کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-05-25 ساعت 17:23)shiraz mamali نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 17:18)marsha نوشته:  برای تمکن مالی حساب ارزی هم میشه داشته باشیم؟ مثلا برای کیس سه نفره ما که البته یکیمون نی نی 1 سالمون هست میشه من حساب ارزی باز کنم با 30000 دلار و همسرم حساب ریالی با 70-80 میلیون تومن؟ البته برنده اصلی من هستم. این مقدار کافیه؟
بله میشه.ولی این مقدار نباید از خط فقر اونا کمتر باشه.

این مقداری که من نوشتم کافیه آیا؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: shiraz mamali
(2013-05-25 ساعت 17:42)marsha نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 17:23)shiraz mamali نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 17:18)marsha نوشته:  برای تمکن مالی حساب ارزی هم میشه داشته باشیم؟ مثلا برای کیس سه نفره ما که البته یکیمون نی نی 1 سالمون هست میشه من حساب ارزی باز کنم با 30000 دلار و همسرم حساب ریالی با 70-80 میلیون تومن؟ البته برنده اصلی من هستم. این مقدار کافیه؟
بله میشه.ولی این مقدار نباید از خط فقر اونا کمتر باشه.

این مقداری که من نوشتم کافیه آیا؟
زیاد هم هست
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، marsha ، shiraz mamali ، saeid-ss
(2013-05-25 ساعت 21:57)negar_karimi6 نوشته:  سلام دوستان ببخشیداگرسوالم مربوط به این تاپیک نیست چون سفربه ترکیه رومیزنم اصلا جواب نمیده مینویسه موضوعی یافت نشده پس ببخشید مجبورم

دوستان سوالی داشتم که برای خودم نیست دوستم مسافرته و نمیدونه چیکارکنه برای فرستادن فرمها به انکارا ودچارمشکل شده بهم زنگ زده که ازبچه های مهاجرسراکمک بگیرم

درباره فرم تماس ) contact ( که بایدبرای انکارابفرسته نوشته جای خالی نزارید و یکیش درباره آدرس کسی توآمریکاست سوال کرده میگه من که کسی روندارم اونجاچه کنم؟ یعنی نه دوستی نه اشنایی نداره توآمریکا این قسمتهاروچی بنویسه توفرم تماس
لطفا زودجواب بدید
اگرموردمشابهی هست که رفته مصاحبه راهنماییمون کنه
اصولا باید یک آدرسی داشته باشه
از خدمات مهاجرسرا در این زمینه استفاده کنه
http://www.immigrangel.com/default.php
موفق باشید.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، Danoosh ، amir82 ، saeid-ss
(2013-05-21 ساعت 14:35)sce نوشته:  [quote='دني' pid='342348' dateline='1369124851']
دوستاي گلم

من امروز نامه تمکن گرفتم ،75 ميليون تومن توحساب داشتم . با پيش فرض اينکه دلارو 3500 اينا محاسبه ميکنن ميشد نزديکه 22 هزار دلار اما وقتي گرفتمش ديدم با 1226 محاسبه کردن و 61 هزار دلار موجودي شد.
حالا اين زيادي نيست ؟ آفيسر گير نده که از کجا آوردي؟
نظرتون چيه ؟

يه ضرب را براي همتون آرزومندم

كيس شما چند نفرس ؟
نه.واسه چي بپرسه.وضعت خوبه ديگه.
[/quote
فقط خودمم.گفتم شايد واسه اونا منفي به نظر بياد. ممنونم نگرانم كرده بود
#Dani#2013#visa 15 AUG#Yerevan#Huston
تشکر کنندگان: afshinghwink ، shiraz mamali ، saeid-ss ، nika
(2013-05-25 ساعت 15:00)duzli نوشته:  سلام دوستان

من امروز گواهی تمکن مالیمو از بان مهر اقتصاد گرفتم بنا به دلایلی این بانک رو انتخاب کرده بودمو میشه گفت چاره ای نداشتم.این گواهی که گرفتم تو یه برگ A4 و بدون آرم بانک هستش فقط بالاش به انگلیسی نوشته mehr و یه جورایی شبیه گردش حساب فقط به لاتین نوشته شده و البته اسم و تاریخ افتتاح حساب اینا داره توش و آخرش مهر خود شعبه بانک که البته برجسته هم نیست به اضافه امضای رییس بانک زده شده.به نظرتون کافیه و مشکلی پیش نمیاد؟؟لطفا اگه امکانش هست سریع راهنماییم کنید چون فردا باید مدارکم رو پست کنم.واقعا شرمنده و بسیار ممنون پیشاپیش از کمکتون

دوستان کسی نمی خواد جواب منو بده؟؟؟Sad
2013XXX80XX تاریخ رویت قبولی : 2 می , ارسال مدارک : 10 می , ویزا یک ضرب , محل مصاحبه : آنکارا ماه ژوئن , مقصد : لاس وگاس
تشکر کنندگان: سمانه777 ، afshinghwink ، آنی ، saeid-ss ، nika
(2013-05-26 ساعت 01:49)duzli نوشته:  [quote='duzli' pid='345576' dateline='1369477849']
سلام دوستان

من امروز گواهی تمکن مالیمو از بان مهر اقتصاد گرفتم بنا به دلایلی این بانک رو انتخاب کرده بودمو میشه گفت چاره ای نداشتم.این گواهی که گرفتم تو یه برگ A4 و بدون آرم بانک هستش فقط بالاش به انگلیسی نوشته mehr و یه جورایی شبیه گردش حساب فقط به لاتین نوشته شده و البته اسم و تاریخ افتتاح حساب اینا داره توش و آخرش مهر خود شعبه بانک که البته برجسته هم نیست به اضافه امضای رییس بانک زده شده.به نظرتون کافیه و مشکلی پیش نمیاد؟؟لطفا اگه امکانش هست سریع راهنماییم کنید چون فردا باید مدارکم رو پست کنم.واقعا شرمنده و بسیار ممنون پیشاپیش از کمکتون

دوستان کسی نمی خواد جواب منو بده؟؟؟Sad
مشکلی پیش نمی یاد ...نگران نباشSmile]
تشکر کنندگان: hushmandco ، duzli ، hossien_501 ، KIMIA2005 ، آنی ، saeid-ss ، nika
ميشه بگوييد اسپانسر حتما بايد شهروند آمريکا باشد؟ اگر گرين کارت داشته باشه چي‌؟
اگر طرف ايران زندگي کنه امکانش نيست ؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: afshinghwink ، آنی ، nika
(2013-05-28 ساعت 23:25)hamedmas نوشته:  ميشه بگوييد اسپانسر حتما بايد شهروند آمريکا باشد؟ اگر گرين کارت داشته باشه چي‌؟
اگر طرف ايران زندگي کنه امکانش نيست ؟؟؟
ممنون
نیاز به شهروند بودنش نیست
اما فکر می کنم گرین کارت هم داشته باشه باید اونجا زندگی کنه و مالیات پرداخت کرده و ....، اما بازم من صد درصد از اینکه گرین کارتی در حال زندگی در ایران هم باشه نتونه اسپانسر بشه مطمئن نیستم اما اون قسمت اول مطمئن هستم که حتما نیاز نیس شهروند باشه . Tongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: afshinghwink ، hossien_501 ، hamedmas ، KIMIA2005 ، آنی ، saeid-ss ، nika
(2013-05-23 ساعت 23:34)sadfar نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 14:37)kambiz12 نوشته:  سلام،
به نظر شما
1- برای تمکن مالی یک کیس دو نفره، اخذ گواهی موجودی 75 میلیونی برای برنده و 20 میلیونی برای همسر به اضافه ترجمه سند خونه کفایت می کنه؟
2- ضمنا آیا گواهی موجودی از موسسات مالی و اعتباری معتبره ؟
3- اگر حساب مشترک با کس دیگری داشته باشیم ( بانک پارسیان) میشه درخواست گواهی موجودی برای خودمون بدیم؟ تو گواهی به دیگری اشاره نمیکنه؟
4- می تونیم سند زمین هم ترجمه کنیم و ببریم ؟ سهام و ماشین چی ؟
خیلی هم ممنون

سلام دوست عزیز
من طلا هم به طلا فروشی بردم و گواهی گرفتم و دادم ترجمه کردم و می خواهم با خودم ببرم.چون ارزش پول در حال کم شدن است.
گواهی از طلا فروشی؟ ولی فکر کنم از یه ارگان رسمی باید ارزش گذاری بشه ها.. مثل این می مونه که خونه رو ببرین بنگاه املاک ارزشگذاری کنن.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: afshinghwink ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، آنی ، saeid-ss
(2013-05-29 ساعت 08:01)hushmandco نوشته:  
به نظر شما
1- برای تمکن مالی یک کیس دو نفره، اخذ گواهی موجودی 75 میلیونی برای برنده و 20 میلیونی برای همسر به اضافه ترجمه سند خونه کفایت می کنه؟
3- اگر حساب مشترک با کس دیگری داشته باشیم ( بانک پارسیان) میشه درخواست گواهی موجودی برای خودمون بدیم؟ تو گواهی به دیگری اشاره نمیکنه؟
خیلی هم ممنون

سلام دوست عزیز
من طلا هم به طلا فروشی بردم و گواهی گرفتم و دادم ترجمه کردم و می خواهم با خودم ببرم.چون ارزش پول در حال کم شدن است.
گواهی از طلا فروشی؟ ولی فکر کنم از یه ارگان رسمی باید ارزش گذاری بشه ها.. مثل این می مونه که خونه رو ببرین بنگاه املاک ارزشگذاری کنن.

وزن طلا را هم در نامه معین کرده است . ضمنا فاکتورهای طلا را هم می بریم.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: hushmandco ، afshinghwink ، آنی ، hossien_501
(2013-05-29 ساعت 21:51)sadfar نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 08:01)hushmandco نوشته:  
به نظر شما
خیلی هم ممنون

سلام دوست عزیز

وزن طلا را هم در نامه معین کرده است . ضمنا فاکتورهای طلا را هم می بریم.

صرفا به این خاطر که اونجا اذیت نشین عرض میکنم. یه تحقیق بیشتری در این خصوص بکنین.
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501 ، afshinghwink ، آنی
سلام
آیا میشه فقط یک سند ماشین در حد 100 میلیون را ترجمه و ارزش گذاری کرده و ببریم و حساب بانکی نداشته باشیم. یا اینکه بگیم سری بعد که برای کلیر شدن میاییم میاریم.
آخه من یه ماشین دارم که فروش نمیره به خاطر وضع بازار.گیر کردم. نمیدونم چکار کنم.
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: afshinghwink ، آنی
سلام، به نظرتون سند ملکی که به ارث رسیده را هم میشه ترجمه کرد و ارائه داد ؟ با این توضیح که هنوز ملک تفکیک نشده و سند به نام وارثین نشده ولی انحصار وراثت شده است.
با تشکر
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان: آنی
سلام دوستان من خيلي وقت كم دارم حد اكثر تا شنبه بايد مداركمو بفرستم.لطفاً اگه مي تونيد راهنمائي كنيد.سند خونه آيا بايد توسط ارگان خاصي ارزش گذاري بشه؟در ضمن سند خونه ما به نام همسرم هست و من برنده اصلي هستم .مشكلي پيش نمياد؟و اينكه آيا 31 ميليون حساب بانكي قبراي من كفايت مي كنه؟از بانك پاسارگاد مي خوام بگيرم.آيا گواهي بانك هم بايد ترجمه بشه؟ممنون.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان: hushmandco
(2013-06-01 ساعت 11:04)sol.sol نوشته:  سلام دوستان من خيلي وقت كم دارم حد اكثر تا شنبه بايد مداركمو بفرستم.لطفاً اگه مي تونيد راهنمائي كنيد.سند خونه آيا بايد توسط ارگان خاصي ارزش گذاري بشه؟در ضمن سند خونه ما به نام همسرم هست و من برنده اصلي هستم .مشكلي پيش نمياد؟و اينكه آيا 31 ميليون حساب بانكي قبراي من كفايت مي كنه؟از بانك پاسارگاد مي خوام بگيرم.آيا گواهي بانك هم بايد ترجمه بشه؟ممنون.

ارزشگذاری از طریق اداره ثبت انجام میشه. تشریف ببرین اونجا کارشناس میاد قیمت میذاره.
تلفنی از اداره ثبت منطقتون بپرسین.
31 تومن + یه سند خونه که حدودا مجموعش از 100 تومن بیشتر بشه قبول میکنن

(2013-05-30 ساعت 08:10)hutsa83 نوشته:  سلام
آیا میشه فقط یک سند ماشین در حد 100 میلیون را ترجمه و ارزش گذاری کرده و ببریم و حساب بانکی نداشته باشیم. یا اینکه بگیم سری بعد که برای کلیر شدن میاییم میاریم.
آخه من یه ماشین دارم که فروش نمیره به خاطر وضع بازار.گیر کردم. نمیدونم چکار کنم.
دوست من باید آفیسر رو مجاب کنی که میتونی از پس هزینه هات بر میای. اگر فقط یه سند 100 تومنی ماشین ببری بدون گواهی پول ممکنه آفیسر قانع نشه.
ممکنه فکر کنه شما که 100 تومن ماشین داری مگه میشه یه گواهی مالی 30-40 تومنی نداشته باشی.
ریسکیه یه کم و متاسفانه کاملا سلیقه ای.
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی ، saeid-ss ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان