کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-05-21 ساعت 11:48)shani89 نوشته:  [quote='sadeghi897' pid='342266' dateline='1369119029']
[quote='shani89' pid='342203' dateline='1369114417']
ممنون ولی متوجه منظورتون نشدم (کارت معافیت عوض کردن دیگه)
یعنی تاریخ کارت معافیت رو با تاریخی که سند خونه خورده مقایسه نمی کنن؟ نمی گم تو چطوری اون موقع مشمول بودی سند به اسمت خورده؟
باز هم سپاسگزارم

دوست عزيز.
نگران نباش.اولا اونا به اين كه نسبتي بين كارت پايان خدمت و سند خونه باشه كاري ندارن.ضمنا شما تا اونجايي كه ميشه تمكن مالي جور كن.تجربه قبلي بچه ها نشون داده كه واسه اونا حساب بانكي مهمتره.در مود پست صادقي عزيز هم فكر كنم منظور ايشون تعويض كارت بود نه دستكاري و تغيير كارت.اصلا مگه ميشه كارتو تغيير داد ؟Big Grin
موفق باشين.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nina22 ، saeid-ss
دوستاي گلم

من امروز نامه تمکن گرفتم ،75 ميليون تومن توحساب داشتم . با پيش فرض اينکه دلارو 3500 اينا محاسبه ميکنن ميشد نزديکه 22 هزار دلار اما وقتي گرفتمش ديدم با 1226 محاسبه کردن و 61 هزار دلار موجودي شد.
حالا اين زيادي نيست ؟ آفيسر گير نده که از کجا آوردي؟
نظرتون چيه ؟

يه ضرب را براي همتون آرزومندم
#Dani#2013#visa 15 AUG#Yerevan#Huston
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-05-21 ساعت 11:48)shani89 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 11:20)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 10:03)shani89 نوشته:  سلام دوستان یک سوال مهم و کلیدی!
همسر من کارت معافیت تازه براش صادر شده اسفند 91 چون متولد 53 هست و از 54 به بعد عف رهبری ولی در سال 82 خونه خریده و سند به نام خودشه. ممکنه تو سفارت گیر بدن که شما که اون موقع پایان خدمت نداشتی چجوری خونه به نامت خورده در اون زمان دانشجو هم نبوده.
لطفا منو راهنمایی کنید خیلی برام حیاطیه.
خیر گیر نمی دن
خوبکاری نداره ،کارت معافیت عوض کردن دیگه دروغ که نمی خوایی بگی
تازه یک درصد هم نمی پرسن Big Grin

sadeghi897
ممنون ولی متوجه منظورتون نشدم (کارت معافیت عوض کردن دیگه)
یعنی تاریخ کارت معافیت رو با تاریخی که سند خونه خورده مقایسه نمی کنن؟ نمی گم تو چطوری اون موقع مشمول بودی سند به اسمت خورده؟
باز هم سپاسگزارم
من آرزو به دلم مونده که از روز پایان خدمتم تا الان وارد اداره ای اعم از گذرنامه و دفترخانه شده باشم و ازم کارت پایان خدمت خواسته باشن.
به دلیل نداشتن سیستم یکپارچه در این زمینه، ادارت کاملا سلیقه ای عمل میکنن.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: sce ، saeid-ss
(2013-05-21 ساعت 12:57)دني نوشته:  دوستاي گلم

من امروز نامه تمکن گرفتم ،75 ميليون تومن توحساب داشتم . با پيش فرض اينکه دلارو 3500 اينا محاسبه ميکنن ميشد نزديکه 22 هزار دلار اما وقتي گرفتمش ديدم با 1226 محاسبه کردن و 61 هزار دلار موجودي شد.
حالا اين زيادي نيست ؟ آفيسر گير نده که از کجا آوردي؟
نظرتون چيه ؟

يه ضرب را براي همتون آرزومندم

كيس شما چند نفرس ؟
نه.واسه چي بپرسه.وضعت خوبه ديگه.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: afshinghwink ، nika ، saeid-ss ، sadeghi897
سلام خدمت دوستان عزیزم.
من الان از بانک برگه ی دارایی رو گرفتم و اونا هم با دلار 1200 حساب کردن و یه چیزی در حد 32000 شد.اما من دوستانم بهم گفتن که توی سفارت با دلار 3500 تومن حساب میکنن.و من نهایتا میتونم 23000 دلار با دلار 3500 توی حسابم جور کنم.
اما سوالاتم:
1- آیا واقعا اینجوریه؟یعنی با 3500 حساب میکنن؟
2-حد اقل چقدر باید توی حسابمون باشه؟؟
3-ما سند خونه هم داریم اون هم برامون امتیاز میشه؟؟
ممنون ازتون.
تشکر کنندگان: afshinghwink ، nika ، saeid-ss ، sadeghi897
(2013-05-21 ساعت 17:14)sepidarx نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیزم.
من الان از بانک برگه ی دارایی رو گرفتم و اونا هم با دلار 1200 حساب کردن و یه چیزی در حد 32000 شد.اما من دوستانم بهم گفتن که توی سفارت با دلار 3500 تومن حساب میکنن.و من نهایتا میتونم 23000 دلار با دلار 3500 توی حسابم جور کنم.
اما سوالاتم:
ممنون ازتون.

دوست عزیز

اونجا سفارته....صرافی که نیست قربونت!Smileنگران نباش مدارک رو کامل کن همون مبلغی که گفتی

کافیه...ما سه تا کیس بودیم نصف مبلغ شما رو اونم فقط برای خودم داشتم سند هم نداشتیم تازه

سفارت رو هم ریختم بهم(نا حواسته ها) طوری که مثل فیلمهای هالیوودی به من گفتن تکون

نخور هرچی دستته آروم برگرد بزار زمین..منم شیشه شیر بچه رو مثل اسلحه آروم گذاشتم رو

میز و بلند گفتم اسلحه رو دارم میذارم رومیز ..پیش خودم گفتم ما که ردیم حداقل بذار یه شیرین

کاری بکنیم...ولی یکضرب ویزارو گرفتیم..
تشکر کنندگان: sepidarx ، hushmandco ، saeid-ss ، shiraz mamali ، hossien_501
(2013-05-21 ساعت 18:02)afshinghwink نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 17:14)sepidarx نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیزم.
اما سوالاتم:
ممنون ازتون.

دوست عزیز

اونجا سفارته....صرافی که نیست قربونت!Smileنگران نباش مدارک رو کامل کن همون مبلغی که گفتی

کافیه...ما سه تا کیس بودیم نصف مبلغ شما رو اونم فقط برای خودم داشتم سند هم نداشتیم تازه

سفارت رو هم ریختم بهم(نا حواسته ها) طوری که مثل فیلمهای هالیوودی به من گفتن تکون

نخور هرچی دستته آروم برگرد بزار زمین..منم شیشه شیر بچه رو مثل اسلحه آروم گذاشتم رو

میز و بلند گفتم اسلحه رو دارم میذارم رومیز ..پیش خودم گفتم ما که ردیم حداقل بذار یه شیرین

کاری بکنیم...ولی یکضرب ویزارو گرفتیم..
افشین خان. واجب شده سفرنامتو بنویسی. جالب بود. تعریف کن چی شده بود. البته تو تاپیک سفرنامه. زود باش.
سفرنامه
تشکر کنندگان: sce ، afshinghwink ، saeid-ss ، hossien_501
سلام،
به نظر شما
1- برای تمکن مالی یک کیس دو نفره، اخذ گواهی موجودی 75 میلیونی برای برنده و 20 میلیونی برای همسر به اضافه ترجمه سند خونه کفایت می کنه؟
2- ضمنا آیا گواهی موجودی از موسسات مالی و اعتباری معتبره ؟
3- اگر حساب مشترک با کس دیگری داشته باشیم ( بانک پارسیان) میشه درخواست گواهی موجودی برای خودمون بدیم؟ تو گواهی به دیگری اشاره نمیکنه؟
4- می تونیم سند زمین هم ترجمه کنیم و ببریم ؟ سهام و ماشین چی ؟
خیلی هم ممنون
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 14:37)kambiz12 نوشته:  سلام،
به نظر شما
1- برای تمکن مالی یک کیس دو نفره، اخذ گواهی موجودی 75 میلیونی برای برنده و 20 میلیونی برای همسر به اضافه ترجمه سند خونه کفایت می کنه؟
2- ضمنا آیا گواهی موجودی از موسسات مالی و اعتباری معتبره ؟
3- اگر حساب مشترک با کس دیگری داشته باشیم ( بانک پارسیان) میشه درخواست گواهی موجودی برای خودمون بدیم؟ تو گواهی به دیگری اشاره نمیکنه؟
4- می تونیم سند زمین هم ترجمه کنیم و ببریم ؟ سهام و ماشین چی ؟
خیلی هم ممنون

سلام دوست عزیز
من طلا هم به طلا فروشی بردم و گواهی گرفتم و دادم ترجمه کردم و می خواهم با خودم ببرم.چون ارزش پول در حال کم شدن است.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، kambiz12 ، saeid-ss
دوستان 2013 ای که رفتن مصاحبه و .... برای کیس 3 نفره چه قدر باید تمکن مالی داشته بشیم تا بپذیرند . من 100 م داشته باشم چطور؟ کافیه ؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-05-24 ساعت 10:46)n51 نوشته:  دوستان 2013 ای که رفتن مصاحبه و .... برای کیس 3 نفره چه قدر باید تمکن مالی داشته بشیم تا بپذیرند . من 100 م داشته باشم چطور؟ کافیه ؟
دوست عزیز شاید سفرنامه این دوستمون کمکت کنه
http://mohajersara.com/post-328610.html#pid328610
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: nina22 ، shiraz mamali
(2013-05-24 ساعت 10:46)n51 نوشته:  دوستان 2013 ای که رفتن مصاحبه و .... برای کیس 3 نفره چه قدر باید تمکن مالی داشته بشیم تا بپذیرند . من 100 م داشته باشم چطور؟ کافیه ؟

بله. کافیه 100 تومن بذار تو حساب خودت پرینتش رو که گرفتی بعد 40 - 50 تا بذار تو حساب همسرت تو یه بانک دیگه و صورتحساب یکروزه بگیر.
به تاریخش کاری ندارن.
سفرنامه
تشکر کنندگان: mahbube ، saeid-ss
سلام دوستان

من امروز گواهی تمکن مالیمو از بان مهر اقتصاد گرفتم بنا به دلایلی این بانک رو انتخاب کرده بودمو میشه گفت چاره ای نداشتم.این گواهی که گرفتم تو یه برگ A4 و بدون آرم بانک هستش فقط بالاش به انگلیسی نوشته mehr و یه جورایی شبیه گردش حساب فقط به لاتین نوشته شده و البته اسم و تاریخ افتتاح حساب اینا داره توش و آخرش مهر خود شعبه بانک که البته برجسته هم نیست به اضافه امضای رییس بانک زده شده.به نظرتون کافیه و مشکلی پیش نمیاد؟؟لطفا اگه امکانش هست سریع راهنماییم کنید چون فردا باید مدارکم رو پست کنم.واقعا شرمنده و بسیار ممنون پیشاپیش از کمکتون
2013XXX80XX تاریخ رویت قبولی : 2 می , ارسال مدارک : 10 می , ویزا یک ضرب , محل مصاحبه : آنکارا ماه ژوئن , مقصد : لاس وگاس
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، saeid-ss
برای تمکن مالی حساب ارزی هم میشه داشته باشیم؟ مثلا برای کیس سه نفره ما که البته یکیمون نی نی 1 سالمون هست میشه من حساب ارزی باز کنم با 30000 دلار و همسرم حساب ریالی با 70-80 میلیون تومن؟ البته برنده اصلی من هستم. این مقدار کافیه؟
تشکر کنندگان: shiraz mamali
(2013-05-25 ساعت 17:18)marsha نوشته:  برای تمکن مالی حساب ارزی هم میشه داشته باشیم؟ مثلا برای کیس سه نفره ما که البته یکیمون نی نی 1 سالمون هست میشه من حساب ارزی باز کنم با 30000 دلار و همسرم حساب ریالی با 70-80 میلیون تومن؟ البته برنده اصلی من هستم. این مقدار کافیه؟
بله میشه.ولی این مقدار نباید از خط فقر اونا کمتر باشه.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: marsha ، sadeghi897 ، hossien_501 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان