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-04-26 ساعت 23:05)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 20:33)SNSH نوشته:  

ممنون

مرسی از شما

همونیه که با IOE شروع میشه
1)این شماره رو که زدید os155a چیه ؟ شماره فرم که همون AR-11دیگه ؟ این شماره چیه که شما گفتید

2)نوع اقامت ما در اونجا Permanent residence هستش ؟

3)از کجا باید فهمید که گرین کارت ارسال شده از طریق سایت و جایی هست که اخرین تغییرات مثه این تغییر آدرس رو هم داشته باشه تا مطمئن شیم ادرس جدید اعمال میشه ؟ چون من شهرم تغییر کرده و برا م مهمه که جای جدیدم بیاد ً

ممنون پیشاپیش

دوست عزیز شما توی صفحه یوسیس در قسمت جستجو بزن change address online
سپس توی اون صفحه ازت میخواد که شماره فرم رو انتخاب کنی و ioe....را وارد کنی و سپس آدرس قدیم و جدید و تائیدیه...
شماره فرم اونجا میشه os155a
شماره فرم تغییر ادرس به صورت کلی به نام AR.11هست.
تشکر کنندگان: mohsenmb ، romance33 ، mechanicalengineer ، Mehrdadordi
دوستان این 165 دلار را چگونه میشه پرداخت کرد میشه راهنمایی کنید
do the best with what you have and where you are
شماره کیس: 2014AS000001xxx،تاریخ رویت قبولی: 1 MAY، کنسولگری: آنکارا، ارسال فرمهای سری اول: JULY-Email،تأییدیه :یک هفته بعد، تعداد نفرات:1 نفر، کارنت شدن کیس: AUG/15، نامه دوم: 20 NOV، مصاحبه: ژانویه، دریافت ویزا: ژانویه (یک ضرب)، ورود به آمریکا: اگه خدا بخواد به زودی، دریافت گرین کارت:؟
تشکر کنندگان: ebi1988

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان