کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام دوستان

حداکثر تا چند روز قبل از مصاحبه باید نامه تمکن مالی رو گرفت؟
آیا باید نسخه ای از اون نامه رو قبل از مصاحبه واسشون بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
سلام ذوسنان
من هفته سوم می مصاحبه دارم به نظرتون الان برای پرینت حساب زوده يا نه اقدام کنم ؟
منم می خوام از يکی 4 روز حدود 50 تا پول قرض بگیرم از حساب خودم بعدشم از بانک ديگر برای همسرم پرينت حساب بگيرم با يک يا دوروز اختلاف به نظرتون خوبه؟؟
مرس شبتون خوش
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: nazi1368 ، saeid-ss
اولا بانک پاسارگاد چند ساعته پرینت میده . دوما 170 تا برای خانواده 3 نفره و سند خونه کافیه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: shimoda ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 23:07)honey rahmati نوشته:  اولا بانک پاسارگاد چند ساعته پرینت میده . دوما 170 تا برای خانواده 3 نفره و سند خونه کافیه
قاعدتاً یک شب تو بانک باشه باید پرینت بدن.
حتمن کافیه، زیاد هم هست.
مثلاً برای یک نفر 50 تا دو نفر 70 تا 3 نفر 90 تا.Shy
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: honey rahmati ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 21:54)sgkco24 نوشته:  سلام ذوسنان
من هفته سوم می مصاحبه دارم به نظرتون الان برای پرینت حساب زوده يا نه اقدام کنم ؟
منم می خوام از يکی 4 روز حدود 50 تا پول قرض بگیرم از حساب خودم بعدشم از بانک ديگر برای همسرم پرينت حساب بگيرم با يک يا دوروز اختلاف به نظرتون خوبه؟؟
مرس شبتون خوش

اگر بانک پاسارگاد حساب داری یک ساعته بهتون ویزا میده
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: amir82 ، saeid-ss
سلام به همگی! یه سوال دارم.
آیا برای افراد متاهل آیا برای هر دو نفر لازم است که (پرینت حساب) گرفته شود و یا درخواست کننده اصلی پرینت حسابی به نام خودش را نشان دهد کافی است؟ و اینکه حداقل میزان پول به دلار یا یورو چقدر باید برای دو نفر باشد؟
ممنون از راهنمایتون!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اواسط می باید برای مصاحبه برم .اولا یکی از همراهانم دانشجو و مشموله . براش از دانشگاه گواهی و اجازه خروج گرفتیم ولی هنوز نرفتیم برای نظام وظیفه .به نظرتون تا کی وقت داریم ؟بعد هم اگه احیانا شانس آوردیم و ویزا رو زود دادند میشه دانشجو برگرده و تابستون دوباره خروجی بگیره ؟ اگه برگرده و 15 میلیون وثیقه رو پس بگیره کسی با پاسش کاری داره ؟ ازش میگیرن ؟ یا توش چیزی برای ممنوع الخروجی میزنن؟
دوم- من فقط نفری 19 میلیون تومن تونستم جور کنم تو حساب اما خونه دارم و میخوام سند دوتا خونه رو ببرم .فکر میکنید اسپانسر هم لازمه ؟ضمنا سندها رو باید کارشناس دادگستری قیمت بگذاره یا لازم نیست ؟ اگه لازمه کجا برم ؟
پیشاپیش ممنون از دوستان خوب باور کنید وقت ندارم همه سایت رو بخونم اونقد که باید دنبال همه کارا بدوم دست تنها
تشکر کنندگان:
سلام یه سوال دارم راجب اسپانسر؟ در چه صورت نیاز به اسپانسر هست ؟از کجا باید یه اسپانسر داشته باشیم؟ میشه منو راهنمایی کنید مرسی
تشکر کنندگان:
انگار همه رفتن دیگه کسی به ما جواب نمیده شما اگه جوونی بشین سایت رو بخون به من هم بگو Smile

سلام SCE عزیز شما کجا و چطور رو ملکتون ارزشگذاری کردید ؟

(2013-04-04 ساعت 22:39)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 12:15)sce نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم.
من تمام حسابام تو این بانکای معمولیه.یعنی همین دولتی ها و نیمه خصوصی ها.مثل ملی ، صادرات ، ملت ، مسکن ، سپه ، کشاورزی و تجارت.
الان میخوام حول و حوش 70 تا از کسی قرض بگیرم.به نظر شما اگه الان که تقریبا 1 ماهی مونده به مصاحبه برم بانکای خصوصی مثل پاسارگاد یا پارسیان یا اقتصاد نوین حساب باز کنم و از اونا موجودی بگیرم ، نمیگن چرا تاریخ افتتاح حسابتون اینقدر جدیده ؟ بهتره اینکارو بکنم یا از همون حساب های قدیمیم که حداقل ماله 6 یا 7 سال پیش هست نامه تمکن مالی ببرم ؟ضمنا من اسپانسرهم مدارکشو واسم فرستاده.البته فقط گواهی اشتغال به کارش و میزان حقوق سالیانه و نامه موجودی حساب بانکی به همراه اصل فرم تکمیل شده I-134 ( از فرم های W2 و 1040 خبری نیست و منم اصلا روم نمیشه دوباره بهش بگم ).ناگفته نماند سند ملکی خودم که ضمنا به مبلغ 140 تا ارزشگذاری شده هم همرامه.با این حال اولویت اول من تمکن مالیه.
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
راستی یادم رفت بگم قولنامه خونه ای که رهن کردم هم به مبلغ 35 میلیون دادم ترجمه کردن.البته رو این یکی زیاد حساب نکردم.نمیدونم به درد میخوره یا نه ؟
دوست عزیز به نظرم با توجه به اینکه دارین این پول رو قرض میکنید بهتره از بانک پاسارگاد بگیرین چون میتونید نیم ساعته تمکن بگیرید و همون روز پول رو به صاحبانشون برگردونید

(2013-04-03 ساعت 21:57)asal1907 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:45)سمانه777 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:42)behnam88 نوشته:  تمکن از دو تا حساب مختلف تو یه روز با جابجا کردن پول شدنیه؟ یعنی بانک اول که تمکنو بگیرم میذاره همون موقع پولو بردارم؟
از بانک خصوصی اگر بگیرید چند ساعته حاضر و میتونید ببرید توی یک حساب دیگه بزارید .

من شهرستانم از بانک پاسارگاد تمکن گرفتم ولی پولم رو چهار روز نگه داشت...

اما تهران اصلا اینطوری نیست و نیم ساعته تمکن میده
تشکر کنندگان: Niushagh ، saeid-ss
(2013-03-29 ساعت 10:31)ehsansh نوشته:  
(2013-03-28 ساعت 23:38)Saeedv13 نوشته:  
(2013-03-28 ساعت 20:17)ehsansh نوشته:  البته در تکمیل فرمایش سعید جان باید بگم حداقل دستمزد توی آمریکا الان ساعتی 9 دلاره که اگه واسه 8 ساعت کار در روز و 5 روز در هفته حساب کنید می شه سالی :
9$X 8 X 5 X 4 X 12 = 17280$ ~ 18000$
یعنی خط فقر الان حدودا 18000 تاس تو آمریکا و چون بانک ها با دلار 2400 تومن تمکن مالی میدن می شه حدودا 43 میلیون.
تا حالا برای تخمین میزان تمکن مالی مورد نیاز برای ارایه به سفارت از جدیدترین آمار مربوط به خط فقر آمریکا استفاده می کردند. در حقیقت این طور توجیه می کردن که اگر شما به سلامتی تشریف بردین اون طرف و خدای ناکرده تا یک سال کاری پیدا نکردین باید به اندازه حداقل درآمد سالانه یک خانواده آمریکایی بنیه مالی داشته باشین تا بتونین این مدت رو سر کنین و سربار دولت و نیازمند خدمات اجتماعی نباشین. از این لحاظ استفاده از روش شما که حداقل دستمزد روزانه هست هم قابل توجیه هست. ولی خوبی آمار خط فقر اینه که با تغییر اندازه خانوار متغیر هست. فایل پیوست مربوط به آمار سال 2012 است که توسط وزرات حفاظت از میهن (DHS= Department of Homeland Security) تهیه شده. همونطور که مشاهده میشه یک نفر (خانواده یک نفره) باید 11170 دلار در سال درآمد داشته باشه تا بالای خط فقر قرار بگیره. با وجودی که مبنای رسمی برابری نرخ ارز 1200 و گویا جدیداً 2400 هست ولی آفیسر به خوبی از وضعیت موجود با خبر هست و توصیه می شود که نرخ ارز در بازار آزاد را مبنا قرار بدین. بنا بر این حداقل تمکن مالی برای یک نفر ساکن در یکی از 48 ایالت پیوسته آمریکا با در نظر گرفتن هر دلار حدود 3500 خواهد شد: 39 میلیون تومن. بدیهیست با افزایش تعداد اعضای خانوار این مبلغ هم افزایش خواهد یافت (نه به نسبت مساوی البته). موفق باشید.
موافقم، خوبیش اینه که از هر دو روش عدد آخر تقریبا براره، یعنی حدوداً 40 میلیون واسه کیس یه نفره.

و با توجه به پست های قبلی من رفتم دیدم فایل پیوست برای دو نفر سالی 15000$ که با دلار 3500 حدود 60 میلیون با دلار 2500 37.5 میلیون تومن میشه . من که 38 میلیون دارم برای 2 نفر آیا کم میارم یا نه؟
تشکر کنندگان: Niushagh
تمکن مالی

کسانی که اسپانسر یا حامی مالی ندارند میتونند با حساب بانکی خودشون اسپانسر خودشون باشند!

موارد زیر از جمله موارد مهمی هستند که باید بهشون توجه داشته باشیم

موجودی شما نباید زیر خط فقر آمریکا باشه . حال هر چه بیشتر بهتر توجه داشته باشید که از بانک موجودی حساب رو بگیرید نه گردش حساب (خیلی از دوستان فکر میکنند باید گردش حساب ببرند....خیر فقط موجودی حساب لازمه)
خط فقر برای یک فرد تنها درآمد سالانه ۱۱ هزار و ۱۳۹ دلار یا کمتر است.
فقر در آمریکا خانواده ای چهار نفره که درآمد سالانه آن ۲۲ هزار و ۳۱۴ دلار یا کمتر باشد زیر خط فقر قرار دارد
شما میتونید مقداری پول رو در بانک خودتون بذارید و 24 ساعت باید در بانک بمونه .

فردای اون روز برید و از بانکتون بخواهید موجودی حسابتون رو بدند

برخی بانک ها همون جا موجودی رو به انگلیسی میده..........بعضی ها هم باید ترجمه کنید

حتما نباید نرخ پولتون به دلار باشه . چون در سفارت اونها میدونند معادل دلاری چقدر میشه

بهتره موجودی حسابتون در زورهای اخر باشه یعنی نزدیک به زمان مصاحبه

البته باید بگم که تاریخ موجودی حساب تا 6 ماه قبل از مصاحبه هم برای سفارت قبوله ..اما هر چی تاریخش به مصاحبه نزدیک تر باشه بهتره
تشکر کنندگان: edibk ، Solmazzz ، byousefi_p ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 16:32)Sholehkhanoom نوشته:  انگار همه رفتن دیگه کسی به ما جواب نمیده شما اگه جوونی بشین سایت رو بخون به من هم بگو Smile

سلام SCE عزیز شما کجا و چطور رو ملکتون ارزشگذاری کردید ؟

(2013-04-04 ساعت 22:39)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 12:15)sce نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم.
من تمام حسابام تو این بانکای معمولیه.یعنی همین دولتی ها و نیمه خصوصی ها.مثل ملی ، صادرات ، ملت ، مسکن ، سپه ، کشاورزی و تجارت.
الان میخوام حول و حوش 70 تا از کسی قرض بگیرم.به نظر شما اگه الان که تقریبا 1 ماهی مونده به مصاحبه برم بانکای خصوصی مثل پاسارگاد یا پارسیان یا اقتصاد نوین حساب باز کنم و از اونا موجودی بگیرم ، نمیگن چرا تاریخ افتتاح حسابتون اینقدر جدیده ؟ بهتره اینکارو بکنم یا از همون حساب های قدیمیم که حداقل ماله 6 یا 7 سال پیش هست نامه تمکن مالی ببرم ؟ضمنا من اسپانسرهم مدارکشو واسم فرستاده.البته فقط گواهی اشتغال به کارش و میزان حقوق سالیانه و نامه موجودی حساب بانکی به همراه اصل فرم تکمیل شده I-134 ( از فرم های W2 و 1040 خبری نیست و منم اصلا روم نمیشه دوباره بهش بگم ).ناگفته نماند سند ملکی خودم که ضمنا به مبلغ 140 تا ارزشگذاری شده هم همرامه.با این حال اولویت اول من تمکن مالیه.
ممنون میشم کسی جواب بده.
با تشکر.
راستی یادم رفت بگم قولنامه خونه ای که رهن کردم هم به مبلغ 35 میلیون دادم ترجمه کردن.البته رو این یکی زیاد حساب نکردم.نمیدونم به درد میخوره یا نه ؟
دوست عزیز به نظرم با توجه به اینکه دارین این پول رو قرض میکنید بهتره از بانک پاسارگاد بگیرین چون میتونید نیم ساعته تمکن بگیرید و همون روز پول رو به صاحبانشون برگردونید

(2013-04-03 ساعت 21:57)asal1907 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:45)سمانه777 نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:42)behnam88 نوشته:  تمکن از دو تا حساب مختلف تو یه روز با جابجا کردن پول شدنیه؟ یعنی بانک اول که تمکنو بگیرم میذاره همون موقع پولو بردارم؟
از بانک خصوصی اگر بگیرید چند ساعته حاضر و میتونید ببرید توی یک حساب دیگه بزارید .

من شهرستانم از بانک پاسارگاد تمکن گرفتم ولی پولم رو چهار روز نگه داشت...

اما تهران اصلا اینطوری نیست و نیم ساعته تمکن میده
کانون کارشناسان رسمی قوق قضاییه.البته کانون کارشناس رسمی دادگستری هم اینکارو میکنن.ولی اگه نظر منو میخوای نرو دنبالش.بگرد تمکن جور کن.از همش بهتره.این جور که از تجربه بچه ها به نظ می آد بیشتر نظرشون رو اموال منقوله نه غیر منقول........یعنی پول نقد.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Sholehkhanoom ، Hamid9121 ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 19:17)Sholehkhanoom نوشته:  کی وسطای می مصاحبه داره ؟لطفا بگه با هم آشنا بشیم.
شما در مورد ارزشگذاری سوال داشتین ؟جوابتونو گرفتین ؟

(2013-04-08 ساعت 19:17)Sholehkhanoom نوشته:  کی وسطای می مصاحبه داره ؟لطفا بگه با هم آشنا بشیم.

سوالتو تو این تاپیک بپرس.
http://mohajersara.com/thread-5412.html
لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
دوتمکن مالی به ارزش مجموع92میلیون ازپاسارگاد گرفتم هردو دریک روز صادرشد وکمتراز20 دقیقه زمان برد.فقط پاسپورت واسه اسپل اسم وفامیل استفاده شد.
تجربه اینجانب
تا پول تو حساب نذارید کارمندبانک اهمیتی به حرف شما وخواسته شما نمیذاره حتی بعضیهاشون نمیدونند که تاییدیه مانده حساب چیه پس اگرمیخواین که اززیرسنگ هم شده کارتون انجام بشه اول یک پول قلمبه بذارید حساب بعدتشریف ببرید بانک خیلی قشنگ بهتون احترام میذارند ومودبانه کارتون انجام میدند
کارمزدبانک 6500.سوال میکنندکه به چه نرخ ارزی میخواین دل ار یا ی ورو.نرخ مرجع درج میشه .بانک پاسارگادخیلی سریع صادرمیکنه احتیاج به اینکه پول چندروز
تو حساب باشه نیست میتونیدقرض بگیریدوسریع برگردونید
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: Solmazzz ، amir82 ، saeid-ss
(2013-04-08 ساعت 20:25)elima1980 نوشته:  دوتمکن مالی به ارزش 92میلیون ازپاسارگاد گرفتم هردو دریک روز صادرشد وکمتراز20 دقیقه زمان برد.فقط پاسپورت واسه اسپل اسم وفامیل استفاده شد.
تجربه اینجانب
تا پول تو حساب نذارید کارمندبانک اهمیتی به حرف شما وخواسته شما نمیذاره حتی بعضیهاشون نمیدونند که تاییدیه مانده حساب چیه پس اگرمیخواین که اززیرسنگ هم شده کارتون انجام بشه اول یک پول قلمبه بذارید حساب بعدتشریف ببرید بانک خیلی قشنگ بهتون احترام میذارند ومودبانه کارتون انجام میدند
کارمزدبانک 6500.سوال میکنندکه به چه نرخ ارزی میخواین دل ار یا ی ورو.نرخ مرجع درج میشه .بانک پاسارگادخیلی سریع صادرمیکنه احتیاج به اینکه پول چندروز
تو حساب باشه نیست میتونیدقرض بگیریدوسریع برگردونید

مرسی دوست عزیز.
میشه توضیح بدی که دو تا نامه مجموعا 92 تا بود یا هرکدوم 92 تا.
ضمنا کیس شما چند نفره بوده و آیا دو تا نامه رو از یه شعبه بانک و در یه روز گرفتین.منم می خوام از بانم پاسارگاد بگیرم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان