کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-10-08 ساعت 15:09)mea694 نوشته:  بچه ها من 50 تومن یه روز تو حسابم گذاشتم یه گواهی گرفتم بعد 48 تومنشو همون روز گذاشتم تو حساب خانمم و یه گواهی گرفتم.هر دوتاشم مثل همه هیچ فرقی نداره.راحتو بی دردسر.اما یه صبح تا ظهر وقت گرفت ولی در مجموع میارزید.شما هم امتحان کنید ضرر نداره.

البته اینو بگم یه شعبه بهم گفت پول باید یه روز توی حساب خانمتون مسدود بشه ولی ما رفتیم یه شعبه دیگه و از اونجایی که همه چیز توی ایران سلیقه ایه و بسته به اخلاق طرف داره کارمون توی شعبه سوم انجام شد

الحق که همشهری خودم هستیBig Grin منم همینکارو کردم با این تفاوت که من مجردم و پولمو ریختم تو حساب صادرات و یه پرینت گرفتم و پولو برداشتم و هجده میلیونشو ریختم تو حساب پارسیان و یه پرینت دیگه گرفتم که دوتا پرینت داشته باشم و موجودیمو زیاد نشون بدم Rolleyes
تشکر کنندگان: mea694 ، ehsan_ati ، rezagh ، Szsanazsz ، kavirr
سلام دوستان
من هم یه 53 میلیون تومان ریختم تو حساب سامان که واسه گرفتن تمکن مالی خیلی اذیت کردند ( چون قبلا ازشون پرسیده بودم گفته بودند ظرف مدت 15 دقیقه بهمون تمکن مالی رو میدند) آخرش مجبور شدم بهشون بگم فقط پرینت انگلیسیشو بدن که نرخ رو به ریال برام زدند . بعد هم بلافاصله ریختمش بانک رفاه و پرینت فارسی گرفتم و دادمش واسه ترجمه و سپرده 5میلیونی هم دادم واسه ترجمه . همشون در یک روز

میدونید بانک سامان دبه در آورده بود که تمکن مالی یک روز کاری طول میکشه تا صادر بشه . درصورتیکه من از مرکزشون در تهران سوال کرده بودم گفته بودند تمام شعبات در سراسر کشور ظرف 15 دقیقه تمکن مالی رو صادر میکنند . خلاصه ما پرینت انگلیسیشو گرفتیم
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: ensan ، مانترا ، rezagh ، Szsanazsz
برای گرفتن نامه تمکن مالی لازم نیست که حتما تو شعبه افتتاح حساب درخواستش رو بدین؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 13:48)mitme نوشته:  برای گرفتن نامه تمکن مالی لازم نیست که حتما تو شعبه افتتاح حساب درخواستش رو بدین؟؟

سلام دوست عزيز
خير ؛ در هر شعبه‌اي مي‌تونيد اين كار رو انجام بديد چون الان حسابها فراگير هستند. فقط بايد دفترچه حساب و كارت ملي همراهتون باشه.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: مانترا ، rezagh ، kavirr
با سلام
کنسول امریکا دربمبی که سند خانه را قبول نکرد
کیس من ۲۲۱(جی) که خورد که زیاد از اون نمی دونم
فقط افیسر گفت که اسپانسر از امریکا جور کن
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان: 3rip ، rezagh
(2012-10-08 ساعت 15:09)mea694 نوشته:  بچه ها من 50 تومن یه روز تو حسابم گذاشتم یه گواهی گرفتم بعد 48 تومنشو همون روز گذاشتم تو حساب خانمم و یه گواهی گرفتم.هر دوتاشم مثل همه هیچ فرقی نداره.راحتو بی دردسر.اما یه صبح تا ظهر وقت گرفت ولی در مجموع میارزید.شما هم امتحان کنید ضرر نداره.

البته اینو بگم یه شعبه بهم گفت پول باید یه روز توی حساب خانمتون مسدود بشه ولی ما رفتیم یه شعبه دیگه و از اونجایی که همه چیز توی ایران سلیقه ایه و بسته به اخلاق طرف داره کارمون توی شعبه سوم انجام شد

با سلام و تشکر

می شه لطف کنید و بگید که گواهی از چه بانکی بوده و در چند نسخه بهتون دادن؟
و نرخ دل$ار رو توش درج کردن یا نه ؟ اگر درج شده با معادل ریالیه چند یعنی هر دل$ار رو چند تومن فرض کرده؟
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از بانک ملت تا حالا پرینت حساب گرفته؟ پدر ما رو در آوردن واسه یه پرینت. در ضمن لازمه که نامه بانک حتما بره قسمت بین الملل تا تایید بشه والا من نمیدونم این چرندیات چیه که این بانکیا در میارن؟ (شرمنده از دوستان این صنف)
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-17 ساعت 22:10)mitme نوشته:  دوستان کسی از بانک ملت تا حالا پرینت حساب گرفته؟ پدر ما رو در آوردن واسه یه پرینت. در ضمن لازمه که نامه بانک حتما بره قسمت بین الملل تا تایید بشه والا من نمیدونم این چرندیات چیه که این بانکیا در میارن؟ (شرمنده از دوستان این صنف)

سلام ، من از بانک ملت پرینت گرفتم. تا آخر تیرماه همه شعب ارزی پرینت لاتین رو صادر می کردن و نیازی به تایید بانک ملت مرکزی نبود ولی بعد از تیرماه اگه از شعبه ملت مرکزی تهران بگیرید که نیم ساعته بهتون میدن واگر نه همه شعبات خودشون به ملت مرکزی برای تایید ارسال می کنند و ممکنه 3تا 4 روز طول بکشه.
من رفتم ملت مرکزی تهران.، خیابان فرصت) شهید موسوی) و نیم ساعته نامه تایید مانده حساب لاتین رو گرفتم.
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، mitme
بچه ها؟ بانک صادرات چطوره برای اینکار؟ و چقد طول میکشه؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان:
(2012-10-17 ساعت 14:25)reza6966 نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 14:02)rezagh نوشته:  

با سلام و تشکر

می شه لطف کنید و بگید که گواهی از چه بانکی بوده و در چند نسخه بهتون دادن؟
و نرخ دل$ار رو توش درج کردن یا نه ؟ اگر درج شده با معادل ریالیه چند یعنی هر دل$ار رو چند تومن فرض کرده؟

دوست عزیز یه نمونه پرینت حساب اینگونه هست
البته فکر کنم جدول دوم خیلی تابلو هست که حساب یه شبه بوده Big Grin
[عکس: gqshyostxin0snpighw.jpg]

فکر میکنم جدول دوم مربوط به گردش هست. اگر فقط موجودی داده دیگر جدول گردش برای شما نباید میزد.

فقط یک سوال: تاریخها رو خودتون پاک کردید یا اصلا چیزی جلوی تاریخ افتتاح (opening date) حساب ننوشته است؟
تشکر کنندگان:
فکر میکنم جدول دوم مربوط به گردش هست. اگر فقط موجودی داده دیگر جدول گردش برای شما نباید میزد.

فقط یک سوال: تاریخها رو خودتون پاک کردید یا اصلا چیزی جلوی تاریخ افتتاح (opening date) حساب ننوشته است؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاریخ ها رو خودم پاک کردم , مشخص هست فکر کنم توی عکس
آره , باید اون جدول دوم رو بگید نزنند و همون موجودی حساب کافیه
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، Almond
(2012-10-17 ساعت 23:41)مانترا نوشته:  بچه ها؟ بانک صادرات چطوره برای اینکار؟ و چقد طول میکشه؟

بانک صادرات هم خوبه . من درست قبل از تعطیلات نوروز درخواست دادم و دو هفته طول کشید تا اومد (با احتساب چند روز تعطیل رسمی)
تشکر کنندگان: مانترا
(2012-10-18 ساعت 03:18)3rip نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 23:41)مانترا نوشته:  بچه ها؟ بانک صادرات چطوره برای اینکار؟ و چقد طول میکشه؟

بانک صادرات هم خوبه . من درست قبل از تعطیلات نوروز درخواست دادم و دو هفته طول کشید تا اومد (با احتساب چند روز تعطیل رسمی)
3rip جان منم از بانک صادرات نامه مانده حساب گرفتم. واسه من فقط به ريال مبلغ رو زده و معادل ارزی رو اصلا ننوشته. ميخواستم بدونم واسه تو هم همينطوري بود؟؟؟ از لحاظ سفارت موردی نداره که به دلار قيمت رو نزده؟ در ضمن موجودي من حدود 40 ميليون تومانه. ميترسم بگن کمه مقدارش. البته من اسپانسر هم دارم ولي ميخوام تا اونجايي که بشه اونو رو نکنم و فقط نامه مالي رو ارائه بدم. نظرت چيه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 13:22)ehsan_ati نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 03:18)3rip نوشته:  

بانک صادرات هم خوبه . من درست قبل از تعطیلات نوروز درخواست دادم و دو هفته طول کشید تا اومЯ (با احتسدب چند روز تعطیل رسمی)
3rip جان منم از بانک صادرات نامه مانده حساب گرفتم. واسه من فقط به ريال مبلغ رو زده و معادل ارزی رو اصلا ننوشته. ميخواستم بدونم واسه تو هم همينطوري بود؟؟؟ از لحاظ سفارت موردی نداره که به دلار قيمت رو نزده؟ در ضمن موجودي من حدود 40 ميليون تومانه. ميترسم بگن کمه مقدارش. البته من اسپانسر هم دارم ولي ميخوام تا اونجايي که بشه اونو رو نکنم و فقط نامه مالي رو ارائه بدم. نظرت چيه؟

2 هفته؟؟چقد طولانیSad نهایت تعطیل رسمیش 5 روز بوده دیگه. یعنی حداقل 10 روز؟ اگه دلارم نزنه که به درد نمیخوره! ملت بهتره یا صادرات؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی بوده که بدون داشتن اسپانسر و فقط با پرینت حساب ویزا گرفته باشه ؟؟؟
چقدر توی بانک گذاشته بوده ؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان