کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-05-17 ساعت 11:43)farshad varaste نوشته:  یه سوال دارم که امیدوارم یکی جوابمو بده. آیا بردن فرش یا قالیچه ابریشم ممنوع است یا میشه برد؟
این تاپیک : http://www.mohajersara.com/showthread.ph...61&page=68
تشکر کنندگان: farshad varaste ، alirezass ، ffrfar ، pari pariaaa
(2014-05-16 ساعت 21:36)Baharehpark نوشته:  دوستان عزیزما۱۸ روزه که واردآمریکا شدیم اما سایت هنوز درمرحله اکسپت مونده. کسی می دونه چقدرطول می شه تابره مرحله بعدی؟این شماره رسید نامبر رو که می زنم نمی شناسه میگه با یک شماره تماس بگیر که تماس گرفتم اما اونم نمی شناسه ؟ کسی می دونه چی کار باید کرد؟
بعد چند وقت باید به دفترشون وقت گرفت و رفت ؟

کسی جواب منو نمی ده ؟ من ۲ هفته دیگر بیشتر نیستم . شماره رسید منو گرین کارت سایت نمی شناسه. چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: valencia ، Mehrdadordi
(2014-05-18 ساعت 00:50)Baharehpark نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 21:36)Baharehpark نوشته:  دوستان عزیزما۱۸ روزه که واردآمریکا شدیم اما سایت هنوز درمرحله اکسپت مونده. کسی می دونه چقدرطول می شه تابره مرحله بعدی؟این شماره رسید نامبر رو که می زنم نمی شناسه میگه با یک شماره تماس بگیر که تماس گرفتم اما اونم نمی شناسه ؟ کسی می دونه چی کار باید کرد؟

کسی جواب منو نمی ده ؟ من ۲ هفته دیگر بیشتر نیستم . شماره رسید منو گرین کارت سایت نمی شناسه. چیکار کنم؟

شماره رسید نمیخواد. با ایمیل و پسوردی که خودتون تعریف کردین در هنگام ساختن اکانت باید وارد بشین .
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: Baharehpark ، pari pariaaa ، ffrfar
(2014-05-18 ساعت 03:22)valencia نوشته:  

شماره رسید نمیخواد. با ایمیل و پسوردی که خودتون تعریف کردین در هنگام ساختن اکانت باید وارد بشین .

وارد میشه اما وقتی می خوام وضعیت کیس را چک کنم میگه این شماره قابل شناسایی نیست الان.
تشکر کنندگان: Mehrdadordi
(2014-05-18 ساعت 09:33)Baharehpark نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 03:22)valencia نوشته:  

وارد میشه اما وقتی می خوام وضعیت کیس را چک کنم میگه این شماره قابل شناسایی نیست الان.

سلام عزيز ، شما اگر ١٦٥ تا واريز كردين به محض ورود به امريكا بروسه كارتتون فعال ميشه و از اكسپت خارج ميشه ،
١٨ روز زمان كمي هست عجله نكنين ، با ريسيپت نامبر مراحل رو دنبال كنين
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-05-17 ساعت 11:43)farshad varaste نوشته:  دوستان سفر کرده یا در حال سفر سلام
یه سوال دارم که امیدوارم یکی جوابمو بده. آیا بردن فرش یا قالیچه ابریشم ممنوع است یا میشه برد؟
یه فرش فروش این حرفو بهم زد که امیدوارم درست نباشه

سلام تا جایی که منم میدونم غیر قانونیه,اما بعضی ها ریسک میکنن و میبرن ...پس یعنی امکانش هم هست که ساکتونو نگردن .موفق باشید
تشکر کنندگان: farshad varaste ، Mehrdadordi
دوستان منم برأي بار سوم ميخواهم برم أمريكا كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه برأي ورود مشكل دارم يا نه ؟
سلام بر تمامي مهاجران عزيز
من پاس سفيد (travel document ) تا سپتامبر 2015 دارم آيا براي ورود مجددم در ان تاريخ باز هم بايد مداركي براي در ايرن موندنم ارائه بدهم يا همين پاس معتبره ؟
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
(2014-05-18 ساعت 19:48)Roshnasiri نوشته:  دوستان منم برأي بار سوم ميخواهم برم أمريكا كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه برأي ورود مشكل دارم يا نه ؟

اگر با گرين كارت ميري كه هيچ فقط تاريخ هاي ورود و خروجتو واسه سيتيزن شيپ يادداشت و زير شش ماه اونجا باش
اگر مهر تو ويزات هنوز يكسالش اعتبار داره كه باز هم موردي نيست و ميتوني براي گرفتن گرين كارتت?بدون مشكل وارد شي
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: farshad_m
(2014-05-19 ساعت 08:16)aliroz نوشته:  سلام بر تمامي مهاجران عزيز
من پاس سفيد (travel document ) تا سپتامبر 2015 دارم آيا براي ورود مجددم در ان تاريخ باز هم بايد مداركي براي در ايرن موندنم ارائه بدهم يا همين پاس معتبره ؟

پاس سفيد رو وقتي داري يعني تا دو سال ميتوني امريكا نباشي ، و كسي باهات كاري نداره ..
مدرك از اين بالاتر چي ميخواي ، گري كارتت هم كه داري ..
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshad_m ، mehrdad pharm ، alirezass ، aliroz
(2014-05-19 ساعت 10:38)Mehrdadordi نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 19:48)Roshnasiri نوشته:  دوستان منم برأي بار سوم ميخواهم برم أمريكا كسي تجربه داره راهنمايي كنه كه برأي ورود مشكل دارم يا نه ؟

اگر با گرين كارت ميري كه هيچ فقط تاريخ هاي ورود و خروجتو واسه سيتيزن شيپ يادداشت و زير شش ماه اونجا باش
اگر مهر تو ويزات هنوز يكسالش اعتبار داره كه باز هم موردي نيست و ميتوني براي گرفتن گرين كارتت?بدون مشكل وارد شي

اگر برای بار سوم با گرین کارت و حدود 11 ماه بیرون امریکا باشی چه اتفاقی می افته برای ورود مشکلی نیست ؟
تشکر کنندگان:
سلام. من دو روزه اومدم کالیفرنیا و نمی دونم که ایا لازمه برم اداره سوشال؟ و اکر باید برم آیا باید وایسم گرین کارتم بیاد یا می تونم همین تقاضا بدم؟
در ضمن می شه در مورد چکک کردن کیس تو سایت بهم توضیح بدید من در این مورد اطلاعی ندارم (هر چند تقریبا تمام صفحات رو مطالعه کردم9
ممنون از راهنماییتون
(2014-05-19 ساعت 11:36)روشنک نصیری نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 10:38)Mehrdadordi نوشته:  

اگر برای بار سوم با گرین کارت و حدود 11 ماه بیرون آمریکا باشی چه اتفاقی می افته برای ورود مشکلی نیست ؟
شما زیر شش ماه باید حضورت رو اعلام کنی که البته دوستانی هم بودن که بعد از هشت ماه رفتن و کسی هم ازشون سوالی نکرده ..بستگی به اون افیسر هم داره ..
اگر هم با ویزای تو باسبورتت میری که یازده ماه اوکیه :چ
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: soheila_chem ، گل نهال
(2014-05-19 ساعت 12:54)rox_ana نوشته:  سلام. من دو روزه اومدم کالیفرنیا و نمی دونم که ایا لازمه برم اداره سوشال؟ و اکر باید برم آیا باید وایسم گرین کارتم بیاد یا می تونم همین تقاضا بدم؟
در ضمن می شه در مورد چکک کردن کیس تو سایت بهم توضیح بدید من در این مورد اطلاعی ندارم (هر چند تقریبا تمام صفحات رو مطالعه کردم9
ممنون از راهنماییتون

سوشال شما ربطی به گرین کارتتون نداره ..
سوشال ظرف 3 هفته باید به ادرستون بیاد اگر نیومد باید برین به اداره سوشال
فرم رو مجددا تقاضا کنید تا دوباره بیاد به ادرس..
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: ffrfar ، farshad_m ، گل نهال ، alirezass
(2014-04-24 ساعت 00:24)moji20 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 17:11)shoshina نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 14:36)Carrot نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 12:59)Carrot نوشته:  سلام
من یک بار رفتم و برای گرین کارت و سوشیال اقدام کردم ولی بدون گرفتن گرین کارت و سوشیال اومدم ایران
الان هر دو به آدرسی که داده بودم رسیدن و برای من کپی گرین کارتم رو هم ارسال کردند
از چند تا بچه ها پرسیده بودم که آیا بدون گرین کارت میتوانم برگردم یا نه که گفته بودند مهر خروجی که تو فرودگاه آمریکا زده شده حکم یک سال گرین کارت رو داره و من راحت شده بودم
حدود 3 ماه است که اینجام و میخوام برگردم
ولی امروز که رفتم از ترکیش بلیط بگیرم به من گفتند که شما با کپی گرین کارت نمی توانید بروید / گفتند اگر ما بلیط هم بدهیم 90 درصد تو فرودگاه اجازه نمیدن شما بروید و اگر تو فرودگاه ایران هم اجازه بدند تو فرودگاه استانبول اجازه نمیدند برید آمریکا / البته چند جا زنگ زد و بعد این جواب رو به من داد
خواهشا با نقل و قول جواب ندید و کسی که تو شرایط من بوده و برگشته به ایران و دوباره بدون گرین کارت رفته آمریکا برای من جواب بده
متشکرم

خواهشا بچه هایی که در این رابطه تجربه دارند به من بگند
با ایرلاینی که رفتند رو هم بگید لطفا
ا
ین سوال منم هست . البته من از یه وکیل معتبر در آمریکا سوال کردم که ایشون گفت با مهریکه تو پاس خورده می تونی بیای ومشکلی نیست. باز شما کپی گرین کارتتون رو دارین ولی من گرینم اصلا نرسبده بعداز پنج ماه هنوز هیچ خبری نشده
لطفا دوستانی که با این شرایط رفتن وتجربه شو دارن بیان بگن و ما رو از استرس در بیارن .
ممنون
پنج ماه

سلام دوستان

من همراه با شوهرم که گرین کارتش رو به علت اشتباه چاپی به uscis پس فرستاده بودیم 8 فروردین برای بار دوم به آمریکا وارد شدیم با پرواز قطری.

البته تو فرودگاه ایران یک ربع توضیح میدادم که چرا گرین کارت شوهرم دستش نیست و کپی گرین و نامه uscis که نوشته بود گرین کارت رسیده دستشون رو نشون دادم ولی بلیطهای هر دو پرواز که تو تهران صادر شد دیگه تو دوحه مشکلی نبود و تا اومدم توضیح بدم که این مهر تا یکسال اعتبار داره خانم آفیسر قبول کرد .ولی شنیدم که ترکیش و پروازهای اروپایی خیلی گیر میدن حتی به اونهایی که گرین کارت دستشون کلی برای چک پاس و گرین معطل میشن(اروپا بیشتر از ترکیه) پس برای یک توضیح قاطعانه و قانع کردن آفیسرها اماده باشید چون واقعا اون مهره تو پاس یعنی گرین کارت.هر چه کپی و مدارک مربوطه هم هست دم دستتون باشه .سفرتون خوش
سلام دوستان. من خيلي نگرانم. من 10 ماهه كه بيرون از امريكا هستم و حالا از ايران ميخوام برم امريكا. گرين كارد دستم نيست (كپي گرين كارد رو دارم) و بليطم تركيش هست كه با كرديت كارد خريدمش و نه از دفتر تركيش. به نظرتون تو فرودگاه مشكل پيدا مي كنم؟ نكنه نزارن برم؟ خيلي مي ترسم؟ چه راهي به نظرتون ميرسه دوستان؟ Sad
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: mohsenmb ، pari pariaaa ، farshad_m ، shoshina ، rezajoon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان