کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-02-18 ساعت 19:12)mamalino10 نوشته:  یعنی تا حالا نشده کسی بدون اسپانسر و بدون موجودی در حساب بانکی و صرفاً با در دست داشتن سند ملک بره مصاحبه و ویزا بگیره؟!! تقصیر منی که دار و ندارم رو دادم و خونه خریدم چیه آخه؟!!! Sad
تا جایی که میتونید یه پولی هم بزارید بد نیست. یه 10 میلیونی ما خودمونم مشکلمون همینه اما اینجوری بهتره و از یکی قرض بگیرید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: nina22 ، mitr.p ، sadeghi897 ، rezagh ، mamalino10
یعنی با 10 میلیون کار راه میافته؟!؟ آخه چون همه صحبت از 19000 دلار می کنن، گفتم حتما باید همینقدر فیکس تو حسابم باشه. اگه واقعاً اینجوری باشه که خیالم رو راحت کردین و مسئله کاملاً حله Smile مرسی
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-02-19 ساعت 11:47)mamalino10 نوشته:  یعنی با 10 میلیون کار راه میافته؟!؟ آخه چون همه صحبت از 19000 دلار می کنن، گفتم حتما باید همینقدر فیکس تو حسابم باشه. اگه واقعاً اینجوری باشه که خیالم رو راحت کردین و مسئله کاملاً حله Smile مرسی
دوست عزیم کیستون چند نفر؟ اگر یک نفر هستید اره + یه سند که خودتون میگید اما اگر چند نفرید یکمی بیشتر از یکی قرض بگیرید 24 ساعت پس میدید دیگه
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: nina22 ، rezagh
سلام.یه سوالی داشتم :من برای نداشتن اسپانسر یه گواهی موجودی 20 میلیونی به اضافه سند خونه جور کردم...آیا لازمه سند خونه رو بدم ارزشگذاری کنن؟! آخه تو سند جدیدی که به نامم هست قیمت زمین رو یه مقدار ناچیز زده بخاطر اینکه پدرم این سند رو بنامم کرده...
میشه بهم بگید چیکار کنم ؟ آیا بدم برای ارزشگذاری یا نه؟!
مرسی
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان:
(2013-02-23 ساعت 01:46)mirzamemar نوشته:  سلام.یه سوالی داشتم :من برای نداشتن اسپانسر یه گواهی موجودی 20 میلیونی به اضافه سند خونه جور کردم...آیا لازمه سند خونه رو بدم ارزشگذاری کنن؟! آخه تو سند جدیدی که به نامم هست قیمت زمین رو یه مقدار ناچیز زده بخاطر اینکه پدرم این سند رو بنامم کرده...
مرسی

دوست خوبم خیلی خودتون را درگیر سند خانه وماشین نکنید.چون چیزی که برای آفیسر اهمیت داره مبلغی است که شما در حسابتون ارائه میدید واینرا بدونید که برای یک نفر حدود بیست میلیون،برای دو نفر سی میلیون و برای سه نفر حداقل
چهل تا پنجاه میلیون تومان نیاز است. پس سعی کنید تا میتونید برای دو سه روز از دیگران پول قرض کنید Cool
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: rezagh ، سمانه777 ، Danoosh ، mirzamemar ، storagemeter ، roeentan ، pr.kia
(2013-02-23 ساعت 14:50)Ali.US نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 01:46)mirzamemar نوشته:  سلام.یه سوالی داشتم :من برای نداشتن اسپانسر یه گواهی موجودی 20 میلیونی به اضافه سند خونه جور کردم...آیا لازمه سند خونه رو بدم ارزشگذاری کنن؟! آخه تو سند جدیدی که به نامم هست قیمت زمین رو یه مقدار ناچیز زده بخاطر اینکه پدرم این سند رو بنامم کرده...
مرسی

دوست خوبم خیلی خودتون را درگیر سند خانه وماشین نکنید.چون چیزی که برای آفیسر اهمیت داره مبلغی است که شما در حسابتون ارائه میدید واینرا بدونید که برای یک نفر حدود بیست میلیون،برای دو نفر سی میلیون و برای سه نفر حداقل
چهل تا پنجاه میلیون تومان نیاز است. پس سعی کنید تا میتونید برای دو سه روز از دیگران پول قرض کنید Cool

مرسی بابت جوابتون! خیالم یکم راحت شد...تنها خودم هستم برای مصاحبه!! ایشالا که 20 میلیون کافی باشه.Big Grin
شماره کیس : 2013AS0005xxx
کنسولگری: ANK
مصاحبه : april
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستانی که امسال مصاحبه شدن کسی خبر داره که افسر مصاحبه کننده موجودی بانکی رو بر اساس چه نرخی محاسبه میکنه؟ آخه اگخ بر اساس نرخ بازار آزاد باشه با دلار 3700 تومانی خیلی فرق داره تا با دلار 1256 یا 2550...
تشکر کنندگان:
(2013-02-25 ساعت 13:15)StarIR نوشته:  سلام
از دوستانی که امسال مصاحبه شدن کسی خبر داره که افسر مصاحبه کننده موجودی بانکی رو بر اساس چه نرخی محاسبه میکنه؟ آخه اگخ بر اساس نرخ بازار آزاد باشه با دلار 3700 تومانی خیلی فرق داره تا با دلار 1256 یا 2550...
دوست عزیز شما وقتی از بانک تمکن مالی میگیری پایینش نرخشو میزنه که هر دلار برابر 12260 ریال.خودتون از بانک بپرسین بهتون میگه که به چه صورته.ولی نرخ همه بانکها همینه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-02-25 ساعت 13:28)nina22 نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 13:15)StarIR نوشته:  سلام
دوست عزیز شما وقتی از بانک تمکن مالی میگیری پایینش نرخشو میزنه که هر دلار برابر 12260 ریال.خودتون از بانک بپرسین بهتون میگه که به چه صورته.ولی نرخ همه بانکها همینه.
دوست عزیز، به نظر من آفیسر از اینکه به هیچکس دلار 1226 تعلق نمیگیره آگاه است و قطعا میدونه که نرخ آزاد چه قیمتی داره...ریسک نکنین و برآورد تمکن مالی خود رو با نرخ آزاد محاسبه کنید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: storagemeter ، Saeedv13 ، saeid-ss
(2013-02-18 ساعت 11:24)kavirr نوشته:  
(2013-02-18 ساعت 11:21)imojen نوشته:  سلام. من کل این تاپیک رو خوندم. اما هنوز دوتا سوال دارم.
1. همون موقع که گواهی تمکن از بانک می گیریم اجازه میدن بلافاصله پول رو از حساب خارج کنیم؟
2. کدوم بانک هست که برای گواهی تمکن ازمون نخواد 24 ساعت پول بخوابه؟

۱. بله، اجازه میدن همون موقع پول را خارج کنید.
۲. در همه بانک ها باید پول ۲۴ ساعت بمونه تا گواهی تمکن مالی بدن.

سلام
من تو مشهداز بانک ملی در یک روز دو گواهی تمکن مالی گرفتم
عصر پول را واریز کردم
صبح ساعت 8 اولین گواهی را از بانک ملی شعبه سناباد گرفتم ( قرار بود هر سه را خودش بده ) رئیس شعبه موافقت نکرد یکی گرفتیم و رفتیم از شعبه دیگه پول را خارج و بحساب نفر دوم واریز کردیم و رفتیم شعبه فلسطین کنار بانک خون و اون حساب را نگاه کرد موجودی را دید و نپرسید چی واریز کردید و تمکن مالی را صادر کرد و رفتیم شعبه دیگه مجدا پول را از حساب نفر دوم خارج کردیم و بحساب سپه نفر سوم واریز کردیم در شعبه میدان احمد اباد
و همون موقع نامه را دادن ولی چون اخر وقت شده بود نتونستیم از حساب خارج کنیم عصر رفتیم شعبه ازاد شهر و پول را برداشتیم .
ما برای هر نفر تمکن مالی 45 میلیونی بردیم و هیچ مشکلی پیش نیامد و اصلا نیازی به اسپانسر نبود.
ولی یک نفر که اسپانسر داشت و نامه تمکن مالی نداشت بهش گفتند این اسپانسر نمیتونه شما را حمایت کنه و گفتند برید و اسپانسر دیگه یا مدارکی بیارید که ثابت کنه میتونید بدون مشکل زندگی کنید .
تشکر کنندگان: pr.kia ، rezagh ، nika ، moon_rose ، ani_sheiton ، behzadb57 ، pariya2 ، ehsanssss
سلام
شرمنده با وجود اینکه شما جواب اکید دادید که موجودی حساب برای اثبات تمکین مالی کافی است ولی من یک ایمیل طبق تصمیم قیلی ام زدم مبنی بر نداشتن اسپانسر و راه حل پیشنهادی و جواب اونها :
Dear inquirer
,You can provide us with your bank statements in Iran
اونها ریز حساب (فکر کنم منظورشون گردش حساب باشه) رو می خان
Sincerely,IV Unit,US Embassy,
Yerevan, Armenia
اگه گردش حساب می خان گردش چند ماه رو ببرم؟ و خیلی سوال دیگه که اگه بپرسم بیشتر گیج می شم.
الان یاد عطر فروشی افتادم که هرچی بیشتر کنجکاوی می کنی بیشتر گیج میشی بعد همون انتخاب اول رو برمیداری:-
حالا چه کنم .......................................... .
شماره کیس:×××2013AS2/تاریخ مصاحبه: 13/*03/2 / محل مصاحبه:Yerevan/ کلیر 47 روزه/
باد با چراغ خاموش کاری ندارد ، اگر در سختی بسر میبری بدان که روشنی
تشکر کنندگان:
(2013-02-26 ساعت 00:06)safarikelay نوشته:  سلام
شرمنده با وجود اینکه شما جواب اکید دادید که موجودی حساب برای اثبات تمکین مالی کافی است ولی من یک ایمیل طبق تصمیم قیلی ام زدم مبنی بر نداشتن اسپانسر و راه حل پیشنهادی و جواب اونها :
Dear inquirer
,You can provide us with your bank statements in Iran
اونها ریز حساب (فکر کنم منظورشون گردش حساب باشه) رو می خان
Sincerely,IV Unit,US Embassy,
Yerevan, Armenia
اگه گردش حساب می خان گردش چند ماه رو ببرم؟ و خیلی سوال دیگه که اگه بپرسم بیشتر گیج می شم.
الان یاد عطر فروشی افتادم که هرچی بیشتر کنجکاوی می کنی بیشتر گیج میشی بعد همون انتخاب اول رو برمیداری:-
حالا چه کنم .......................................... .
خيلي از بچه ها بودن بدون اسپانسر فقط و فقط با ارائه موجودي حساب(بدون گردش حساب)تونستن ويزا بگيرن.خيلي سخت نگيرين
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: amir82 ، rezagh ، nika ، behzadb57
دوستان عزیزم خواهش میکنم اینقدر دنبال گردش حساب نرید. به خدا تا حالا غیر از موجودی حساب از هیچکس گردش حساب در هیچ دوره ای نخواستن پس خواهش میکنم به خودتون و دیگران استرس وارد نکنید. با آرزوی موفقیت برای همه.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: nina22 ، amir82 ، rezagh ، pr.kia ، nika ، ali234 ، moon_rose ، ani_sheiton ، behzadb57 ، saeid-ss ، niko
من امروز رفتم بانک صادرات که حساب توش دارم و از اونها در موجودی حساب خاستم ولی رییس بانک گفت که ما گردش حساب می دیم که توش موجودی شما نوشته شده من دقیقا بهش گفتم که گردش نمی خام و اون حرف خودش رو می زد
اگه کسی موجودی حساب گرفته (گردش نه) برای ما بگه که توش چی نوشته بودن که ما هم اطلاع داشته باشیم
شماره کیس:×××2013AS2/تاریخ مصاحبه: 13/*03/2 / محل مصاحبه:Yerevan/ کلیر 47 روزه/
باد با چراغ خاموش کاری ندارد ، اگر در سختی بسر میبری بدان که روشنی
تشکر کنندگان:
(2013-02-26 ساعت 15:42)safarikelay نوشته:  من امروز رفتم بانک صادرات که حساب توش دارم و از اونها در موجودی حساب خاستم ولی رییس بانک گفت که ما گردش حساب می دیم که توش موجودی شما نوشته شده من دقیقا بهش گفتم که گردش نمی خام و اون حرف خودش رو می زد
اگه کسی موجودی حساب گرفته (گردش نه) برای ما بگه که توش چی نوشته بودن که ما هم اطلاع داشته باشیم
من از بانک پاسارگاد گرفتم. فقط موجودی توش بود . مبلغ به ریال و معادلش به دلار (ارز مرجع)
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: amir82 ، behzadb57 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان