کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-04-06 ساعت 19:02)sami0 نوشته:  سلام
بچه ها یه سوال
برای گرفتن تمکن ما باید علاوه بر مانده حساب معدل حساب رو هم بگیریم
آخه من پرسیدم از بانک گفتند تمکن 3 جوره.
1-مانده حساب
2-معدل
3-گردش حساب
که میتونه همش باشه و میتونه فقط مانده حساب باشه
حالا من می خوام بدونم معدل هم باید باشه؟
با تشکر

فقط مانده حساب

(2013-04-06 ساعت 18:26)aminsh نوشته:  بانک پارسین چجور بانکیه خوبه؟

نمی دونم منظورتون از اینکه خوبه یا نه چیه!
اما دوستان از پارسیان تمکن گرفتند و راضی بودند و هیچ مشکلی هم نداشتند
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: aminsh ، rezagh ، Saeedv13 ، storagemeter ، saeid-ss
(2013-04-06 ساعت 18:26)aminsh نوشته:  بانک پارسین چجور بانکیه خوبه؟
بانك خوب سرمايست Tongue . بانك بارسيان خوبه سريع هم تمكن مالي رو ميده ....
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: saeid-ss
سلام دوستان
کسی تجربه بانک قوامین رو داشته؟چه طوره؟ مشکلی نداره؟
راستی باید چه نوع حسابی داشته باشی که پول توش باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-04-07 ساعت 00:50)hadi-sh نوشته:  سلام دوستان
کسی تجربه بانک قوامین رو داشته؟چه طوره؟ مشکلی نداره؟
راستی باید چه نوع حسابی داشته باشی که پول توش باشه؟

نوع حساب مهم نیست
اما به نظرم اگر براتون مقدوره بانکهایی که خیلی وابسته هستند رو انتخاب نکنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: rezagh ، hadi-sh ، asal1907 ، saeid-ss
برای دو نفر چه میزان تمکن مالی داشته باشیم؟ 80 میلیون کافیه؟
همش تو حساب خودم باشه یا مقداری هم در حساب همسر بریزم؟ چه میزان؟ ممنون
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
(2013-04-03 ساعت 21:28)سمانه777 نوشته:  بانک صادرات مشهد که من چند سال توش حساب دارم اصلا نمیدونست تمکن مالی چی هست. ما هم امروز رفتیم پاسارگاد حساب باز کنیم با اینکه تقریبا 20 روز مونده به مصاحبه . دیگه چاره ای نیست

سلام دوست عزيز.
من هم تقريبا همين مشكل شمارو توي بوشهر دارم.با بدبختي تازه يه نفر پيدا شد كه منظور منو فهميد و گفت گرفتن نامه حداقل 10 روز زمان ميبره.ولي ميتونم پولو بعد از 2 روز بردارم.من هم به ناچار ميخوام برم بانك پاسارگاد.چاره اي نيست.من هم تقريبا كمتر از يك ماه ديگه بايد برم دوبي.به نظر من واقعيت قضيه رو اگه آفيسر بپرسه بهش توضيح ميديم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: سمانه777 ، saeid-ss
سلام دوستان.
من بالاخره امروز رفتم بانك پاسارگاد و همون شعبه اي كه همسرم حساب داره منم افتتاح حساب كردم.
فردا قراره 50 تا از كسي قرض بگيرم و بعد از گرفتن نامه خودم در حدود 30 يا 40 تاشو به حساب همسرم واريز كنم و نامه اونم بگيرم.حالا 3 تا سئوال واسم پيش مياد :
1-تاريخ افتتاح حساب خودم جديده.تابلو نيست ؟هرچند دوستان اين كارو كردن و ميگن مشكلي نبوده.
2-مجموع 80 يا 90 تا به نظر شما كافيه ؟
3-اين كه تاريخ واريزي به هر دو حساب در يك روز و پشت سر همه مشكلي نيست ؟
آفيسر به اين چيزا شك نميكنه ؟
امان از امكانات كم شهرستانها كه آدمو مجبور به چه كارايي نمي كنه.
لاتاری 2013
(2013-04-07 ساعت 10:13)sce نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 21:28)سمانه777 نوشته:  بانک صادرات مشهد که من چند سال توش حساب دارم اصلا نمیدونست تمکن مالی چی هست. ما هم امروز رفتیم پاسارگاد حساب باز کنیم با اینکه تقریبا 20 روز مونده به مصاحبه . دیگه چاره ای نیست

سلام دوست عزيز.
من هم تقريبا همين مشكل شمارو توي بوشهر دارم.با بدبختي تازه يه نفر پيدا شد كه منظور منو فهميد و گفت گرفتن نامه حداقل 10 روز زمان ميبره.ولي ميتونم پولو بعد از 2 روز بردارم.من هم به ناچار ميخوام برم بانك پاسارگاد.چاره اي نيست.من هم تقريبا كمتر از يك ماه ديگه بايد برم دوبي.به نظر من واقعيت قضيه رو اگه آفيسر بپرسه بهش توضيح ميديم.
دوست عزیز من هم امروز گواهیو از بانک پاسارگاد از دو شعبه متفاوت برای خودم و همسرم گرفتم تاریخ افتتاح حساب من هم مال چند روز پیشه . امیدوارم که مشکلی پیش نیاد اما اگر پرسیدن منم توضیح میدم به نظرم بهتره و چاره ای نیست .
موفق باشید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: shimoda ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 14:01)سمانه777 نوشته:  

سلام دوست عزيز.
دوست عزیز من هم امروز گواهیو از بانک پاسارگاد از دو شعبه متفاوت برای خودم و همسرم گرفتم تاریخ افتتاح حساب من هم مال چند روز پیشه . امیدوارم که مشکلی پیش نیاد اما اگر پرسیدن منم توضیح میدم به نظرم بهتره و چاره ای نیست .
موفق باشید
مرسی.
برو به سلامت واسه مصاحبه.حتما به من هم خبرشو بده وقتی اومدی.
موفق باشی.
لاتاری 2013
دوستان گرامی
تمکن مالی از بانک دولتی اشکالی نداره مثل صادرات یا ملت یا ملی
تشکر کنندگان: sce
سلام دوستان عزیز

قضیه این تمکین مالی چی هست در ضمن باید حتما حساب مالی داشته باشیم

آخه ما که نه از نظر مالی در سطح بالای نیستم حالا باید چی کار کنیم کلا پول پیش خونمون 20 میلیون هست با یه ماشین همین که تازه همه اینا میشه هزینه پول بیلیط و پزشکیشو اینا ............ اگه حساب مالی نداشته باشی چی؟ ما خانواده همسرم کلا آمریکا هستن ما گفتیم میریم تا یه مدتی پیش اونا ............میشه منو هم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
تشکر کنندگان:
(2013-04-07 ساعت 15:22)sahels70 نوشته:  دوستان گرامی
تمکن مالی از بانک دولتی اشکالی نداره مثل صادرات یا ملت یا ملی

نه مشکلی نیست.
ترجیحا اگه تو بانکای خصوصی حساب داری از اونا ببر.مخصوصا واسه شهرستان ها کار آدم سریع تر راه میوفته.

(2013-04-07 ساعت 15:30)eli1364 نوشته:  سلام دوستان عزیز

آخه ما که نه از نظر مالی در سطح بالای نیستم حالا باید چی کار کنیم کلا پول پیش خونمون 20 میلیون هست با یه ماشین همین که تازه همه اینا میشه هزینه پول بیلیط و پزشکیشو اینا ............ اگه حساب مالی نداشته باشی چی؟ ما خانواده همسرم کلا آمریکا هستن ما گفتیم میریم تا یه مدتی پیش اونا ............میشه منو هم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad

دوست عزیز شما کی مصاحبه دارین ؟
شما باید یا اسپانسر واسه خودتون فراهم کنین یا تمکن مالی.
در هر صورت باید ثابت کنین که سربار دولت نمی شین.حال کجا می خواین برین واسه زندگی این به خودتون بستگی داره.
در مورد اسپانسر لطفا تاپیک مربوطه را کامل و با دقت بخون و سوالاتو هم اونجا مطرح کن.
توصیه بیشتر دوستان اینه که به جای اسپانسر شما تمکن مالی ببرین.یعنی یه نامه لاتین از بانکای ایران که نشون میده شما موجودی حساب کافی دارین.
پست های همین تاپیکو اگه یه نیگاه بندازی همه چیز دستت میاد.
موفق باشی.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 17:55)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 14:01)سمانه777 نوشته:  

سلام دوست عزيز.
موفق باشید

موقع مصاحبه من متوجه شدم که حتی یه مورداز مدارک ارسالی رو هم بررسی نکردن و من خودم باید میگفتم چی به چیه..اصلا به این موضوعات فکرهم نکنید و مطمئن باشید که موردی پیش نمیاد.با تمام قوا به پیش مهاجر عزیز
دوستان متوجه نمیشم نگرانی شما از چیه؟اگه مشکلتون تاریخ افتتاح حسابه،باید بگم تاریخ افتتاح حساب همسر من چندروز قبل از مصاحبه بود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.نگران نباشید Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: shimoda ، sce ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 11:55)sce نوشته:  سلام دوستان.
من بالاخره امروز رفتم بانك پاسارگاد و همون شعبه اي كه همسرم حساب داره منم افتتاح حساب كردم.
فردا قراره 50 تا از كسي قرض بگيرم و بعد از گرفتن نامه خودم در حدود 30 يا 40 تاشو به حساب همسرم واريز كنم و نامه اونم بگيرم.حالا 3 تا سئوال واسم پيش مياد :
1-تاريخ افتتاح حساب خودم جديده.تابلو نيست ؟هرچند دوستان اين كارو كردن و ميگن مشكلي نبوده.
1-اصلاً
2- منم 80 تا دارم فکر کنم کافیه
3- تابلو هست. 70 تا تو حساب خودت بریز 20 تا همسرت در یک روز
...

اگه رئیس بانک آشنا داری بهش بگو 1 وام 50 میلیونی مضاربه برات جور میکنه، میریزه تو حسابت، فرداش هم پرینت حساب میگیری، میریزی به حساب بانک، فقط یکم جریمه ازت میگیرن.
یا به قول دوستمون برو تو کار اسپانسر
یا از یکی خواهش کن 50-70 تا بریزه تو حسابت 18 ساعته.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: shimoda ، saeid-ss
(2013-04-07 ساعت 19:08)byousefi_p نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 11:55)sce نوشته:  سلام دوستان.
1-اصلاً
2- منم 80 تا دارم فکر کنم کافیه
3- تابلو هست. 70 تا تو حساب خودت بریز 20 تا همسرت در یک روز
...

اگه رئیس بانک آشنا داری بهش بگو 1 وام 50 میلیونی مضاربه برات جور میکنه، میریزه تو حسابت، فرداش هم پرینت حساب میگیری، میریزی به حساب بانک، فقط یکم جریمه ازت میگیرن.
یا به قول دوستمون برو تو کار اسپانسر
یا از یکی خواهش کن 50-70 تا بریزه تو حسابت 18 ساعته.

مرسی.ولی من کلا 70 تا دارم.
میخوام یه 70 تا به نام خودم و یه 50 تا بعدش انتقال بدم به حساب همسرم و موجودی بگیرم.
لاتاری 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان