کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-05-01 ساعت 08:29)mehdieb نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 08:05)sepidarx نوشته:  امروز زنگ زدم دوباره و بهم گفتن کل سیستم صدور جدید شده و این تاخیر مال اینه!امروز آپدیت خورد کیسمون و رفت روی Initial Review ! البته کیس من و مامان آپدیت شد و برای پدرم هنوز توی مرحله ی قبل مونده!
به نظرتون کی میرسه؟
سوال مهم بعدیم که خواهش میکنم جواب بدید اینه که وقتی کارتا میاد باید کسی باشه کا تحویل بگیره و امضا بده؟یا اینکه نه میندازن توی پست؟؟؟

میندازن تو صندوق پستی و خدافظ. Wink

شما خودتون دریافت کردید؟
پس چرا بعضی جاها برگشت میخوره؟
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
کیس نامبر: 51XX
[/code]
تشکر کنندگان: philter
(2014-05-01 ساعت 08:05)sepidarx نوشته:  امروز زنگ زدم دوباره و بهم گفتن کل سیستم صدور جدید شده و این تاخیر مال اینه!امروز آپدیت خورد کیسمون و رفت روی Initial Review ! البته کیس من و مامان آپدیت شد و برای پدرم هنوز توی مرحله ی قبل مونده!
به نظرتون کی میرسه؟
سوال مهم بعدیم که خواهش میکنم جواب بدید اینه که وقتی کارتا میاد باید کسی باشه کا تحویل بگیره و امضا بده؟یا اینکه نه میندازن توی پست؟؟؟
براي اعضاي كيس 4 نفره ما هم سه تا گرين كارتا اومده ولي نفر چهارم هنوز روي مرحله optimized مونده و الان هم ايران هستند بهرحال از ايران با دردسر با اون شماره سايت تماس گرفتم چيزي كه گفتند اينه كه كارت صادر شده و ايراد داشته دوباره بايد صادر بشه . شايد هم منظورشون همين سيستم صدور كارته .
بقيه كارتها رو تو صندوق پستي كه آدرس داده بوديم انداخته اند .
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، philter ، shatsi ، ebi1988 ، pari pariaaa
(2014-05-01 ساعت 10:28)lilistar نوشته:  
به نظرتون کی میرسه؟
براي اعضاي كيس 4 نفره ما هم سه تا گرين كارتا اومده ولي نفر چهارم هنوز روي مرحله optimized مونده و الان هم ايران هستند بهرحال از ايران با دردسر با اون شماره سايت تماس گرفتم چيزي كه گفتند اينه كه كارت صادر شده و ايراد داشته دوباره بايد صادر بشه . شايد هم منظورشون همين سيستم صدور كارته .
بقيه كارتها رو تو صندوق پستي كه آدرس داده بوديم انداخته اند .
سلام دوست عزیز سیستم جدید صدور چی هست ؟ میدونین؟
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
والا بخدا گرفتارمون كردن.اصلا درست جواب نميدن ميگن بيشتر از اين نميتونيم جوابتون رو بديم.والا منم چيزي نميدونم اما براي همه طول كشيده.يكي از دوستانمونم ٩٠ روزه منتظره.به من گفت مشكلي نيست اما معلوم نيست كب مياد!!!!سيستم عوض شده و ما هم دقيق نميدونيم!
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: lilistar ، ebi1988 ، pari pariaaa
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی . من تو لاس وگاس زندگی می کنم و6 ماهه که اومدم ولی متاسفانه گرین کارتم هنوز به دستم نرسیده و مجبور شدم 2باره اون هزینه رو پرداخت کنم اما همچنان هم ازش خبری نشده ... خیلی نگرانم Sad
راستی من دنبال یک هم خونه خانم هستم اگر کسی مایل بود برام پیام خصوصی بزاره
تشکر کنندگان: romance33 ، Mehrdadordi ، shadi79 ، philter ، ebi1988 ، pari pariaaa
به نظرتون کی میرسه؟

ببخشيد اين سيستم صدور كارهاي جديد شامل همه ميشه كه حتي كاراشون تو پست هست يا اونايي كه تازه
١٦٥ تا واريز كردن ؟؟ ممنون
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: ebi1988
سلام دوستان ما داریم میریم لوس انجلس میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم کجا جا رزرو کنیم بهتره ممنون میشم راهنمایی کنین
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: ebi1988
(2014-05-01 ساعت 16:41)Mehrdadordi نوشته:  
به نظرتون کی میرسه؟

ببخشيد اين سيستم صدور كارهاي جديد شامل همه ميشه كه حتي كاراشون تو پست هست يا اونايي كه تازه
١٦٥ تا واريز كردن ؟؟ ممنون

هيچ گونه اطلاعي ندارم!اما فكر كنم اگه تو پست كه ديگه مشكلي نيس.
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
دوستان يعني من خيالم راحت؟؟؟من برم تگزاس؟؟گرين كارتارو ميندازن صندوق پست؟؟؟نيازي به امضا هست يا نه؟
خيلي مهم برام اين سوال.واقعا ممنونم ازتون.
سوال ديگه هم اينكه آيا پاسپورت ماهارو به عنوان آي دي قبول ميكنن براي سوار شدن هواپيما؟با اين وجود كه ويزاهامون باطل شده تاريخش و فقط همون نوشته پايينشه
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: philter ، ebi1988 ، pari pariaaa
(2014-05-02 ساعت 06:15)sepidarx نوشته:  دوستان يعني من خيالم راحت؟؟؟من برم تگزاس؟؟گرين كارتارو ميندازن صندوق پست؟؟؟نيازي به امضا هست يا نه؟
خيلي مهم برام اين سوال.واقعا ممنونم ازتون.
سوال ديگه هم اينكه آيا پاسپورت ماهارو به عنوان آي دي قبول ميكنن براي سوار شدن هواپيما؟با اين وجود كه ويزاهامون باطل شده تاريخش و فقط همون نوشته پايينشه

نه نیازی به امضاتون نیست .ما هم نیویورک بودیم وقتی اومد .بله پاسپورتتون با اون مهری که خورده یک سال اعتبار پیدا کرده و کار همون ویزا رو میکنه
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: philter ، Mehrdadordi ، ebi1988 ، pari pariaaa ، ffrfar
سلام به همگی امروز چشممون به جمال گرین کارتهامون روشن شد یه دوست اونا رو برامون آورد ایران ایشا اله قسمت همتون بشه....
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
(2014-05-02 ساعت 18:17)saeid-ss نوشته:  سلام به همگی امروز چشممون به جمال گرین کارتهامون روشن شد یه دوست اونا رو برامون آورد ایران ایشا اله قسمت همتون بشه....
انتظارت چند وقت شد دوست عزیز و تغییر ادرس هم داشتید ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، ebi1988
(2014-05-02 ساعت 19:44)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 18:17)saeid-ss نوشته:  سلام به همگی امروز چشممون به جمال گرین کارتهامون روشن شد یه دوست اونا رو برامون آورد ایران ایشا اله قسمت همتون بشه....
انتظارت چند وقت شد دوست عزیز و تغییر ادرس هم داشتید ؟

تقریبا 40 روز طول کشید تا رسید به ادرسی که داده بودیم ما تغییر آدرس نداشتیم.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: ffrfar ، Mehrdadordi ، philter ، ebi1988 ، pari pariaaa
سلام دوستان منم گرین کارتم بلاخره بعد از 65 روز اومد باورم نمیشه چقدر استرس رو پشت سر گذاشتم تازه من تو فرودگاه وتو سایت الیس تغییر ادرس دادم خدا رو شکر سره ادرس جدید اومد بنظر من اگه بهش فکر نکنیم زودتر میاددد این نامرددددد از دوستان کسی حومه سنفرانسیسکو هست باهم اشنا بشیم خوشحال میشم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
مال من هنوز نيومده...از ژانويه تا الان منتظرم Sad
3 نفر
مصاحبه 24 جون
ایروان
برگه آبی
[/code]
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، philter ، ebi1988 ، Ali.US ، pari pariaaa ، ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان