کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-04-02 ساعت 23:44)aminsh نوشته:  دوستان گردش مالی تاثیری داره؟

خیر دوست عزیز نیازی به گردش مالی نیست!
تشکر کنندگان: kasrafo ، aminsh ، rezagh ، ابی هانی ، saeid-ss ، shekari
دوستان عزیز من یه سوال دارم.
من تمام حسابام تو این بانکای معمولیه.یعنی همین دولتی ها و نیمه خصوصی ها.مثل ملی ، صادرات ، ملت ، مسکن ، سپه ، کشاورزی و تجارت.
الان میخوام حول و حوش 70 تا از کسی قرض بگیرم.به نظر شما اگه الان که تقریبا 1 ماهی مونده به مصاحبه برم بانکای خصوصی مثل پاسارگاد یا پارسیان یا اقتصاد نوین حساب باز کنم و از اونا موجودی بگیرم ، نمیگن چرا تاریخ افتتاح حسابتون اینقدر جدیده ؟ بهتره اینکارو بکنم یا از همون حساب های قدیمیم که حداقل ماله 6 یا 7 سال پیش هست نامه تمکن مالی ببرم ؟ضمنا من اسپانسرهم مدارکشو واسم فرستاده.البته فقط گواهی اشتغال به کارش و میزان حقوق سالیانه و نامه موجودی حساب بانکی به همراه اصل فرم تکمیل شده I-134 ( از فرم های W2 و 1040 خبری نیست و منم اصلا روم نمیشه دوباره بهش بگم ).ناگفته نماند سند ملکی خودم که ضمنا به مبلغ 140 تا ارزشگذاری شده هم همرامه.با این حال اولویت اول من تمکن مالیه.
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
راستی یادم رفت بگم قولنامه خونه ای که رهن کردم هم به مبلغ 35 میلیون دادم ترجمه کردن.البته رو این یکی زیاد حساب نکردم.نمیدونم به درد میخوره یا نه ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ابی هانی ، saeid-ss
(2013-04-03 ساعت 12:15)sce نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم.
من تمام حسابام تو این بانکای معمولیه.یعنی همین دولتی ها و نیمه خصوصی ها.مثل ملی ، صادرات ، ملت ، مسکن ، سپه ، کشاورزی و تجارت.
الان میخوام حول و حوش 70 تا از کسی قرض بگیرم.به نظر شما اگه الان که تقریبا 1 ماهی مونده به مصاحبه برم بانکای خصوصی مثل پاسارگاد یا پارسیان یا اقتصاد نوین حساب باز کنم و از اونا موجودی بگیرم ، نمیگن چرا تاریخ افتتاح حسابتون اینقدر جدیده ؟ بهتره اینکارو بکنم یا از همون حساب های قدیمیم که حداقل ماله 6 یا 7 سال پیش هست نامه تمکن مالی ببرم ؟ضمنا من اسپانسرهم مدارکشو واسم فرستاده.البته فقط گواهی اشتغال به کارش و میزان حقوق سالیانه و نامه موجودی حساب بانکی به همراه اصل فرم تکمیل شده I-134 ( از فرم های W2 و 1040 خبری نیست و منم اصلا روم نمیشه دوباره بهش بگم ).ناگفته نماند سند ملکی خودم که ضمنا به مبلغ 140 تا ارزشگذاری شده هم همرامه.با این حال اولویت اول من تمکن مالیه.
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
راستی یادم رفت بگم قولنامه خونه ای که رهن کردم هم به مبلغ 35 میلیون دادم ترجمه کردن.البته رو این یکی زیاد حساب نکردم.نمیدونم به درد میخوره یا نه ؟
در مورد بانک های دولتی, هیچ مشکلی نداره اگه بخواید از اونها نامه تمکن مالی ببرید
در مورد تاریخ افتتاح حساب اینجا رو بخونید این دوستمون مشکلی نداشتند
و اما اسپانسر فرمی به نام W2 و 1040 وجود نداره اینها در واقع همون نامه اشتغال به کار و مالیات و غیره است.
سند ملکی رو هم از بعضی از دوستان اصلا قبول نکردند
لطفا دوستان تکمیل بفرمایند
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sadeghi897 ، ابی هانی ، saeid-ss ، shekari
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
بانک دولتی و خصوصی نداره
خصوصی ها کار راه انداز تر هستن در شهرستان ها البته ، تهران همه در جریان هستن
تاریخ افتتا ح حساب کاری ندارن. اگر تعداد کیستون یک نفر هست که اون 70 میلیون کافی هست اگر هم دو نفر یا بیشتر هستید اون پولی که قرض می گیرید 70 میلیون بزارید به حساب خودتون ، فرداش بردارین 50 میلیون بزارید به حساب همسرتون و از هر دو حساب موجود دو تا گواهی تمکن مالی بگیرید، یکی برای پست کردن یکی هم جهت بردن همراهتون، این مبلغ کافی است نیازی به سند نیست.
در مورد اسپانسر هم اطلاعات ندارم، شما تمکن مالی رو ارائه بده اگر گفت کمه بقیه موارد رو کن ، اسپانسر و سند خونه و اینها درد سر سازه خود سفارت هم با تمکن مالی بیشتر حال می کنه Big GrinCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، asal1907 ، ابی هانی ، saeid-ss
بانک صادرات مشهد که من چند سال توش حساب دارم اصلا نمیدونست تمکن مالی چی هست. ما هم امروز رفتیم پاسارگاد حساب باز کنیم با اینکه تقریبا 20 روز مونده به مصاحبه . دیگه چاره ای نیست
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ASALI ، sadeghi897 ، saeid-ss
(2013-04-03 ساعت 21:28)سمانه777 نوشته:  بانک صادرات مشهد که من چند سال توش حساب دارم اصلا نمیدونست تمکن مالی چی هست. ما هم امروز رفتیم پاسارگاد حساب باز کنیم با اینکه تقریبا 20 روز مونده به مصاحبه . دیگه چاره ای نیست

شما باید بگین گواهی مانده حساب میخواییم Wink
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: Danoosh ، Niushagh ، rezagh ، saeid-ss
(2013-04-03 ساعت 21:30)ASALI نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:28)سمانه777 نوشته:  بانک صادرات مشهد که من چند سال توش حساب دارم اصلا نمیدونست تمکن مالی چی هست. ما هم امروز رفتیم پاسارگاد حساب باز کنیم با اینکه تقریبا 20 روز مونده به مصاحبه . دیگه چاره ای نیست

توی سایتش داره هرچی هم کپی اون شرایط تو سایتش و نشون دادیم نمیفهمن . اگر از پاسارگاد بگیریم با تاریخ افتتاح حساب چند روز مونده به مصاحبه اشکال داره؟
حالا فردا شعبه مرکزی هم یه سر میزنیم
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ASALI ، saeid-ss
(2013-04-03 ساعت 21:33)سمانه777 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:30)ASALI نوشته:  

توی سایتش داره هرچی هم کپی اون شرایط تو سایتش و نشون دادیم نمیفهمن . اگر از پاسارگاد بگیریم با تاریخ افتتاح حساب چند روز مونده به مصاحبه اشکال داره؟
حالا فردا شعبه مرکزی هم یه سر میزنیم
کیس ما :
افتتاح حساب چند روز قبل از گواهی بود و مشکلی هم پیش نیومد .
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: asal1907 ، سمانه777 ، rezagh ، saeid-ss
تمکن از دو تا حساب مختلف تو یه روز با جابجا کردن پول شدنیه؟ یعنی بانک اول که تمکنو بگیرم میذاره همون موقع پولو بردارم؟
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: ASALI ، asal1907
(2013-04-03 ساعت 21:42)behnam88 نوشته:  تمکن از دو تا حساب مختلف تو یه روز با جابجا کردن پول شدنیه؟ یعنی بانک اول که تمکنو بگیرم میذاره همون موقع پولو بردارم؟
از بانک خصوصی اگر بگیرید چند ساعته حاضر و میتونید ببرید توی یک حساب دیگه بزارید .
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: ASALI ، asal1907 ، behnam88 ، sadeghi897 ، Farshid22 ، saeid-ss
(2013-04-03 ساعت 21:45)سمانه777 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:42)behnam88 نوشته:  تمکن از دو تا حساب مختلف تو یه روز با جابجا کردن پول شدنیه؟ یعنی بانک اول که تمکنو بگیرم میذاره همون موقع پولو بردارم؟
از بانک خصوصی اگر بگیرید چند ساعته حاضر و میتونید ببرید توی یک حساب دیگه بزارید .

من شهرستانم از بانک پاسارگاد تمکن گرفتم ولی پولم رو چهار روز نگه داشت...
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: ASALI ، behnam88 ، گل نهال ، rezagh ، shiraz mamali ، sadeghi897 ، saeid-ss
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
دوست عزیز به نظرم با توجه به اینکه دارین این پول رو قرض میکنید بهتره از بانک پاسارگاد بگیرین چون میتونید نیم ساعته تمکن بگیرید و همون روز پول رو به صاحبانشون برگردونید

(2013-04-03 ساعت 21:57)asal1907 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:45)سمانه777 نوشته:  

من شهرستانم از بانک پاسارگاد تمکن گرفتم ولی پولم رو چهار روز نگه داشت...

اما تهران اصلا اینطوری نیست و نیم ساعته تمکن میده
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، sadeghi897 ، saeid-ss
به ما هم گفت همون روزگواهی میدیم ،دیگه باید پیش بینی این چیز هارو بکنیم متاسفانه .
2013000063xx
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، asal1907 ، rezagh ، storagemeter ، saeid-ss
بانک پارسین چجور بانکیه خوبه؟
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها یه سوال
برای گرفتن تمکن ما باید علاوه بر مانده حساب معدل حساب رو هم بگیریم
آخه من پرسیدم از بانک گفتند تمکن 3 جوره.
1-مانده حساب
2-معدل
3-گردش حساب
که میتونه همش باشه و میتونه فقط مانده حساب باشه
حالا من می خوام بدونم معدل هم باید باشه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان