کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-10-31 ساعت 11:07)mitme نوشته:  مدیرجون لطفا پستم رو پاک نکن Big Grin
ما میخوایم پول ن ز و ل کنیم واسه تمکن مالی چون با اون حساب کم فکر کنم کسر مدرک بخوریم اسپانسر هم نداریم و نمیتونیم جور کنیم به هیچ وجه واسه همین تنها راهمون اینه که از یه جایی پول جور کنیم. لطفا اگه کسی از دوستان کسی رو سراغ داره تو پیام خصوصی بهمون معرفی کنه ..... بینهایت سپاسگذارم میشم....

اگه با رييس بانكتون اشنا باشين يا اون ادم خوبي باشه ميتونه بهتون يه مانده حساب بده
يعني يه پول و به حسابتون بريزه و دوباره خارج كنه و بهتون مانده حساب بده اونجوري ديگه نميخواد ايم كارو بكنين و ..
تشکر کنندگان: مانترا ، mitme ، امیر مهاجر ، saljoogh ، Saeedv13 ، homayoon13 ، imojen ، shaahinh66
مهتاب جون مرسی از راهنماییت راستش حتما باید خیلی خیلی آشنا باشه که چنین کاری بکنه ما هم کسی رو نداریم حتی شنیدم که اگه رشوه بدهی هم میشه ولی راستش جرات نکردیم بهش پیشنهاد کنیم آخه ترسیدیم از اون آدما نباشه و آبرو ریزی کنه والا دیگه نمیدونیم چیکار کنییییییییییییم من که خسته شدم بس که به این چیزا فکر کردم....... یه بابایی از فامیلای نزدیک داره خونه میسازه قرار بود بهش وام بدم بهمون قول داده بود که وامش که اومد بده ما ازش مانده حساب بگیریم از شانس ما بانک بازی درآورد و بعد سه ماه سردوندن وامش رو تیکه تیکه بهش داره میده. تازه حالا تو قسط دومش که قرار بود 5 میلیون قرض ما رو هم برگردونه یه بامبول جدید درست کردن که تو اصلا نباید اونجا خونه میساختی! چه جوری مجوز گرفتی! بیا سری اول وام رو هم برگردون..... خلاصه سرتون رو درد نیارم مکافاتی گیر کردیمااااا مملکت داریمااااااااااا
دیگه بهتره چیزی نگم تا اشکتون در نیومدهBig Grin
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
خوب شما نميخواد پيشنهاد رشوه بدي
فقط مشكلتو با رييس بانك مطرح كن و ببين راهي داره يا نه
اگه اهلش باشه خودش ميگه يه جوري
شايدم ادم خوبي باشهو قبول كنه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afs ، mitme ، lilac
یه راه دیگه هم بنگاه های معاملات ملکی هست اگه آشنا داشته باشید. چون اونا معمولا یه مقدار زیادی پول دارن واسه خریدن خونه هایی قیمت پایین دارن، اونا بانک آشنا هم دارن ممکنه کمکتون کنه.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: mitme ، imojen
مرسی دوستان ولی همه اینا راه حلها آخرش یه جورایی ختم میشه به اسمشو نیار Wink
سفرنامه
تشکر کنندگان:
برندگان لاتری نیازی به اسپانسر ندارند
Diversity Visas (DV) do not require a U.S. sponsor, and therefore a petition is not needed
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، ASALI ، iman677 ، bmojtaba
(2012-10-30 ساعت 12:46)kavirr نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 09:33)mitme نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 12:51)peralans نوشته:  ظاهرا در روند تغییر سرور سایت و کوبیدن مشت محکم به دهان استکبار، دیتابیس چند روز پیش جایگزین شده و نه دیتابیس آخر
به خاطر همین پستهای آخر من هم نیست
پس من دوباره سوالمو تکرار میکنم! من پرسیده بودم کسی از بانک ملی تا حالا گواهی تمکن گرفته؟ و آیا 70 میلیون برای دو نفر با توجه به خط فقر آمریکا کافیه یا خیر؟

که یکی از دوستان گفته بودند که از بانک ملی گواهی گرفتند و من در پاسخ گفتم که اگر ممکنه میتونند از گواهی تمکنشون یه عکس تهیه کنند و بعد از حذف قسمتهای خصوصی نامه اون رو روی سایت قرار بدن؟ چون من شنیدم نامه های بانک های دولنی که سر دستشون همین ملی است خیلی رسمی به نظر نمیرسه و حتی بعضا سیاه و سفیده و مثل یه برگ کپی میمونه!

ممنون

دوست عزیز من از ملی گرفتم در اسرع وقت براتون عکسش رو میذارم

یکی از بچه های خیلی بامرام پارسالیها به اسم vroom عکس گرفته و گذاشته http://vroom.persiangig.com/image/1236.JPG

به نظرم حتما سفرنامشو بخونید http://mohajersara.com/thread-4682-post-...#pid158204

البته این گواهی که مال دولتی ها نیستش؟ بعد این ها که به نرخ ارز 1226 حساب میکنن کسی بوده از امسال 2013 که رفته باشه مصاحبه افسر بهش بگه این دلار قیمتش این نیست و خودش حساب کنه.

از مصاحبه های امسال کسی هست؟Big Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 21:57)beelzebub نوشته:  از امسال 2013 که رفته باشه مصاحبه افسر بهش بگه این دلار قیمتش این نیست و خودش حساب کنه.

من گواهیم به همین شکل بود
یعنی نرخ برابری رو 1226 زده بود و اسپانسر هم نداشتم
هیچ چیزی در موردش نپرسید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: farmiz ، ASALI ، Ali DV-2013 ، beelzebub ، kavirr ، mk_2002ir ، rira1982
(2012-11-05 ساعت 02:08)afs نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 21:57)beelzebub نوشته:  از امسال 2013 که رفته باشه مصاحبه افسر بهش بگه این دلار قیمتش این نیست و خودش حساب کنه.

هیچ چیزی در موردش نپرسید

افشین جان می‌تونم بپرسم حدوداً چه مبلغی به حسابت ریخته بودی؟
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی بوده که ته مانده حسابش کم باشه ولی با سند خونه به اون حد نصاب رسیده باشه و سفارت ازش قبول کرده باشه؟؟ شما سراغ دارین؟
سفرنامه
تشکر کنندگان:

هیچ چیزی در موردش نپرسید

احتمال داره سفارت آنکارا و ایروان با هم فرق داشته باشه؟ چون تا اینجایی که معلوم شده نظر نهایی انگار به اون افسر ربط داره که چه نظری داشته باشهBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-05 ساعت 18:39)mk_2002ir نوشته:  

هیچ چیزی در موردش نپرسید

افشین جان می‌تونم بپرسم حدوداً چه مبلغی به حسابت ریخته بودی؟

بله البته

52.5 میلیون تومان
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: goody ، mk_2002ir ، saljoogh ، rezagh ، Ali DV-2013
من امروز رفتم بانک سامان، گفتن پول باید یک روز تو حسابت بمونه، گواهی رو هم فردا میمیدیم، چیزی که برای من جالب بود اینکه اول که گفت نامه موجودی به لاتین میخام گفت باشه، بعد که پرسیدم با ارز چقدر حساب میکنین گفت آهان شما نامه تمکن میخواین باید درخواست بدین آخر وقت آماده میشه کارمزدش هم 12000 Rolleyes
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: ASALI ، mdna
(2012-11-05 ساعت 21:57)goody نوشته:  من امروز رفتم بانک سامان، گفتن پول باید یک روز تو حسابت بمونه، گواهی رو هم فردا میمیدیم، چیزی که برای من جالب بود اینکه اول که گفت نامه موجودی به لاتین میخام گفت باشه، بعد که پرسیدم با ارز چقدر حساب میکنین گفت آهان شما نامه تمکن میخواین باید درخواست بدین آخر وقت آماده میشه کارمزدش هم 12000 Rolleyes

پارسیان درجا صادر می کنه , کارمزدشم 5000 ت هست
تشکر کنندگان: goody ، rezagh
من دیروز رفتم بانک ملت و اصلا نمی فهمیدن من چی میخوام , بعد از کلی توضیح دادنو این شعبه اون شعبه رفتن,یه برگه بهم دادن که فقط موجودی داره,این نامه درسته؟ اخه نه تاریخ افتتاح حساب داره نه معادل دلاری...!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان