کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-10-29 ساعت 12:51)peralans نوشته:  ظاهرا در روند تغییر سرور سایت و کوبیدن مشت محکم به دهان استکبار، دیتابیس چند روز پیش جایگزین شده و نه دیتابیس آخر
به خاطر همین پستهای آخر من هم نیست
پس من دوباره سوالمو تکرار میکنم! من پرسیده بودم کسی از بانک ملی تا حالا گواهی تمکن گرفته؟ و آیا 70 میلیون برای دو نفر با توجه به خط فقر آمریکا کافیه یا خیر؟

که یکی از دوستان گفته بودند که از بانک ملی گواهی گرفتند و من در پاسخ گفتم که اگر ممکنه میتونند از گواهی تمکنشون یه عکس تهیه کنند و بعد از حذف قسمتهای خصوصی نامه اون رو روی سایت قرار بدن؟ چون من شنیدم نامه های بانک های دولنی که سر دستشون همین ملی است خیلی رسمی به نظر نمیرسه و حتی بعضا سیاه و سفیده و مثل یه برگ کپی میمونه!

ممنون

سوال اولتون : آیا 70 میلیون برای دو نفر با توجه به خط فقر آمریکا کافیه یا خیر؟ این رو نمیدونم کافیه یا نه
اما سوال دومتون , کاملا درسته , تمکن مالی پر از اشتباه و روی کاغذ معمولی همچون کپی شده بدون مهر لاتین
[عکس: 81474812524736539917.jpg]
تشکر کنندگان: peralans ، مانترا ، amir82 ، bardia9 ، saljoogh ، Ali DV-2013 ، pooya.n ، Sepasttian ، goody ، Soap McTavish ، imojen
واقعا از لطفی که کردی ممنونم
دوست عزیزم من یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم، حساب همسر من که برنده اصلی است توی بانک ملی است با 3 سال پیشینه و بانک پاسارگاد هم حساب مشترک با 3 سال پیشینه داریم!
منتها در برگه تمکن مالی قید میشه که این حساب 50 درصد فلانی سهم داره و 50 درصد شخص دیگر!
اگه ما پولمون رو توی پاسارگاد بزاریم؟ با توجه به نکته ای که گفتم آیا مشکلی داره و یا حتی بهتره؟
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام من هم توی لاتاری 2013 برنده شدم و منتظر کارنت شدن هستم میخواستم بدونم برای کسانی که اسپانسر ندارند سند خونه و.. کافیه باید ترجمه هم بشه ؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-10-29 ساعت 14:05)KAMAREH نوشته:  سلام من هم توی لاتاری 2013 برنده شدم و منتظر کارنت شدن هستم میخواستم بدونم برای کسانی که اسپانسر ندارند سند خونه و.. کافیه باید ترجمه هم بشه ؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مرسی

سلام دوست عزیز
تبریک میگم

اما لطفا بفرمایید کیستون چند نفر هست تا دوستان بهتر راهنمایی کنن
تشکر کنندگان:
سلام
من توی سفرنامه یکی از دوستان ۲۰۱۲ خواندم که داشتن اسپانسر بیشتر برای آنها که میخوان خانوادگی مهاجرت کنن و برای تک نفره ها زیاد مهم نیست، درسته؟
من هرچی میگردم هیچ کس رو پیدا نمیکنم.

امکانش هست که سند خونه ای رو که ۱۰ روز قبل از ترجمه به نامت شده ببری و نشون بدی؟ آفیسر حتما میفهمه که به این دلیل خونه به نامت شده ولی آیا براش مهمه یا نه ؟ به نظرتون سند ماشین که به نام من است ولی روش خورده "رهن شرکت سایپا" ترجمه کنم و ببرم؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
نامه ای که من از بانک میخوام بگیرم فقط حساب ریالی رو میده و حتی معادلسازی اینکه 1 دلار آمریکا 1226 تومنه رو هم توش نمیاره ایرادی داره؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-10-29 ساعت 16:26)مانترا نوشته:  نامه ای که من از بانک میخوام بگیرم فقط حساب ریالی رو میده و حتی معادلسازی اینکه 1 دلار آمریکا 1226 تومنه رو هم توش نمیاره ایرادی داره؟

سلام.
من از بانکهای ملت و صادرات گرفتم، ملت قیمت دلار رو ذکر کرده ولی صادرات نه.

موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: مانترا
(2012-10-29 ساعت 13:05)beelzebub نوشته:  تا اونجایی که من دیدم بانک های دولتی از کاغذهای معمولی استفاده میکنند مثل بانک های خصوصی نیستند اما مهر مخصوص میزنند یعنی مشکلی پیش نمیاد.

دوستان نمیشه کسی که میخواد تنها بره( فقط خودش رو ثبت نام کرده و قبول شده) گواهی موجود تو حساب مادر یا پدررا نشون بده؟ یعنی تمام پول را باید به حساب خودش منتقل کنه؟

این سوال ما رو کسی نمیدونه؟ چون اگه بخوام منتقل کنم از حساب خودشون به خودم خسارت میگیرن
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
سلام
برگه موجودی بانکی من برای یک ماه و نیم پیش هست که تا زمان مصاحبه دقیقا 2 ماه ازش میگذره. آیا باید دوباره تمدیدش کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چون آخر هفته دیگه عازم آنکارا هستم. میخوام اگه واقعا ضروریه دوباره پول جور کنم یه موجودیه دیگه بگیرم که برام خیلی مشکله
تشکر کنندگان:
(2012-10-29 ساعت 20:51)gzafarabadi نوشته:  سلام
برگه موجودی بانکی من برای یک ماه و نیم پیش هست که تا زمان مصاحبه دقیقا 2 ماه ازش میگذره. آیا باید دوباره تمدیدش کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چون آخر هفته دیگه عازم آنکارا هستم. میخوام اگه واقعا ضروریه دوباره پول جور کنم یه موجودیه دیگه بگیرم که برام خیلی مشکله

نظرات در اینباره متفاوته ! یکسری میگن 1 ماه قبل مصاحبه خوبه. ما هم فردا داریم میریم نامه بگیریم مصاحبه ما 1/5 دیگس. ولی انگاری بودن بچه هایی که 50 روز، 2 ماه و حتی 3 ماه قبل از مصاحبه نامه بردن. بازم هر جور خودتون صلاح میدونین.
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: goody
(2012-10-29 ساعت 12:51)peralans نوشته:  ظاهرا در روند تغییر سرور سایت و کوبیدن مشت محکم به دهان استکبار، دیتابیس چند روز پیش جایگزین شده و نه دیتابیس آخر
پس من دوباره سوالمو تکرار میکنم! من پرسیده بودم کسی از بانک ملی تا حالا گواهی تمکن گرفته؟ و آیا 70 میلیون برای دو نفر با توجه به خط فقر آمریکا کافیه یا خیر؟

که یکی از دوستان گفته بودند که از بانک ملی گواهی گرفتند و من در پاسخ گفتم که اگر ممکنه میتونند از گواهی تمکنشون یه عکس تهیه کنند و بعد از حذف قسمتهای خصوصی نامه اون رو روی سایت قرار بدن؟ چون من شنیدم نامه های بانک های دولنی که سر دستشون همین ملی است خیلی رسمی به نظر نمیرسه و حتی بعضا سیاه و سفیده و مثل یه برگ کپی میمونه!

ممنون

دوست عزیز من از ملی گرفتم در اسرع وقت براتون عکسش رو میذارم
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n ، bardia9 ، achi686
(2012-10-30 ساعت 09:33)mitme نوشته:  

ممنون

دوست عزیز من از ملی گرفتم در اسرع وقت براتون عکسش رو میذارم

یکی از بچه های خیلی بامرام پارسالیها به اسم vroom عکس گرفته و گذاشته http://vroom.persiangig.com/image/1236.JPG

به نظرم حتما سفرنامشو بخونید http://mohajersara.com/thread-4682-post-...#pid158204
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: peralans ، alirezass ، mitme ، bmojtaba ، imojen
مرسی دوست عزیز

یه نکته ای: توی هیچ کدوم از این اسکنها قید نشده که این گواهی برای کجا صادر شده!
لازم نیست قید شه که برای سفارت آمریکا توی فلان کشور صادر شده؟!
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 13:09)peralans نوشته:  مرسی دوست عزیز

یه نکته ای: توی هیچ کدوم از این اسکنها قید نشده که این گواهی برای کجا صادر شده!
لازم نیست قید شه که برای سفارت آمریکا توی فلان کشور صادر شده؟!

توی خاطرات دوستان عزیز پارسال خوندم که لازم نیست قید شه که واسه کجاست.
To Whom It May Concern
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، peralans ، Ali DV-2013 ، mk_2002ir
مدیرجون لطفا پستم رو پاک نکن Big Grin
ما میخوایم پول ن ز و ل کنیم واسه تمکن مالی چون با اون حساب کم فکر کنم کسر مدرک بخوریم اسپانسر هم نداریم و نمیتونیم جور کنیم به هیچ وجه واسه همین تنها راهمون اینه که از یه جایی پول جور کنیم. لطفا اگه کسی از دوستان کسی رو سراغ داره تو پیام خصوصی بهمون معرفی کنه ..... بینهایت سپاسگذارم میشم....
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان