کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-11-05 ساعت 22:08)reza6966 نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 21:57)goody نوشته:  من امروز رفتم بانک سامان، گفتن پول باید یک روز تو حسابت بمونه، گواهی رو هم فردا میمیدیم، چیزی که برای من جالب بود اینکه اول که گفت نامه موجودی به لاتین میخام گفت باشه، بعد که پرسیدم با ارز چقدر حساب میکنین گفت آهان شما نامه تمکن میخواین باید درخواست بدین آخر وقت آماده میشه کارمزدش هم 12000 Rolleyes

پارسیان درجا صادر می کنه , کارمزدشم 5000 ت هست
اقتصاد نوین هم درجا صادر میکنه.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، sadeghi897 ، goody ، rira1982 ، Saiban
دوستانی که اسپانسر ندارید اصلا نگران نباشید اصلا در این رابطه سوال هم نمی کنند امسال خیلی راحته انگار.

ما سه نفر بودیم با 52 میلیون تمکن مالی! خیالتون راحت با دل خوش و ارامش برید برای مصاحبه خدا به همراه همتون .
(2012-11-06 ساعت 13:19)nedh نوشته:  دوستانی که اسپانسر ندارید اصلا نگران نباشید اصلا در این رابطه سوال هم نمی کنند امسال خیلی راحته انگار.

ما سه نفر بودیم با 52 میلیون تمکن مالی! خیالتون راحت با دل خوش و ارامش برید برای مصاحبه خدا به همراه همتون .

واقعا؟؟؟
چه عالی....
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2012-11-06 ساعت 13:19)nedh نوشته:  دوستانی که اسپانسر ندارید اصلا نگران نباشید اصلا در این رابطه سوال هم نمی کنند امسال خیلی راحته انگار.

البته چون برای لاتاری اسپانسر لازم نیست سوال نمیکنن ولی اگه برای اطمینان بیشتر داشته باشید اون موقع سوال میکنن احتمالاBig Grin

یعنی برای 1 نفر 20 میلیون تمکن کافیه با این حساب؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
در مورد نامه تمکن مالی به بچه ها بگم که بانک پاسارگاد همون لحظه میده و حتی یک فرمت مشخص دارند و از توی سیتم براتون پرینت میگیرن، نه عینه این بانکای دولتی که حتی یه سری شعب نمیدونن که این نامه برای چی هست.
در ضمن برای جای خاصی هم صادر نمیشه و اساسا قید شده، برای کسی که براش این نامه اهمیت داره! یعنی لازم نیست که بگید برای سفارت فلان یا برای لاتری میخوام
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، asal1907
دوستان تمکن مالی من از بانک ملی‌ بود که نه سر برگه رنگی‌ و نه مهر برجسته داره...هر کاری کردم گفتن ما این فرمتو ارائه میدیم،حالا چی‌ کار کنم؟مشکل ساز می‌شه برام؟
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان:
(2012-11-06 ساعت 13:44)mahsa 662547 نوشته:  دوستان تمکن مالی من از بانک ملی‌ بود که نه سر برگه رنگی‌ و نه مهر برجسته داره...هر کاری کردم گفتن ما این فرمتو ارائه میدیم،حالا چی‌ کار کنم؟مشکل ساز می‌شه برام؟

نه
ولی برای اینکه خیال خودتون راحت باشه، اگه تویه بانک خصوصی حساب دارید از اونجا پرینت بگیرید
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: mahsa 662547
سلام
این نامه تمکن مالی رو به انگلیسی می دن یا فارسی؟
این طوری که بچه ها نوشته بودن پاسارگاد و پارسیان واقتصاد نوین همون لحظه صادر می کنن یعنی در حد یک ساعت هم پول در حساب باشه کافیه؟
ارزی که الان حساب میکنن چقدر هست؟ همون هزارو دویست و خورده ای یا هزار و پانصد و خورده ای؟
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
(2012-11-09 ساعت 14:06)sadeghi897 نوشته:  سلام
این نامه تمکن مالی رو به انگلیسی می دن یا فارسی؟
این طوری که بچه ها نوشته بودن پاسارگاد و پارسیان واقتصاد نوین همون لحظه صادر می کنن یعنی در حد یک ساعت هم پول در حساب باشه کافیه؟
ارزی که الان حساب میکنن چقدر هست؟ همون هزارو دویست و خورده ای یا هزار و پانصد و خورده ای؟

انگلیسی میدن / هزار و دویست و خورده ایBig Grin
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: mdna ، sadeghi897
نامه تمکن مالی باید به انگلیسی باشه و برای ما مهر برجسته داشت. من از اقتصاد نوین گرفتم و همسرم از پارسیان. هر دو حدود نیم ساعت کشید و مقدارش رو هم فکر میکنم ارز مبادله ای بنویسن و برای هر کدام هم 5هزار تومن کارمزد برداشتن. میتونید همون روز پول رو از حساب خارج کنید ولی از یه شعبه دیگه
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، mhz_ir
یه سوال برای من پیش اومده که منشکر میشم اگر راهنمایی کنید. ما یک خانواده 5 نفره هستیم و خوشبختانه علاوه بر موجودی بانکی چندین ملک هم داریم آیا برای ارائه تمکن مالی لازم است که همه دار و ندارمان را اظهار کنیم و یا درحد اینکه نشان دهیم تمکن مالی لازم را داریم کافی است؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 09:36)Lucky RM نوشته:  یه سوال برای من پیش اومده که منشکر میشم اگر راهنمایی کنید. ما یک خانواده 5 نفره هستیم و خوشبختانه علاوه بر موجودی بانکی چندین ملک هم داریم آیا برای ارائه تمکن مالی لازم است که همه دار و ندارمان را اظهار کنیم و یا درحد اینکه نشان دهیم تمکن مالی لازم را داریم کافی است؟

شما میتونی سندهاتم ترجمه کنی و موقع مصاحبه دست خودت نگه داری. اگه گفتن تمکن مالیت کمه اونوقت میتونی سندهاتو نشونشون بدی. در کل اینکه شما بگی مثلاً 4 تا خونه داری پوینت منفی حساب نمیشه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما هم اسپانسر نداشتیم وبرای تمکن مالی یک حساب 60 میلیونی بانک پاسارگاد + ترجمه سند خانه ارائه دادیم که مورد قبول واقع شد. سه نفر هستیم.( اصل سند رونخواستن و گویا همون حساب بانکی کافی می باشد) در کل نگران نباشید اسپانسر اجباری نیست.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: peralans ، ASALI ، reza6966 ، el333 ، studpk ، bardia9 ، amir82 ، Sepasttian ، mohajer13 ، parsush ، rira1982 ، Ehsan1358 ، mirzamemar
دوستان علی‌ آقا کاملا درست میگن،منم همینکارو کرده بودم ،تازه من اسپانسرم داشتم و مدارکشو با پست براشون فرستاده بودم اما روز مصاحبه قبل اینکه برم پیش آفیسر مدرک سپنسرو بهم برگردوندنو گفتن اگه آفیسر عزت خواست بهش بده واگر نه که هیچی‌ که افیسرم چیزی نخواست و بقیه مدارک اضافی روحم برگردوند
تشکر کنندگان: amir82 ، mohajer13 ، Nasimmmm ، mk_2002ir
(2012-08-29 ساعت 18:38)mea694 نوشته:  دوست عزیز خط فقر آمریکا درسال 2012 در حدود 34000 دلار برای 4 نفر میباشد.که مدرکش رو میتونین توی سایت سفارت آمریکا مشاهده نمایید.در قسمت اسپانسر این مطلب اومده.که این مبلغ با دلار 2000 تومان 68 میلیون است.پس لطفا دوستان اگه اطلاع یا منبعی واسه حرفتون ندارید خواهشا از راهنمایی اشتباه پرهیز کنید.چرا که باعث سر در گمی دوستان دیگر میشوید.
البته تا جایی که من دیدم این مبلغ 34000 دلار تقریبن 150 درصد خط فقر برای 4 نفر هست، نه 100 درصد. و فکر میکنم برای تمکن مالی 125 درصد خط فقر هم کفایت کنه (تا جایی که میدونم). یعنی 125 درصد خط فقر برای 4 نفر میشه 28/813 دلار:
میتونید از اینجا یا اینجا آمار رو ببینید.
تشکر کنندگان: satin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان